Prawo jazdycz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 11:05   #1
Judith22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8

Prawo jazdycz


Cześć dziewczyny nie mogłam znaleźć odpowiedniego wątku, a potrzebuję szybkiej, sprawdzonej porady.
Rozpoczęłam kurs na prawo jazdy w kwietniu zeszlego roku, na starych zasadach. Zaświadczenie o ukończonym kursie odebrałam w lipcu, pierwszy egzamin teoretyczny również na starych zasadach miałam w sierpniu, ale przez pół roku jego ważności nie udało mi się zdać części praktycznej. Po przeniesieniu dokumentów do innego WORDu musiałam podejść do tzw. nowej teorii. Udało się ją zdać, a od wczoraj cieszę się magicznym papierkiem z napisem egzamin pozytywny. I tu zaczyna się problem - znalazłam informację na jakiejś stronie, że ci, którzy nie zdążyli przed 19 stycznia zdać egzaminów, przed podejściem do kolejnych (czy teorii czy praktyki) muszą założyć w Wydziale Komunikacji profil kierowcy. Mnie o coś takiego nie proszono, a wiem że osoby kończące kurs na nwych zasadach, maja problem z zapisem na egzaminy, gdy nie można znaleźć ich profilu, ja takiego problemu nie mialam. Jednak teraz zastanawiam się, czy nie będzie problemu z odbiorem prawa jazdy w wydziale. Prosiłabym o radę osoby, które podchodzily do egzaminu juz na nowych zasadach, ale kończąc stare kursy
Judith22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:15   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prawo jazdycz

Nie prościej zadzwonic do wydziału komunikacji i sie dowiedzieć?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:29   #3
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawo jazdycz

ja zdałam egzamin praktyczny w marcu (czyli już po wejściu nowych zasad, ale teorię miałam jeszcze starą) i nie musiałam składać żadnego profilu kierowcy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:44   #4
Judith22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Prawo jazdycz

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie prościej zadzwonic do wydziału komunikacji i sie dowiedzieć?
- dodzwonienie się niekiedy graniczy z cudem, poza tym wolę dowiedzieć się od osoby, która ma podobną sytuację, bo gadanie z urzędnikami zbyt przyjemne nie jest, a nawet często próbują zbyć

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja zdałam egzamin praktyczny w marcu (czyli już po wejściu nowych zasad, ale teorię miałam jeszcze starą) i nie musiałam składać żadnego profilu kierowcy.
no ja niestety mam nową teorię...w każdym razie zobaczymy za jakieś 2-3 tygodnie
Judith22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:31   #5
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Prawo jazdycz

kończyłam stary kurs, pisałam nowy egzamin teoretyczny, egzamin zdany i żadnych problemów z odbiorem prawka. (egzamin teoretyczny jakoś w marcu, praktyczny 19 kwietnia, odbiór prawka po długim weekendzie majowym)
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.