Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 12:37   #721
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
dziewczyny bo jeszcze sie zaczerwienie

A jakiej pracy szukasz? No prawo jazdy faktycznie ulatwia zycie.. ja tez jeszcze nie mam, wiem ze dobrze by bylo sobie zrobic ale powiem szczerze ze sie boje... ale kiedys chyba bede musiala sie odwazyc

Jutro mam pierwszy egzamin!! Narazie sie jeszcze nie stresuje ale pewnie jutro z rana sie zacznie...
No to powodzenia na egzaminie. Ja pierwszy mam 28 więc jeszcze troszkę, na szczęście

A prawko - ja mam od 2 lat, ale niezbyt często jeżdżę. Wogóle to nie ma się czego bać - na prawdę bardzo trudno jest spowodować śmiertelny wypadek ostrożnie jeżdżąc po mieście - a od takiej jazdy zawsze się zaczyna. Wogóle, fajniej jest jeżdzić jak się ma własny samochód - jak w coś przytrzepiesz to przynajmniej wiesz, że to twój problem, a nie np. problem taty (jak w moim przypadku).
Aaa, i mitem jest, że jeśli sie nie jeździ to zupełnie człowiek zapomina jak to się robi - na pewno "sprawność" kierowania trochę spada, ale dalej umiesz prowadzić To tak jak z jazdą na rowerze
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:43   #722
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
dziewczyny bo jeszcze sie zaczerwienie

A jakiej pracy szukasz? No prawo jazdy faktycznie ulatwia zycie.. ja tez jeszcze nie mam, wiem ze dobrze by bylo sobie zrobic ale powiem szczerze ze sie boje... ale kiedys chyba bede musiala sie odwazyc

Jutro mam pierwszy egzamin!! Narazie sie jeszcze nie stresuje ale pewnie jutro z rana sie zacznie...
Szczerze powiedziawszy szukam czegokolwiek, żeby trochę dorobić ale mieszkam w małej miejscowości pod Bydgoszczą i nawet o staż tu ciężko. A dojeżdżać na staż do Bydgoszczy nawet mi się nie opłaca, bo więcej bym wydała na bilety niż bym zarobiła
Co do prawa jazdy, to ja się nie boję. Już jeździłam samochodem (dawno temu ale pamiętam co i jak), a poza tym szwagier jest dość chętny by mnie poduczyć jeszcze. U mnie się po prostu wszystko o pieniądze rozbija. Wychodzę na strasznego dusigrosza, ale potrafiłabym z wielu rzeczy zrezygnować by tylko móc w końcu zamieszkać ze swoim facetem (powiedziała ta, co ciągle kupuje niepotrzebne duperele, wmawiając sobie, że to w przyszłości się przyda )

Będę trzymać kciuki za Ciebie mogę się za Ciebie postresować byś miała łatwiej

A tak nawiasem, to się zastanawiam czy nie kupić sobie skakanki by trochę poćwiczyć
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:10   #723
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy szukam czegokolwiek, żeby trochę dorobić ale mieszkam w małej miejscowości pod Bydgoszczą i nawet o staż tu ciężko. A dojeżdżać na staż do Bydgoszczy nawet mi się nie opłaca, bo więcej bym wydała na bilety niż bym zarobiła
Co do prawa jazdy, to ja się nie boję. Już jeździłam samochodem (dawno temu ale pamiętam co i jak), a poza tym szwagier jest dość chętny by mnie poduczyć jeszcze. U mnie się po prostu wszystko o pieniądze rozbija. Wychodzę na strasznego dusigrosza, ale potrafiłabym z wielu rzeczy zrezygnować by tylko móc w końcu zamieszkać ze swoim facetem (powiedziała ta, co ciągle kupuje niepotrzebne duperele, wmawiając sobie, że to w przyszłości się przyda )

Będę trzymać kciuki za Ciebie mogę się za Ciebie postresować byś miała łatwiej

A tak nawiasem, to się zastanawiam czy nie kupić sobie skakanki by trochę poćwiczyć
Chyba u wszystkich tak jest Niestety. Ja mieszkam w Wawie, więc niby pracę można tu jakąś załapać bez większego problemu, ale takimi wakcyjnymi pracami niewiel się zarobi. Chciałbym zrobić patent żeglarski w tym roku, ale raczej nie zrobię, bo albo to albo kurs językowy wakacyjny. I nawet jak bym chciała sobie popracować przez połowę lipca i sierpień na ten patent, to już nie zdążę go zrobić, bo mi się wakacje skończą. No i weż tu coś wymyśl.

A ta skakanka to na co jest dobra? Znaczy, modeluje jakoś konkretnie sylwetkę czy tak ogólnie - po prostu to żródło ruchu?
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:47   #724
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

dziewczyny zaczynam sie stresowac!! Na jutro o tyle o ile jestem przygotowana (musi byc dobrze!!) to na ten wtorkowy tak srednio... bo esejeju sie musze jeszcze nauczyc na pamiec, powtorzyc wszystkie tematy i miec nadzieje ze trafie na to co sie nauczylam, zebym miala w czym wybierac.... Musi byc dobrze, no!!!!
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:41   #725
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

To jest na zasadzie egzaminu czy jak?
W każdym bądź razie trzymamy kciuki
Ja mam w tym tyg 2 zaliczenia i jeden egzamin...jeszcze nie zaczęłam się uczyć :P
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:34   #726
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Chyba u wszystkich tak jest Niestety. Ja mieszkam w Wawie, więc niby pracę można tu jakąś załapać bez większego problemu, ale takimi wakcyjnymi pracami niewiel się zarobi. Chciałbym zrobić patent żeglarski w tym roku, ale raczej nie zrobię, bo albo to albo kurs językowy wakacyjny. I nawet jak bym chciała sobie popracować przez połowę lipca i sierpień na ten patent, to już nie zdążę go zrobić, bo mi się wakacje skończą. No i weż tu coś wymyśl.

A ta skakanka to na co jest dobra? Znaczy, modeluje jakoś konkretnie sylwetkę czy tak ogólnie - po prostu to żródło ruchu?
No zobaczymy co z tą pracą pod koniec miesiąca idę do pośredniaka, ostatnio mówili, że tym razem może coś będzie
A skakanka to słyszałam, że ładnie modeluje sylwetkę, głównie "działa" na łydki, pozwala zrzucić troszkę tłuszczyku, wyrabia koordynację i kondycję
Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam sie stresowac!! Na jutro o tyle o ile jestem przygotowana (musi byc dobrze!!) to na ten wtorkowy tak srednio... bo esejeju sie musze jeszcze nauczyc na pamiec, powtorzyc wszystkie tematy i miec nadzieje ze trafie na to co sie nauczylam, zebym miala w czym wybierac.... Musi byc dobrze, no!!!!
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale przypomniała mi się śmieszna rozmowa, którą pokazał mi jakiś czas temu brat:
<kowal> i jak tam? powtarzasz coś na maturę?
<mlody> lol cały czas sobie powtarzam...
<kowal> wiedziałem że kujon z ciebie :P
<mlody> cały czas powtarzam "będzie dobrze... będzie dobrze..."



a tak na poważnie, to na pewno dasz radę
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:57   #727
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

AA juz jeden egzamin za mna.. a jutro o tej samej porze bede mogla powiedziec ze jestem juz po sesji!!

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
To jest na zasadzie egzaminu czy jak?
W każdym bądź razie trzymamy kciuki
Ja mam w tym tyg 2 zaliczenia i jeden egzamin...jeszcze nie zaczęłam się uczyć :P
Tak to egzaminy. U nas egzaminy wygladaja troszke inaczej. Wlasnie jutrzejszy egzamin ma 3 czesci. 1 czesc to esej, na ktory juz dostalismy temat. 2ruga czesc to zadania praktyczne z eksperymentow a 3cia czesc to kolejny esej. Dzieki za kciuki

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
No zobaczymy co z tą pracą pod koniec miesiąca idę do pośredniaka, ostatnio mówili, że tym razem może coś będzie
A skakanka to słyszałam, że ładnie modeluje sylwetkę, głównie "działa" na łydki, pozwala zrzucić troszkę tłuszczyku, wyrabia koordynację i kondycję


Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale przypomniała mi się śmieszna rozmowa, którą pokazał mi jakiś czas temu brat:
<kowal> i jak tam? powtarzasz coś na maturę?
<mlody> lol cały czas sobie powtarzam...
<kowal> wiedziałem że kujon z ciebie :P
<mlody> cały czas powtarzam "będzie dobrze... będzie dobrze..."



a tak na poważnie, to na pewno dasz radę
hehehe dzieki! No, nie ma jak pozytywne myslenie O skakance tez slyszalam, ze na sylwetke wplywa. Tez myslalam zeby kupic, ale ja za leniwa jestem wiec i taki bym nie uzywala Powodzenia z praca. Trzymam kciuki
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 19:32   #728
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Nie zaglądałam tu cały weekend, miałam po prostu młyn na uczelni. I sobote do 17.30 a w niedziele aż do 20.15 ;/

Miałam napisać coś o sobie, tak więc mam 20 lat i studiuję sobie zaocznie zarządzanie w krk. Z tż jestem już od roku Obecnie pracuję dorywczo 1-2 dni w tyg i szukam stałej pracy, niestety od marca nie moge nic znaleźć Eh, mam nadzieje że w końcu mi się uda..
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 00:12   #729
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Eh, to i ja się podłączę, pierwsza w nocy to dobra pora na takie wątki
Wiekowo-górna granica wątkowych klamerek, po studiach, chwilowo ze statusem studentki z innej uczelni. Niestety bez pracy, chociaż już układam powolutku CV. Bez faceta, za to z kotem. Największe marzenie: prawo jazdy
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 00:34   #730
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

No to dalej- wio na kurs ;-)

Ja pozdrawiam znad książek...nie stop, nawet nie mam książek- znad materiałów Mam nadzieję, że nauczę się na egzamin w 1,5 dnia. Prawda?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 01:23   #731
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
No to dalej- wio na kurs ;-)

Ja pozdrawiam znad książek...nie stop, nawet nie mam książek- znad materiałów Mam nadzieję, że nauczę się na egzamin w 1,5 dnia. Prawda?
Prawda, prawda Będzie dobrze, trzymam kciuki!
Ja pozdrawiam znad exela - analiza danych i wykresiki, mmm, moja miłość normalnie I znad książek-materiałów też pozdrawiam - oj, żeby już było po sesji (chociaż się jeszcze na dobre nie zaczęła).
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 01:25   #732
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
No to dalej- wio na kurs ;-)

Ja pozdrawiam znad książek...nie stop, nawet nie mam książek- znad materiałów Mam nadzieję, że nauczę się na egzamin w 1,5 dnia. Prawda?

Oczywiście że sie nauczysz jak student chce to potrafi a jak nie.. to bedzie poprawka

Dopiero wróciłam od tż.. zachciało nam się Wisłe oglądać w nocy
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:22   #733
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Jestem juz po sesji i jestem szczesliwa Tego nie da sie opisac.. wreszcie, po 9 miesiacach czuje ze nie musze sie uczyc, ze nie mam nic do przeczytania czy do napisania. Wczesniej zawsze cos mialam, a teraz wielkie nic (oprocz pracy oczywiscie) Zaraz ide na spotkanie ze znajomymi - trzeba troche poswietowac


Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Eh, to i ja się podłączę, pierwsza w nocy to dobra pora na takie wątki
Wiekowo-górna granica wątkowych klamerek, po studiach, chwilowo ze statusem studentki z innej uczelni. Niestety bez pracy, chociaż już układam powolutku CV. Bez faceta, za to z kotem. Największe marzenie: prawo jazdy
Witamy Pisz czesto, bo ostatnio straszne sie tu pustki zrobily.. A co studiowalas?

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
No to dalej- wio na kurs ;-)

Ja pozdrawiam znad książek...nie stop, nawet nie mam książek- znad materiałów Mam nadzieję, że nauczę się na egzamin w 1,5 dnia. Prawda?
Pewnie ze sie uda Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Prawda, prawda Będzie dobrze, trzymam kciuki!
Ja pozdrawiam znad exela - analiza danych i wykresiki, mmm, moja miłość normalnie I znad książek-materiałów też pozdrawiam - oj, żeby już było po sesji (chociaż się jeszcze na dobre nie zaczęła).
exel do analizy danych? to na metodologie? a spss? A sesja niedlugo sie skonczy!! Zobaczysz
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 13:10   #734
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond01 Pokaż wiadomość
Oczywiście że sie nauczysz jak student chce to potrafi a jak nie.. to bedzie poprawka
Gdzie poprawka- nie żartuj sobie kobieto Mi szkoda czasu na takie pierdoły. W ogóle do tej pory nie miałam ani jednej mimo, że nie mam jakiś super ocen Zauważyłam prawidłowość, że w zimowym dostaję 3,a w letnim 4
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 14:22   #735
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond01 Pokaż wiadomość
Oczywiście że sie nauczysz jak student chce to potrafi a jak nie.. to bedzie poprawka

Dopiero wróciłam od tż.. zachciało nam się Wisłe oglądać w nocy
Dobrze, że was nie podtopiło
Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Jestem juz po sesji i jestem szczesliwa Tego nie da sie opisac.. wreszcie, po 9 miesiacach czuje ze nie musze sie uczyc, ze nie mam nic do przeczytania czy do napisania. Wczesniej zawsze cos mialam, a teraz wielkie nic (oprocz pracy oczywiscie) Zaraz ide na spotkanie ze znajomymi - trzeba troche poswietowac



exel do analizy danych? to na metodologie? a spss? A sesja niedlugo sie skonczy!! Zobaczysz
Jej, Justine, jak ja Ci zazdroszczę wolności Też masz wakacje do końca września? Czy u Ciebie jest krócej?

Ojś, tak mi się napisało do analizy danych - w zasadzie to nie do analizy - w exelu trzymamy dane surowe i dane z diagnozy indywidualnej badanego (ja właśnie to robiłam - ale już oddałam). A spss to ZŁO!

Ja się jeszcze denerwuję uczelnią, bo coś jest nie tak z moim zapisem na pracę badawczą w następnym roku - a to bardzo ważne, żeby nic się w tej materii nie spieprzyło, bo nie będę miała jak zacząć III roku.

niech już będą wakacje
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 16:34   #736
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

hej
znowu dawno mnie nie było, ale ostatnio nie mam na nic czasu.. do domu wracam późno i jestem strasznie zmęczona ;/
ale w koncu znaleźliśmy z TŻem mieszkanie, i w następnym tyg przeprowadzamy się
a jutro jadę do domu, bo w niedz. mamy 2 komunie ze strony TŻa;/



chce mi się 'wolniejszego' życia. . .
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:58   #737
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Psychologię, w dodatku stosowaną cokolwiek by to miało znaczyć. I jeszcze przez chwilę filologię klasyczną, ale właśnie zarzuciłam, jak patrzę na wasze posty o egzaminach to myślę, że słusznie No i cóż do pracy wypadałoby się wybrać tylko jakoś tak na wakacje to mi się nie chce.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:16   #738
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Dobrze, że was nie podtopiło

Jej, Justine, jak ja Ci zazdroszczę wolności Też masz wakacje do końca września? Czy u Ciebie jest krócej?

Ojś, tak mi się napisało do analizy danych - w zasadzie to nie do analizy - w exelu trzymamy dane surowe i dane z diagnozy indywidualnej badanego (ja właśnie to robiłam - ale już oddałam). A spss to ZŁO!

Ja się jeszcze denerwuję uczelnią, bo coś jest nie tak z moim zapisem na pracę badawczą w następnym roku - a to bardzo ważne, żeby nic się w tej materii nie spieprzyło, bo nie będę miała jak zacząć III roku.

niech już będą wakacje

Nie podtopiło Ale się usmialiśmy, bo przeszliśmy pod taśmami za które nie wolno było przechodzić, minęliśmy jednych strażników miejskich, drugich, dopiero trzeci nas upomnieli że nie wolno nam być nad brzegiem wisły
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:12   #739
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond01 Pokaż wiadomość
Nie podtopiło Ale się usmialiśmy, bo przeszliśmy pod taśmami za które nie wolno było przechodzić, minęliśmy jednych strażników miejskich, drugich, dopiero trzeci nas upomnieli że nie wolno nam być nad brzegiem wisły
Ja mam nadzieję, że mnie w nocy nie podtopi -fala dotarła już do warszawy, a ja mieszkam jakieś 400 m za wałem wiślanym Ale przynajmniej tu wszystkie mosty działają (widziałam na zdjęciach ten podtopiony w Krakowie - dziwny widok).

A za wchodzenie w miejsca zabronione:
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 20:56   #740
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

CZeść dziewczyny
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:25   #741
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

hej dziewczyny Ja mialam dzisiaj super dzien! Spotkalam sie ze znajomymi na kilka drinkow i przy okazji troche sie opalilam (spalilam) Pogode od kilku dni mamy poprostu wspaniala!! Dzis bylo z 30stopni.... Na wieczor pojechalam do szpitala na konsultacje i musze sie szykowac na zabieg pod koniec wrzesnia.. troche mnie to przeraza, bo nigdy nie mialam znieczulenia ogolnego.. wiec troche schizuje ze sie nie obudze albo ze serce stanie

W sobote jedziemy do Londynu na Wembley bo druzyna mojego J gra o awans do pierwszej ligi. Jak dobrze miec wolne od nauki!!

Trzymam kciuki zeby nikogo nie zalalo!!
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:26   #742
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

A wiecie co wam powiem.. Dziś pomalowałam sobie po raz pierwszy paznokcie na czerwono Jakoś nigdy nie mogłam się do tego koloru przekonać, a jak teraz patrze na niego to super to wyglada

justine_, jak ja zazdroszcze ci takiej pogody.. U mnie dziś w końcu słoneczko wyszło, ale na pewno nie jest tak ciepło jak u ciebie
__________________

Go and catch a falling star..



Edytowane przez BlackDiamond01
Czas edycji: 2010-05-21 o 12:28
BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:02   #743
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Hej dziewczyny, znów mnie jakiś czas nie było

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Eh, to i ja się podłączę, pierwsza w nocy to dobra pora na takie wątki
Wiekowo-górna granica wątkowych klamerek, po studiach, chwilowo ze statusem studentki z innej uczelni. Niestety bez pracy, chociaż już układam powolutku CV. Bez faceta, za to z kotem. Największe marzenie: prawo jazdy
Witaj widzę, że z Łodzi jesteś, miasta bliskiego, od jakiegoś czasu, memu sercu

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond01 Pokaż wiadomość
A wiecie co wam powiem.. Dziś pomalowałam sobie po raz pierwszy paznokcie na czerwono Jakoś nigdy nie mogłam się do tego koloru przekonać, a jak teraz patrze na niego to super to wyglada:
Co ciekawe przed pierwszym razem (chodzi mi o malowanie paznokci na czerwony kolor :P ) też miałam opory, ale jak już spróbowałam to bardzo mi się spodobało

Z zasady nie lubię marudzić o swoich problemach i staram się sobie sama ze wszystkim radzić, ale ostatnio tak mi smutno tęsknie za moim Tż-em, nie mam pojęcia kiedy go znów zobaczę, tym bardziej jeśli dostanę pracę (a chcę jakąś dostać). Czuję się bardzo samotna w tych czterech ścianach. Ale staram się nie załamywać, już nie raz dawałam sobie z tym radę, tak tylko chciałam się trochę wygadać
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 23:09   #744
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

A dokąd Tż pojechał że tak Ci smutno?

Co tutaj zaglądam to mam trudność Was dogonić i być w miarę na bieżąco

Ja czerwonego lakieru też kiedyś bałam się uczyć bo nie wiedzialam jaki bedzie efekt ale też wyszło mi ślicznie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 23:36   #745
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znów mnie jakiś czas nie było



Witaj widzę, że z Łodzi jesteś, miasta bliskiego, od jakiegoś czasu, memu sercu



Co ciekawe przed pierwszym razem (chodzi mi o malowanie paznokci na czerwony kolor :P ) też miałam opory, ale jak już spróbowałam to bardzo mi się spodobało

Z zasady nie lubię marudzić o swoich problemach i staram się sobie sama ze wszystkim radzić, ale ostatnio tak mi smutno tęsknie za moim Tż-em, nie mam pojęcia kiedy go znów zobaczę, tym bardziej jeśli dostanę pracę (a chcę jakąś dostać). Czuję się bardzo samotna w tych czterech ścianach. Ale staram się nie załamywać, już nie raz dawałam sobie z tym radę, tak tylko chciałam się trochę wygadać
A mieszkasz z TŻ-tem czy osobno??
My cię zawsze wysłuchamy
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:26   #746
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
A dokąd Tż pojechał że tak Ci smutno?
Cytat:
Napisane przez BlackDiamond01 Pokaż wiadomość
A mieszkasz z TŻ-tem czy osobno??
My cię zawsze wysłuchamy
To miłe mieć taką świadomość niestety nie mieszkamy razem, ja jestem w Bydgoszczy, a on w Łodzi. Myślę, że nauczyłam się żyć z tym, że ciągle czekam na kolejne spotkanie, (mimo, że im dłużej jestem w związku, tym jest mi trudniej) ale czasem mam po prostu gorszy dzień
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:49   #747
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

No to moja droga nie pozostaje Ci nic innego, jak przeprowadzić się do Łodzi i tu szukać pracy. Do odważnych świat należy. Tak w każdym bądź razie słyszałam
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:05   #748
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość



Co ciekawe przed pierwszym razem (chodzi mi o malowanie paznokci na czerwony kolor :P ) też miałam opory, ale jak już spróbowałam to bardzo mi się spodobało

Z zasady nie lubię marudzić o swoich problemach i staram się sobie sama ze wszystkim radzić, ale ostatnio tak mi smutno tęsknie za moim Tż-em, nie mam pojęcia kiedy go znów zobaczę, tym bardziej jeśli dostanę pracę (a chcę jakąś dostać). Czuję się bardzo samotna w tych czterech ścianach. Ale staram się nie załamywać, już nie raz dawałam sobie z tym radę, tak tylko chciałam się trochę wygadać
Czerwony lakier jest śliczny. Tylko w moim przypadku źle mi się zmywa - każdy, nawet te lepsze Wogóle z tym lakierem to dziwne zjawisko - pomaluję paznokcie na czerwony, ale nic czerwonego (w znaczeniu burania, bielizny) na siebie nie włożę - nie znoszę tego koloru, z wyjątkiem paznokci, oczywiście.

Co do TŻ - nie możesz się przeprowadzić do Łodzi (i tam szukać pracy)? Albo on do Bygdoszczy? To w sumie nie tak strasznie daleko.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 13:13   #749
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Wiecie dziewczyny, gdyby to było takie proste, to już dawno bym siedziała w Łodzi, ale granica między odwagą a lekkomyślnością jest naprawdę niewielka
Oczywiście przeprowadzę się tam (większe możliwości niż Bydgoszcz), plany były takie, że od czerwca, ale niestety szwagier nas trochę zrobił w konia i nie damy rady, po prostu nas nie stać. Tż nie zarabia tak dużo by utrzymać nas i płacić za wynajem mieszkania (a inna opcja niż wynajem nie wchodzi w grę). Musimy mieć jakieś zaplecze by przetrzymać chociaż te kilka pierwszych miesięcy zanim czegoś nie znajdę. Więc muszę jak najszybciej znaleźć pracę u siebie, by coś odłożyć na start, a poza tym jakiekolwiek doświadczenie zawodowe się przyda. Zawsze to wygląda lepiej niż biała kartka.
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 13:44   #750
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny, gdyby to było takie proste, to już dawno bym siedziała w Łodzi, ale granica między odwagą a lekkomyślnością jest naprawdę niewielka
Oczywiście przeprowadzę się tam (większe możliwości niż Bydgoszcz), plany były takie, że od czerwca, ale niestety szwagier nas trochę zrobił w konia i nie damy rady, po prostu nas nie stać. Tż nie zarabia tak dużo by utrzymać nas i płacić za wynajem mieszkania (a inna opcja niż wynajem nie wchodzi w grę). Musimy mieć jakieś zaplecze by przetrzymać chociaż te kilka pierwszych miesięcy zanim czegoś nie znajdę. Więc muszę jak najszybciej znaleźć pracę u siebie, by coś odłożyć na start, a poza tym jakiekolwiek doświadczenie zawodowe się przyda. Zawsze to wygląda lepiej niż biała kartka.
No to przynajmniej wiesz jaką masz przed sobą perspektywę - pomyśl o tym, to będzie Ci lepiej Ja tak zawsze mam, że jak widzę cel to mogę zrobić wszystko, byle wiedzieć, że potem czeka mnie coś cudownego, na czym mi bardzo zależy (gorzej, jeśli to co wydawało mi się w perspektywie takie cudowne i wogóle oh i ah okazuje się porażką - ale u Ciebie tak na pewno nie będzie jeśli kochasz TŻ

Wracam do książek - od tego tygodnia zaczynają mi się zaliczenia i egzaminy, a że kończę dziś ostatnią na razie pracę pisemną to rzadziej będę mieć włączonego kompa i rzadziej będę tu zaglądać - nienawidzę sesji. Dobrze chociaż, że mam w tym semestrze tylko 7 egzaminów (nie licząc miliona prac, ale część już napisałam, zostały 2 i jeden referat).
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.