Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 12:47   #781
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Gratuluję 5

A jeśli chodzi o tę poprawkę Justine... mam nadzieję, że chociaż Ci się to liczy do stypendium, jeśli nie to nie szalej i tak nikogo chyba te oceny w przyszłości obchodzić nie będą.

A kuroniówka to jest zasiłek dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, które są gotowe podjąć pracę i są w trakcie jej szukania. No i niestety jeszcze nie doczytałam dlaczego, ale mnie ona też nie przysługuje, tak, że bida
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:32   #782
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Kuroniówka przysługuje chyba tym,co już pracowali,tak?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:42   #783
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Kuroniówka przysługuje chyba tym,co już pracowali,tak?
Na pewno tak I to tym, którzy zostali zwolnieni z pracy a nie sami z niej zrezygnowali.
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:51   #784
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

No mi nie przysługuje zasiłek, bo właśnie wcześniej nie pracowałam, a o ile dobrze się orientuję to trzeba mieć rok przepracowany.

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Wiem, że zadam głupie pytanie, ale ostatnio mam festiwal głupich pytań - co to jest kuroniówka?

Aaaa! Mój USOS się odwiesił!:jup i: Po 6 dniach, co prawda, ale może w końcu uda mi się zapisać na jakieś zajęcia. Lecę napastować system

edit: Udało się!!! Co prawda, po 6 dniach ślęczenia przed kompem i odświeżania strony, ale się udało. Oby mi się teraz plan reszty zajęć nie pozmieniał.
Powodzenia Jak to mówią dobrego złe początki, więc teraz może być już tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
Na pewno tak I to tym, którzy zostali zwolnieni z pracy a nie sami z niej zrezygnowali.
A mi się wydaje, że ci co sami zrezygnowali z pracy też dostaną zasiłek tylko wydłuża się okres oczekiwania na to od kiedy im przysługuje. Ale może się nie znam
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:17   #785
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Mam dzien wolny i sie lenie Choc musze sie zabrac i zaczac organizowac urodziny mojego J.. to juz wkrotce a ja jeszcze nikogo nie poinformowalam ani nie zarezerwowalam lokalu...

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Jej, ale macie formalności. U nas też nie można poprawiać pozytywnego wyniku, ale jeśli ktoś bardzo chce to może się dogadać z prowadzącym - czasami się zgadzają. Ale żadnych komisji ani nic takiego nie ma - najwyżej idzie się na dyżur do prodziekana ds. studenckich i prosi się go o poparcie. Ale w sumie to u was jest sprawiedliwiej - bo ostateczna decyzja zależy od czegoś więcej niż humoru wykładowcy
Dziwne. Bylam pewna ze odpisalam, a tu nie ma mojego posta.. Ale napisze raz jeszcze. A wiec to prawda ze u nas jest duzo formalnosci ale tak jak napisalas chyba bardziej sprawiedliwe to jest. Zeby dostac przedluzenie sesji albo poprawke trzeba naprawde miec problemy bo trzeba dostarczyc jakies porzadne dowody w stylu 'akt zgonu'. A w komisji sa osoby ktore cie nie ucza. Zobaczymy co bedzie...

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o tę poprawkę Justine... mam nadzieję, że chociaż Ci się to liczy do stypendium, jeśli nie to nie szalej i tak nikogo chyba te oceny w przyszłości obchodzić nie będą.

A kuroniówka to jest zasiłek dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, które są gotowe podjąć pracę i są w trakcie jej szukania. No i niestety jeszcze nie doczytałam dlaczego, ale mnie ona też nie przysługuje, tak, że bida
hej U nas nie ma stypendium, wiec nie liczy mi sie to do stypendium. Ale u nas niestety same oceny bardzo sie licza. Zeby dostac sie na magistra/doktorat trzeba miec bardzo dobra srednia ('5' albo wysoka 5 (bo to wszystko jest w procentach), choc czasem na samego magistra mozna sie dostac z '4'. No i w ofertach pracy tez wymagaja 'sredniej conajmniej...' Gdybym byla w polsce to napewno bym sie nie przyjemowala.. no ale tutaj niestety inaczej na to wszystko patrza..

A co do tej kuroniowki, to jest to to samo co zasilek dla bezrobotnych? Swoja droga ciekawa jestem komu ona naprawde przysluguje...
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:14   #786
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Pewnie nikomu nic nie przysługuję :/ Lipa, bo ja pewnie sama za jakiś czas będę szukać pracy...
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:29   #787
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
A co do tej kuroniowki, to jest to to samo co zasilek dla bezrobotnych? Swoja droga ciekawa jestem komu ona naprawde przysluguje...
Tak, to jest zasiłek dla bezrobotnych
Informacje tutaj ---> http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,...du_pracy_.html
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11

Edytowane przez jelonek1985
Czas edycji: 2010-06-07 o 21:31
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 10:35   #788
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Z tego co widzę to dane z 2009r, a od tego czasu, z tego co wiem, conieco się zmieniło, m.in. sama wysokość zasiłku wzrosła (szczególnie przez trzy pierwsze miesiące). A zasiłek nie przysługuje osobą, które zostały dyscyplinarnie zwolnione z pracy, a nie tym które zrezygnowały z niej (są różne okoliczności rezygnacji z pracy, było by więc nieuczciwe gdyby im w ogóle nie przysługiwał), tylko wydłuża się im okres oczekiwanie na to od kiedy im przysługuje.
Takie jest moje zdanie

A tak poza tym, może mnie ktoś poratuje i podrzuci pomysł, co można dać w prezencie obcokrajowcowi, siedemnastolatkowi z Węgier?
TŻ w lipcu jedzie do znajomego i chce mu coś dać, głównie myślimy o czymś związanym z Polską. Mamy kilka pomysłów, ale można podsuniecie mi coś lepszego
A tak poza tym ja jednak nie jadę do Debreczyna no nic, trudno się mówi
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:10   #789
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Nie wiem czemu, ale do głowy przyszły mi tylko głupie pomysły np. ludowego świątka. Gdyby to była dziewczyna to stringi z Koniakowa ach te upały. Macie pomysły na orzeźwienie ?
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:28   #790
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

A wiesz, że to nie są głupie pomysły szczególnie mi się te stringi spodobały, jaka szkoda, że Atilla nie jest dziewczyną, chociaż może taki drobny prezencik dla jego mamy

Co do upałów to sama szukam skutecznego orzeźwienia, bo słońce grzeje jak nie wiem. Niby dobrze jest się bananami zajadać
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 14:12   #791
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Czemu bananami?

Upały są straszne - wczoraj musiałam przewędrować na piechotkę pół centrum Warszawy i tak się spociłam, że gumka od majtek zaferbowała mi białą koszulę włożoną w spodnie Swoją drogą, to mocno się zdziwiłam, że gumka może farbować A autobusy... sauna parowa i solarium w jednym Wiecie, nie byłoby tak źle gdyby wilgotność była mniejsza.

Nie chcę tu narzekać... ale troszkę muszę. Miałam dziś egzamin i wygląda na to że czeka mnie poprawka. Pierwsza w życiu. Niby staram się nie przejmować i nie być chorobliwie ambitna, ale mocno mnie to martwi. Miałam mało czasu, żeby się przygotować, ale zła jestem, że nie zabrałam się za to wcześniej A że egzamin był baaardzo trudny to swoją drogą. Ech... wyniki w poniedziałek, poczekamy, zobaczymy.

Myszowata - Hmm, a prezent dla Węgra... Żeby to była dziewczyna to mogłabyś jej dać taką polsko-kresową chustę z wyszywanymi kwiatami, wiesz - taką cepeliową. Ale dla chłopaka o raczej nie jest dobry pomysł...
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 22:42   #792
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
A tak poza tym, może mnie ktoś poratuje i podrzuci pomysł, co można dać w prezencie obcokrajowcowi, siedemnastolatkowi z Węgier?
TŻ w lipcu jedzie do znajomego i chce mu coś dać, głównie myślimy o czymś związanym z Polską. Mamy kilka pomysłów, ale można podsuniecie mi coś lepszego
A tak poza tym ja jednak nie jadę do Debreczyna no nic, trudno się mówi
Chlopak ma prawie 18 wiec ja bym kupila kieliszek na wodke z namalowana flaga polski, czy z jakims innym symbolem polski.

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Czemu bananami?

Nie chcę tu narzekać... ale troszkę muszę. Miałam dziś egzamin i wygląda na to że czeka mnie poprawka. Pierwsza w życiu. Niby staram się nie przejmować i nie być chorobliwie ambitna, ale mocno mnie to martwi. Miałam mało czasu, żeby się przygotować, ale zła jestem, że nie zabrałam się za to wcześniej A że egzamin był baaardzo trudny to swoją drogą. Ech... wyniki w poniedziałek, poczekamy, zobaczymy.
Narzekaj ile wlezie Co do poprawki to nie stresuj sie jeszcze. Zobaczysz jak poszlo w poniedzialek i ewentualnie wtedy bedziesz sie martwic. Wiem co czujesz bo ja tez jeszcze nigdy w zyciu nic nie oblalam.. i wiem jak bym sie czula jak by mi sie to przytrafilo. Ale podobno uczen bez jedynki to jak zolniez bez karabinu I nie obwiniaj sie, kazdemu sie moze zdarzyc!
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 23:50   #793
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość


Narzekaj ile wlezie
Weź mnie nie zachęcaj Akurat jestem z tych, co mogą jęczeć bez przerwy - staram się zazwyczaj hamować, bo wiem jakie to denerwujące dla otoczenia, ale czasem muszę dać upust swojej naturze Ale dzięki za wsparcie

A jak tam twoja poprawka Justine? Wiesz już czy będziesz mogła do niej przystąpić?

Jej, też jest u was tyle różnych komarów, meszek i innego robactwa? Bo u mnie normalnie jakieś zatrzęsienie, aż ciężko jest siedzieć z otwartym oknem.

A jeszcze tylko jeden egzamin i koniec sesji, tralalala
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:38   #794
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Czemu bananami?

Nie chcę tu narzekać... ale troszkę muszę. Miałam dziś egzamin i wygląda na to że czeka mnie poprawka. Pierwsza w życiu. Niby staram się nie przejmować i nie być chorobliwie ambitna, ale mocno mnie to martwi. Miałam mało czasu, żeby się przygotować, ale zła jestem, że nie zabrałam się za to wcześniej A że egzamin był baaardzo trudny to swoją drogą. Ech... wyniki w poniedziałek, poczekamy, zobaczymy.
Nie pękaj, jeden oblany egzamin to jeszcze nie koniec świata zdarzyło mi się raz na pierwszym roku, ale jakoś to przeżyłam, nie ma co demonizować całej sytuacji. A poza tym kiedys też uważałam, że na pewno oblałam super trudny egzamin, przez tydzień na wszystkich warczałam, a potem okazało się, że mam 4 a było to naprawdę nie lada osiągnięcie.


A co do muszek, komarów i tak dalej, to już cała wyglądam jak ofiara trądu a najgorsze, że wszystko się tak szybko psuje, nawet w lodówce

No i truskawki niesmaczne
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 11:48   #795
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Weź mnie nie zachęcaj Akurat jestem z tych, co mogą jęczeć bez przerwy - staram się zazwyczaj hamować, bo wiem jakie to denerwujące dla otoczenia, ale czasem muszę dać upust swojej naturze Ale dzięki za wsparcie

A jak tam twoja poprawka Justine? Wiesz już czy będziesz mogła do niej przystąpić?

Jej, też jest u was tyle różnych komarów, meszek i innego robactwa? Bo u mnie normalnie jakieś zatrzęsienie, aż ciężko jest siedzieć z otwartym oknem.

A jeszcze tylko jeden egzamin i koniec sesji, tralalala
Ja tez jestem z typu marudnych U mnie jeszcze nic nie wiadomo. dopiero wczoraj zebrala sie rada.. no ale powinnam wiedziec w przyszlym tygodniu.

U nas nie ma zadnych komarow, ale u nas nigdy ich nie ma Kiedy masz egzamin?

mamy juz wizy do tajlandi i kambodzy
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:02   #796
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Ja tez jestem z typu marudnych U mnie jeszcze nic nie wiadomo. dopiero wczoraj zebrala sie rada.. no ale powinnam wiedziec w przyszlym tygodniu.

U nas nie ma zadnych komarow, ale u nas nigdy ich nie ma Kiedy masz egzamin?

mamy juz wizy do tajlandi i kambodzy
To tam będą komary, duuużo komarów i innego "hadztwa" (swoją drogą - uwielbiam to słowo, używa go na robaki moja babcia i zawsze ma przy tym taaaką minę) Ale i tak zazdroszczę podróży (no i czekam na zdjęcia)

A egzamin mam dopiero w czwartek i nie jest to bardzo ciężki egzamin, ale muszę trochę do niego poczytać. Tyle, że wiem, że zdam na pewno. No i jest ustny, a z moim gadanym to nie ma strachu Ale jeszcze 2 prace do napisania czekają

Kadoza - no właśnie u mnie też truskawki takie jakieś wodniste i 'nietruskawkowe'. Ale to chybawynik tegorocznej pogody - za mało słońca było.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:56   #797
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

a z czego ten egzamin masz?

No tak, tam bedzie duzo komarow i innego 'hadztwa' swoja droga kambodza ma wysokie ryzyko malari.. no i nie wiemy co z tym zrobic. ja to tabletek anty'malariowych' przekonana nie jestem.. bralam w Indiach i czulam sie koszmarnie - przerwalam w polowie. Maja mase skutkow ubocznych.. no i slyszalam ze podobno witamina B choroni przed komarami, wiec moze to zastosujemy? Sama nie wiem..
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:27   #798
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Wiem, że jak moja znajoma jechała gdzieś do Afryki to brała ze sobą lekarstwa na malarię - jakby już zachorowała to żeby tam nie szukać lekarzy, aptek i wogóle. Ale poważnie, to lepiej się jakoś ubezpieczcie z tą malarią, to straszne świństwo jest podobno.

A egzamin mam z dramatu skandynawskiego (nie na psychologii dla odmiany, to taki dodatkowy przedmiot, bo w ramach moich studiów poza głównym kierunkiem muszę robić jeszcze zajęcia z 2 innych - no i właśnie jednym z tych dwóch była w tym roku teatrologia). Ale oj, nie mogę się zabrać za tego Strindberga i Ibsena Taaak mi się już nie chce...
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:13   #799
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
A egzamin mam z dramatu skandynawskiego (nie na psychologii dla odmiany, to taki dodatkowy przedmiot, bo w ramach moich studiów poza głównym kierunkiem muszę robić jeszcze zajęcia z 2 innych - no i właśnie jednym z tych dwóch była w tym roku teatrologia). Ale oj, nie mogę się zabrać za tego Strindberga i Ibsena Taaak mi się już nie chce...
No, ale brzmi to bardzo ciekawie, przynajmniej będziesz mogła zakasować wszystkich w rozmowach towarzyskich
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 15:12   #800
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
No, ale brzmi to bardzo ciekawie, przynajmniej będziesz mogła zakasować wszystkich w rozmowach towarzyskich
Hehehe Zakasowuje to ja filozofią - 10 minut rozmowy z kimś na temat Kantowskich noumenów, kategorii transcendentalności (nie mylić z transcendencją), wiedzy a priori i a posteriori i wszyscy ode mnie uciekają. Na czele z facetami A przecież Kant jest taki fajny jak się w niego wgryźć.
Co nie zmienia faktu, że dalej mi się nie chce...

edit: ZDAŁAM!!! ten egzamin, o któym byłam przekonana, że będę mieć poprawkę. Co prawda na 3, ale lepsze to niż wrzesień (chociaż i tak ambicja trochę mnie kąsa). Ale poza tym to jestem super szczęśliwa!

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2010-06-14 o 15:00
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:49   #801
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

No to gratulację
Ja mam sesję za sobą... za tydz z hakiem licencjat i certyfikat z francuza,aaaaa! Dlaczego czas tak szybko leci i dlaczego ja nadal siedzę przed komputerem?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:13   #802
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
No to gratulację
Ja mam sesję za sobą... za tydz z hakiem licencjat i certyfikat z francuza,aaaaa! Dlaczego czas tak szybko leci i dlaczego ja nadal siedzę przed komputerem?
Absolutnie normalne i naturalne zachowanie Ja przed moją obroną (niespełna tydzień czasu miałam na ogarnięcie 5 lat) poczułam niepohamowaną potrzebę gruntownego pozamiatania, poodkurzania i umycia podłóg w całym mieszkaniu. Normalnie prędzej dałabym sobie obciąć włosy niż coś takiego zrobiła

A i nie zauważyłam edycji, Abraxas serdecznie gratuluję i było się tak denerwować?

Edytowane przez kadoza
Czas edycji: 2010-06-15 o 10:14
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:20   #803
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Ja mam tydzień, starczy-nie?
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:23   #804
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Ja mam tydzień, starczy-nie?
To zależy od stopnia mobilizacji. I czasu spędzonego na wizażu Powodzenia
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:41   #805
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Ja mam tydzień, starczy-nie?
Dasz radę, trzymam kciuki ale komputer lepiej wyrzuć i telewizor i telefon
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:47   #806
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Dziewczyny, potrzebuję rady.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na długotrwały stres/niepokój? Taki wiecie, lęk, że coś czego bardzo chcecie może się nie spełnić, a wy nie macie na to wpływu i musicie czekać. Co robicie dla rozluźnienia? Bo ja bardzo źle znoszę taki stan. Na niczym się nie mogę skupić i o niczym innym myśleć, i zaczynam zawalać bierzące obowiązki z tego powodu - a to już wygląda groźnie.
Do tej pory miałam mamę, do której się przytulałam, a teraz mieszkam sama, mamę widuję rzadko i szczerze mówiąc nie wiem co robić, żeby się tak nie zamartwiać. Jakieś pomysły? Bo inaczej do 12 lipca, kiedy się wszystko rozstrzygnie, zostanie ze mnie zasuszony trupolek
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:35   #807
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na długotrwały stres/niepokój? Taki wiecie, lęk, że coś czego bardzo chcecie może się nie spełnić, a wy nie macie na to wpływu i musicie czekać. Co robicie dla rozluźnienia? Bo ja bardzo źle znoszę taki stan. Na niczym się nie mogę skupić i o niczym innym myśleć, i zaczynam zawalać bierzące obowiązki z tego powodu - a to już wygląda groźnie.
Do tej pory miałam mamę, do której się przytulałam, a teraz mieszkam sama, mamę widuję rzadko i szczerze mówiąc nie wiem co robić, żeby się tak nie zamartwiać. Jakieś pomysły? Bo inaczej do 12 lipca, kiedy się wszystko rozstrzygnie, zostanie ze mnie zasuszony trupolek
ja polecam jakis wysilek fizyczny. Idz pobiegac albo nawet szybki spacer bedzie dobry, dotlen sie i bedziesz spokojniejsza. Mi to pomaga.
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 11:51   #808
myszowata s
Rozeznanie
 
Avatar myszowata s
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 912
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Witam panie

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Czemu bananami?

Upały są straszne - wczoraj musiałam przewędrować na piechotkę pół centrum Warszawy i tak się spociłam, że gumka od majtek zaferbowała mi białą koszulę włożoną w spodnie Swoją drogą, to mocno się zdziwiłam, że gumka może farbować A autobusy... sauna parowa i solarium w jednym Wiecie, nie byłoby tak źle gdyby wilgotność była mniejsza.

Nie chcę tu narzekać... ale troszkę muszę. Miałam dziś egzamin i wygląda na to że czeka mnie poprawka. Pierwsza w życiu. Niby staram się nie przejmować i nie być chorobliwie ambitna, ale mocno mnie to martwi. Miałam mało czasu, żeby się przygotować, ale zła jestem, że nie zabrałam się za to wcześniej A że egzamin był baaardzo trudny to swoją drogą. Ech... wyniki w poniedziałek, poczekamy, zobaczymy.

Myszowata - Hmm, a prezent dla Węgra... Żeby to była dziewczyna to mogłabyś jej dać taką polsko-kresową chustę z wyszywanymi kwiatami, wiesz - taką cepeliową. Ale dla chłopaka o raczej nie jest dobry pomysł...
Przepraszam, że tak późno odpisuję ale spotkałam się z moim TŻ na kilka dni i chcieliśmy spędzić jak najwięcej czasu razem, także nie zaglądałam na wizaż. Pogoda się u mnie popsuła, ale tak na przyszłość powiem o tych bananach, że pomagają uzupełniać płyny w organizmie, bo mają w sobie dużo wody, dostarczają nam składników mineralnych, które ubywają nam podczas pocenia się i ogólnie poprawiają humor, bo zawarta w nich jest serotonina
Co do prezentu to faktycznie chusta dla chłopaka nie bardzo, ale sam pomysł jest świetny! Zapamiętam, bo coś czuję, że na przyszłość może się przydać. Serdecznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Chlopak ma prawie 18 wiec ja bym kupila kieliszek na wodke z namalowana flaga polski, czy z jakims innym symbolem polski.
A wiesz, że kupiliśmy mu taki mały porcelanowy kufel do piwa z żubrem i napisem Polska poza tym taką składaną kartkę ze zdjęciami z Bydgoszczy, ale głównym prezentem będzie album: 1000 lat przyjaźni polsko-węgierskiej

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Nie pękaj, jeden oblany egzamin to jeszcze nie koniec świata zdarzyło mi się raz na pierwszym roku, ale jakoś to przeżyłam, nie ma co demonizować całej sytuacji. A poza tym kiedys też uważałam, że na pewno oblałam super trudny egzamin, przez tydzień na wszystkich warczałam, a potem okazało się, że mam 4 a było to naprawdę nie lada osiągnięcie.


A co do muszek, komarów i tak dalej, to już cała wyglądam jak ofiara trądu a najgorsze, że wszystko się tak szybko psuje, nawet w lodówce

No i truskawki niesmaczne
W moim ogródku rosną smaczne i duże truskawki! Zapraszam jeśli jest ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Ja tez jestem z typu marudnych U mnie jeszcze nic nie wiadomo. dopiero wczoraj zebrala sie rada.. no ale powinnam wiedziec w przyszlym tygodniu.

U nas nie ma zadnych komarow, ale u nas nigdy ich nie ma Kiedy masz egzamin?

mamy juz wizy do tajlandi i kambodzy
Ach zazdroszczę, wybierasz się w te rejony, które mnie zawsze interesowały tak jak abraxas czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Hehehe Zakasowuje to ja filozofią - 10 minut rozmowy z kimś na temat Kantowskich noumenów, kategorii transcendentalności (nie mylić z transcendencją), wiedzy a priori i a posteriori i wszyscy ode mnie uciekają. Na czele z facetami A przecież Kant jest taki fajny jak się w niego wgryźć.
Co nie zmienia faktu, że dalej mi się nie chce...

edit: ZDAŁAM!!! ten egzamin, o któym byłam przekonana, że będę mieć poprawkę. Co prawda na 3, ale lepsze to niż wrzesień (chociaż i tak ambicja trochę mnie kąsa). Ale poza tym to jestem super szczęśliwa!
Gratuluję chociaż powiem szczerze, że jak czytałam posty to czułam, że tak to się skończy. Wyglądasz mi po prostu na bardzo zdolną dziewczynę, która da radę

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Absolutnie normalne i naturalne zachowanie Ja przed moją obroną (niespełna tydzień czasu miałam na ogarnięcie 5 lat) poczułam niepohamowaną potrzebę gruntownego pozamiatania, poodkurzania i umycia podłóg w całym mieszkaniu. Normalnie prędzej dałabym sobie obciąć włosy niż coś takiego zrobiła

A i nie zauważyłam edycji, Abraxas serdecznie gratuluję i było się tak denerwować?
Skąd ja to znam mam dokładnie to samo, gdy czeka mnie zrobienie czegoś ważnego (głównie chodzi o naukę ale nie tylko) zawsze wtedy wszystko wysprzątam na błysk

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na długotrwały stres/niepokój? Taki wiecie, lęk, że coś czego bardzo chcecie może się nie spełnić, a wy nie macie na to wpływu i musicie czekać. Co robicie dla rozluźnienia? Bo ja bardzo źle znoszę taki stan. Na niczym się nie mogę skupić i o niczym innym myśleć, i zaczynam zawalać bierzące obowiązki z tego powodu - a to już wygląda groźnie.
Do tej pory miałam mamę, do której się przytulałam, a teraz mieszkam sama, mamę widuję rzadko i szczerze mówiąc nie wiem co robić, żeby się tak nie zamartwiać. Jakieś pomysły? Bo inaczej do 12 lipca, kiedy się wszystko rozstrzygnie, zostanie ze mnie zasuszony trupolek
Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
ja polecam jakis wysilek fizyczny. Idz pobiegac albo nawet szybki spacer bedzie dobry, dotlen sie i bedziesz spokojniejsza. Mi to pomaga.
Abraxas dobrze wiem co czujesz, bo takie stany niepokoju mnie dość często nachodzą. Justine ma rację, wysiłek fizyczny to dobry sposób, czy to jakiś sport czy też już wyżej wymienione sprzątanie. Ja jeszcze staram się zająć myśli np. oddając się swojemu hobby, albo oglądam jakiś film (taki, który mnie wciągnie i nie pozwoli myśleć o czymś innym).
Może jakaś relaksująca kąpiel? Aczkolwiek to są pomysły tylko na chwilę, najlepiej spróbować jakoś zwalczyć ten niepokój, znaleźć jakieś pozytywne strony i przepowiedzieć sobie, że nie ma się czym denerwować.

O matulo, ale się nacytowałam!
U mnie w sumie nic nowego. Pochwalę się, że dostałam ładny bukiecik kwiatków od TŻ-a, stoi na biurku i poprawia mi humor, bo mi zawsze bardzo smutno kiedy się z nim rozstaje znów na tak długo w piątek idę do UP, tak sama z siebie, bo moja pośredniczka pracy powiedziała, że mogę zajrzeć do niej, bo może będzie wiedziała coś o stażu dla mnie, ale znając życie znów mnie odeśle z kwitkiem
myszowata s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:03   #809
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez myszowata s Pokaż wiadomość
Witam panie
A wiesz, że kupiliśmy mu taki mały porcelanowy kufel do piwa z żubrem i napisem Polska poza tym taką składaną kartkę ze zdjęciami z Bydgoszczy, ale głównym prezentem będzie album: 1000 lat przyjaźni polsko-węgierskiej

Ach zazdroszczę, wybierasz się w te rejony, które mnie zawsze interesowały tak jak abraxas czekam na fotki

O matulo, ale się nacytowałam!
U mnie w sumie nic nowego. Pochwalę się, że dostałam ładny bukiecik kwiatków od TŻ-a, stoi na biurku i poprawia mi humor, bo mi zawsze bardzo smutno kiedy się z nim rozstaje znów na tak długo w piątek idę do UP, tak sama z siebie, bo moja pośredniczka pracy powiedziała, że mogę zajrzeć do niej, bo może będzie wiedziała coś o stażu dla mnie, ale znając życie znów mnie odeśle z kwitkiem
Faktycznie, ale sie nacytowalas

dobry pomysl z tym kuflem, no i tez myslalam o albumie.

Fotki oczywiscie beda, ale trzeba bedzie troche poczekac bo wyjezdzamy dopiero za 6 tyg. W ogole mysle o zalozeniu bloga z naszej podrozy, bo latwiej i szybciej bedzie w jednym miejscu pisac cos odrazu dla rodziny i przyjaciol. Pozatym fajna pamiatka

Powodzenia w UP. wierze ze tym razem cos sie znajdzie
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:06   #810
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Dziewczyny 20-25 lat snujące plany na przyszłość :)

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Dasz radę, trzymam kciuki ale komputer lepiej wyrzuć i telewizor i telefon
Łatwo mówić...wczoraj rano postanowiłam, że pojadę na metallice do Wawy, po czym pół godziny później byłam już na dworcu... Chyba mnie pogięło totalnie. Będę w przyszłym tygodniu musiała nieźle bajerować. Sam licencjat jak licencjat...bardziej boję się certyfikatu z francuza, boję się gramy, bo tyle, że rozumiem nieźle ze słuchu i z czytania to boję się, że przy wypowiedzi potną mi punkty za ubogość gramatyczną i błędy...
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.