On chce czekać do końca studiów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-18, 11:17   #271
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Jak wiemy sytuacja związana z koronawirusem doprowadziła do izolacji społeczeństwa i ograniczenia przebywania wśród innych osób. Również i my zostaliśmy w mieszkaniu i obecnie pracujemy zdalnie. Jednak moim zdaniem nie wpłynęło to na nas w żaden konkretny sposób i nie ma chęci na powtórzenie czy dołożenie swojej cegiełki w "baby boom", który tak jak w czasie koronawirusa jak i stanu wojennego pewnie będzie miał miejsce. W sumie nie wiem czy jest to podyktowane tym, że przespaliśmy okres ekscytacji o którym mówicie i nas do tego nie ciągnie, czy jednak myśli związane z koronawirusem, śledzenie informacji o nim pochłaniają nas całkowicie.

Odnosząc się do czasu ekscytacji i poznawania swoich ciał, który jak mniemam występuje na początku związku, to sądzę, że on był, istniał. W piewrszych miesiącach związku w jakiś sposób poznawaliśmy swoje ciała, zwłaszcza, że byliśmy pierwszymi osobami dla siebie w tak intymnych sytuacjach. Przez 3 lata nigdy nie naciskałem na to byśmy spróbowali. Sam nie wiem, czy nie popełniłem tutaj błędu, bo przecież to "FACET" musi to zaproponować. Tak jak pisałem wcześniej, to dziewczyna wyszła pierwsza z taką inicjatywą (pod koniec 3 roku razem). Wtedy jednak chyba się przestraszyłem tego wszystkiego, całej otoczki i odpowiedzialności rodzicielstwa (gdyby coś).

Teraz dochodzą jeszcze gorsze myśli. Mamy koronawirus, mamy zamknięte granice, niepewną sytuację gospodarczą. Co jeśli gdy taka para wpadnie a przy zamkniętych granicach nie będzie mogła w cywilizowanych warunkach u naszych sąsiadów skorzystać z pomocy ostatniej szansy? No właśnie.... Więc może lepiej jednak oddalić to w czasie.

Choć znów wracam do tego co Panie powiedziały, że minął okres ekscytacji fizycznej (seksu jak mniemam) i ten etap nie powróci. Mam nadzieję, że kiedy zdecydujemy się jednak na ten krok, ten etap ekscytacji będzie.... pełen namiętności z obojgu stron, albo po prostu chciałbym w to mocno wierzyć.
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 12:18   #272
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Jak wiemy sytuacja związana z koronawirusem doprowadziła do izolacji społeczeństwa i ograniczenia przebywania wśród innych osób. Również i my zostaliśmy w mieszkaniu i obecnie pracujemy zdalnie. Jednak moim zdaniem nie wpłynęło to na nas w żaden konkretny sposób i nie ma chęci na powtórzenie czy dołożenie swojej cegiełki w "baby boom", który tak jak w czasie koronawirusa jak i stanu wojennego pewnie będzie miał miejsce. W sumie nie wiem czy jest to podyktowane tym, że przespaliśmy okres ekscytacji o którym mówicie i nas do tego nie ciągnie, czy jednak myśli związane z koronawirusem, śledzenie informacji o nim pochłaniają nas całkowicie.

Odnosząc się do czasu ekscytacji i poznawania swoich ciał, który jak mniemam występuje na początku związku, to sądzę, że on był, istniał. W piewrszych miesiącach związku w jakiś sposób poznawaliśmy swoje ciała, zwłaszcza, że byliśmy pierwszymi osobami dla siebie w tak intymnych sytuacjach. Przez 3 lata nigdy nie naciskałem na to byśmy spróbowali. Sam nie wiem, czy nie popełniłem tutaj błędu, bo przecież to "FACET" musi to zaproponować. Tak jak pisałem wcześniej, to dziewczyna wyszła pierwsza z taką inicjatywą (pod koniec 3 roku razem). Wtedy jednak chyba się przestraszyłem tego wszystkiego, całej otoczki i odpowiedzialności rodzicielstwa (gdyby coś).

Teraz dochodzą jeszcze gorsze myśli. Mamy koronawirus, mamy zamknięte granice, niepewną sytuację gospodarczą. Co jeśli gdy taka para wpadnie a przy zamkniętych granicach nie będzie mogła w cywilizowanych warunkach u naszych sąsiadów skorzystać z pomocy ostatniej szansy? No właśnie.... Więc może lepiej jednak oddalić to w czasie.

Choć znów wracam do tego co Panie powiedziały, że minął okres ekscytacji fizycznej (seksu jak mniemam) i ten etap nie powróci. Mam nadzieję, że kiedy zdecydujemy się jednak na ten krok, ten etap ekscytacji będzie.... pełen namiętności z obojgu stron, albo po prostu chciałbym w to mocno wierzyć.
Gdyby każdy, kto nie chce mieć dziecka nie uprawiał seksu, to połowa ludzkości żyłaby w celibacie, w tym ja i mój mąż.
Teraz nie wychodź z domu, ale potem się lecz. To nie obrażanie ciebie, tylko fakt.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 20:21   #273
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Gdyby każdy, kto nie chce mieć dziecka nie uprawiał seksu, to połowa ludzkości żyłaby w celibacie, w tym ja i mój mąż.
Teraz nie wychodź z domu, ale potem się lecz. To nie obrażanie ciebie, tylko fakt.
To trzeba się porządnie zabezpieczać, nawet podwójnie, jeśli ktoś się boi ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 20:07   #274
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Choć znów wracam do tego co Panie powiedziały, że minął okres ekscytacji fizycznej (seksu jak mniemam) i ten etap nie powróci. Mam nadzieję, że kiedy zdecydujemy się jednak na ten krok, ten etap ekscytacji będzie.... pełen namiętności z obojgu stron, albo po prostu chciałbym w to mocno wierzyć.
nie będzie. będzie jedno wielkie rozczarowanie, zarówno z jej jak i z Twojej strony. Ty się tylko umocnisz w swoim przekonaniu, że seks nie jest niczym szczególnym, a ona się zawiedzie po tych wszystkich Twoich opowieściach "czego to nie będziemy robić".
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 17:08   #275
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: On chce czekać do końca studiów

O jeżu malusieńki, a ja myślałam, że ten wątek zdechł śmiercią naturalną z powodu posuchy... A tu taka niespodzianka i wciąż te same argumenty o wyższości "czystości" nad rozwiązłością są miętolone
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:37   #276
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Dzień Dobry,

do znudzenia to znów ja. Kolejny miesiąc za nami. Jest spoko. Dogadujemy się chyba coraz bardziej. Dwa tygodnie temu była tylko wielka awantura, bo rzekomo nie powiedziałem jej tylko, że wymieniłem z koleżanką nie jedną a 3 wiadomości. (tzn. powiedziałem jej, że pisała, i napisała mi 1 wiadomość na temten moment, po powiedzeniu jednak jej wymieniłem z nią kolejne 2 wiadomości i oto była inba). W każdym razie to serio była gruba kłótnia. Szczerze miałem ochotę wyjść i nie wrócić. Ale pogodziliśmy się. W sumie inne pary moim zdaniem powinny uczyć się od nas godzenia, umiejętności rozmowy i dochodzenia do konsensusu.

Cała ta sytuacja w jakiś sposób na nas wpłynęła. W codzienności jest faktycznie lepiej, spędzamy dużo czasu razem, jest między nami dużo buziaków i uścisków. No i to chyba najważniejsze w zdrowym i poważnym związku. Kwarantanna nam nie przeszkadza. Myślę, że ani ona, ani ja nie mamy dość swojej obecności. Jest okej.

Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, jest jak było. Nie zbaczamy z tej ścieżki. Konfilkt na początku miesiąca (ta inba), nieco odebrała mi ochotę na inicjowanie czegolowiek, jak i pewnie jej. Choć ona trochę narzeka. Jednak trzeba pamiętać, że nie jest to powód do tego by od kogoś odejść jeśli się kogoś kocha.

W każdym razie tego tematu nie inicjuje, jak już to prędzej robi to ona. W każdym razie uspokajam ją. Zapewniam też, że i na nas przyjdzie czas. Bo kiedyś przecież powinniśmy się na to zdecydować. Tylko lepiej by zrobić to w spokojniejszych może czasach. Wiadomo czasy niepewne, kwarantanna, to po prostu dodatkowy stres. A pierwsze razy powinny być.... trochę jak z bajki (tak myślę).

W każdym razie. Nie wyznaczyliśmy jakiegoś konkretnego terminu na dalsze kroki. To cieszy, zwłaszcza że unika się wtedy presji.

Reasumując z nadzieją patrzę w przyszłość. Najważniejsza teraz to sesja, szczerość w związku i nie wszczynanie imb. Wiadomości prywatne jej pokazuje, sprawdza mnie. Jednak chce właśnie tym jej pokazać by mi zaufała, że nie mam nic do ukrycia, że nie szukam kogoś innego i że po prostu ją kocham. Czasami tlyko wkurza, że ile razy jej nie powiem, że zapytanie jakiejś koleżanki albo kogoś kto jest kobietą o cokolwiek, bez podtesktów nie jest niczym złym, to ona nie wiem i tak próbuje znaleźć w tym coś złego. Kurde, staram się, ograniczyłem kontakty z innymi bo chce by mi zaufała. Co tu jeszcze zrobić skoro ani z nikim nie rozmawiam, nie pytam koleżanek co u nich, staram się być tylko dla niej. Ale nawet głupie pytanie od lub do koleżanki (w sprawach studiów/pracy), albo od koleżanki o zajęcia online, albo na forach na których działach wywołują u niej wściekłość.

Chciałbym by mi ufała w 100%. Bo boje się trochę, że jeżeli nawet uda nam sie do to doprowadzić do finału. To co jeśli, zrobimy to, a ona rozpęta jakąś inbę (z błahego powodu) a ja już nie będę mógł tego słuchać i po prostu spasuje? Kurde nie potrafiłbym tak jej zostawić, bo nie jestem takim typem. Czyli wezmę co moje, "wykorzystam", wkurzę się i zostawię? Co ona na to powie? Co by powiedział jej przyszły facet? Albo czy ja bym nie miał wyrzutów sumienia?

Także, nie wiem. Musi mieć do mnie zaufanie, bo po co kochać się bez zaufania? Że znajdę sobię inną. Kurde jestem z nią tyle lat, to jakbym chciał inną to bym sobie znalazł. A w głowie mam tylko albo naukę, albo bym chciał poczytać książkę i w głębi duszy chiałbym odrobiny zaufania. A nie tylko, czy ta pisała, czy tamta nie, a po co, a dlaczego, a w jakim celu, a po co jej odpisywałem, a czemu nie mogłem napisać, że mam dziewczynę i nie będę jej odpisywał.

W każdym razie, liczę na poprawę w wielu kwestiach. Zaufanie to chyba jednak podstawwa i chciałbym by to zaufanie do mnie miała. Bo po co się starać o kogoś kto nie ma do ciebie zaufania, albo będzie cię postrzegał jako kogoś, kto weźmie i przy pierwszej okazji zdradzi i wyrzuci. A seks to nie przelewki. To poważna sprawa.

Edytowane przez kefir23
Czas edycji: 2020-04-27 o 10:38
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:47   #277
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Przestałam czytać po tym, jak napisałeś, że inne pary powinny się uczyć od was godzenia i UMIEJĘTNOŚCI ROZMOWY.
Jeśli nie jesteś trollem to jesteś po prostu bardzo ciężkim i ograniczonym człowiekiem, jeśli takich mamy mieć lekarzy to ja nie mam słów....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 12:05   #278
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

co ma osobowość do bycia lekarzem specjalistą?

Druga sprawa, co w tym złego, że ktoś w związku potrafi ze sobą rozmawiać? Jeśli Pani nie potrafi, to bardzo mi przykro.
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 12:45   #279
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
co ma osobowość do bycia lekarzem specjalistą?

Druga sprawa, co w tym złego, że ktoś w związku potrafi ze sobą rozmawiać? Jeśli Pani nie potrafi, to bardzo mi przykro.
Nie ma nic wspólnego.

Natomiast zgodzę sie @mauve_lips (nie traktuj tego jako ataku) ale trochę ta cała historia wygląda na jakąś dziwną, albo po prostu robicie problemy (obydwoje) tam gdzie ich nie ma. Jak wszystko idzie w dobrym kierunku to życzę oby tak dalej Najważniejsze żebyście się WY dogadywali ze sobą
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 14:51   #280
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Ciekawi mnie ten wątek, ale kurde... Jak czytam Cię, kefirze, to przychodzi mi na myśl, że to tylko bicie piany. Twoje podejście się nie zmienia, ciągle to samo, dziewczyna z nudów albo niezaspokojenia robi awantury, a Ty nic. Ten związek jest jak stół na trzech nogach.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 15:56   #281
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: On chce czekać do końca studiów

oboje jestescie z lekka niedorobieni. ale jak nie cierpisz to zyj jak uwazasz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 17:23   #282
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
co ma osobowość do bycia lekarzem specjalistą?

Druga sprawa, co w tym złego, że ktoś w związku potrafi ze sobą rozmawiać? Jeśli Pani nie potrafi, to bardzo mi przykro.
Ahahahhahahah

Nie, wy nie umiecie ze sobą rozmawiać i to jest wasz problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 17:24   #283
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
oboje jestescie z lekka niedorobieni. ale jak nie cierpisz to zyj jak uwazasz.
Z lekka to bardzo lekkie określenie tego stanu Moim zdaniem to wyjątkowo ciężkie przypadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:23   #284
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: On chce czekać do końca studiów

No wlasnie wy nie umiecie ze sobą rozmawiać. Jak piszesz ona ciagle zgłasza Tobie brak spełnienia potrzeby, a Ty ciagle zaniedbujesz je i udajesz że nie wiesz czemu jest zazdrosna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:54   #285
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
. No i to chyba najważniejsze w zdrowym i poważnym związku. .
w zdrowym i poważnym związku nie robi się awantur o wiadomości wymieniane z koleżanką. w zdrowym i poważnym związku zaufanie jest na pierwszym miejscu.


a już w ogóle zdrowy i dorosły człowiek nie zrobi awantury o to, że ktoś powiedział, że koleżanka napisała jedną wiadomość, a napisała tak naprawdę trzy
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 16:36   #286
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Im bardziej czytam tym mniej wierzę w tę całą historię. Ona dalej by chciała Ty dalej udajesz, że tego nie widzisz. Wyszukujesz argumenty na poparcie wymyślonej tezy, której się kurczowo trzymasz. I nie- żaden normalny, przyszły facet nie będzie bił piany o to czy z kimś była czy nie.

A jedno czego pary się powinny od Was uczyć to jak się nie zachowywać...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 18:27   #287
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Im bardziej czytam tym mniej wierzę w tę całą historię. Ona dalej by chciała Ty dalej udajesz, że tego nie widzisz. Wyszukujesz argumenty na poparcie wymyślonej tezy, której się kurczowo trzymasz. I nie- żaden normalny, przyszły facet nie będzie bił piany o to czy z kimś była czy nie.

A jedno czego pary się powinny od Was uczyć to jak się nie zachowywać...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.
Zresztą, wybacz, ale twoja dziewczyna i tak juz została jak to pięknie nazwałeś odfoliowana? Tak to szło? Z tą różnicą, że nie przez penis, a przez palec Więc nawet te argumenty o czystości i porządnym zapakowaniu nie mają najmniejszego sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 18:33   #288
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Kefir jesteś aseksualny. Normalny chłop który ma ładną dziewczynę dąży do kontaktów seksualnych. A ty się masturbujesz? Jak nie to potwierdza mają tezę jesteś aseksualny uświadom sobie i jej. Tylko nie mów że boisz się ciąży bo od tego jest antykoncepcja. Chyba wiesz jak dochodzi do zapłodnienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 22:34   #289
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Tak, to raczej będzie troll, co jakiś czas tu się przypomina i dalej swoje. Nic się nie zmienia, nuda...

Napisz jak dziewczyna zerwie/zdradzi albo jak się zdecydujesz na seks. A tak to chyba nie pisz, bo bez sensu.
Każdy kefir ma swój termin przydatności do spożycia, tak że wiesz
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-28 22:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.