Czy byście to zaakceptowały? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-29, 07:28   #31
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Dużo w tym racji w tym co piszesz. Moje podejście jest takie : kochał ex, ufał jej, byli wiele lat więc zdecydowali na seks bez zabezpeiczenia
Relacja na sex, brak uczuc, intymność. Najbardziej cięzki do zaakceptowania dla mnie jest fakt, że z osobą z która nie był emocjonalnie związany miał taka fizyczna bliskośc, wiece bez prezerwatywy to jednak bliżej się nie da plus relacja bez uczuć a jednak seks jak w związku. Przez takie cos ciezko czuc sie wyjatkową fizycznie. Skoro może uprawiac identyczny seks i tak otwarty z osobą do ktorej nic nie czuje. No i podejmowanie ryzyka z ciąża.

To wszystko jednak jest przykre. Wiece jak było mi ciężko gdy ją spotkalam w jego rodzinnym miescie przypadkiem... Bo pochodzi z małego miasta i latwo tam spotkać kazdego.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



No własnie pod tym kątem jest dla mnie lekkomyślny i patrzyl tylko na swoj fizyczny komfort. Najgorzej ze juz zdazylam sie zaangażowac... Gdybym wiedziała o tym na poczatku nie wchodizłabym w tą relację...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Mam opory... Z jednej strony mnie to gryzie, z drugiej każdy ma jakas przeszłość. Sama się w tym gubię. No i oprócz tego jest mi z nim dobrze. Tylko ten fakt mnie boli.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Ok rozumiem. A luźne podejście do zabezpieczenia?
Serio to byłby ich problem, jakby ona zaszła w ciążę lub on coś złapał. Nie moja w tym rola, żeby go teraz umoralniać. Było to nieodpowiedzialne, ale to jego sprawa. Problem by był jakby on ze mną nie chciał się zabezpieczać i mnie namawiał na taki stosunek.

To, co piszesz jest nie zdrowe - rozumiem, że można się czuć niekomfortowo, jak musisz przebywać w towarzystwie byłej partnerki, ale było CI TAK CIĘŻKO JAK JA ZOBACZYŁAŚ NA MIEŚCIE? Ciężko? Dlaczego?

Poza tym mamy chyba inny stosunek do seksu. Ja się nie porównuję z byłymi chłopaka, a na pewno nie próbuję przyrównywać sposobu, w jaki partner się ze mną kocha do mojej wyjątkowości. Trochę to dla mnie dziwne. Seks to seks. W związku może mieć inną magię, inne znaczenie, ale to czy dotykał jej pochwę przez lateks ma świadczyć o jakości naszego związku, jego wartości i mojej wyjątkowości? No nie.

Natomiast ty nie musisz się godzić z tymi faktami i możesz się z nim rozstać. Natomiast potem albo nie zadawaj pytań, albo szukaj prawiczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 09:12   #32
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Morał tej historii jest taki
Nie wierz na słowo tylko pytaj o badania przed rozpoczęciem współżycia
Niektóre choroby można złapać nawet mając prezerwatywe na członku(mógł uprawiać oral sex i wcale penisa nie uzywac)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-04-29 o 09:14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:07   #33
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Serio to byłby ich problem, jakby ona zaszła w ciążę lub on coś złapał. Nie moja w tym rola, żeby go teraz umoralniać. Było to nieodpowiedzialne, ale to jego sprawa. Problem by był jakby on ze mną nie chciał się zabezpieczać i mnie namawiał na taki stosunek.

To, co piszesz jest nie zdrowe - rozumiem, że można się czuć niekomfortowo, jak musisz przebywać w towarzystwie byłej partnerki, ale było CI TAK CIĘŻKO JAK JA ZOBACZYŁAŚ NA MIEŚCIE? Ciężko? Dlaczego?

nieprzyjemne uczucie. Oni mieli dużo seksu i tym chciała go przy sobie zatrzymac dlatego idac z nim może to złudzenie, ale mialam wrazenie ze ona wie co z nim robiła zeszłej zimy i smieje mi sie w twarz. Serio widzialam te spojrzenia ... Tak samo dzialaja mezczyzni jak wiedza ile z nią spało- plotkują o tym. Nie wiem dlaczego musze objasniac ze nie jest super wygodne spotykac byle kochanki partnera w kawiarni

Poza tym mamy chyba inny stosunek do seksu. Ja się nie porównuję z byłymi chłopaka, a na pewno nie próbuję przyrównywać sposobu, w jaki partner się ze mną kocha do mojej wyjątkowości. Trochę to dla mnie dziwne. Seks to seks. W związku może mieć inną magię, inne znaczenie, ale to czy dotykał jej pochwę przez lateks ma świadczyć o jakości naszego związku, jego wartości i mojej wyjątkowości? No nie.

Natomiast ty nie musisz się godzić z tymi faktami i możesz się z nim rozstać. Natomiast potem albo nie zadawaj pytań, albo szukaj prawiczka.

Jednak seks w zwiazku i duża w nim otwartość na nowe rzeczy z osobą ktora sie dobrze zna i kocha a seks z osobą z którą się nie planuje przyszłości i traktuje jako fwb czy kolezanke na seks to raczej wymaga prezerwatywy. Jak znam nie od dzisiaj mezczyzn i ich podejscie do seksu wiekszosc by nigdy nie ryzykowala w ten sposob z dziewcyzna ktora nie chca zwiazku tylko sie zabawić.

Nie lateks jest wyjatkowoscia ale jednak bliskosc fizyczna to bliskosc fizyczna. W prezerwatywie jest jednak pewna granica.

Nie myślę, że nie masz racji. Staram się porównać podejścia. Bo mamy z goła inne.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87801160]Morał tej historii jest taki
Nie wierz na słowo tylko pytaj o badania przed rozpoczęciem współżycia
Niektóre choroby można złapać nawet mając prezerwatywe na członku(mógł uprawiać oral sex i wcale penisa nie uzywac)
xfrida - Jasne, z kwestią zdrowotną zbłądziłam i tak powinnam pytać o badania bez względu na to co mówi. Jednak to że uprawial wiele lat seks bez zabezpieczenia w pierwszym długim zwiazku ,gdzie partnerka brała tez antykoncepcje i byli swoimi pierwszymi partnerami , a pozniej brak jakichkolwiek zabezpieczen z kolezanka troche mnie zszokowało. Dzięki za Twoje wiadomosci, ale byłoby fajniej jakbyś nie pisała tak szyderczo.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:18   #34
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Błagam przestań z tym MIELI seks, po polsku się tak nie mówi, dopytaj na elekcjach jak njr wierzysz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------
Cytat:
to czy dotykał jej pochwę przez lateks ma świadczyć o jakości naszego związku, jego wartości i mojej wyjątkowości? No nie.
No dokładnie przecież to robisz, oceniasz wartość związku przez lateks, że jak z taką latawica, o której plotkujo na wsi i która śmieje ci się w twarz (niezła paranoja na jej temat), mógł bez gumki, przecież jej nie kochał. Sama pytałaś, ze jak w takim razie masz się czuć wyjątkowo.

Cytat:
Przez takie cos ciezko czuc sie wyjatkową fizycznie. Skoro może uprawiac identyczny seks i tak otwarty z osobą do ktorej nic nie czuje.

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-04-29 o 10:21
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:28   #35
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
xfrida - Jasne, z kwestią zdrowotną zbłądziłam i tak powinnam pytać o badania bez względu na to co mówi. Jednak to że uprawial wiele lat seks bez zabezpieczenia w pierwszym długim zwiazku ,gdzie partnerka brała tez antykoncepcje i byli swoimi pierwszymi partnerami , a pozniej brak jakichkolwiek zabezpieczen z kolezanka troche mnie zszokowało. Dzięki za Twoje wiadomosci, ale byłoby fajniej jakbyś nie pisała tak szyderczo.
Ale ile jeszcze razy ludzie Ci to mają napisać? To, że oni byli w długoletnim związku i byli swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi nie jest żadnym argumentem. Zawsze jest ryzyko. No i tabsy nie chronią przed STD, tylko przed ciążą, więc kompletnie nie.

I to, że nie zabezpieczał się z koleżanką oznacza tylko tyle, że albo chciał, żeby zaszła z nim w ciążę, albo jest na maksa nieodpowiedzialny, a nie że Ciebie wielce okłamuje i tak naprawdę ją nie wiadomo jak kochał, bo wolał uprawiać seks bez gumki.

Serio, tak to przeżywasz, najdrobniejsze pierd.oły, to ja się pytam po co dalej w to brniesz? Widać, że nadajesz jakieś ogromne znaczenie sprawom naokoło seksu, on jak widać nie, macie różne podejścia, Ty sobie ciągle wmawiasz jakieś absurdalne wymysły na jego temat na podstawie nieistotnych głupot, kompletnie nie wierząc jemu
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:45   #36
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale ile jeszcze razy ludzie Ci to mają napisać? To, że oni byli w długoletnim związku i byli swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi nie jest żadnym argumentem. Zawsze jest ryzyko. No i tabsy nie chronią przed STD, tylko przed ciążą, więc kompletnie nie.

I to, że nie zabezpieczał się z koleżanką oznacza tylko tyle, że albo chciał, żeby zaszła z nim w ciążę, albo jest na maksa nieodpowiedzialny, a nie że Ciebie wielce okłamuje i tak naprawdę ją nie wiadomo jak kochał, bo wolał uprawiać seks bez gumki.

Serio, tak to przeżywasz, najdrobniejsze pierd.oły, to ja się pytam po co dalej w to brniesz? Widać, że nadajesz jakieś ogromne znaczenie sprawom naokoło seksu, on jak widać nie, macie różne podejścia, Ty sobie ciągle wmawiasz jakieś absurdalne wymysły na jego temat na podstawie nieistotnych głupot, kompletnie nie wierząc jemu

Dobra ale po co ta nagonka. Mówią że w związku trzeba zaufanie. Wierze w to co mówi, ale zastanawiam się czy dla każdej z was byłoby to takie łatwe do przęłkniecia. No dla mnei jest roznica pierwsi partnerzy i antykoncpecja hormonalna kiedy oboje znaja swoje zdrowie niz z przypadkową osoba bez prezerwatywy. Jezeli to jest NORMALNE to ja wolę być nie normalna.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Błagam przestań z tym MIELI seks, po polsku się tak nie mówi, dopytaj na elekcjach jak njr wierzysz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------


No dokładnie przecież to robisz, oceniasz wartość związku przez lateks, że jak z taką latawica, o której plotkujo na wsi i która śmieje ci się w twarz (niezła paranoja na jej temat), mógł bez gumki, przecież jej nie kochał. Sama pytałaś, ze jak w takim razie masz się czuć wyjątkowo.
łatwo się pisze i naśmiewa jeżeli nie dotyczy Ciebie taka sytuacja. To w takim razie jak nie można w ogóle ufać na słowo to mając stałego partnera podejrzewać o zdradę co miesiąc i robić nowe badania no bo przecież można się czyms zarazic ciagle i zaudanie nie ma nic do rzeczy. Ciekawe kto tak robi. Nie piszemy tu o gramatyce a innych sprawach, ale dzięki. Niech będzie ,,uprawiali miłość''

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Jeszcze jedno odnośnie zdrowia. Nie jest możliwe wykonanie wszystkich badań w łatwy sposób. HPV długo jest ukryte, nie zawsze wychodzi a latweij jest przebadac kobiety niz mezczyzn na nosicielstwo i np. w kraju gdzie on teraz pracuej nie ma badan hpv dla mezczyzn bo sprawdzałam. Tak sprawdzalam, i w ofercie bylo tylko dla kobiet. Wiec nie wszystko można miec banalnie na papierze, stad zaufanie w zwiazku też jest wazne. IInaczej tzreba byłoby spradzac partnera co chwile co zachodzi o absurd.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:51   #37
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

HOV ma 80% spoleczenstwa
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 10:51   #38
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 091
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
4. Seks był bez prezerwatywy i antykoncepcji. Żadnych zabezpieczeń, przed ciążą również. Sam przyznał ,,nie myślał;''. Nie planował z nią przyszłości... No jakby nie patrzeć - słabo że tak ryzykował .



facet jest głupkiem i bym podziękowała.
Większość wener jest wyleczalna, z leczonym AIDS można obecnie żyć.


Ale ryzykować sobie niechciane dziecko z kimkolwiek bo "sie nie myślało" jest oznaką skrajnej nieodpowiedzialności, braku wyobraźni i zwykłej głupoty, oraz kompletnego braku szacunku do czyjegoś życia i jego jakości.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:55   #39
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Ja też tak zareagowałam. Tylko widzisz zakochałam się. Jeżeli bym wiedziała o tym wcześniej nie brnełabym w tą relację. Bo jego luzne podejscie do antykoncepcji mnie przeraża.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 11:18   #40
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

On ma luźne, bo idzie na żywioł z kolezanka, ty za to traktujesz brak prezerwatywy jako dowód wyjątkowości i miłości, które no tam przy okazji przed czymś ewentualnie ochroni. Nie wiem, które z was ma to podejście bardziej zaskakujące, serio.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 12:00   #41
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość

nieprzyjemne uczucie. Oni mieli dużo seksu i tym chciała go przy sobie zatrzymac dlatego idac z nim może to złudzenie, ale mialam wrazenie ze ona wie co z nim robiła zeszłej zimy i smieje mi sie w twarz. Serio widzialam te spojrzenia ... Tak samo dzialaja mezczyzni jak wiedza ile z nią spało- plotkują o tym. Nie wiem dlaczego musze objasniac ze nie jest super wygodne spotykac byle kochanki partnera w kawiarni
A myślisz, że ona skakała ze szczęścia, że cię zobaczyła? Może miała jeszcze do niego jakieś uczucia i stąd te spojrzenia. Przecież wybrał ciebie, no ale problemy z tyłka trzeba robić

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Jednak seks w zwiazku i duża w nim otwartość na nowe rzeczy z osobą ktora sie dobrze zna i kocha a seks z osobą z którą się nie planuje przyszłości i traktuje jako fwb czy kolezanke na seks to raczej wymaga prezerwatywy. Jak znam nie od dzisiaj mezczyzn i ich podejscie do seksu wiekszosc by nigdy nie ryzykowala w ten sposob z dziewcyzna ktora nie chca zwiazku tylko sie zabawić.

Nie lateks jest wyjatkowoscia ale jednak bliskosc fizyczna to bliskosc fizyczna. W prezerwatywie jest jednak pewna granica.

Nie myślę, że nie masz racji. Staram się porównać podejścia. Bo mamy z goła inne.
No nie, właśnie z twoich wpisów widać, że słabo znasz mężczyzn Zdarzał mi się seks czy pieszczoty poza związkiem i mniej więcej połowie facetów to ja musiałam przypominać o prezerwatywie, bo inaczej im się "zapominało" a już jak jakiś wiedział, że biorę tabletki, to według niego hulaj dusza także to naprawdę zależy od faceta, wg mnie jest pół na pół. Dziwne masz też podejście, ze prezerwatywa to jakaś bariera. Seks to seks, sam w sobie jest pójściem na całość z daną osobą. Dużo osób uprawia poza związkiem seks oralny, tu jaka niby jest bariera? Bo wątpię, że ktoś używa przy tym prezerwatywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
On ma luźne, bo idzie na żywioł z kolezanka, ty za to traktujesz brak prezerwatywy jako dowód wyjątkowości i miłości, które no tam przy okazji przed czymś ewentualnie ochroni. Nie wiem, które z was ma to podejście bardziej zaskakujące, serio.
Ja też nie wiem, co jest dziwniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 12:10   #42
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
nieprzyjemne uczucie. Oni mieli dużo seksu i tym chciała go przy sobie zatrzymac dlatego idac z nim może to złudzenie, ale mialam wrazenie ze ona wie co z nim robiła zeszłej zimy i smieje mi sie w twarz. Serio widzialam te spojrzenia ... Tak samo dzialaja mezczyzni jak wiedza ile z nią spało- plotkują o tym. Nie wiem dlaczego musze objasniac ze nie jest super wygodne spotykac byle kochanki partnera w kawiarni
Musisz objaśniać, bo twoje doznania na ten temat nie są uniwersalne dla wszystkich. Dla mnie na przykład obce są takie wrażenia jak wymyślanie, że ex kochanka mojego faceta śmieje mi się w twarz. I nie, nie wszyscy plotkują o tym kto z kim spał i dlaczego. Niezależnie od płci.
Cytat:
Jak znam nie od dzisiaj mezczyzn i ich podejscie do seksu wiekszosc by nigdy nie ryzykowala w ten sposob z dziewcyzna ktora nie chca zwiazku tylko sie zabawić.
Mężczyźni nie mają wspólnego podejścia do seksu.
Cytat:
Nie lateks jest wyjatkowoscia ale jednak bliskosc fizyczna to bliskosc fizyczna. W prezerwatywie jest jednak pewna granica.
Jest granica czysto fizyczna, która nie dla każdego stanowi coś istotnego psychologicznie.
Cytat:
xfrida - Jasne, z kwestią zdrowotną zbłądziłam i tak powinnam pytać o badania bez względu na to co mówi. Jednak to że uprawial wiele lat seks bez zabezpieczenia w pierwszym długim zwiazku ,gdzie partnerka brała tez antykoncepcje i byli swoimi pierwszymi partnerami , a pozniej brak jakichkolwiek zabezpieczen z kolezanka troche mnie zszokowało. Dzięki za Twoje wiadomosci, ale byłoby fajniej jakbyś nie pisała tak szyderczo.
Co z tego, że z pierwszą partnerką byli swoimi pierwszymi parterami w byli w długim związku? Choroby przenoszone drogą płciową często przenoszą się także w inny sposób. Przez krew na przykład. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność co do zdrowia swojego i partnera, to robisz badania, a nie tylko pytasz jak uprawiał seks w przeszłości.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:01   #43
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 256
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Dzięki temu wątkowi dowiedziałam się, że nie kochałam partnera, z którym byłam pięć lat, bo uprawialiśmy seks w gumce. Gdzie byłaś w 2013, bym od razu z nim zrywała
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:03   #44
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Dzięki temu wątkowi dowiedziałam się, że nie kochałam partnera, z którym byłam pięć lat, bo uprawialiśmy seks w gumce. Gdzie byłaś w 2013, bym od razu z nim zrywała
Ok jest to jakaś myśl
Ale mimo wszystko ryzykować z kimś tak bardzo i ciążę itp... Tym bardziej nie bedac w zwiazku.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:45   #45
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

[QUOTE=zaspana89;87801356]
Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Serio to byłby ich problem, jakby ona zaszła w ciążę lub on coś złapał. Nie moja w tym rola, żeby go teraz umoralniać. Było to nieodpowiedzialne, ale to jego sprawa. Problem by był jakby on ze mną nie chciał się zabezpieczać i mnie namawiał na taki stosunek.

To, co piszesz jest nie zdrowe - rozumiem, że można się czuć niekomfortowo, jak musisz przebywać w towarzystwie byłej partnerki, ale było CI TAK CIĘŻKO JAK JA ZOBACZYŁAŚ NA MIEŚCIE? Ciężko? Dlaczego?

nieprzyjemne uczucie. Oni mieli dużo seksu i tym chciała go przy sobie zatrzymac dlatego idac z nim może to złudzenie, ale mialam wrazenie ze ona wie co z nim robiła zeszłej zimy i smieje mi sie w twarz. Serio widzialam te spojrzenia ... Tak samo dzialaja mezczyzni jak wiedza ile z nią spało- plotkują o tym. Nie wiem dlaczego musze objasniac ze nie jest super wygodne spotykac byle kochanki partnera w kawiarni

Poza tym mamy chyba inny stosunek do seksu. Ja się nie porównuję z byłymi chłopaka, a na pewno nie próbuję przyrównywać sposobu, w jaki partner się ze mną kocha do mojej wyjątkowości. Trochę to dla mnie dziwne. Seks to seks. W związku może mieć inną magię, inne znaczenie, ale to czy dotykał jej pochwę przez lateks ma świadczyć o jakości naszego związku, jego wartości i mojej wyjątkowości? No nie.

Natomiast ty nie musisz się godzić z tymi faktami i możesz się z nim rozstać. Natomiast potem albo nie zadawaj pytań, albo szukaj prawiczka.

Jednak seks w zwiazku i duża w nim otwartość na nowe rzeczy z osobą ktora sie dobrze zna i kocha a seks z osobą z którą się nie planuje przyszłości i traktuje jako fwb czy kolezanke na seks to raczej wymaga prezerwatywy. Jak znam nie od dzisiaj mezczyzn i ich podejscie do seksu wiekszosc by nigdy nie ryzykowala w ten sposob z dziewcyzna ktora nie chca zwiazku tylko sie zabawić.

Nie lateks jest wyjatkowoscia ale jednak bliskosc fizyczna to bliskosc fizyczna. W prezerwatywie jest jednak pewna granica.

Nie myślę, że nie masz racji. Staram się porównać podejścia. Bo mamy z goła inne.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------



xfrida - Jasne, z kwestią zdrowotną zbłądziłam i tak powinnam pytać o badania bez względu na to co mówi. Jednak to że uprawial wiele lat seks bez zabezpieczenia w pierwszym długim zwiazku ,gdzie partnerka brała tez antykoncepcje i byli swoimi pierwszymi partnerami , a pozniej brak jakichkolwiek zabezpieczen z kolezanka troche mnie zszokowało. Dzięki za Twoje wiadomosci, ale byłoby fajniej jakbyś nie pisała tak szyderczo.
Oj, chyba znasz słabo mężczyzn albo mamy totalnie inne doświadczenia...
Większość mężczyzn, które ja znam, chciało współżyć bez zabezpieczenia. Nie z każdym byłam w związku.

To co piszesz jest krzywdzące dla innych. Pary współżyjące w prezerwatywie mają gorszy seks? Nie są ze sobą tak blisko? Bzdura.
Przypisujesz lateksowi jakąś dziwna emocjonalna wartość wg mnie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 14:50   #46
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Dobra ale po co ta nagonka. Mówią że w związku trzeba zaufanie. Wierze w to co mówi, ale zastanawiam się czy dla każdej z was byłoby to takie łatwe do przęłkniecia. No dla mnei jest roznica pierwsi partnerzy i antykoncpecja hormonalna kiedy oboje znaja swoje zdrowie niz z przypadkową osoba bez prezerwatywy. Jezeli to jest NORMALNE to ja wolę być nie normalna.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



łatwo się pisze i naśmiewa jeżeli nie dotyczy Ciebie taka sytuacja. To w takim razie jak nie można w ogóle ufać na słowo to mając stałego partnera podejrzewać o zdradę co miesiąc i robić nowe badania no bo przecież można się czyms zarazic ciagle i zaudanie nie ma nic do rzeczy. Ciekawe kto tak robi. Nie piszemy tu o gramatyce a innych sprawach, ale dzięki. Niech będzie ,,uprawiali miłość''

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Jeszcze jedno odnośnie zdrowia. Nie jest możliwe wykonanie wszystkich badań w łatwy sposób. HPV długo jest ukryte, nie zawsze wychodzi a latweij jest przebadac kobiety niz mezczyzn na nosicielstwo i np. w kraju gdzie on teraz pracuej nie ma badan hpv dla mezczyzn bo sprawdzałam. Tak sprawdzalam, i w ofercie bylo tylko dla kobiet. Wiec nie wszystko można miec banalnie na papierze, stad zaufanie w zwiazku też jest wazne. IInaczej tzreba byłoby spradzac partnera co chwile co zachodzi o absurd.
ale na jakiej podstawie zbudowalas to zaufanie?
rozumiem jeszcze jakbys z nim byla przez lata i mieszkala razem ze moglabys przypuszczac ze jestescie ze soba na wylacznosc i nie robilabys badan co pol roku ale ty zdecydowalas sie na seks bez zabezpieczenia nie pytajac o zadne badania przed tym krokiem wiec to nie jest zadne tlumaczenie ze nie wszystko mozna miec na papierze ,poza tym jak sama piszesz spal ze swoje pierwsza dziewczyna bez zabezpieczenia wiec logiczne ze mogl juz sie zarazic od niej nie wiadomo z kim jego dziewczyna sypiala .
wiec nawet jesli by nie mial pozniej tej nastepnej przelotnej znajomosci to tak samo mogl cie zarazic
masz naprawde jakies dziwne myslenie
bo ja mu ufalam ,na jakiej podstwie mu ufalas,bo znalas go kilka miesiecy ,bo ci powiedzial ze poza ta dlugodystansowa dziewczyna nie mial innej bez prezerwatyw ?no ok ale przeciez ta pierwsza juz mogla go zarazic
skad rowniez wiesz ze ta dziewczyna nie zabezpieczala sie przed ciaza?moze brala pigulki,moze miala implanta ?chyba sobie to juz dopowiedzialas,watpie zeby twoj facet skoro taki glupi orientowal sie czy ona brala antykoncepcje czy nie
nie wiem tez dlaczego mialaby ci sie smiac w twarz skoro nawet nie byliscie razem?co ja to moze obchodzic ze on jest teraz z toba?
ja spotykam dziewczyny moich facetow z ktorymi spalam i nawet przez chwile nie przyszlo mi do glowy usmiechac sie kpiaco albo rozmyslac co z nimi robilam dla mnie przeszlosc to przeszlosc
poprostu jestes zazdrosna o ta dziewczyne ,jakas obsesje sobie wychodowalas na jej temat a ona pewnie nawet nie wie kim jestes i ma w tylku twojego faceta i wasz zwiazek -chyba musisz zapisac sie na jas terapie bo nie jest to zdrowe co robisz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 15:12   #47
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Musisz sama ze sobą szczerze porozmawiać, ale tak od serca. Zapytać siebie samej, czy stawiasz wyżej swojego partnera i to, co jest między Wami teraz, czy ważniejsze są Twoje dramy i wyrzygiwanie mu żali na temat jego własnej - może głupiej, może nie - przeszłości?

Bo jeśli to pierwsze, bo musisz sobie ułożyć w głowie dwa fakty:
1. Zrobił badania i jest zdrowy. Ergo? Drama niepotrzebna.
2. Pytałaś o jego przeszłość a nie równoległą teraźniejszość. Ergo? Drama niepotrzebna.


Jeśli jednak odpowiesz sobie, że ważniejsze są dramy i w sumie nie umiesz żyć z tą niezbyt kontrowersyjną zresztą (tak szczerze mówiąc) przeszłością, to niestety - musicie się rozstać. Bo widocznie macie różne podejścia do życia, seksualności, miłości, zabezpieczenia, zdrowia i innych spraw. I po prostu, zamęczysz siebie i jego na dodatek.
__________________
A tam, od jutra.

Edytowane przez nie_powiem
Czas edycji: 2020-04-29 o 15:13
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 15:39   #48
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87802659]ale na jakiej podstawie zbudowalas to zaufanie?
rozumiem jeszcze jakbys z nim byla przez lata i mieszkala razem ze moglabys przypuszczac ze jestescie ze soba na wylacznosc i nie robilabys badan co pol roku ale ty zdecydowalas sie na seks bez zabezpieczenia nie pytajac o zadne badania przed tym krokiem wiec to nie jest zadne tlumaczenie ze nie wszystko mozna miec na papierze ,poza tym jak sama piszesz spal ze swoje pierwsza dziewczyna bez zabezpieczenia wiec logiczne ze mogl juz sie zarazic od niej nie wiadomo z kim jego dziewczyna sypiala .
wiec nawet jesli by nie mial pozniej tej nastepnej przelotnej znajomosci to tak samo mogl cie zarazic
masz naprawde jakies dziwne myslenie
bo ja mu ufalam ,na jakiej podstwie mu ufalas,bo znalas go kilka miesiecy ,bo ci powiedzial ze poza ta dlugodystansowa dziewczyna nie mial innej bez prezerwatyw ?no ok ale przeciez ta pierwsza juz mogla go zarazic
-racja.

skad rowniez wiesz ze ta dziewczyna nie zabezpieczala sie przed ciaza?moze brala pigulki,moze miala implanta ?chyba sobie to juz dopowiedzialas,watpie zeby twoj facet skoro taki glupi orientowal sie czy ona brala antykoncepcje czy nie
- powiedzial, mi ze nie brała bo nie mogła brać antykoncepcji hormonalnej z jakis tam wzgledow i ze z tej perspektywy czasu faktycznie uważa, ze bylo to ryzykowne.

nie wiem tez dlaczego mialaby ci sie smiac w twarz skoro nawet nie byliscie razem?co ja to moze obchodzic ze on jest teraz z toba?
ja spotykam dziewczyny moich facetow z ktorymi spalam i nawet przez chwile nie przyszlo mi do glowy usmiechac sie kpiaco albo rozmyslac co z nimi robilam dla mnie przeszlosc to przeszlosc
poprostu jestes zazdrosna o ta dziewczyne ,jakas obsesje sobie wychodowalas na jej temat a ona pewnie nawet nie wie kim jestes i ma w tylku twojego faceta i wasz zwiazek -chyba musisz zapisac sie na jas terapie bo nie jest to zdrowe co robisz[/QUOTE]

Nie ma, bo długo do niego wypisywała i zagadywała. Była w nim zakochana i ciężko jej bylo zrozumiec ze to juz koniec.

Jak by brala antykoncepcje to jeszcze bym to meskie rozumowanie i wygodę rozumiala ale totalne ryzyko z kimś kogo się nie kocha to jednak słabo
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 15:50   #49
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Nie ma, bo długo do niego wypisywała i zagadywała. Była w nim zakochana i ciężko jej bylo zrozumiec ze to juz koniec.

Jak by brala antykoncepcje to jeszcze bym to meskie rozumowanie i wygodę rozumiala ale totalne ryzyko z kimś kogo się nie kocha to jednak słabo

Wypisywała. Ale już nie wypisuje. Czas przeszły.

Ale co słabo? Czemu troszczysz się/martwisz o ich wyimaginowane, potencjalne niezdobyte choroby i niepoczęte dziecko?
Dobrze będzie jak zaczniesz w końcu myśleć o sobie a nie o seksach innych osób. To może jakaś perwersja tak sobie wyobrażać seks swojego faceta z jego byłą?
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 15:59   #50
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

[QUOTE=nie_powiem;87802726]Musisz sama ze sobą szczerze porozmawiać, ale tak od serca. Zapytać siebie samej, czy stawiasz wyżej swojego partnera i to, co jest między Wami teraz, czy ważniejsze są Twoje dramy i wyrzygiwanie mu żali na temat jego własnej - może głupiej, może nie - przeszłości?

dzięki!

Bo jeśli to pierwsze, bo musisz sobie ułożyć w głowie dwa fakty:
1. Zrobił badania i jest zdrowy. Ergo? Drama niepotrzebna.
2. Pytałaś o jego przeszłość a nie równoległą teraźniejszość. Ergo? Drama niepotrzebna.

nie nazywałabym tego dramy ale roznice w podejsciu do seksu.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:00   #51
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Autorko, tymi myślami i analizami torturujesz samą siebie. Piszę to z perspektywy osoby, która była chorobliwie zazdrosna o poprzednie partnerki.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:15   #52
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Wypisywała. Ale już nie wypisuje. Czas przeszły.

Ale co słabo? Czemu troszczysz się/martwisz o ich wyimaginowane, potencjalne niezdobyte choroby i niepoczęte dziecko?
Dobrze będzie jak zaczniesz w końcu myśleć o sobie a nie o seksach innych osób. To może jakaś perwersja tak sobie wyobrażać seks swojego faceta z jego byłą?
Ciekawie to ujęłaś. Ja rozumiem, że się możemy nie zgadzac w wielu rzeczach ale czy na wizażu w każdym poście jest taka szydera? Bo tu wiecej jest cynizmu niż normalnego pisania.
Chodzi o podejscie do seksu. Z osobą do ktorej nie ma się planow i uprawia seks nie branie odpowiedzialnosci za pewne konsekwencje.
Wychodzi na to ze seks bez prezerwatywy w przelotnych znajomosciach jest powszechnie ackeptowalny.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:47   #53
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Ciekawie to ujęłaś. Ja rozumiem, że się możemy nie zgadzac w wielu rzeczach ale czy na wizażu w każdym poście jest taka szydera? Bo tu wiecej jest cynizmu niż normalnego pisania.
Chodzi o podejscie do seksu. Z osobą do ktorej nie ma się planow i uprawia seks nie branie odpowiedzialnosci za pewne konsekwencje.
Wychodzi na to ze seks bez prezerwatywy w przelotnych znajomosciach jest powszechnie ackeptowalny.
ok skoro nie akceptujesz i tak sie roznicie pogladami to poprostu odejdz
ps.nadal nie wiem skad to przekonanie ze ona sie nie zabezpieczala,nie znasz tej dziewczyny ,nic o niej nie wiesz poza tym co sobie wyobrazilas na podstawie zdjec i tego co on ci powiedzial ( a nie koniecznie powiedzial ci prawde skoro klamal za pierwszym razem to i w to co teraz mowi bym nie wierzyla).moze byl nia zauroczony a ona nie chciala wchodzic z nim w zwiazek?nie wiadomo czy wypisywala to ze on tak powiedzial nie znaczy ze tak bylo
slowem nic o niej nie wiesz i cala zlosc skupiasz na niej ,czujesz sie niekomfortowo ze ona z nim spala,ze mieszka w tym samym miescie a tak naprawde nie wiadomo ile jeszcze takich panien bylo w miedzyczasie (moze te wszystkie inne z ktorymi spal rowniez byly bez prezerwatywy tego juz sie nie dowiesz teraz)
tu nie wazne co my uwazamy i czy bysmy zaakceptowaly to malo wazne ty nie jestes nami a my toba to ty masz z tym zyc ja np nie pytam o to z kim, jak i ile razy ktos spal,poznaje faceta zanim zdecyduje sie na seks pytam o badania w zadne zapewnienia i na slowo nie wierze
on byl glupi bo nie zapytal o badania ale ty bylas tak samo glupia jak on bo tez nie zapytalas
skoro nie mozesz zyc z ta jego glupota(i swoja) to poprostu odejdz i zrozum ze dla ludzi czas nie stoi w miejscu nawet jesli ta dziewczyna byla nim zauroczona to on juz jest dla niej przeszloscia 1.5 roku to wystarczajaco dlugo zeby zapomniec o jakiejs chwilowej milostce

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-04-29 o 17:03
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:49   #54
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Już nie wymyślaj, bo nikt tutaj faceta nie pochwalił ani seksu bez zabezpieczenia w ogole. Większy problem masz tym, że ta dziewczyna jest taka i owaka i że jak mógł nie założyć gumki, nie dlatego, że tak powinien, tylko ze jakos to romantyzujesz, teksty o braku barier, wykatkososci i intymności.



Nazywaj ta szydera, ja jednak bym się na twoim miejscu zastanowiła, czy przypadkiem WSZYSCY w tym wątku nie mają trochę racji
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:10   #55
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
Ciekawie to ujęłaś. Ja rozumiem, że się możemy nie zgadzac w wielu rzeczach ale czy na wizażu w każdym poście jest taka szydera? Bo tu wiecej jest cynizmu niż normalnego pisania.
Chodzi o podejscie do seksu. Z osobą do ktorej nie ma się planow i uprawia seks nie branie odpowiedzialnosci za pewne konsekwencje.
Wychodzi na to ze seks bez prezerwatywy w przelotnych znajomosciach jest powszechnie ackeptowalny.

To nie jest szydera. Nie da się stworzyć zdrowego i szczęśliwego związku opierając się na przeszłości i ją notorycznie wypominając swojej drugiej połówce. Nie da się być też szczęśliwym człowiekiem czy partnerem, jeśli ma się ją w głowie (przeszłość), tak jak Ty. Więc nie ma tu innego wyjścia, jak szczerze się z tym pogodzić, odpuścić ten temat i nie zaśmiecać sobie tym umysłu, a i facetowi też dać spokój. Albo się rozstać z powodu "różnice charakterów". Innej drogi nie ma, no wybacz.
Tekstu o akceptowaniu lub nie braku prezerwatywy nawet nie skomentuję, bo zaczynasz po prostu wymyślać.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:20   #56
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87803149]ok skoro nie akceptujesz i tak sie roznicie pogladami to poprostu odejdz
ps.nadal nie wiem skad to przekonanie ze ona sie nie zabezpieczala,nie znasz tej dziewczyny ,nic o niej nie wiesz poza tym co sobie wyobrazilas na podstawie zdjec i tego co on ci powiedzial ( a nie koniecznie powiedzial ci prawde skoro klamal za pierwszym razem to i w to co teraz mowi bym nie wierzyla).moze byl nia zauroczony a ona nie chciala wchodzic z nim w zwiazek?nie wiadomo czy wypisywala to ze on tak powiedzial nie znaczy ze tak bylo
slowem nic o niej nie wiesz i cala zlosc skupiasz na niej ,czujesz sie niekomfortowo ze ona z nim spala,ze mieszka w tym samym miescie a tak naprawde nie wiadomo ile jeszcze takich panien bylo w miedzyczasie (moze te wszystkie inne z ktorymi spal rowniez byly bez prezerwatywy tego juz sie nie dowiesz teraz)
tu nie wazne co my uwazamy i czy bysmy zaakceptowaly to malo wazne ty nie jestes nami a my toba to ty masz z tym zyc ja np nie pytam o to z kim, jak i ile razy ktos spal,poznaje faceta zanim zdecyduje sie na seks pytam o badania w zadne zapewnienia i na slowo nie wierze
on byl glupi bo nie zapytal o badania ale ty bylas tak samo glupia jak on bo tez nie zapytalas
skoro nie mozesz zyc z ta jego glupota(i swoja) to poprostu odejdz i zrozum ze dla ludzi czas nie stoi w miejscu nawet jesli ta dziewczyna byla nim zauroczona to on juz jest dla niej przeszloscia 1.5 roku to wystarczajaco dlugo zeby zapomniec o jakiejs chwilowej milostce[/QUOTE]

przez takie wpisy jak Twoj bezsensu w ogole o CZYMKOLWIEK dyskutować na tym forum. Nic sie nie trzyma kupy co piszesz. Nagle mam nie wierzyc w nic partnerowi, bo przeciez oklamuje mnie ze wszystkim skoro bal mi sie o tym powiedziec na poczatku to pewnie jest oszustem totalnym. Z jednej strony robie dramę a z drugiej strony on mnie oszukuje we wszystkim wiec mam nie wierzyc. Dzieki, przez Takie wpisy jak Twoje to najlepiej kompletnie nie korzystac z forum.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:36   #57
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
przez takie wpisy jak Twoj bezsensu w ogole o CZYMKOLWIEK dyskutować na tym forum. Nic sie nie trzyma kupy co piszesz. Nagle mam nie wierzyc w nic partnerowi, bo przeciez oklamuje mnie ze wszystkim skoro bal mi sie o tym powiedziec na poczatku to pewnie jest oszustem totalnym. Z jednej strony robie dramę a z drugiej strony on mnie oszukuje we wszystkim wiec mam nie wierzyc. Dzieki, przez Takie wpisy jak Twoje to najlepiej kompletnie nie korzystac z forum.
Bo co? Prawda w oczy kole? Oczekiwalas glaskania po glowce i potwierdzenia Twojej racji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:37   #58
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez zaspana89 Pokaż wiadomość
przez takie wpisy jak Twoj bezsensu w ogole o CZYMKOLWIEK dyskutować na tym forum. Nic sie nie trzyma kupy co piszesz. Nagle mam nie wierzyc w nic partnerowi, bo przeciez oklamuje mnie ze wszystkim skoro bal mi sie o tym powiedziec na poczatku to pewnie jest oszustem totalnym. Z jednej strony robie dramę a z drugiej strony on mnie oszukuje we wszystkim wiec mam nie wierzyc. Dzieki, przez Takie wpisy jak Twoje to najlepiej kompletnie nie korzystac z forum.
wiesz co nie wiem juz w koncu o co ci chodzi
jezdziesz po tym facecie ze cie oklamal ale obrazasz sie na insynuuacje ze jak klamal raz to moze klamal tez o innych jest to wielce prawdopodobne ty znowu tu wyskakujesz z jakims zaufaniem jakby fakt ze zostal twoim facetem odrazu robil z niego szczerego prawdomownego ksiecia
oklamal cie i moze klamac takze w innych sprawach
prawda jest ze nic nie wiesz o tej dziewczynie ,zobaczylas kilka zdjec pewnie podswiadomie czujesz sie gorsza od niej i dostalas obsesji
nikt tu nie pochwala tego ze spal bez prezerwatywy ,zgadzam sie ze jego zachownie bylo glupie i nieodpowiedzialne ale twoje bylo dokladnie takie samo
jedyna rzecza ktora zrobil zle to to ze sklamal i wlasnie dlatego ze klamal mowie ze moze klamac rowniez w innych sprawach a ty znowu wpadasz w histerie i bronisz tego ze klamal a nadal sie czepiasz ze nie mial sex bez prezerwatywy bez sprawdzenia partnerki a sama dokladnie to samo zrobilas
czepiasz sie nie tego co trzeba ,tu problemem jest to ze gosciu jest klamczuchem a nie to ze dotykal czyjejs waginy nagim penisem bo zrobil dokladnie to samo co ty
ps.nie rozumiem dlaczego nagle ci sie przyznal po roku jaki tego byl sens ,po co drazylas ten temat po roku czasu?skoro sie niby bal ci powiedziec dlaczego nagle po roku przestal sie bac?
chyba nie mowisz tu calej prawdy

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-04-29 o 17:40
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:45   #59
zaspana89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Bo co? Prawda w oczy kole? Oczekiwalas glaskania po glowce i potwierdzenia Twojej racji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[

Nie oczekiwałam. Po prostu stwierdzenie ze ktos klamie ze wszystkim jest bezsensu.
Dlatego nie widze sensu kontynuowac tej dyskusji. Bylam ciekawa jak kobiety podchodza do takiej sytuacji. I tyle.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87803409]wiesz co nie wiem juz w koncu o co ci chodzi
jezdziesz po tym facecie ze cie oklamal ale obrazasz sie na insynuuacje ze jak klamal raz to moze klamal tez o innych jest to wielce prawdopodobne ty znowu tu wyskakujesz z jakims zaufaniem jakby fakt ze zostal twoim facetem odrazu robil z niego szczerego prawdomownego ksiecia
oklamal cie i moze klamac takze w innych sprawach
prawda jest ze nic nie wiesz o tej dziewczynie ,zobaczylas kilka zdjec pewnie podswiadomie czujesz sie gorsza od niej i dostalas obsesji
nikt tu nie pochwala tego ze spal bez prezerwatywy ,zgadzam sie ze jego zachownie bylo glupie i nieodpowiedzialne ale twoje bylo dokladnie takie samo
jedyna rzecza ktora zrobil zle to to ze sklamal i wlasnie dlatego ze klamal mowie ze moze klamac rowniez w innych sprawach a ty znowu wpadasz w histerie i bronisz tego ze klamal a nadal sie czepiasz ze nie mial sex bez prezerwatywy bez sprawdzenia partnerki a sama dokladnie to samo zrobilas
czepiasz sie nie tego co trzeba ,tu problemem jest to ze gosciu jest klamczuchem a nie to ze dotykal czyjejs waginy nagim penisem bo zrobil dokladnie to samo co ty
ps.nie rozumiem dlaczego nagle ci sie przyznal po roku jaki tego byl sens ,po co drazylas ten temat po roku czasu?skoro sie niby bal ci powiedziec dlaczego nagle po roku przestal sie bac?
chyba nie mowisz tu calej prawdy
Jak napisze ze dziewczyna jest mniej atrakcyjna ode mnei to nie uwierzysz. Wiec nie bede dawac wiecej detali bo i tak masz swoją wersje na wszystko. Nie bede tez pisac jak to wszystko wyszło. oczywiscie najwiekszym problemem w calej sytuacji bylo ze mnie oszukał w tej kwestii. Nie widze sensu pisac dalej bo Ty i tak stworzysz wersje przeciwna bo przeciez skad znam czlowieka, bo nakrecilam sie bo ona lepsza , bo na pewno ma choroby, bo on mnie ciagle oszukuje itp itd. Pytalam sie o podejscie na pdostawie faktow ktore podalam a nie tworzenie historii jego zycia.
zaspana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:49   #60
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Czy byście to zaakceptowały?

A co do podejscia to sie zgadzam z xfrida. Przeciez zrobilas to samo, sypialas bez gumki bez badan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 10:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.