Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 12:33   #2071
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że koleżanka skoro jest mężatką to nie uprawiała seksu po raz pierwszy, tylko n-ty, więc raczej średnio to pomoże, ale oczywiście nie neguję i można próbować technik poruszania miednicą...

Swoją drogą zawsze mnie to interesowało - gra wstępna nie jest mi potrzebna, kiedy mam ochotę na seks. Okej, ale może tym sposobem sama pozbawiasz się większego budowania napięcia, któremu tak usilnie chcesz dać upust? Nie będę pisać rad typu: "kieliszek wina, wspólny film albo rozmowy o tym w smsach kilka godzin przed zbliżeniem", ale może to jest jednak sedno problemu?

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Pewnie,że nie uprawia seksu pierwszy raz ale dużo koleżanek ma podobny problem a później się okazuje,że leżą i zero inicjatywy,a kobieta tak łatwo orgazmu osiągnąc się nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 01:02   #2072
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

To całkowicie naturalne, że kobiety mają problem z orgazmem. Tak chciała ewolucja. Kobiety rodzą dzieci, więc gdyby miały orgazm "na zawołanie" to w dawnych czasach chciałyby jak najczęściej uprawiać seks i zachodziłyby w ciążę z przypadkowymi partnerami, którzy nie chcieliby się z nimi związać ani zapewnić im utrzymania. Dlatego kobiety na ogół mają mniejszy popęd, wolniej się podniecają i mają mniejszą przyjemność, a w zamian za to mogą realizować swoje cele w myśl zasady "seksapil to nasza broń kobieca ..."
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 01:10   #2073
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
To całkowicie naturalne, że kobiety mają problem z orgazmem. Tak chciała ewolucja. Kobiety rodzą dzieci, więc gdyby miały orgazm "na zawołanie" to w dawnych czasach chciałyby jak najczęściej uprawiać seks i zachodziłyby w ciążę z przypadkowymi partnerami, którzy nie chcieliby się z nimi związać ani zapewnić im utrzymania. Dlatego kobiety na ogół mają mniejszy popęd, wolniej się podniecają i mają mniejszą przyjemność, a w zamian za to mogą realizować swoje cele w myśl zasady "seksapil to nasza broń kobieca ..."
Ciekawa teoria szkoda,że to nie zawsze się sprawdza,ja akurat problemu nie mam z orgazmem i może miałam na początku współżycia.
Jak facet długo może to łatwiej osiągnąć sadysfakcje no ale z facetami to często jest porażka pod tym względem
Co ciekawe to mi się częściej chciało niż moim ex więc z tym różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 01:18   #2074
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ciekawa teoria szkoda,że to nie zawsze się sprawdza,ja akurat problemu nie mam z orgazmem i może miałam na początku współżycia.
Jak facet długo może to łatwiej osiągnąć sadysfakcje no ale z facetami to często jest porażka pod tym względem
Co ciekawe to mi się częściej chciało niż moim ex więc z tym różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie ma teorii, która sprawdzałaby się w 100 % Sama widzisz, że muszą być spełnione pewne warunki żebyś miała satysfakcję Faceci nie mają takich problemów
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 01:25   #2075
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Nigdy nie ma teorii, która sprawdzałaby się w 100 % Sama widzisz, że muszą być spełnione pewne warunki żebyś miała satysfakcję Faceci nie mają takich problemów
No to akurat racja faceci pod wieloma względami mają lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 01:36   #2076
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No to akurat racja faceci pod wieloma względami mają lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to kobiety lepiej kontrolują swoją seksualność i mogą wymuszać na facetach różne rzeczy w zamian za seks
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 06:01   #2077
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Za to kobiety lepiej kontrolują swoją seksualność i mogą wymuszać na facetach różne rzeczy w zamian za seks
Racja bo faceci są dla seksu zrobić naprawdę wiele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 12:32   #2078
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Za to kobiety lepiej kontrolują swoją seksualność i mogą wymuszać na facetach różne rzeczy w zamian za seks
WTF

Jeśli tak robisz to powodzenia. Jeśli tobie tak robią to uciekaj.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 15:28   #2079
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że koleżanka skoro jest mężatką to nie uprawiała seksu po raz pierwszy, tylko n-ty, więc raczej średnio to pomoże, ale oczywiście nie neguję i można próbować technik poruszania miednicą...

Swoją drogą zawsze mnie to interesowało - gra wstępna nie jest mi potrzebna, kiedy mam ochotę na seks. Okej, ale może tym sposobem sama pozbawiasz się większego budowania napięcia, któremu tak usilnie chcesz dać upust? Nie będę pisać rad typu: "kieliszek wina, wspólny film albo rozmowy o tym w smsach kilka godzin przed zbliżeniem", ale może to jest jednak sedno problemu?

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ja się tego nauczyłam z czasem początki nie były takie super,ale to też odpowiednia technika poruszanie się zwykłe wkładanie to nic nie da żebym orgazm osiągnęła,muszę dobrze kręcić miednicą żeby go osiągnąć może też spróbuj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem ani początkująca ani bierna w łóżku. Potrafię pokręcić tyłkiem, tylko że w moim przypadku to nic nie daje.
Owszem, nie potrzebuje gry wstępnej, kiedy mam ochotę, ale to nie znaczy, że rezygnujemy z niej całkowicie więc to raczej też nie to.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 15:54   #2080
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie jestem ani początkująca ani bierna w łóżku. Potrafię pokręcić tyłkiem, tylko że w moim przypadku to nic nie daje.
Owszem, nie potrzebuje gry wstępnej, kiedy mam ochotę, ale to nie znaczy, że rezygnujemy z niej całkowicie więc to raczej też nie to.
Kurde to już nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 19:47   #2081
JHavranek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Trafiłem na to forum przypadkiem, szukając tematów odnośnie antykoncepcji hormonalnej, bo jakoś nie ufam tabletkom. Ale do rzeczy.

Jestem z moją dziewczyną od ponad 4 lat i seks zaczęliśmy uprawiać jakoś po 3 miesiącach od początku znajomości. Przez 3 lata moja dziewczyna miała problem z orgazmem pochwowym. Z łechtaczkowym problemu nie było, więc w taki sposób mogła dojść nawet 3 razy podczas jednego stosunku.
W końcu przez przypadek trafiłem na jakiś artkuł, gdzie jeden seksuolog powiedział słowa, że "jak kobieta ma mieć orgazm z mężczyzną, skoro nie ma go sama ze sobą?" i sugestie odnośnie poznania swojego ciała itd. No i podczas rozmowy zasugerowałem dziewczynie kupno wibratora (fajniejsza nazwa "masażer") aby nauczyła się osiągać orgazm pochwowy sama ze sobą.
Efekt? Doszło teraz do tego, że jest w stanie osiągnąć orgazm pochwowy nawet w 5 minut od początku stosunku i podczas jednego zbliżenia ma 2-3 orgazmy pochwowe. Jak do tego dorzucimy jeszcze ze 2 łechtaczkowe, to już przestaje być to dla niej przyjemne, więc zazwyczaj zostajemy przy 2 orgazmach pochwowych i podczas gry wstępnej na orgazmie łechtaczkowym. Dodam jeszcze, że nie musimy uprawiać seksu godzinami, bo niekiedy wystarczy jej 40 minut.

Mam nadzieje, że nie zostane tutaj skarcony za wypowiedź
JHavranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-03, 22:36   #2082
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JHavranek Pokaż wiadomość
Trafiłem na to forum przypadkiem, szukając tematów odnośnie antykoncepcji hormonalnej, bo jakoś nie ufam tabletkom. Ale do rzeczy.

Jestem z moją dziewczyną od ponad 4 lat i seks zaczęliśmy uprawiać jakoś po 3 miesiącach od początku znajomości. Przez 3 lata moja dziewczyna miała problem z orgazmem pochwowym. Z łechtaczkowym problemu nie było, więc w taki sposób mogła dojść nawet 3 razy podczas jednego stosunku.
W końcu przez przypadek trafiłem na jakiś artkuł, gdzie jeden seksuolog powiedział słowa, że "jak kobieta ma mieć orgazm z mężczyzną, skoro nie ma go sama ze sobą?" i sugestie odnośnie poznania swojego ciała itd. No i podczas rozmowy zasugerowałem dziewczynie kupno wibratora (fajniejsza nazwa "masażer") aby nauczyła się osiągać orgazm pochwowy sama ze sobą.
Efekt? Doszło teraz do tego, że jest w stanie osiągnąć orgazm pochwowy nawet w 5 minut od początku stosunku i podczas jednego zbliżenia ma 2-3 orgazmy pochwowe. Jak do tego dorzucimy jeszcze ze 2 łechtaczkowe, to już przestaje być to dla niej przyjemne, więc zazwyczaj zostajemy przy 2 orgazmach pochwowych i podczas gry wstępnej na orgazmie łechtaczkowym. Dodam jeszcze, że nie musimy uprawiać seksu godzinami, bo niekiedy wystarczy jej 40 minut.

Mam nadzieje, że nie zostane tutaj skarcony za wypowiedź
I super,że wam się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 13:17   #2083
wzawisza471
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

no właśnie! a jak sprawić żeby facetowi dłużej stał niż zazwyczaj? nie to, że jestem nieatrakcyjna, niefajna czy coś, nie uważam ani ja tak ani mój parter, ale mamy problem.. mogę stawać na rzęsach a jemu stoi 10 minut i przez te 10 minut jest rewelacyjnie, ale dla mnie to jest gra wstępna. Ja w 10 minut nie będę miała orgazmu choćby nie wiem co mi facet robił, potrzebuje więcej czasu, już tak mam.. a on tego czasu nie ma! wszystko jest super, dogadujemy się, mamy flow, jest chemia między nami a seks no dramat.. znacie jakieś sposoby na dłuższą erekcję, jakieś tabsy bez recepty, cokolwiek?
wzawisza471 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:51   #2084
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Tesknota za przeszloscia

Ja pare lat temu spotykalam sie z duzo starszym facetem ktory mial naprawde potezny sprzet i umiejetnosci i mogl baardzo dlugo zanim doszedl - mi to bardzo pasowalo gdyz jestem dlugodystancowcem i zabawa nasza trwala przewaznie cala noc - orgazmow z kobiecym wytryskiem ile mialam jednej nocy nie jestem w stanie zliczyc. I nawet jesli on doszedl to zaraz zaczynalismy zabawe od nowa i tak kilka razy pod rzad. Byl bezpruderyjny i bardzo otwarty a ja nie mialam oporow zeby spelniac z nim nasze wspolne fantazje....

Kazdej kobiecie zycze aby choc raz w swoim zyciu posmakowała doslownie seksu jak z filmu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ashika
Czas edycji: 2020-04-18 o 13:59 Powód: Brak tresci
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 08:32   #2085
LluviaLoxar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 9
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Przykładowo mój facet po alkoholu lubi seks i dwugodzinny z przerwami na łyka wody, a czasem się zdarza, że i w tym czasie nie udaje mu się dojść. A ja korzystam A na co dzień to standardowo 10 min też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wzawisza471 Pokaż wiadomość
no właśnie! a jak sprawić żeby facetowi dłużej stał niż zazwyczaj? nie to, że jestem nieatrakcyjna, niefajna czy coś, nie uważam ani ja tak ani mój parter, ale mamy problem.. mogę stawać na rzęsach a jemu stoi 10 minut i przez te 10 minut jest rewelacyjnie, ale dla mnie to jest gra wstępna. Ja w 10 minut nie będę miała orgazmu choćby nie wiem co mi facet robił, potrzebuje więcej czasu, już tak mam.. a on tego czasu nie ma! wszystko jest super, dogadujemy się, mamy flow, jest chemia między nami a seks no dramat.. znacie jakieś sposoby na dłuższą erekcję, jakieś tabsy bez recepty, cokolwiek?
Cytat:
Napisane przez DracarysDragon Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie z moim partnerem. Jestem mega podniecona, czerpię przyjemność z pieszczot, ale zatrzymuję się tak jakby "na krawędzi", gdzie wiem, że to tuż tuż, ale na tym momencie się zatrzymuję i nie jestem w stanie przejść do meritum ;///


Któraś z was wie jak z tego wybrnąć?
Kiedy jestem na krawędzi, a mój facet jest we mnie, wkładam między nas masażer. Wtedy mam najsjlniejsze orgazmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LluviaLoxar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 20:55   #2086
_Asia__
Młoda dusza
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 17
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cóż, u mnie jest tak, że współżyje od 5 lat z jednym partnerem i rewelacji nie ma. Początki były trudne, ale nauczyliśmy się sporo o naszych ciałach i ja potrafię go doprowadzić do szału oralnie tak samo jak on mnie, więc nie mam większych problemów z orgazmem łechtaczkowym. Niestety tego pochwowego mam wrażenie, że się nigdy nie doczekam, mój partner nawet zaczął szukać mi mężczyzny z większym przyrodzeniem jakby to miało coś dać.. W każdym razie, rozważam kupno wibratora, być może to pomoże w jakiś sposób, ale mam wrażenie, że skończy się to tak, że będę wolała zabawkę od prawdziwego penisa. Czy faktycznie tak może się stać? Dodam, że nieraz się masturbuje w trakcie stosunku i mimo tego osiągam orgazm łechtaczkowy. Jeszcze od jakiegoś czasu mój partner zaczął mnie ustawiać jak jemu pasuje, bo w przeciwnym wypadku jego członek mu opada. Brak słów, nie mam pojęcia co począć w takiej sytuacji.. Czy żel potęgujący doznania dla kobiet mógłby tu jakoś pomóc? Czy jest to zwykły bubel?
_Asia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:45   #2087
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez _Asia__ Pokaż wiadomość
Cóż, u mnie jest tak, że współżyje od 5 lat z jednym partnerem i rewelacji nie ma. Początki były trudne, ale nauczyliśmy się sporo o naszych ciałach i ja potrafię go doprowadzić do szału oralnie tak samo jak on mnie, więc nie mam większych problemów z orgazmem łechtaczkowym. Niestety tego pochwowego mam wrażenie, że się nigdy nie doczekam, mój partner nawet zaczął szukać mi mężczyzny z większym przyrodzeniem jakby to miało coś dać.. W każdym razie, rozważam kupno wibratora, być może to pomoże w jakiś sposób, ale mam wrażenie, że skończy się to tak, że będę wolała zabawkę od prawdziwego penisa. Czy faktycznie tak może się stać? Dodam, że nieraz się masturbuje w trakcie stosunku i mimo tego osiągam orgazm łechtaczkowy. Jeszcze od jakiegoś czasu mój partner zaczął mnie ustawiać jak jemu pasuje, bo w przeciwnym wypadku jego członek mu opada. Brak słów, nie mam pojęcia co począć w takiej sytuacji.. Czy żel potęgujący doznania dla kobiet mógłby tu jakoś pomóc? Czy jest to zwykły bubel?
Może zacznij od rozmowy z nim, powiedz jakie masz potrzeby, co lubisz. Potestujcie trochę bo za chwilę się okaże że tylko on ma z tego przyjemność a nie oto chodzi.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 13:47   #2088
_Asia__
Młoda dusza
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 17
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Może zacznij od rozmowy z nim, powiedz jakie masz potrzeby, co lubisz. Potestujcie trochę bo za chwilę się okaże że tylko on ma z tego przyjemność a nie oto chodzi.
Rozmawiałam z nim o tym i niestety w pozycjach które ja uwielbiam on nie czuje się komfortowo i zaczyna mu wtedy opadać penis, więc za dużo chyba nie wskóramy.
_Asia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 23:29   #2089
okrimoklyt
Przyczajenie
 
Avatar okrimoklyt
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Niektórzy twierdzą, że orgazm pochwowy to taki sam orgazm jak łechtaczkowy - tylko droga do jego osiągnięcia jest inna, jakby „naokoło”.
Ja tam nie wiem, bo podczas seksu nie mogę dojść wcale I to z żadnym z dotychczasowych partnerów. Ba! Ja nawet sama palcami nie mogę się zaspokoić. Tylko mocne wibracje czy np. strumień wody są w stanie mnie doprowadzić do orgazmu. Może w tym tkwi szkopuł, nie wiem. Choć zanim zaczęłam się masturbować przy użyciu zabawek, to i tak podczas seksu nie dochodziłam.
To dopiero lipa :/
okrimoklyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 09:06   #2090
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

U mnie problemy zaczęły się po porodzie,teraz seks mógłby dla mnie nie istnieć.
Problemy z raną,bolące krocze i dziwne rozpieranie tkanek byłam nacięta.
Chyba już nigdy nie będę czerpać z tego przyjemności od porodu minęło prawie 4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 12:02   #2091
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez okrimoklyt Pokaż wiadomość
Niektórzy twierdzą, że orgazm pochwowy to taki sam orgazm jak łechtaczkowy - tylko droga do jego osiągnięcia jest inna, jakby „naokoło”.
Ja tam nie wiem, bo podczas seksu nie mogę dojść wcale I to z żadnym z dotychczasowych partnerów. Ba! Ja nawet sama palcami nie mogę się zaspokoić. Tylko mocne wibracje czy np. strumień wody są w stanie mnie doprowadzić do orgazmu. Może w tym tkwi szkopuł, nie wiem. Choć zanim zaczęłam się masturbować przy użyciu zabawek, to i tak podczas seksu nie dochodziłam.
To dopiero lipa :/
Ja jeszcze gdy byłam dziewicą i ćwiczyłam z palcami. Dwa ledwo wchodziły. Przy jednym co mnie wtedy zaskoczyło czułam już orgazm. Podczas pierwszego razu też czułam trochę orgazm ale jednak raczej ból.
Ogólnie coś tam czuje podczas stosunkow. Przy masturbacji mojej czy przez partnera też czuje orgazm ale jednak większy gdy sama się zabawiam. Zabaw z prysznicem próbowałam raz było nawet fajnie.
Czytałam że zabawy z prysznicem mogą spowodować że właśnie orgazm będzie osiągany tylko tak.
Może odstaw prysznic i wtedy zobacz? Może za bardzo tego chcesz? Czy jesteś wyluzowana? Ja czasem jestem podniecona ale orgazm nie przychodzi.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 19:40   #2092
okrimoklyt
Przyczajenie
 
Avatar okrimoklyt
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Może odstaw prysznic i wtedy zobacz? Może za bardzo tego chcesz? Czy jesteś wyluzowana? Ja czasem jestem podniecona ale orgazm nie przychodzi.
Prysznic odstawiłam, muszę jeszcze zrezygnować z wibratora i przerzucić się na własne palce. Choć pewnie dużo czasu będzie musiało minąć, żeby moja łechtaczka stała się wrażliwa i wystarczała jej ręczna stymulacja.
Myślę, że to raczej kwestia fizyczna niż psychiczna.
okrimoklyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 15:24   #2093
meggan02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
U mnie problemy zaczęły się po porodzie,teraz seks mógłby dla mnie nie istnieć.
Problemy z raną,bolące krocze i dziwne rozpieranie tkanek byłam nacięta.
Chyba już nigdy nie będę czerpać z tego przyjemności od porodu minęło prawie 4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej? Ponoć dużo laseczek chodzi po porodzie, a blizne można ćwiczyć. Ja się zapisałam, niestety termin dopiero na grudzień, ale liczę że pomoże mi w moich dolegliwościach.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
meggan02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 09:01   #2094
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez meggan02 Pokaż wiadomość
Może wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej? Ponoć dużo laseczek chodzi po porodzie, a blizne można ćwiczyć. Ja się zapisałam, niestety termin dopiero na grudzień, ale liczę że pomoże mi w moich dolegliwościach.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Na NFZ czy prywatnie?kurcze nie wiedziałam,że ktoś taki jest nawet dzięki za pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 12:07   #2095
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Jeden lekarz stwierdził,że to może być napięcie mięśniowe to aż niemożliwe,żeby przy badaniu usg mnie tak bolało albo jak włoży patyczek żeby badać florę bakteryjna pod mikroskopem podobno jeżeli będzie boleć jeszcze pol roku mam się zgłosić do szpitala wszystko ładne się według lekarza zagoiło wiec nie wiem co jest grane idzie się załamać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:37   #2096
meggan02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Na NFZ czy prywatnie?kurcze nie wiedziałam,że ktoś taki jest nawet dzięki za pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie wiedziałam aż do tego roku. Refundacji chyba nie ma, ale nie jestem pewna na 100%. Ja mam płacić 130 zł za wizytę.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
meggan02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:29   #2097
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez meggan02 Pokaż wiadomość
Ja też nie wiedziałam aż do tego roku. Refundacji chyba nie ma, ale nie jestem pewna na 100%. Ja mam płacić 130 zł za wizytę.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
To pójdę z ciekawości jak znajdę takiego lekarza nie wiem ile takich wizyty by było i co mi powie najwyżej zrezygnuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 18:43   #2098
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Kochane, a ja mam pytanie, czy któraś z was posiada ksiazke,,Ona ma siłę " Emily Nagoski w pdf? Przekopałam caly internet, ksiegarnie, szukalam ebooka i nie znalazłam nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 11:18   #2099
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam pytanie, czy któraś z was posiada ksiazke,,Ona ma siłę " Emily Nagoski w pdf? Przekopałam caly internet, ksiegarnie, szukalam ebooka i nie znalazłam nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podbijam, chętnie przygarnę na PW bo też nie mogę znaleźć. Nawet te stacjonarne gdzieś poznikały i zostały jakieś trefne aukcje za kilka stów kiedy na pewno tyle wcześniej nie kosztowała
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 11:36   #2100
meggan02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Na chomikuj jest.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
meggan02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.