Implant antykoncepcyjny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 23:19   #31
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy reguluję on poziom hormonów tak jak pigułki? Z hormonami zawsze miałam problem więc dlatego też łykałam pigułki...
A jaki problem z hormonami masz teraz?

Implant zawiera jedynie progesteron, więc może inaczej wpływać na organizm niż dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne czy jednoskładnikowe z innym progesteronem (oczywiście z wyjątkiem działania antykoncepcyjnego, bo to jest zarówno przy tabletkach, jak i przy implancie).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:14   #32
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Implant antykoncepcyjny

problemy skórne, mam 24 lata a trądzik jak u nastolatki przed okresem :/ przy pigułkach objawy były dużo łagodniejsze, teraz od 5 miesięcy ich nie łykam i znowu mnie wysypuję:/ dermatolog nie pomaga...
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:20   #33
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
problemy skórne, mam 24 lata a trądzik jak u nastolatki przed okresem :/ przy pigułkach objawy były dużo łagodniejsze, teraz od 5 miesięcy ich nie łykam i znowu mnie wysypuję:/ dermatolog nie pomaga...
A konkretną przyczynę trądziku znasz? Np. nadmiar androgenów, który leczony był antyandrogenowymi tabletkami hormonalnymi?
Miałaś oczywiście robione badania hormonalne?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 22:11   #34
201803120846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 81
Exclamation Dot.: Implant antykoncepcyjny, a nowotwór w rodzinie

Witajcie

Przeszperałam cały wątek odnośnie tego implantu, ponieważ nadal szukam odpowiedniej metody antykoncepcyjnej dla siebie. Moja krótka historia przedstawia się tak:

Tabletki anty oczywiście brałam (Yasminelle pół roku > przerwa ponad roczna > Novynette ponad rok), jednakże ze względu na problemy z układem krążenia przestałam je brać. Do tego doszedł jeszcze rak piersi u mamy przez co moja ginekolog odradziła dalsze ich branie, a i sama doszłam do wniosku, że szkoda się tak dalej faszerować. Stąd też moje pytania:

Czy któraś z Was orientuje się, czy implant jest dobrym zabezpieczeniem dla kobiet z grupy ryzyka nowotworowego, czy lepiej dać sobie spokój ze względu na genetyczne obciążenie?

Czy wpływ implantu jest podobny do tego, jaki można zauważyć w przypadku stosowania dwuskładnikowych tabletek anty? Wiem tylko, że implant zawiera progestagen, ale nie mam pojęcia czy wpływ tego hormonu na organizm jest porównywalny z takim wpływem, jaki mają tabletki... Bo jeśli tak to ja chyba zacznę po prostu zbierać na Lady Compa Nie chcę wracać do tabsów i znowu się wkurzać

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Edytowane przez 201803120846
Czas edycji: 2014-10-08 o 13:48
201803120846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:34   #35
an791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Implant antykoncepcyjny

witam, zakładałam implant 2015 w Poznaniu, koszt 1000 zł. najbardziej bolał zastrzyk znieczulający przez tydzień miałam siniaka i ręka bolała przy szybszym ruchu,
an791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 23:02   #36
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Orientuje się ktoś, czy/gdzie w Łodzi można zrobić taki implant i w jakich kosztach?
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 02:33   #37
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Implant antykoncepcyjny

W Elle jakiś artykuł o kolejnej.nowości - pigułce, którą przyjmuje się bez przerwy 84 dni, dzięki czemu okres występuje jedynie przez 12 dni w roku. Oczywiście same ochy i achy w artykule. Szkoda, że niewiele, a właściwie wcale nie mówi się o takich rzeczach. Chętnie poznałabym opinie i obiektywne wypowiedzi na temat tego cudaka, bo brzmi idealnie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 08:07   #38
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Elle jakiś artykuł o kolejnej.nowości - pigułce, którą przyjmuje się bez przerwy 84 dni, dzięki czemu okres występuje jedynie przez 12 dni w roku. Oczywiście same ochy i achy w artykule. Szkoda, że niewiele, a właściwie wcale nie mówi się o takich rzeczach. Chętnie poznałabym opinie i obiektywne wypowiedzi na temat tego cudaka, bo brzmi idealnie.
Ta "nowa" pigułka ma skład identyczny z dostępnymi na rynku od lat. Ja je właśnie biorę bez robienia przerw. Zastanawiam się czy zrobić po 4 opakowaniach czy w ogóle sobie darować. Życie bez krwawień takie cudowne
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 15:40   #39
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Ja zakladalam implant 17.07 czyli poltorej miesiaca temu, jak narazie zero krwawienia, samopoczucie bardzo w porzadku Najlepsze z tego wszystkiego, ze nie trzeba pamietac łykać tabletek
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 16:27   #40
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez qwerty_01 Pokaż wiadomość
Ja zakladalam implant 17.07 czyli poltorej miesiaca temu, jak narazie zero krwawienia, samopoczucie bardzo w porzadku Najlepsze z tego wszystkiego, ze nie trzeba pamietac łykać tabletek
W jakim mieście zakładałas implant i ile cię to kosztowało? Po był jakiś ślad na ręku, siniak?
Marzy mi się implant tylko to spory jednorazowy wydatek a ja się jeszcze ucze.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 11:38   #41
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Implant zakladalam w Bydgoszczy, koszt 1200zl - nie malo ale w przeliczneiu wychodzi na to samo a nie musisz co miesiac czy dwa latac do apteki i codzinnie przyjmowac tabletek, jak masz pewnosc ze chcesz miec ochrone przez 3 lata to warto odlozyc kase i zrobic zabieg. Na poczatku przez tydzien utrzymywal sie siniak w miejscu implantu na jego dlugosci, teraz zostala bladorozowa kropka wielkosci glowki od szpilki, wiec praktycznie niewidoczna I z tego co powiedzial moj ginekolog implanyt nie uszkadza watroby czy innych narzadow jak niektorzy twierdza, bo hormon z implantu krazy w krwioobiegu omijajac narzady wewnetrzne
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 12:25   #42
marzennazollte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez qwerty_01 Pokaż wiadomość
Implant zakladalam w Bydgoszczy, koszt 1200zl - nie malo ale w przeliczneiu wychodzi na to samo a nie musisz co miesiac czy dwa latac do apteki i codzinnie przyjmowac tabletek, jak masz pewnosc ze chcesz miec ochrone przez 3 lata to warto odlozyc kase i zrobic zabieg. Na poczatku przez tydzien utrzymywal sie siniak w miejscu implantu na jego dlugosci, teraz zostala bladorozowa kropka wielkosci glowki od szpilki, wiec praktycznie niewidoczna I z tego co powiedzial moj ginekolog implanyt nie uszkadza watroby czy innych narzadow jak niektorzy twierdza, bo hormon z implantu krazy w krwioobiegu omijajac narzady wewnetrzne

Cos drogo w tej Bydgoszczy macie
U nas w Krakowie mozna implant juz za 700 zł zalozyc. Pewnie wieksza konkurencja na lokalnym rynku... Ja zafundowalam go sobie w gabinecie ginekologicznym na Królowej Jadwigi 15 kilka tygodni temu i jestem bardzo zadowolona - wygoda i jednorazowy wydatek raz na kilka lat a koszty nizsze od tabletek .
marzennazollte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 13:35   #43
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez marzennazollte Pokaż wiadomość
Cos drogo w tej Bydgoszczy macie
U nas w Krakowie mozna implant juz za 700 zł zalozyc. Pewnie wieksza konkurencja na lokalnym rynku... Ja zafundowalam go sobie w gabinecie ginekologicznym na Królowej Jadwigi 15 kilka tygodni temu i jestem bardzo zadowolona - wygoda i jednorazowy wydatek raz na kilka lat a koszty nizsze od tabletek .
A masz jakies skutki uboczne?
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:14   #44
marzennazollte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
A masz jakies skutki uboczne?
Parę dni mnie trochę bolało w miejscu założenia implantu. A oprócz tego wszystko ok.
marzennazollte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:06   #45
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Może komuś się przyda
Wczoraj założyłam implant, koszt 800zł. Cały 'ból' to znieczulenie teraz mam mały siniak. Zakladalam w Łodzi.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 22:06   #46
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Pytanie do dziewczyn, które implant mają już jakiś czas. Jak się czujecie? Jesteście zadowolone? Wiadomo, to metoda na długi okres czasu i raczej nie wchodzi w grę usunięcie implanta np. po miesiącu, jak okaże się, że występują jakieś niefajne skutki uboczne...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:11   #47
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Moja koleżanka ma już ponad pół roku i jest wszystko okej.
Implant można wyjąć wcześniej, tylko wiadomo, to sporo kasy pójdzie do kosza.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 22:46   #48
Jucie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Post Dot.: Implant antykoncepcyjny

hej dziewczyny,
jestem właśnie po założeniu implantu antykoncepcyjnego, co prawda nie mogę nic jeszcze napisać o wadach i zaletach jego posiadania ale mogę powiedzieć o samym założeniu,przebiegu tego zabiegu i cenie.
Implant zakładałam w Warszawie w jednej z klinik xxx.
Zdecydowałam się właśnie na tę metodę antykoncepcji gdyż znajoma z UK bardzo mi polecała i u niej się sprawdził. Co prawda lekarz ginekolog która mi go zakładała nie odradzała mi tej metody ale polecała wkładkę domaciczną Mirena, mniejsza o większość ja byłam zdecydowana na implant ponieważ od 2 miesięcy jestem mamą i karmię swoje dziecko piersią, a ta metoda nie wpływa na ilość i jakość pokarmu oraz nie szkodzi dziecku . Nie sugeruję się w ogóle tym że ktoś pisze że po implancie wypadają włosy, pogarsza się cera, tyje się lub nie ma ochoty na sex gdyż uważam że to jest indywidualna reakcja organizmu każdej z nas ( ja miałam tak np. po różnego rodzaju tabletkach) a dla przykładu moja siostra bardzo sobie chwali tabletki. Więc różnie to bywa.Jeśli chodzi o sam zabieg to: umówiłam się na konsultację do ginekologa - który ma uprawnienia do tego typu zabiegów, następnie dostałam skierowanie na powyższy zabieg i dzień przed zabiegiem skierowanie na badanie Total Beta - hCG w celu wykluczenia ciąży. Następnie w recepcji kliniki poprosiłam o zamówienie implantu i umówiłam się na termin zabiegu. W dniu zabiegu w gabinecie pani doktor w obecności pielęgniarki położnej poinformowano mnie o ewentualnych następstwach owego implantu - miałam tego świadomość, gdyż były to te same informację które można wyczytać w necie. Jednego tylko nie ma i o tym poinformowano mnie w gabinecie. Jeśli ktoś jest alergikiem bądź jest uczulony jest możliwość iż implant się nie przyjmie i trzeba będzie go usunąć a jak wiecie lub nie, to nie jest to najtańsza metoda.Po podpisaniu zgody na zabieg, został on wykonany w bardzo sterylnych warunkach w znieczuleniu miejscowym i najbardziej bolał ten zastrzyk znieczulenia gdyż samo wkłucie było nie przyjemne i bolesne oraz wstrzykiwany lek znieczulenia reszta czyli zakładanie implantu nic nie bolało. Całość trwała ok.20 min. Poinformowano mnie iż może przedramię mnie boleć do tygodnia czasu, może być miejsce wkłucia zasiniaczone , iż przez ok 3 dni trzeba uważać żeby nie zainfekować tego miejsca oraz żebym za ok tydzień przyszła na kontrolę. Jestem 3 dni po zabiegu i jak na razie wszystko dobrze .
Miejsca w których można wykonać zabieg w xxx to podaję link do strony: xxx.
Koszt to: w moim przypadku gdyż mam wykupiony indywidualny pakiet medyczny i posiadam zniżkę 10% to koszt zabiegu wyniósł 990 pln.
Na chwilę obecną to tyle co mogę Wam napisać.
Pozdrawiam
Jucie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-29 o 18:43 Powód: Reklama.
Jucie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 13:56   #49
Atka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Ja mam implant od kwietnia 2015. Najpierw od razu chciałam go wyjmować, bo krwawiłam non stop 3 tygodnie, co przy moich mega skąpych plamieniach przy pigułkach było nie do zaakceptowania. Gin przepisała pigułki na 1 miesiąc, uregulowało się i od tamtej pory nie miałam okresu ... aż do dzisiejszego plamienia (?) Nie wiem co może być tego powodem, miała tak któraś? Bo nie wiem, czy mam się "martwic", bo u mnie przewidywany brak krwawień był decydującym powodem przejścia z tabletek. Co do samego działania implantu to ja jestem zadowolona, libido jest jakie było tylko kilogramów mam z 10 więcej, ale nie wiem czy mogę je zrzucać na implant, hahaha.
Atka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 01:47   #50
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Hej dziewczyny
Pisałam tutaj ostatnio prawie rok temu, za miesiąc minie jak rok mam włożony implant. Teraz mogę podzielić się większą ilością mam nadzieje przydatnych informacji. Z upływem czasu zauważyłam, że nie mam humorów które towarzyszyły mi przy tabletkach, chodzi mi o te złe humory które zaczynały sie przed plamieniem, co miesiac przed odstawieniem. Libido nie spada, jest bardzo satysfakcjonujące Czuje się po prostu... normalnie. Jakbym była sobą w środku bez żadnych szarpań emocjonalnych które czasami mi towarzyszyły podczas brania tabletek. W moim przypadku z krwawieniem nie była aż tak kolorowo. Po założeniu implantu 17.07 pierwsze krwawienie dostałam po koniec września, czyli 2 miesiące, następne krwawienia się pojawiały, bardziej obfite czasami miałam je 2 razy w miesiącu. Bardzo mnie to irytowało, ale mówilam sobie, że cos za coś... w końcu faszeruje sie mniejsza iloscia hormonu i nie musze codziennie brac tabletki, krwawienia które zapadly mi w pamieć to około 20 lutego, potem po chwilowej przerwie około 28 lutego a kolejny 1 kwietnia. Po 1 kwietnia do tej pory jeszcze nie miałam, a miają 2 miesiące.
Mimo tych nieregularnych krwawień, jestem bardzo zadowolona.
Mniej wiecej jestem w stanie przewidzien ze bede miała krwawienie ponieważ jakis tydzien wczesniej zawsze pobolewają mnie sutki
Moja opinia na temat implantu nadal jest pozytywna i zachęcam Mój gin ostrzegał mnie przed nieregularnymi krwawieniami wiec po prostu na to sie przygotowalam, i nie narzekam. Bardzo dobrze cały czas się czuje, najwazniejsze ze opuscily mnie te szalone humorki
Pozdrawiam i mam nadzieje że sie przyda
Enjoy!
PS co do wagi, gdy włozylam implant miałam 65kg teraz mam 62kg mimo tego że mieszkam w Anglii, co samo w sobie kojarzy sie z fast foodem, wiec raczej nie ma wpływu na wzrost wagi

Edytowane przez qwerty_01
Czas edycji: 2016-05-31 o 01:49
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 19:22   #51
pajka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Implant mam od sierpnia 2014. Zakladay w ZG - sam implant kosztował mnie 680zł, a wizyta u ginekologa i jego założenie kolejne 200.
Zdecydowałam się na tą metodę gdyż miałam bardzo obfite i bolesne miesiączki, nawet podczas przyjmowania np. Yasminelle trwały one około 6-7 dni.
Po założeniu implantu miałam nieregularne plamienia przez około miesiąc a od tamtej pory w ogóle nie mam okresu. Owszem, czasami czuję się jakbym miała go mieć - bule brzucha, rozwolenienie, opuchlizna, jednak na tym koniec.
Zdecydowanie polecam! Jeżeli macie problemy żeby np. reguralnie przyjmować tabletki, jest to bardzo dobra alternatywa.
Druga najbardziej mi odpowiadająca metoda to Nuvaring, jednak zwyciężył konformizm i brak potrzeby pamiętania o całej sprawie:P
Owszem, przytyłam, jednak wykryto u mnie przy okazji Hashi, więc spokojnie mogę zwalić karb na nią.
Co do włosów i cery - brak wyprysków, cera się nie zmieniła, włosy nie wypadały (tylko jakby się szybciej przetłuszczają - ale możliwe, że nie są po prostu zniszczone farbowaniem i stąd różnica).
Z libido generalnie na maksa problem - ale mam tak od 7 lat:/ bez względu na metodę antykoncepcji...
pajka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 10:43   #52
adka010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Witam, widziałam że pisała Pani w temacie o implancie antykoncepcyjnym i że założyła go Pani w Łodzi. Ja również tu mieszkam i chciałabym się dowiedzieć u jakiego lekarza założyła Pani swój implant? Chętnie sama bym skorzystała pozdrawiam
__________________


Zapraszam na stronę:



adka010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:30   #53
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Planuje założyć implant. Jestem trzy tygodnie po odstawieniu tabletek. Jak wyglada wasza cera i włosy po odstawieniu tabletek i wszczepieniu implantu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:08   #54
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Przez kilka tygodni po zalozeniu wlosy mi wypadaly, ale teraz jest juz ok, cera sie raczej nie zmienila, ale to kwestia bardzo indywidualna wedlug mnie. Goraco polecam implant, nie musze myslec o antykoncepcji, zakladanie nic nie bolalo (chociaz prawie zemdlalam,jak sciagalam opatrunek, ale ze mnie ogolnie panikara jest ) plamienia mam dosc rzadko I nie sa obfite, wkladki przez wiekszosc czasu wystarczaja tez odstawilam tabsy 3 tygodnie przed zalozeniem implantu, wiec mialam niezla burze hormonalna przez okolo tydzien of zalozenia, ale juz sie uspokoilo


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:12   #55
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Ja przeszłam z pastrow na implant i roznicy nie odczulam. Dla mnie rewelacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 11:21   #56
holdiegoldie
Przyczajenie
 
Avatar holdiegoldie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Ja zastanawiam się nad aplikacją :P
holdiegoldie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 13:23   #57
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Ja będę miała zakładany implant za tydzien, poki co byłam na tabletkach.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 14:32   #58
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Implant antykoncepcyjny

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;70167276]Ja będę miała zakładany implant za tydzien, poki co byłam na tabletkach.[/QUOTE]

Daj znać po jak było i jak się czujesz po. Ja też byłam do tej pory na tabletkach, ale miesiąc temu odstawiłam i póki co czekam na okres, żeby założyć implant
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:07   #59
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Daj znać po jak było i jak się czujesz po. Ja też byłam do tej pory na tabletkach, ale miesiąc temu odstawiłam i póki co czekam na okres, żeby założyć implant


Mi nie kazali odstawiać tabletek tylko wlasnie brac do czasu założenia by przerwy w ochronie nie było ale biorę teraz cerelle.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 16:30   #60
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Implant antykoncepcyjny

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;70172276]Mi nie kazali odstawiać tabletek tylko wlasnie brac do czasu założenia by przerwy w ochronie nie było ale biorę teraz cerelle.[/QUOTE]


Mam okres, zadzwoniłam do lekarza i wszczepiam jutro implant.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-10 19:06:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.