Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 14:21   #4321
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć

Jak długo mam się dodatkowo zabezpieczać, jeśli przez trzy tygodnie biorę antybiotyk, który obniża działanie tabletek anty? Standardowo siedem dni po zakończeniu antybiotyku?

Dodam (może to istotne), że antybiotyk skończę brać podczas 7-dniowej przerwy, nowy blister zaczynam już bez antybiotyku.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:18   #4322
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny czy któraś z Was może rozwiać moje wątpliwości. Na początku roku wykupiłam dwa opakowania Yasminelle. Ostatecznie zaczęłam je stosować od niedawna (jestem przy trzecim tygodniu swojego pierwszego blistra). Ważność tabletek to sierpień 2017, ale naszły mnie pewne wątpliwości... tabletki były przechowywane w szufladzie, w pokoju, w którym temperatura tego lata przekraczała 35 stopni. Czy istnieje jakaś możliwość, że to wpłynie na skuteczność tabletek? ;/
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:25   #4323
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Nowaa30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was może rozwiać moje wątpliwości. Na początku roku wykupiłam dwa opakowania Yasminelle. Ostatecznie zaczęłam je stosować od niedawna (jestem przy trzecim tygodniu swojego pierwszego blistra). Ważność tabletek to sierpień 2017, ale naszły mnie pewne wątpliwości... tabletki były przechowywane w szufladzie, w pokoju, w którym temperatura tego lata przekraczała 35 stopni. Czy istnieje jakaś możliwość, że to wpłynie na skuteczność tabletek? ;/
Raczej nie W aptekach tabletek również nie przechowują w lodówkach, jeśli tabletki nie wyglądają podejrzanie to śmiało je możesz brać. Każdej z nas ciężko było uniknąć takich upałów
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:30   #4324
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Nowaa30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was może rozwiać moje wątpliwości. Na początku roku wykupiłam dwa opakowania Yasminelle. Ostatecznie zaczęłam je stosować od niedawna (jestem przy trzecim tygodniu swojego pierwszego blistra). Ważność tabletek to sierpień 2017, ale naszły mnie pewne wątpliwości... tabletki były przechowywane w szufladzie, w pokoju, w którym temperatura tego lata przekraczała 35 stopni. Czy istnieje jakaś możliwość, że to wpłynie na skuteczność tabletek? ;/
Raczej nie masz się czym martwić.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:56   #4325
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję kochane
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 09:28   #4326
marieann
Raczkowanie
 
Avatar marieann
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej Proszę Was o opinię - chociaż wiem, że najlepiej zadzwonić do lekarza, to póki co mój ginekolog nie odbiera.

Od ponad roku biorę Midiane, wczoraj zapomniałam wziąć tabletki. Była to 6 tabletka z blistra. Zawsze biorę tabletki ok 20, w tym tygodniu miałam zajęte wieczory i te godziny się wahały, przeważnie brałam między 20 a północą, z przewagą godzin póżniejszych, chyba tylko 2 tabletki (z 5) udało mi się wziąć przed 21. Pominiętą tabletkę wzięłam dzisiaj o 9:00. Więc teoretycznie minęło 13h, w dodatku nadal łapię się na 1 tydzień brania tabletek.
Myślicie, że powinnam mieć jakieś obawy? Oczywiście mi już powoli odbija...
__________________


Myśląc o sobie
marieann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 11:16   #4327
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez marieann Pokaż wiadomość
Hej Proszę Was o opinię - chociaż wiem, że najlepiej zadzwonić do lekarza, to póki co mój ginekolog nie odbiera.

Od ponad roku biorę Midiane, wczoraj zapomniałam wziąć tabletki. Była to 6 tabletka z blistra. Zawsze biorę tabletki ok 20, w tym tygodniu miałam zajęte wieczory i te godziny się wahały, przeważnie brałam między 20 a północą, z przewagą godzin póżniejszych, chyba tylko 2 tabletki (z 5) udało mi się wziąć przed 21. Pominiętą tabletkę wzięłam dzisiaj o 9:00. Więc teoretycznie minęło 13h, w dodatku nadal łapię się na 1 tydzień brania tabletek.
Myślicie, że powinnam mieć jakieś obawy? Oczywiście mi już powoli odbija...
Nie powinnaś mieć obaw i nie wiem skąd pomysł, żeby dzwonić do lekarza i marnować jego cenny czas
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 07:00   #4328
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny! Proszę o pomoc i wsparcie
Biorę Yaz. W piątek wzięłam 4 z 4 tabletek placebo, w sobotę zaczęłam nowy blister. W tym miesiącu nie pojawiło się u mnie krwawienie z odstawienia. Oczywiście schizuję... Tabletki przyjęłam wszystkie, bez żadnego opóźnienia, nie miałam biegunki, wymiotów czy też innych leków, które mogłyby wpłynąć na Yaz nie przyjmowałam. W końcu samego seksu w minionym miesiącu było niewiele, bo TŻ choruje. W ulotce niby jest informacja, że gdy się raz nie pojawi to krwawienie, to nie znaczy automatycznie, że to ciąża, ale wiecie, że wyobraźnia robi swoje. Napisałam już do mojej ginekolog podobne pytanie i czekam na jej odpowiedź. Ale czy któraś z Was miała podobną sytuację i np. w następnym miesiącu krwawienie się pojawiło? Co zrobić?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 08:45   #4329
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak się może zdarzyć kochana, nie panikuj. Moja koleżanka nie dostała, a na następny miesiąc wszystko było OK. Najlepiej dla pewności zrób test.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 15:04   #4330
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, potrzebuję wsparcia mentalnego.
Biorę tabletki od lekko ponad roku. ZAWSZE o tej samej godzinie, z dokładnością co do minuty (mam po prostu budzik ustawiony, a zawsze jestem o tej godzinie w domu), nigdy nie zwymiotowałam, zapomniałam, nie bralam żadnych leków, które mogłyby osłabić działanie. Innymi słowem, jestem idealna pod kątem brania tabsów Ostatnio ok. 2 tygodnie temu przed ostatnią tabletką zaczęłam mieć bardzo obfite plamienia (kolor przezroczysty, lekko żółty czasem)- myślałam, że to dni płodne i tyle. Niestety były bardzo obfite, że musiałam aż wkładkę nosić- nie miały żadnego zapachu, nic mnie nie swędzi, piecze, ale towarzyszyło mi cały czas nieprzyjemne mokre uczucie. Z tego przeszło w plamienia brązowe a teraz mam normalnie krew (czasem ze skrzepem). Nie są tak obfite jak mój okres, i pomieszana krew z żółtym śluzem. Tak jest od zeszłej soboty (wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę). Dzwoniłam do gina jak tylko krew się pojawiła i powiedziała, że człowiek to nie komputer i jeśli będzie się powtarzało, to zmieni mi tabletki. Wcześniej raz tylko miałam takie plamienia, które przeszyły po kilku dniach. Proszę tylko, by ktoś mi ładnie powiedział, że nie jestem w ciąży, bo już wariuję.

We wrześniu miałam robione badanie ogólne ginekologiczne, usg jajników, badanie piersi i cytologię. Wszystko było w porządku.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 15:26   #4331
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję wsparcia mentalnego.
Biorę tabletki od lekko ponad roku. ZAWSZE o tej samej godzinie, z dokładnością co do minuty (mam po prostu budzik ustawiony, a zawsze jestem o tej godzinie w domu), nigdy nie zwymiotowałam, zapomniałam, nie bralam żadnych leków, które mogłyby osłabić działanie. Innymi słowem, jestem idealna pod kątem brania tabsów Ostatnio ok. 2 tygodnie temu przed ostatnią tabletką zaczęłam mieć bardzo obfite plamienia (kolor przezroczysty, lekko żółty czasem)- myślałam, że to dni płodne i tyle. Niestety były bardzo obfite, że musiałam aż wkładkę nosić- nie miały żadnego zapachu, nic mnie nie swędzi, piecze, ale towarzyszyło mi cały czas nieprzyjemne mokre uczucie. Z tego przeszło w plamienia brązowe a teraz mam normalnie krew (czasem ze skrzepem). Nie są tak obfite jak mój okres, i pomieszana krew z żółtym śluzem. Tak jest od zeszłej soboty (wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę). Dzwoniłam do gina jak tylko krew się pojawiła i powiedziała, że człowiek to nie komputer i jeśli będzie się powtarzało, to zmieni mi tabletki. Wcześniej raz tylko miałam takie plamienia, które przeszyły po kilku dniach. Proszę tylko, by ktoś mi ładnie powiedział, że nie jestem w ciąży, bo już wariuję.

We wrześniu miałam robione badanie ogólne ginekologiczne, usg jajników, badanie piersi i cytologię. Wszystko było w porządku.
I dobrze Ci lekarz powiedział
Jak się powtórzy to zmieni tabletki, bo być może te nie trzymają Ci cyklu. Od razu Ci powiem panikaro że antykoncepcja jest zachowana, chodzi tylko o to, żeby te wcześniejsze plamienia nie było uciążliwe. Zdarza się najlepszym, niezależnie od czasu i stażu tabletkowego
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 15:31   #4332
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję wsparcia mentalnego.
Biorę tabletki od lekko ponad roku. ZAWSZE o tej samej godzinie, z dokładnością co do minuty (mam po prostu budzik ustawiony, a zawsze jestem o tej godzinie w domu), nigdy nie zwymiotowałam, zapomniałam, nie bralam żadnych leków, które mogłyby osłabić działanie. Innymi słowem, jestem idealna pod kątem brania tabsów Ostatnio ok. 2 tygodnie temu przed ostatnią tabletką zaczęłam mieć bardzo obfite plamienia (kolor przezroczysty, lekko żółty czasem)- myślałam, że to dni płodne i tyle. Niestety były bardzo obfite, że musiałam aż wkładkę nosić- nie miały żadnego zapachu, nic mnie nie swędzi, piecze, ale towarzyszyło mi cały czas nieprzyjemne mokre uczucie. Z tego przeszło w plamienia brązowe a teraz mam normalnie krew (czasem ze skrzepem). Nie są tak obfite jak mój okres, i pomieszana krew z żółtym śluzem. Tak jest od zeszłej soboty (wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę). Dzwoniłam do gina jak tylko krew się pojawiła i powiedziała, że człowiek to nie komputer i jeśli będzie się powtarzało, to zmieni mi tabletki. Wcześniej raz tylko miałam takie plamienia, które przeszyły po kilku dniach. Proszę tylko, by ktoś mi ładnie powiedział, że nie jestem w ciąży, bo już wariuję.

We wrześniu miałam robione badanie ogólne ginekologiczne, usg jajników, badanie piersi i cytologię. Wszystko było w porządku.
Okej..Ale jakie dni płodne przy tabletkach?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 15:42   #4333
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Okej..Ale jakie dni płodne przy tabletkach?
Mnie też to zastanowiło
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:51   #4334
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć Dziewczyny, piszę raczej by się upewnić, noo ale. Biorę tabletki od 1,5roku. Dziś wzięłam tabletkę o 9.30 a po 15 mnie złapała biegunka. Cały dzień mnie w brzuchu wierciło, ale wizyta w toalecie była późno. Czyli wszystko jest ok?
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:54   #4335
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, piszę raczej by się upewnić, noo ale. Biorę tabletki od 1,5roku. Dziś wzięłam tabletkę o 9.30 a po 15 mnie złapała biegunka. Cały dzień mnie w brzuchu wierciło, ale wizyta w toalecie była późno. Czyli wszystko jest ok?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:52   #4336
Ldn_H
Przyczajenie
 
Avatar Ldn_H
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy różowawe upławy i ból w podbrzuszu są wystarczającym powodem do martwienia się? Pod koniec września podczas badania lekarz stwierdził, że mam powiększony jajnik, nic z tym nie zrobił, przepisał inne tabletki (z Yasminu na LesiPlus, ostatecznie obecnie biorę ostatnie tabletki Yasminu, za 2 dni zaczynam brać LesiPlus). Od tamtej pory ból w podbrzuszu nie nasilił się, acz nadal występuje tylko po prawej stronie. Pojawił się za to różowawy śluz (taki brzoskwiniowy, jakby lekko podbity krwią). Ilość upławów różni się, jednego dnia prawie ich nie ma i są przezroczyste, innego są obfite, różowawe i nieprzyjemnie pachną. Ani razu nie zapomniałam tabletki, zawsze krwawienie z odstawienia było, w ubiegłym miesiącu też.

Czy możliwe jest, by mimo brania tabletek wystąpiła owulacja, a ja właśnie hoduję w swojej macicy małego intruza? >.<

Edytowane przez Ldn_H
Czas edycji: 2015-11-02 o 20:02
Ldn_H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 20:02   #4337
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ldn_H Pokaż wiadomość
Czy różowawe upławy i ból w podbrzuszu są wystarczającym powodem do martwienia się? Pod koniec września podczas badania lekarz stwierdził, że mam powiększony jajnik, nic z tym nie zrobił, przepisał inne tabletki (z Yasminu na LesiPlus, ostatecznie obecnie biorę ostatnie tabletki Yasminu, za 2 dni zaczynam brać LesiPlus). Od tamtej pory ból w podbrzuszu nie nasilił się, acz nadal występuje tylko po prawej stronie. Pojawił się za to różowawy śluz (taki brzoskwiniowy, jakby lekko podbity krwią). Ani razu nie zapomniałam tabletki, zawsze krwawienie z odstawienia było.

Czy możliwe jest, by mimo brania tabletek wystąpiła owulacja, a ja właśnie hoduję w swojej macicy małego intruza? >.<
Nie a przy zmianie tabletek takie objawy to norma.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 20:27   #4338
Ldn_H
Przyczajenie
 
Avatar Ldn_H
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Z tym żeee nie zaczęłam jeszcze brać nowych tabletek, kończę ostatni blister Yasminu, Lesi zacznę brać dopiero za 3 dni.
Ldn_H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:18   #4339
Kamila_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ..

Cześć dziewczyny, czytając to forum pomyślałam, że możecie mi pomóc . Jakiś czas temu bylam u pani ginekolog i poprosiłam o tabletki antkoncepcyjne. Pani Dr wytłumaczyła mi prawie wszystko, ale nie wiem jednego.
Zacznę może od tego iż pierwszą tabletkę miłam wziąć pierwszego dnia cyklu ( mój okres zwykle zaczyna się plamieniem raz większym raz mniejszym i przeważnie mam go regularnie ), wiec wczoraj mój kalendarzyk w telefonie pokazał mi że dzisiaj ma się zjawić okres, to okej. I około godziny 16 własnie pojawiło się plamienie, jednakże wziełam tabletke o 22 bo tak jest mi wygodniej brać i wiem, że jej nie pominę Teraz pytanie , czy plamienie w moim przypadku jest pierwszym dniem cyklu? I czy jestem już zabezpieczona w pełni, że po okresie będe mogła wspolzyc ze swoim chłopakiem bez obawą że zajde w ciąże? Proszę o szybką odpowiedź , bardzo mi zależy na odpowiedzi
Kamila_78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 09:09   #4340
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ..

Cytat:
Napisane przez Kamila_78 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytając to forum pomyślałam, że możecie mi pomóc . Jakiś czas temu bylam u pani ginekolog i poprosiłam o tabletki antkoncepcyjne. Pani Dr wytłumaczyła mi prawie wszystko, ale nie wiem jednego.
Zacznę może od tego iż pierwszą tabletkę miłam wziąć pierwszego dnia cyklu ( mój okres zwykle zaczyna się plamieniem raz większym raz mniejszym i przeważnie mam go regularnie ), wiec wczoraj mój kalendarzyk w telefonie pokazał mi że dzisiaj ma się zjawić okres, to okej. I około godziny 16 własnie pojawiło się plamienie, jednakże wziełam tabletke o 22 bo tak jest mi wygodniej brać i wiem, że jej nie pominę Teraz pytanie , czy plamienie w moim przypadku jest pierwszym dniem cyklu? I czy jestem już zabezpieczona w pełni, że po okresie będe mogła wspolzyc ze swoim chłopakiem bez obawą że zajde w ciąże? Proszę o szybką odpowiedź , bardzo mi zależy na odpowiedzi
Tak. Plamienie uznaje się za pierwszy dzień cyklu.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:53   #4341
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy maść z antybiotykiem w składzie - Maxibiotic może zmniejszać działanie tabletek? Stosowana punktowo na trądzik
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 11:48   #4342
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez konfitura_ Pokaż wiadomość
Czy maść z antybiotykiem w składzie - Maxibiotic może zmniejszać działanie tabletek? Stosowana punktowo na trądzik
Nie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:17   #4343
Kamila_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ..

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Tak. Plamienie uznaje się za pierwszy dzień cyklu.
Jesteś pewna? I po okresie moge współżyć bez zabezpieczenia? Czy lepiej odczekać 7 dni?
Kamila_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:40   #4344
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ..

Cytat:
Napisane przez Kamila_78 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? I po okresie moge współżyć bez zabezpieczenia? Czy lepiej odczekać 7 dni?
Gdybym nie była, to bym tego nie napisała
Tak przyjęto. Poza tym nie zdziw się, jak po przyjęciu tabletki krwawienie Ci się zatrzyma lub będziesz tylko plamić
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:46   #4345
Kamila_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ..

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Gdybym nie była, to bym tego nie napisała
Tak przyjęto. Poza tym nie zdziw się, jak po przyjęciu tabletki krwawienie Ci się zatrzyma lub będziesz tylko plamić
To super, dziękuję za pomoc, jestem juz spokojniejsza
A co do okresu to narazie jest taki jak zawsze
Kamila_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 19:45   #4346
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej czy lekko różowy, może wchodzący pod brąz kolor śluzu o czymś może świadczyć? Do końca opakowania zostały mi 3 tabletki Partner kończy we mnie, ale tabletki biorę regularnie
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 22:54   #4347
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Hej czy lekko różowy, może wchodzący pod brąz kolor śluzu o czymś może świadczyć? Do końca opakowania zostały mi 3 tabletki Partner kończy we mnie, ale tabletki biorę regularnie
Jednorazowo może świadczyć o niczym, jeśli zdarzy się po raz kolejny przy końcówce opakowania-> zmiana tabletek
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 05:38   #4348
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jednorazowo może świadczyć o niczym, jeśli zdarzy się po raz kolejny przy końcówce opakowania-> zmiana tabletek
właśnie się okazało że jest to brązowy śluz i teraz zwątpiłam co się dzieje ciąża na pewno to nie jest?, a skutecznośc jest zachowana? Dodam, że pierwsze moje tabletki zostały zmienione na Sylvie 20 wzięłam jedno opakowanie, po czym kupiłam dwa opakowania jej zamienników Artilla i teraz kończę właśnie drugie opakowanie zamiennika.

Edytowane przez xxizax_x
Czas edycji: 2015-11-06 o 06:07
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:14   #4349
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
właśnie się okazało że jest to brązowy śluz i teraz zwątpiłam co się dzieje ciąża na pewno to nie jest?, a skutecznośc jest zachowana? Dodam, że pierwsze moje tabletki zostały zmienione na Sylvie 20 wzięłam jedno opakowanie, po czym kupiłam dwa opakowania jej zamienników Artilla i teraz kończę właśnie drugie opakowanie zamiennika.
To nie ma raczej nic do rzeczy. Po prostu zobacz, czy w kolejnym cyklu to się powtórzy. To że tabletki nie trzymają cyklu nie jest równoznaczne z tym, że nie działają Jeśli bierzesz je prawidłowo to działają oczywiście, tu chodzi o wyeliminowanie tych uciążliwych plamień
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:17   #4350
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czyli mam skobczyc brac tabletki pomimo krwawienia i kolejne opakowanie normalnie?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.