Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 10:39   #301
Veni92
Raczkowanie
 
Avatar Veni92
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8609784 2]Zaczęłam plamić na brązowo, niby normą ale się wystraszyłam i poszłam do gina. Za bardzo nie widział tam nic, mówi że za wczesnie. I mam przyjść 14.11 na kolejne USG. Przepisał luteinę 2x dziennie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Musi być dobrze!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Veni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:47   #302
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dobrze, że poszłaś do lekarza. Oby wszystko było dobrze
Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Kciuki by wszystko było ok

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Veni92 Pokaż wiadomość

Musi być dobrze!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki. Teraz jednak trzeba czekać, ale jakoś nie mam wielkich nadziei. Ale zrezygnuje na razie z ćwiczeń. Byle do środy po południu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:49   #303
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Podczytuję Was, kochane, bo liczyłam, że też będę mogła być mamą lipcową. Mimo 4 poronień, nie tracę nadziei. Robiłam badania genetyczne, ale wg nich jest wszystko dobrze. Ginekolog jest jednak zdania, że powinnam brać Acard, mam w razie czego Duphaston no i w razie ciąży, wprowadzamy Clexane.

Mam cykle 26 dniowe, owu miałam około 12 dnia cyklu (potwierdzone jedynie testami ovu), no i obserwacja śluzu. Ale chyba się nie udało, dziś zauważyłam plamienie krwią, więc pewnie przyjdzie @ wstrętna, choć dzisiaj jest dopiero 11 dni po ovu i zarazem 23 dc



Poczekam jeszcze dwa dni, zrobię test i pewnie po @ będę próbować dalej


A Wam wszystkim gratuluję, zwłaszcza, że jak widziałam, jedna z Was będzie 'podwójną' mamusią!
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:56   #304
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8609804 9]Dzięki. Teraz jednak trzeba czekać, ale jakoś nie mam wielkich nadziei. Ale zrezygnuje na razie z ćwiczeń. Byle do środy po południu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]\

Lepiej odpoczywać. Ja tak plamiłam przez tydzien w poprzedniej ciazy - w 8.tc - pamietam, ze lekarz mowil, ze brązowa krew nie powinna niepokoic, gdzie ja wtedy miałam plamienia zywą, czerwoną krwią. Odpoczynek mi pomógl. Byłam wtedy akurat w Polsce i pamiętam leżałam u mamy i oglądałam stare kreskówki Na szczęście wszystko skonczylo sie dobrze, czego i Tobie zycze

Czytalam ostatnio o procesie zagniezdzania sie zarodka i byla tam informacja, ze miejscu 'przyczepu' zarodka do macicy zawsze tworzy sie maly krwiak - niegrozny. Czasem po kilku dniach to schodzi i moze dawac takie wlasnie brązowe plamienia wiec oby to to

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, kochane, bo liczyłam, że też będę mogła być mamą lipcową. Mimo 4 poronień, nie tracę nadziei. Robiłam badania genetyczne, ale wg nich jest wszystko dobrze. Ginekolog jest jednak zdania, że powinnam brać Acard, mam w razie czego Duphaston no i w razie ciąży, wprowadzamy Clexane.

Mam cykle 26 dniowe, owu miałam około 12 dnia cyklu (potwierdzone jedynie testami ovu), no i obserwacja śluzu. Ale chyba się nie udało, dziś zauważyłam plamienie krwią, więc pewnie przyjdzie @ wstrętna, choć dzisiaj jest dopiero 11 dni po ovu i zarazem 23 dc



Poczekam jeszcze dwa dni, zrobię test i pewnie po @ będę próbować dalej


A Wam wszystkim gratuluję, zwłaszcza, że jak widziałam, jedna z Was będzie 'podwójną' mamusią!
Trzymam kciuki, żebys szybko została mamusią ziemską Bardzo mi przykro z powodu poronien - sama to przezylam i wiem, ze to bardzo bolesne przezycie.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:13   #305
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

tak wiadomo że powinna czerwona krew niepokoić ale różnie bywa dlatego każde plamienie trzeba skonsultować Trzeba odpoczywać i najcześciej wystarczy tylko wieksza dawka luteiny. Ja zawsze dmucham na zimne w 1 poronieniu miałam brązowe plamienie a poroniłam i nie chciałam krwawić mimo podania środków poronnych dlatego ja to zawsze schizuje jak coś jest nie tak jak powinno heh
Ja też lekko plamiłam w tej ciąży ale okazało się że mam infekcje więc pewnie dlatego lecze się i potem luteine mam brać dodatkowo mimo że już 2 tabletki biore progesteronu

dziewczyny dziś sobie ubrałam taką zwiewną sukienke patrze w lustrze na siebie i wyglądam na 6 mies ciąży a nie 6 tydzień. Jeszcze 3 tyg musze wytrzymać z wiadomością o ciąży tj do dnia wizyty u ginka a ciężko z tym brzuchem się ukryć.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, kochane, bo liczyłam, że też będę mogła być mamą lipcową. Mimo 4 poronień, nie tracę nadziei. Robiłam badania genetyczne, ale wg nich jest wszystko dobrze. Ginekolog jest jednak zdania, że powinnam brać Acard, mam w razie czego Duphaston no i w razie ciąży, wprowadzamy Clexane.

Mam cykle 26 dniowe, owu miałam około 12 dnia cyklu (potwierdzone jedynie testami ovu), no i obserwacja śluzu. Ale chyba się nie udało, dziś zauważyłam plamienie krwią, więc pewnie przyjdzie @ wstrętna, choć dzisiaj jest dopiero 11 dni po ovu i zarazem 23 dc



Poczekam jeszcze dwa dni, zrobię test i pewnie po @ będę próbować dalej


A Wam wszystkim gratuluję, zwłaszcza, że jak widziałam, jedna z Was będzie 'podwójną' mamusią!

troche wcześnie jak na miesiaczke może plamienie implantacyjne.
Ja właśnie jestem podwójną mama ale również miałam poronienia 2 razy. Mam mutacje mthfr i pai1 od genetyka mam papier że w ciąży acard i heparyna. Wyszły mi podwyższone komórki nk "natural killers" 16% to prawdopodobnie winowajca poronień gdyż poprzednia ciąża była na heparynie i niestety na 7tc się skończyła. Biore encorton chodzę na wlewy z intralipidu tak więc mam nadzieje że doniosę moje dwa szczęścia a tobie uda się również nie można się poddawać i trzeba myśleć pozytywnie Ja wogóle miałam nie zajść naturalnie bo mam niedrożne jajowody oba a tu proszę
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:49   #306
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
tak wiadomo że powinna czerwona krew niepokoić ale różnie bywa dlatego każde plamienie trzeba skonsultować Trzeba odpoczywać i najcześciej wystarczy tylko wieksza dawka luteiny. Ja zawsze dmucham na zimne w 1 poronieniu miałam brązowe plamienie a poroniłam i nie chciałam krwawić mimo podania środków poronnych dlatego ja to zawsze schizuje jak coś jest nie tak jak powinno heh
Ja też lekko plamiłam w tej ciąży ale okazało się że mam infekcje więc pewnie dlatego lecze się i potem luteine mam brać dodatkowo mimo że już 2 tabletki biore progesteronu

dziewczyny dziś sobie ubrałam taką zwiewną sukienke patrze w lustrze na siebie i wyglądam na 6 mies ciąży a nie 6 tydzień. Jeszcze 3 tyg musze wytrzymać z wiadomością o ciąży tj do dnia wizyty u ginka a ciężko z tym brzuchem się ukryć.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------




troche wcześnie jak na miesiaczke może plamienie implantacyjne.
Ja właśnie jestem podwójną mama ale również miałam poronienia 2 razy. Mam mutacje mthfr i pai1 od genetyka mam papier że w ciąży acard i heparyna. Wyszły mi podwyższone komórki nk "natural killers" 16% to prawdopodobnie winowajca poronień gdyż poprzednia ciąża była na heparynie i niestety na 7tc się skończyła. Biore encorton chodzę na wlewy z intralipidu tak więc mam nadzieje że doniosę moje dwa szczęścia a tobie uda się również nie można się poddawać i trzeba myśleć pozytywnie Ja wogóle miałam nie zajść naturalnie bo mam niedrożne jajowody oba a tu proszę

To miałaś przejścia, współczuję bardzo . Oby tym razem wszystko potoczyło się, jak należy, wierzę, że będziesz w końcu tuliła swoje skarby . Chociaż tyle, że wiedzą, co i jak, że w badaniach wyszło cokolwiek, przynajmniej jest jakiś punkt zaczepienia i wiadomo, jakie leczenie wdrożyć. A jak się czujesz?




Mnie to plamienie zaskoczyło, ale nie nastawiam się, bo mój organizm potrafi dawać sprzeczne sygnały
U mnie każda ciąża była inna, np. tylko w trzeciej miałam potworne mdłości i niemal całodobowe wymioty. Beta rosła wtedy książkowo, serduszko zobaczyłam w 6t 3d, wszystkie badania idealne, a ja czułam się i wyglądałam jak przy chorobie nowotworowej. No i kolejna wizyta, a tam brak akcji serca, co gorsza, ginekolog stwierdził, że musiało się to stać w dniu wizyty, bo wg pomiarów wielkość dziecka odpowiadała tygodniowi ciąży. Szpital, Cytotec, łyżeczkowanie i powrót do codzienności...

Za to ostatnia ciąża totalnie bez objawów, tzn. jedynie brak miesiączki, ogromne i bolące piersi no i senność. I to samo, ciąża obumarła, bez przyczyny, wszystkie pomiary się zgadzały, beta książkowa i co... Potem skierowano mnie na badania, ale gin stwierdził, że tutaj wszystko jest w porządku, że nie widać tak naprawdę przyczyn moich poronień, a jednak one są, stąd decyzja o heparynie i aspirynie oraz o specjalnym kwasie foliowym, chociaż myślę, że to trochę działanie po omacku, w moim przypadku - bo skoro wszystko jest okej, to po co w takim razie takie działania?

Mam 25 lat, jestem młoda i myślę, że to dlatego tak często lekarze mówią, że w moim wieku to nie ma co panikować, że ''urodzę jeszcze niejedno''. Jakoś dotąd nie urodziłam, ale może robię coś nie tak?

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2018-11-09 o 11:51 Powód: dopisek
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:00   #307
chomikowa92
Raczkowanie
 
Avatar chomikowa92
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź/ Northampton
Wiadomości: 275
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Z tego co czytam większość poronień to 6-11tydz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

mężatka 27 . 05 . 2017r
--> 15 08 2018 zjazd z emigracji !
chomikowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 12:06   #308
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Współczuję wam dziewczyny przeżyć.
Pierwszy trymestr jest najbardziej zagrożony :ekhem:

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:11   #309
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja tylko pierwszą ciążę poroniłam w 14 tygodniu, bo...nawet nie wiedziałam, że w niej jestem, aż do 11 tygodnia. 'Miesiączka' była w terminie, nawet długość taka, jaka powinna być, brak mdłości, zresztą, ja miałam wtedy 19 lat, nie wsłuchiwałam się w swój organizm. W końcu miesiączki brak, test, lekarz, a tam...szok!. Ale niespełna 3 tygodnie później poroniłam, nagle dostałam krwawienia i skurczów, pojechałam do szpitala, ale tam jedyne co mogli zrobić, to łyżeczkowanie. Pozostałe ciąże kończyły się do 12 tygodnia, czyli w tym najbardziej niebezpiecznym czasie.



Może kupię jednak ten test? Niech sobie odpoczywa i czeka grzecznie w szafce, zamiast w aptece
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:14   #310
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
To miałaś przejścia, współczuję bardzo . Oby tym razem wszystko potoczyło się, jak należy, wierzę, że będziesz w końcu tuliła swoje skarby . Chociaż tyle, że wiedzą, co i jak, że w badaniach wyszło cokolwiek, przynajmniej jest jakiś punkt zaczepienia i wiadomo, jakie leczenie wdrożyć. A jak się czujesz?




Mnie to plamienie zaskoczyło, ale nie nastawiam się, bo mój organizm potrafi dawać sprzeczne sygnały
U mnie każda ciąża była inna, np. tylko w trzeciej miałam potworne mdłości i niemal całodobowe wymioty. Beta rosła wtedy książkowo, serduszko zobaczyłam w 6t 3d, wszystkie badania idealne, a ja czułam się i wyglądałam jak przy chorobie nowotworowej. No i kolejna wizyta, a tam brak akcji serca, co gorsza, ginekolog stwierdził, że musiało się to stać w dniu wizyty, bo wg pomiarów wielkość dziecka odpowiadała tygodniowi ciąży. Szpital, Cytotec, łyżeczkowanie i powrót do codzienności...

Za to ostatnia ciąża totalnie bez objawów, tzn. jedynie brak miesiączki, ogromne i bolące piersi no i senność. I to samo, ciąża obumarła, bez przyczyny, wszystkie pomiary się zgadzały, beta książkowa i co... Potem skierowano mnie na badania, ale gin stwierdził, że tutaj wszystko jest w porządku, że nie widać tak naprawdę przyczyn moich poronień, a jednak one są, stąd decyzja o heparynie i aspirynie oraz o specjalnym kwasie foliowym, chociaż myślę, że to trochę działanie po omacku, w moim przypadku - bo skoro wszystko jest okej, to po co w takim razie takie działania?

Mam 25 lat, jestem młoda i myślę, że to dlatego tak często lekarze mówią, że w moim wieku to nie ma co panikować, że ''urodzę jeszcze niejedno''. Jakoś dotąd nie urodziłam, ale może robię coś nie tak?
ja czuje się dobrze nie mam mdłości jedynie senna jestem i tyle niewiem czy dobrze źle to się okaże nie ma co myśleć
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:21   #311
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
ja czuje się dobrze nie mam mdłości jedynie senna jestem i tyle niewiem czy dobrze źle to się okaże nie ma co myśleć

Super . Musisz być dobrej myśli, teraz na pewno będzie dobrze
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 12:42   #312
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Może kupię jednak ten test? Niech sobie odpoczywa i czeka grzecznie w szafce, zamiast w aptece
A kiedy masz termin @ dokladnie?

Millusia nie ma reguly z tymi objawami - zarowno ich brak jak i nadmiar moze swiadczyc i o dobrym i o zlym. No po prostu. Ja pierwsza ciaza wszystko idealnie, objawy ksiazkowe, dzien w dzien, w 6.tc serduszko na usg, a w 11tc informacja, ze serce nie bije, maluszek obrzekniety. Mial 31mm dokladnie i prawdopodobnie rozwoj zatrzymal sie w okolicach 9/10tc.

A kolejna, szczesliwie zakonczona ciaza, to objawy - raz byly, raz nie - szalalam przez to - raz mialam wizyte w niedziele o 22:30, bo taka bylam zestresowana.

Wiem, ze jest ciezko sie niestresowac - nie mamy wplywu na powody naszego stresu, ale gdy juz on sie pojawia, to mamy pewne mozliwosci radzenia sobie z nim. Warto poszukac czegos, co sie sprawdzi
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:47   #313
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Mała na którą jutro masz USG? Fajnie że to już. Ja jeszcze do poniedziałku muszę wytrzymać i to będzie 6+6 wtedy
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:49   #314
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Mała na którą jutro masz USG? Fajnie że to już. Ja jeszcze do poniedziałku muszę wytrzymać i to będzie 6+6 wtedy
20:40, a wiec 21:40 czasu polskiego.
To bedzie 6+6 u mnie właśnie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:10   #315
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
20:40, a wiec 21:40 czasu polskiego.
To bedzie 6+6 u mnie właśnie
O nie! to w poniedziałek będę się porównywać do Twoich wyników i martwić, że wszystko nie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie

A dziewczyny które już były na wizytach, na jakie badania z krwi dostałyście skierowanie?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:13   #316
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
O nie! to w poniedziałek będę się porównywać do Twoich wyników i martwić, że wszystko nie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie

A dziewczyny które już były na wizytach, na jakie badania z krwi dostałyście skierowanie?
Dobrze wiedzieć - w takim razie nic nie powiem Powiem tylko, czy jest ok czy nie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:20   #317
Veni92
Raczkowanie
 
Avatar Veni92
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
O nie! to w poniedziałek będę się porównywać do Twoich wyników i martwić, że wszystko nie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie

A dziewczyny które już były na wizytach, na jakie badania z krwi dostałyście skierowanie?
Ja jeszcze u lekarza nie byłam ale w poprzedniej ciąży miałam zrobić to co zaznaczone na zdjęciu.
IMG_20181109_141817~01.jpegIMG_20181109_141811~01.jpeg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Veni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:22   #318
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć - w takim razie nic nie powiem Powiem tylko, czy jest ok czy nie
Wszystko masz dokładnie powiedzieć i zdjęcie pokazać jak będzie!

Dzisiaj mam jakoś lepszy humor niż wczoraj, chyba te wahania nastrojów w ciąży to nie był żart

Chociaż dzisiaj fantazjowałam o morderstwie rano. Jakiś paskudny złomiarz wypalał kable na polanie którą jadę do pracy i jak przejechałam przez tą czarną chmurę to aż mi się słabo zrobiło i wszystko mnie piekło Skopałabym go i zostawiła w krzakach najchętniej...

Cytat:
Napisane przez Veni92 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze u lekarza nie byłam ale w poprzedniej ciąży miałam zrobić to co zaznaczone na zdjęciu.
Załącznik 7647287Załącznik 7647288

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki! To niedużo, myślałam że jakoś bardziej kompleksowo badają. Różyczkę i toksoplazmozę już robiłam, bo lekarz dał mi skierowanie na samo planowanie ciąży

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2018-11-09 o 13:32
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:26   #319
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Wszystko masz dokładnie powiedzieć i zdjęcie pokazać jak będzie!

Dzisiaj mam jakoś lepszy humor niż wczoraj, chyba te wahania nastrojów w ciąży to nie był żart

Chociaż dzisiaj fantazjowałam o morderstwie rano. Jakiś paskudny złomiarz wypalał kable na polanie którą jadę do pracy i jak przejechałam przez tą czarną chmurę to aż mi się słabo zrobiło i wszystko mnie piekło Skopałabym go i zostawiła w krzakach najchętniej...
Może chcesz jechać ze mną? Zobaczysz na żywo

Morderstwo mówisz... Błogosławiony stan

Zaczynam się niecierpliwić mocno. Jak jutro odwołają znowu, to kogos zatrzelę ;p A potem znajdę jakąś angielską przychodnię, żeby za grosze chociaż usg mieć ;p
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 18:06   #320
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, kochane, bo liczyłam, że też będę mogła być mamą lipcową. Mimo 4 poronień, nie tracę nadziei. Robiłam badania genetyczne, ale wg nich jest wszystko dobrze. Ginekolog jest jednak zdania, że powinnam brać Acard, mam w razie czego Duphaston no i w razie ciąży, wprowadzamy Clexane.

Mam cykle 26 dniowe, owu miałam około 12 dnia cyklu (potwierdzone jedynie testami ovu), no i obserwacja śluzu. Ale chyba się nie udało, dziś zauważyłam plamienie krwią, więc pewnie przyjdzie @ wstrętna, choć dzisiaj jest dopiero 11 dni po ovu i zarazem 23 dc



Poczekam jeszcze dwa dni, zrobię test i pewnie po @ będę próbować dalej


A Wam wszystkim gratuluję, zwłaszcza, że jak widziałam, jedna z Was będzie 'podwójną' mamusią!
Cześć, przykro mi. Widzę, że piszesz, że miałaś badania, a czy robiłaś badania na tarczycę? Nieleczona niedoczynność może być również przyczyną poronień...
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 19:48   #321
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Właśnie był u nas kolega i przywiózł 4 siaty ubranek, zabawek, kocyków i fotelik samochodowy dla niemowlaka

Ale się cieszę, pierwszy raz oglądałam takie tycie ubranka... Głównie dla dziewczynki, więc mam nadzieję że w brzuszku siedzi panienka
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 20:12   #322
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cześć
Trzymajcie za mnie jutro o 9 kciuki. Mam pierwszą wizytę, to będzie 6+3. Liczę na serduszko!
Chociaż ciężko mi się cieszyć na wizytę ponieważ wczoraj okazało się, że moja suczka jest bardzo ciężko chora. Sytuacja jest beznadziejna. Staram się nie denerwować ale po 14 latach razem żal wręcz rozrywa serce. Mam nadzieję, że chociaż jutrzejsze usg przyniesie odrobinę radości i ulgi.
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 07:02   #323
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

cześć dziewczyny! Jak po wizytach?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 07:29   #324
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja dzisiaj robiłam jeszcze raz betę i inne do endokrynologa. Wyniki koło 15, ale powiem Wam, że już od jakiegoś czasu zawsze się stresuje wynikami ostatnio TSH już miałam w normie, ale zawsze człowiek się niepokoi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 07:45   #325
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Cześć
Trzymajcie za mnie jutro o 9 kciuki. Mam pierwszą wizytę, to będzie 6+3. Liczę na serduszko!
Chociaż ciężko mi się cieszyć na wizytę ponieważ wczoraj okazało się, że moja suczka jest bardzo ciężko chora. Sytuacja jest beznadziejna. Staram się nie denerwować ale po 14 latach razem żal wręcz rozrywa serce. Mam nadzieję, że chociaż jutrzejsze usg przyniesie odrobinę radości i ulgi.
Trzymam kciuki za usg i za psiaka.

Mnie dziś od rana mdłości poniewierają, ale oczywiście bez wymiotów. Młody zarządził pobudkę o 4, także będę dziś zombie, a tu wieczorem wizyta. Chyba tam zasnę, w tej poczekalni
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:41   #326
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Hej!
Już po wizycie Dziecko faktycznie tam jest!!! Serce bije Maluch ma 6,5 mm. TP z usg na razie 30 czerwiec- z OM- 4 lipiec.
Czuję ulgę!
Niestety na lewym jajniku pojawiła mi się torbiel 4,5 cm x 3,5 cm. We wrześniu jej nie było. Lekarz mówi, że powinna się wchłonąć. Mam taką nadzieję.
No i dostałam czopki przeciwwymiotne. Mam nadzieję, że pomogą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45715174_716267882089967_7371034779044544512_n.jpg (68,6 KB, 78 załadowań)
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:44   #327
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Już po wizycie Dziecko faktycznie tam jest!!! Serce bije Maluch ma 6,5 mm. TP z usg na razie 30 czerwiec- z OM- 4 lipiec.
Czuję ulgę!
Niestety na lewym jajniku pojawiła mi się torbiel 4,5 cm x 3,5 cm. We wrześniu jej nie było. Lekarz mówi, że powinna się wchłonąć. Mam taką nadzieję.
No i dostałam czopki przeciwwymiotne. Mam nadzieję, że pomogą.
A przepisał Ci coś na te torbiel? Bo generalnie to ma rację, powinna się sama wchłonąć, ale w przypadku normalnego cyklu. Nie mam pojęcia, jak to wygląda w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:48   #328
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

To Twoja kruszynka ładnie rośnie

Fajnie że wszystko jest ok. Masz jakoś kontrolować torbiel czy dopiero na następnej wizycie sprawdzi? Po jakim czasie masz iść na 2 wizytę? Na jakie badania masz skierowanie?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:16   #329
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

MissCath, lekarz powiedział, że w 99% przypadków ta torbiel się wchłania w ciąży. Martwię się tylko tym, że ona pewnie urosła już w trakcie ciąży. Nigdy w życiu nie miałam takiego problemu.

Kolejna wizyta za 2 tygodnie, będę miała wtedy też usg piersi i cytologię. Dziś już założylismy kartę ciąży.

Badania do wykonania to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181110_111135.jpg (93,0 KB, 78 załadowań)
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:19   #330
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
MissCath, lekarz powiedział, że w 99% przypadków ta torbiel się wchłania w ciąży. Martwię się tylko tym, że ona pewnie urosła już w trakcie ciąży. Nigdy w życiu nie miałam takiego problemu.

Kolejna wizyta za 2 tygodnie, będę miała wtedy też usg piersi i cytologię. Dziś już założylismy kartę ciąży.

Badania do wykonania to:
Nie martw się, często kobiety w ogóle nie wiedzą, że mają torbiel. Ja też w marcu miałam, w lipcu nie było po niej ani śladu i nie przeszkodziło mi to w zajściu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 16:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.