Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-18, 20:16   #391
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My nadal nie uzgodnilusmy gdzie idziemy na wigilię. Czy do moich rodziców czy do teściów. Ja wolałabym do moich zwłaszcza że dwa lata z rzędu byliśmy u teściów. Tz chciałby żebyśmy byli na obu ale ja wiem że to nie wypali. Z drugiej strony rozumiem jego zamiary bo w pierwszy dzień świąt pracuje i też chciałby być chwile u swoich rodziców. Ale nie chciałabym też robić przykrości swoim rodzicom no bo dwie wigilię już byliśmy u teściów... my będziemy się wybierać po drugiej drzemce młodego czyli pewnie ok 16:30/17... gdziekolwiek pójdziemy.
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 20:25   #392
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori ale słabe takie zachowanie... moim zdaniem nie ważne czy się dyrektor zmienił, współpracownicy pozostali i to chyba z nimi jest coś nie tak.

Bonjourbelle a mała zachowuje się jak zawsze? Ma taki sam apetyt?

Emeczka też.mi przyszło do głowy że może u was brzydka kupa z powodu kumulacji infekcji i zabkowania?

Księgowa dobrze że się trochę uspokoiłas. Ćwiczenia na pewno przyniosą efekt. A do neurologa ja bym poszła, choćby z tego powodu ze matki maja tendencje do panikowania i żeby później się nie zastanawiać czy mogłam pomóc lepiej/więcej.

Toja u nas zazwyczaj o 17, albo nawet później. W tym roku też będzie podobnie bo będziemy czekać aż dotrze moja siostra. Też się boję że mała.nie wytrzyma, bo po 19 szykujemy się do snu zwykle.

Cay super wam idzie to oduczanie. Oby tak dalej.

Dziewczyny macie super urozmaicone menu w porównaniu do nas. Moja mała wszystkim gardzi. Na śniadanie jemy jajecznicę, sama bulke, kanapkę z wędlina, sama wędline lub parowki piratki 😕 nic innego nie da rady choćbym na rzesach stawała. Dawniej jeszcze lubiła biały ser ale już jej się odwidzialo. Na obiad z gotowych dań ma 2 ulubione sloiki, z czego już 1 powoli idzie w odstawke. Z tego co ja robię lubi każde mięso, makaron, ryz i brokuła. Czasem ziemniaki. Dawniej lubiła zupy ale ostatnio nie chce. Na kolację jemy sama kaszke na wodzie, bez dodatków, bo cokolwiek dodam to nie zje. A na robiona na mm ma odruch wymiotny. W życiu bym nie pomyślała że będziemy mieć takie problemy z jedzeniem.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 20:39   #393
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
U nas taki katar to zawsze przy ząbkowaniu i kupka też brzydka Ja na katar polecam homeopatia choć rozumiem przeciwników

Ja stosuje euphorium s inhalacje z solanki bromowej
Też mam euphorium s i podzialalo lepiej niż nasivin u Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 20:59   #394
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori, przykra sytuacja choć w sumie ja maila oficjalnie tez nie dostałam, tylko ze tylek trułam od dawna i miałam info od dziewczyny, która zajęła się organizacją.

emeczka, jak nie ma innych objawów, to ja bym chyba poczekała z lekarzem.

fiolek, tak z ciekawości, co Filip je na wyjazdach? Dajesz mu normalnie jedzenie hotelowe?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

_toja, u mnie zawsze siadało się dość późno (kolacja to kolacja ), ale odkąd bratu urodziły się dzieci, to zaczynamy zwykle kolo 16.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 21:27   #395
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez jawjola Pokaż wiadomość
Bonjourbelle a mała zachowuje się jak zawsze? Ma taki sam apetyt?
Przez dwa dni nie chciala zjesc obiadku, ale wczoraj i dzis super wszystko jadła. Duzo pije, normalnie się zachowuje..

Nasze menu niestety też nie jest superowe, ale pracuję nad tym. Dziś kupiłam małej owsiankę, po tym co Nikopoia pisała
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 06:28   #396
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej, u nas dxixisj jaglanka z musem z gruszek. Nienawidzę kaszy jaglanej z całego serca ale mam taką ilość że i tsk muszę zjeść 🤮

W ogóle od wczoraj rana mamy romans z szarym mydłem i tormentalum. Klusek wczorsj obudził się z tak odparzonym tylkiem, że aż do krwi mial ranę. Także 2 razy dziennie nasiadowki w wodzie z mega rozmydlonym szarym mydłem + tormentalum pod pieluchę przy każdej zmianie. Właśnie teraz się ogsrnialisny i myje zlew po porannej akcji mycie dupki. Ale dzidja już wygląda pięknie, więc polecam szare mydło i tormentalum w razie kryzysu u Was
Myślę że winowajca był chleb na zakwasie, bo robię w domu sama i kawałek kiszonego ogórka. Bo jadl ostatnio. Pieluchy raczej nie, bo zuzylismy już 1.5paczki i wszystko było w porzadku.

PS. Klusek nienawidzi kaszy jaglanej tak samo jak ja. O losie. Plucie poziom miljon. Mam te jego jaglanke nawet we włosach. Nope. Nigdy więcej. Przynajmniej na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-12-19 o 06:52
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 07:43   #397
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja mieszam jaglaną do jakiejś innej i przechodzi nawet pół na pół. Teraz robie codziennie jaglano-gryczana i jest ok. Ale u nas wcześniej była miłość do jaglanej i nagle coś się odmieniło.

Mnie coś złapało gardło. Nic poza tym, tylko czuję opuchnięte i lekko drapie. Smaruje się amolem, płucze soda i szałwia, psikam Argentinem T na gardło (TŻ zawsze pomagało jak go łapało przed koncertami, a dozwolony w czasie kp), piję herbatę z miodem i sokiem malinowym. Może domowymi sposobami się uda to powstrzymać. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 09:14   #398
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja mieszam jaglaną do jakiejś innej i przechodzi nawet pół na pół. Teraz robie codziennie jaglano-gryczana i jest ok. Ale u nas wcześniej była miłość do jaglanej i nagle coś się odmieniło.

Mnie coś złapało gardło. Nic poza tym, tylko czuję opuchnięte i lekko drapie. Smaruje się amolem, płucze soda i szałwia, psikam Argentinem T na gardło (TŻ zawsze pomagało jak go łapało przed koncertami, a dozwolony w czasie kp), piję herbatę z miodem i sokiem malinowym. Może domowymi sposobami się uda to powstrzymać. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Płukanie woda z solą.

U nas jaglana to królowa kasz i jest gwarancja, że posiłek trafi do brzuszka.

Dzień dobry
Dzięki Dziewczyny za odzew. Katar dalej jest i dalej nic więcej się nie dzieje. Poczekam jeszcze. Dziś mamy ortopedę, neurolozka zaleciła konsultacje w związku z nieprawidłowym stawaniem na stopach. Zobaczymy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 09:28   #399
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori przykra sytuacja :-(

bonjourbelle
u nas dziwne kupy są jak ząbkuje.

U nas też nie lubi kaszy jaglanej. Ale mieszam jej z owocami i jakoś zjada.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 09:36   #400
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nie wiem czy moje dziecko ząbkuje, nie umiem tego rozpoznać. Poprzednie zęby, których mamy aż 2, mnie zaskoczyły. No zobaczymy.. Pasowałoby żeby jakieś nowe już wychodziły
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 10:58   #401
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Klusek zjadł te jaglanke, ale dopiero jak mu zmiksowalam na papkę. Dobre i to. Musze się dzisiaj wziąć za pieczenie piernika dojrzewającego, bo przygotowałam ciasto w połowie października i już czas żeby je skończyć. Ale muszę poczekać na męża zebu zajął się małym. Przy Klusce to nie na roboty. Wisi mi ciągle na nogach, jak pasożyt huba.

Nie byłam od 3 dni na spacerze z Kluskiem. Raz że jestem ciągle chora a dwa, że jakośc powietrza jest obrzydliwa. W drodze do sklepu (w nosidle) aż czuć smród i drapanie w nosie. Bleeeeh

Moje dziecko dzisiaj przechwyxilo mój telefon i tsk długo się nim bawił że przywrócił mi ustawienia fabryczne. Baj baj wszystkie zdjęcia, smsy, numery telefonów i cała reszta 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-12-19 o 11:11
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 14:29   #402
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dobry
Zori trudno. Skoro nie dostałaś zaproszenia, to nie rozpaczaj, że z takimi ludźmi nie spędziłaś Wigilii. Takie świętowanie najlepiej spędzać z dobrymi ludźmi
Emeczka też bym poczekała z tym katarem i obserwowała. Może przez ząbki, tak jak dziewczyny piszą.
Majka ja płuczę ciepłą wodą + pół łyżeczki sody i pół łyżeczki soli. Ale to pomaga w początkowym stadium. Czosnek jeszcze może spróbuj. Zdrówka
Bonjourbelle jeśli nic nie zjadła innego co by ją alergizowało, to pewnie ząbki?
Polecam owsiankę zblendować dla małej z owocami! Gab kocha jagody, więc kupiłam paczkę mrożonych i poza nimi daję kilka plasterków banana, gruszka, jabłko, czasem awokado (tylko w takiej postaci daje sobie przemycić). Potem kupa pachnie jagodami

Little gdzie żeś się podziała?
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 14:55   #403
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziś kupka była ładniejsza, zobaczymy czy to ząbki..
Jagodowa kupka, brzmi jak marzenie

Wczoraj miała owsianke z jagodami a dziś z musem jablko plus groszek zielony - takie cudo kupiłam. Bałam się nie zje ale zjadła wszystko ze smakiem
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 15:18   #404
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny, czy kasze jaglana jak mi pół gara zostało to mogę włożyć do miski i do lodówki, żeby było na jutro jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 15:48   #405
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kasze jaglana jak mi pół gara zostało to mogę włożyć do miski i do lodówki, żeby było na jutro jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak. Możesz też zamrozic. Oba sposoby przerobione u nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 17:20   #406
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny kochane opiszcie proszę jak wygląda podróż samolotem z niemowlakiem krok po kroku? Proszę proszę proszę. Fiole Ciebie w szczególności, bo na gorąco
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 17:28   #407
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane opiszcie proszę jak wygląda podróż samolotem z niemowlakiem krok po kroku? Proszę proszę proszę. Fiole Ciebie w szczególności, bo na gorąco


Idzie się do tego punktu nadawania bagażu rejestrowanego, nawet gdy się takiego nie ma, żeby okleili wózek. Potem normalnie na kontrolę bezpieczeństwa, tylko dodatkowo sprawdzają dokładnie wózek.
Potem wszystko jak zwykle, tyle że wózek oddaje się panom już przy tych schodkach do samolotu - trzeba złożyć i im podać.
W trakcie lotu dziecko przypna się osobnym pasem do swojego pasa, siedzi u rodzica na kolanach.
Na miejscu odbiera się wózek od razu po wyjściu z samolotu. I tyle

Gdzie lecicie?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 17:49   #408
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Idzie się do tego punktu nadawania bagażu rejestrowanego, nawet gdy się takiego nie ma, żeby okleili wózek. Potem normalnie na kontrolę bezpieczeństwa, tylko dodatkowo sprawdzają dokładnie wózek.
Potem wszystko jak zwykle, tyle że wózek oddaje się panom już przy tych schodkach do samolotu - trzeba złożyć i im podać.
W trakcie lotu dziecko przypna się osobnym pasem do swojego pasa, siedzi u rodzica na kolanach.
Na miejscu odbiera się wózek od razu po wyjściu z samolotu. I tyle

Gdzie lecicie?
Dzięki Jeszcze nie wiemy... gdzieś gdzie jest w miarę ciepło, na pewno Europa. Miał być Dubaj ale nie zdążyliśmy z meningokokami więc odpada. A sam lot jak wygląda? Nie sądzę, żeby mi Mała wysiedziała na kolanach tyle :/
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 17:59   #409
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Dzięki Jeszcze nie wiemy... gdzieś gdzie jest w miarę ciepło, na pewno Europa. Miał być Dubaj ale nie zdążyliśmy z meningokokami więc odpada. A sam lot jak wygląda? Nie sądzę, żeby mi Mała wysiedziała na kolanach tyle :/


To już chyba zależy od dziecka.. Moja cały przespała ale to był krótki lot. Fiolek pewnie powie więcej
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 18:45   #410
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej

Rok temu pisałam mężowi smsa, że mam nadzieję, że chłopaki nic nie wywiną, bo na nocce są położne, których nie lubię. Jak wiecie, wywineli balony "jedynki" już latają pod sufitem, mąż dmucha resztę. Jak LT zaśnie to biorę się za muffinki i sprzątanie. Trochę żałuję, że nie odwołałam rehabilitacji, ale co tam, damy radę. Chcę spędzić cały dzień z Twixami, nie myśląc o niczym innym. Pewnie będę ryczeć ledwo rano oczy otworzę. Już dzisiaj się spłakałam przy balonach imprezę roczkową z "pompą" zaplanowaliśmy na 12.01, jutro będzie kameralnie, będą moi rodzice, teściowa ze szwagrem i my moja mama zrobi tort, ja upiekę muffinki i tyle.

Przepraszam, że się do niczego nie odniosę, ale są we mnie takie emocje, że ciężko mi zebrać myśli.

Ściskam Was mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 19:51   #411
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

TŻ dziś poszedł na dwie zmiany pod rząd, żeby jutro mieć wolne, bo pracy w firmie dużo, a w laboratorium są tylko we dwóch. Na piątek dostanie normalnie urlop.
I ogarniamy imprezkę jutro piekę ciasta i muffinki, dekorujemy i sprzątamy, robimy ostatnie zakupy, żeby na piątek już niewiele zostało do zrobienia
Będzie w sumie 16 osób, jak dla mnie to sporo do ogarnięcia w domu
W ramach przygotowań pomalowałam paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 19:55   #412
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Hej

Rok temu pisałam mężowi smsa, że mam nadzieję, że chłopaki nic nie wywiną, bo na nocce są położne, których nie lubię. Jak wiecie, wywineli balony "jedynki" już latają pod sufitem, mąż dmucha resztę. Jak LT zaśnie to biorę się za muffinki i sprzątanie. Trochę żałuję, że nie odwołałam rehabilitacji, ale co tam, damy radę. Chcę spędzić cały dzień z Twixami, nie myśląc o niczym innym. Pewnie będę ryczeć ledwo rano oczy otworzę. Już dzisiaj się spłakałam przy balonach imprezę roczkową z "pompą" zaplanowaliśmy na 12.01, jutro będzie kameralnie, będą moi rodzice, teściowa ze szwagrem i my moja mama zrobi tort, ja upiekę muffinki i tyle.

Przepraszam, że się do niczego nie odniosę, ale są we mnie takie emocje, że ciężko mi zebrać myśli.

Ściskam Was mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana Nasza ️ tak się zastanawiałam jak się trzymasz! Mam w kalendarzu zaznaczone, że jutro Roczek Twixow i pół dnia myślałam o Tobie
Co do płaczu, to nic nie poradzisz, mamy już tak mają. Ja od dawna na myśl od Kluskowym roczku płacze
Trzymaj się dzielnie i piecz pyszne muffinki, wszystko jutro będzie idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 21:32   #413
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Dziś kupka była ładniejsza, zobaczymy czy to ząbki..
Jagodowa kupka, brzmi jak marzenie

Wczoraj miała owsianke z jagodami a dziś z musem jablko plus groszek zielony - takie cudo kupiłam. Bałam się nie zje ale zjadła wszystko ze smakiem
doszło do tego, że w weekend wszyscy jedliśmy na śniadanie owsiankę z jagodami, na co rzuciłam do męża "pachnie jak kupa Gabrysia"
ciekawe połączenie groszku i jabłka, nie wpadłabym😊
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kasze jaglana jak mi pół gara zostało to mogę włożyć do miski i do lodówki, żeby było na jutro jeszcze?
jasne że tak😊

Amparo!! Jutro roczek!! Ale mnie w nostalgię wprawiłaś, o jejciu nie wiem jak ja sobie poradzę za dwa tygodnie, jak mój będzie miał... Jutro będzie pięknie, zobaczysz😍
Tak mnie wzięło przez to na wspominki.. A styczniówki 2019 pewnie już też ruszyły z rozpakowywaniem Prezencików😊

Majka o to spora imprezka, dasz radę! Paznokcie to dobry start
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 21:45   #414
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo, o rany! Wcale się nie dziwię Twoim emocjom. Doczekałyśmy się pierwszych wątkowych urodzinek

Majka, udanej imprezki

Wiecie co, jutro u nas ma być 7 stopni, a potem 11 aż do świąt. Co to za zima?!
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 21:56   #415
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Oczywiście usunęła mi się cała wiadomość a już nie mam siły pisać od nowa. Dzięki za odpowiedzi nt jedzenia Marcin nie lubi jajka w zadnej postaci, ale muszę jeszcze zaproponować, może polubi. Kanapki lubi ale bardziej się nimi bawi niż najada. Kurczę te płatki były idealne na sniadania. Ładnie zjada też jogurt naturalny i dodaje ekspandowane ziarna i owoce, ale nie chce mu dawać jogurtu codziennie. Muszę jeszcze coś pomyśleć.
O matko zaczynają się pierwsze urodziny naszych dzieci chyba muszę zacząć coś robić dla Marcina, bo jakoś to odkładam i w końcu będę coś na ostatnią chwilę robić. No tak tyle że przez święta i nowy rok to praktycznie już jest na ostatnią chwilę. To muszę szybciej myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2018-12-19 o 21:59
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 08:16   #416
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Hej

Rok temu pisałam mężowi smsa, że mam nadzieję, że chłopaki nic nie wywiną, bo na nocce są położne, których nie lubię. Jak wiecie, wywineli balony "jedynki" już latają pod sufitem, mąż dmucha resztę. Jak LT zaśnie to biorę się za muffinki i sprzątanie. Trochę żałuję, że nie odwołałam rehabilitacji, ale co tam, damy radę. Chcę spędzić cały dzień z Twixami, nie myśląc o niczym innym. Pewnie będę ryczeć ledwo rano oczy otworzę. Już dzisiaj się spłakałam przy balonach imprezę roczkową z "pompą" zaplanowaliśmy na 12.01, jutro będzie kameralnie, będą moi rodzice, teściowa ze szwagrem i my moja mama zrobi tort, ja upiekę muffinki i tyle.

Przepraszam, że się do niczego nie odniosę, ale są we mnie takie emocje, że ciężko mi zebrać myśli.

Ściskam Was mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze roczki watkowych dzieciaków, aż się łezka w oku kręci...

Ja nawet nie chce myśleć że Bąbel ma już 11 msc skończone i nasteony jest roczek.... Od dawna przygotowuje powoli rzeczy na roczek (które pewnie tylko ja docenie ale co tam)

Strasznie szybko zleciał ten rok.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 09:00   #417
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Prawy Twix'ie i Lewy Twix'ie, Wszystkiego najpiękniejszego z okazji ROCZKU ️ Rosnijcie zdrowo i szczęśliwie. Miejcie zawsze uśmiechnięte buzię i głowy pełne marzeń. Klusek i ja życzymy Wam słońca na każdy dzień i mnóstwa miłość

Sto lat, Chłopaki

Amparo, nie płacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Hej, przyszła moja paczka z ekotuptusiow. Pomijając długi czas oczekiwania paputy są REWELACYJNE. Mamt taka wersję https://www.fiorino.eu/sklep/ekotupt...-rycerz-i-smok.
Ekotuptusie FASTER. Maja ekstra wkładkę w środku papcia i podeszwe z takimi gumkami pod palcami i pięta. Klusek chodząc po domu przy meblach lub swoim pchaczu idzie znacznie bardziej stabilnie. Stoi też będziej stabilnie. Jestem mega zadowolona.

Co prawda Buciki Babice maja lepsza wysyłkę, każda para butów w oddzielnym kartoniku, tsk bardziej elegancko, a tu mi wysłali w foliowych torebkach wrzucone do koperty DPD, ale myślę że mimo wszystko będę mu zamawiać te FASTER w najbliższym czasie.

Brzmi to koszmarnie reklamowo, ale nie to tylko moje zdanie, więc się nim z Wami dzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:15   #418
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo samych dobrych rzeczy dla Twixów! Niech rosną zdrowo na silnych wspaniałych chłopaków! <3

Majaaaaa ja się dziwię że z tą wysyłką tak średnio wyszło :/ Ale my z naszych jestesmy zadowolone. Dzisiaj mąż kupił z lidla papcie- skórzane za 35 zł jakoś i zobaczymy też takie. Niestety przez raczkowanie buciki się strasznie niszczą... a tak to będzie miała do żłobka
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:42   #419
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo wszystkiego najlepszego dla chłopaków z okazji pierwszych urodzin! Niech Prawy Twix i Lewy Twix rosną zdrowo, w szczęściu i radości. Marcin przesyła uściski i najlepsze życzenia dla kolegów Amparo a Tobie i Twojemu Mężowi w tak ważnym dniu życzę abyście cieszyli się każdą chwilą spedzoną z Waszym podwójnym szczęściem napewno to będzie wyjatkowy dla Was dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny byłam wczorj wieczorem u fryzjera, takiego czegoś to ja jeszcze nie miałam na głowie. Katastrofa chyba muszę sama sobie ogarniać włosy, bo cos nie mogę dobrze trafić.

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2018-12-20 o 10:46
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:52   #420
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo samych cudownych chwil dla Twixów!!!! Miłego świętowania. Niesamowite, że to już... ja wiem, że to banał największy z banałów, ale... jak te dzieci szybko rosną!!!
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.