Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-18, 18:34   #3601
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja już bym nie przesadzała z tą Julią, w sensie w programie wypadła do jakiegoś momentu moim zdaniem lepiej niż 90% uczestników, no umie się wypowiedzieć logicznie, składnie, wydawała się dojrzała emocjonalnie, najwyraźniej kamera jej nie krępowała.

Po prostu odbieram obecnie ją jako osobę, która ma więcej kompleksów niż mówi. Każdy w programie miał hejterów, a jej percepcja przez widzów była tak naprawdę w miarę pozytywna; oczywiście były osoby, które krytykowały jej wagę, ale tak naprawdę pojawiało się to u wielu uczestników. Ale każdy komentarz, który Julia powinna zignorować, bardzo wyolbrzymia, do tego z emotkami typu "hehe jestem gruba", "hehe nie taki kolor włosów". Gdyby tak naprawdę się tym nie przejmowała, to by tego nie rozdmuchiwała, tylko zignorowała - nie dziwię się Idze, że opublikowała post o hejcie, ale ona się naprawdę zetknęła z obrzydliwymi komentarzami i nie wklejała takich zdjęć, nie odpisywała tak chamsko.
Tak samo w programie teraz widzę, że jej wypominanie sto razy, że Tomek jej powiedział, że jest gruba - jako nastolatka, jak usłyszałam coś, co mi się nie podoba, to też się tak "droczyłam".

Nie wiem, na co liczy, wstawiając ciągle zdjęcia przekąsek, alkoholu; wiele osób czasami się napije, zje jakiś syf, ale czy trzeba o tym mówić? Lubię naturalistyczne zdjęcia, jeśli pełnią jakieś funkcje - np. jeśli jakaś kobieta, która jest osobą publiczną, zamieści zdjęcie po ciąży, na którym naprawdę nie wygląda idealnie to dobra przeciwwaga dla zdjęć takiej Lewandowskiej czy innej, które będą pokazywać jak "nieidealnie" wyglądają po ciąży, a ciała mają lepsze niż niejedna ciężarna. A u niej zdjęcie w dresie, z rozczochranymi włosami jaką funkcję spełnia? Jeśli się dobrze bawi z tatą, macochą, to fajnie dla niej, ale nie wiem, po co to wstawiać. Oczekuje zachwytów, a nic tak naprawdę nie robi pod kątem wizualnym, czy intelektualnym, żeby jej profil zachwycał. Nie musi, to rzecz oczywista, ja ją po prostu odobserwuje, ale sądzę, że ta jej reakcja na hejt nie jest taka obojętna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 19:24   #3602
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Znów będę czepliwa-nie wozimy dzieci w kombinezonach.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
myślę, że ona tu tego nie przeczyta.

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
A czy noworodek nie powinien być w foteliku typu łupina a nie na siedząco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to jest łupina.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 19:28   #3603
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Taki samochód może stać 10 minut od domu. Problem z parkowaniem występuje w wielu miastach. Zresztą, nie chcę zaczynać niepotrzebnej dyskusji. Zdziwiło mnie zdanie, że nie można dziecka w kombinezoniku, gdzie okazuje się, że wcale nie o wszystkie kombinezoniki chodzi.
No ale to nie zmienia faktu, że takie dziecko się do auta i z auta niesie w foteliku, a nie luzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 19:38   #3604
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
A czy noworodek nie powinien być w foteliku typu łupina a nie na siedząco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest łupina tylko fotka dziwne zrobiona.
Co do ubioru dziecka w foteliku to mój Syn jezdzi w kobinezonie.ocieplanym ma czapkę szalik i takie "butki" bamboszki ciepłe na nozki przykrty kocem i do auta. Niestety od zawsze nie lubi jedzie w łupince że spiworkiem wypełnionym. Za ciasno chyba mu było.
Jedna kwestia to jazda w ubraniu a druga niestety nie umiejętne zapinianie pasow bezpieczeństwa;/ niekiedy to widzę na insta niby u "celebrytow" :/
Kiedy znani influenserzy kupili dla Córki wózek 3 w 1 chwalili się nim że hooh każdy im pisał że fotelik nie nadaje się do jazdy bo jest bez atestów po paru takich komentarzach przyznali rację i kupił wypasiony oczywiście robili o tym filmik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 19:54   #3605
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Witulka32 Pokaż wiadomość
Co do ubioru dziecka w foteliku to mój Syn jezdzi w kobinezonie.ocieplanym ma czapkę szalik i takie "butki" bamboszki ciepłe na nozki przykrty kocem i do auta. Niestety od zawsze nie lubi jedzie w łupince że spiworkiem wypełnionym. Za ciasno chyba mu było.
Nie gotuje się taki zubierany? My w Polsce raczej nie mamy syberyjskich temperatur, a większość aut ma ogrzewanie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 20:51   #3606
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89081083]Nie gotuje się taki zubierany? My w Polsce raczej nie mamy syberyjskich temperatur, a większość aut ma ogrzewanie. [/QUOTE]Nie bo to cienki kombinezon czapkę ścigam i butki też jedzie w skarpetkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 06:48   #3607
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja tylko luźno wtrącę, że jesli ktos czyta te dyskusję i przewraca oczami, że matki wjechały na wątek i się wymądrzają - sama dzięki takim dyskusjom pod czyimś zdjęciem kupiłam dziecku odpowiedni fotelik (już nie pamiętam o co chodziło, ale był jakiś ważny szczegół, o ktorym mi nie powiedziano w sklepie), więc chwała tym, którym się chce uświadamiać
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 15:58   #3608
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja tylko luźno wtrącę, że jesli ktos czyta te dyskusję i przewraca oczami, że matki wjechały na wątek i się wymądrzają - sama dzięki takim dyskusjom pod czyimś zdjęciem kupiłam dziecku odpowiedni fotelik (już nie pamiętam o co chodziło, ale był jakiś ważny szczegół, o ktorym mi nie powiedziano w sklepie), więc chwała tym, którym się chce uświadamiać
I właśnie o to chodzi

Teraz państwo Janik wożą Córkę w kombinezonie czapce.....w ogóle wydaje mi się że w takim foteliku nie powinna lecieć głową na boki dziecku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-20, 17:08   #3609
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Witulka32 Pokaż wiadomość
I właśnie o to chodzi

Teraz państwo Janik wożą Córkę w kombinezonie czapce.....w ogóle wydaje mi się że w takim foteliku nie powinna lecieć głową na boki dziecku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Głową jej leci właśnie z powodu tej czapki i kaptura, bo przez te warstwy głową jest za płytko w zagłówku.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 20:24   #3610
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Stosowny opis załatwiłby sprawę, bo wiadomo - ma prawo sobie wstawić zdjęcia wyprawki i się tym chwalić, skoro to ją kręci. Natomiast jednak więcej uczciwego "słuchajcie, to jest wybrane, bo ktoś mi to dał za darmo / dał zniżkę, w ramach współpracy".



Julka jest córką swojego ojca, więc...

Mnie się podoba podejście na zagranicznych kanałach yt - w nagraniu video w pewnym momencie wjeżdża opis, że odcinek jest sponsorowany przez firmę XYZ. Firma ta zajmuje się tym i tym. Dziękuję za współpracę. Uczciwie i ładnie i ja takie coś szanuję.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89079573]Ale żenada. I ludzie ich z własnej woli obserwują [/QUOTE]


Pewnie gdyby oznaczyła materiały na insta hasztagiem Współpraca, to ludzie przestali by jej wierzyć, a i zasięgi byłyby dużo gorsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 20:30   #3611
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Mnie się podoba podejście na zagranicznych kanałach yt - w nagraniu video w pewnym momencie wjeżdża opis, że odcinek jest sponsorowany przez firmę XYZ. Firma ta zajmuje się tym i tym. Dziękuję za współpracę. Uczciwie i ładnie i ja takie coś szanuję.
(...)
O tak! Niektórzy to wręcz świetnie potrafią wpleść w odcinek, czy ogólnie styl swojego kanału, fajnie przedstawić reklamę, że aż chce się oglądać, np. Aba and Preach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 13:43   #3612
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Głową jej leci właśnie z powodu tej czapki i kaptura, bo przez te warstwy głową jest za płytko w zagłówku.
Dobrze ze i ty to zauważyłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 06:34   #3613
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 20:35   #3614
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kasia i jej hmm to żenada trochę, skoro nie chce powiedzieć to po co w ogóle wrzuca te pytania... Jeszcze po kilka razy te same od różnych osób

A u Julii zdjęcie na kręglach z perspektywy butelki wódki kurcze, czy tylko dla mnie dziwne jest walenie szotów czystej na takich wyjściach, jeszcze w środku tygodnia🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 23:15   #3615
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
(...)
A u Julii zdjęcie na kręglach z perspektywy butelki wódki kurcze, czy tylko dla mnie dziwne jest walenie szotów czystej na takich wyjściach, jeszcze w środku tygodnia🧐
Zastanawiam się po co jej tego typu prowokacje. Bo zakładam, że jest na tyle jednak inteligentna, że zdaje sobie sprawę z faktu, że wiele osób tak to odbierze. No chyba, że ma "ambicję" zostać pato-instagramerką w wersji soft. Tak, czy inaczej - nigdy nie podniecałam się jej osobą, ale jednak uważałam, że jak na swój wiek, to nieźle to rozgrywa. A tu takie kwiatki. Jak dla mnie to ona się ewidentnie pogubiła.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 23:27   #3616
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A tam, moim zdaniem nie ma co rozliczać ludzi aż tak do cna ze wszystkiego. Może miała urlop i stąd środek tygodnia - nie czepiałabym się o to. Ot jedni lubią pić czystą, inni nie. Młoda jeszcze jest i się bawi ;-) może zapomniałaś o tym, przed tą całą otoczkę programu i małżeństwo, że tak naprawdę ona jeszcze młodziutka i sobie szaleje jak to młodzi miewają. Dzieci jeszcze nie ma, ma czas na imprezowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 06:38   #3617
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale przecież tutaj nie chodzi o sam fakt picia tej wódki/ whisky/ jedzenia chipsów - przynajmniej mnie - tylko po co to wrzucać do sieci? Co to ma na celu? Jak Karol i Laura wrzucają od czasu do czasu zdjęcia drinków czy tam wina, piwa, to np. są to ładne zdjęcia, na ładnym tle, z często estetycznie wyglądającym posiłkiem - czasami też coś takiego wrzucałam, jak byłam na wakacjach i zaserwowano mi ładnie wyglądające danie.

A tutaj jaką to pełni funkcję? Też miałam wieczory z koleżanką, jak jeszcze piłam wódkę, że jadłyśmy chipsy, piłyśmy drinki i oglądałyśmy durne programy, wyglądając byle jak, ale nawet bez występowania w telewizji, nie wiem, po co miałabym to wrzucać na swojego instagrama? Wstyd mi by było szczerze przed współpracownikami, że coś takiego zamieszczam, a co dopiero przed "całą" Polską.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 06:39   #3618
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja tu nie widzę rozliczania, raczej dysonans Niech pije, niech się bawi, jak najbardziej, po prostu trochę się gryzie kreowany w programie wizerunek dojrzałej kobiety, z tym "studenckim" trybem życia jaki pokazuje na instagramie. Nie, żeby się tego nie dało połączyć, tylko co innego jak się poznaje człowieka, który jest racjonalny, ułożony, a jednocześnie umie się bawić, a co innego jak się dostaje taki przeskok i próbuje połapać jaka ta osoba w końcu jest naprawdę i czy na którymś etapie czegoś nie udawała.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 12:24   #3619
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ale przecież tutaj nie chodzi o sam fakt picia tej wódki/ whisky/ jedzenia chipsów - przynajmniej mnie - tylko po co to wrzucać do sieci? Co to ma na celu? Jak Karol i Laura wrzucają od czasu do czasu zdjęcia drinków czy tam wina, piwa, to np. są to ładne zdjęcia, na ładnym tle, z często estetycznie wyglądającym posiłkiem - czasami też coś takiego wrzucałam, jak byłam na wakacjach i zaserwowano mi ładnie wyglądające danie.

A tutaj jaką to pełni funkcję? Też miałam wieczory z koleżanką, jak jeszcze piłam wódkę, że jadłyśmy chipsy, piłyśmy drinki i oglądałyśmy durne programy, wyglądając byle jak, ale nawet bez występowania w telewizji, nie wiem, po co miałabym to wrzucać na swojego instagrama? Wstyd mi by było szczerze przed współpracownikami, że coś takiego zamieszczam, a co dopiero przed "całą" Polską.
A po co inni ludzie wrzucają miliony nic nie znaczących zdjęć na insta? Ona w sumie jest zwykła kobieta, a nie kreatorką stylu, wrzuca takie zdjęcia jak i tysiace innych osób. Mówiąc szczerze, dla mnie to bez różnicy czy ktoś wrzuca zdjecia wódki czy wina. Jakby wrzuciła tę wódkę na ładnym tle, na Malediwach albo z fancy przystawką/posiłkiem, to już byłoby ok? Już by nikt nie zwrócił uwagi, że wódka w środku tygodnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja tu nie widzę rozliczania, raczej dysonans Niech pije, niech się bawi, jak najbardziej, po prostu trochę się gryzie kreowany w programie wizerunek dojrzałej kobiety, z tym "studenckim" trybem życia jaki pokazuje na instagramie. Nie, żeby się tego nie dało połączyć, tylko co innego jak się poznaje człowieka, który jest racjonalny, ułożony, a jednocześnie umie się bawić, a co innego jak się dostaje taki przeskok i próbuje połapać jaka ta osoba w końcu jest naprawdę i czy na którymś etapie czegoś nie udawała.
W telewizji zazwyczaj się udaje i większość rzeczy jest reżyserowana Aczkolwiek nie wiem, co widzicie tu niespójnego między obrazem w programie TV a obrazem na insta - przecież w Ślubie też był odcinek jak po rozstaniu z Tomkiem poszli na wódkę, a ona wypowiadała się do kamery, jakby była lekko wcieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-25, 13:35   #3620
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja tu nie widzę rozliczania, raczej dysonans Niech pije, niech się bawi, jak najbardziej, po prostu trochę się gryzie kreowany w programie wizerunek dojrzałej kobiety, z tym "studenckim" trybem życia jaki pokazuje na instagramie. Nie, żeby się tego nie dało połączyć, tylko co innego jak się poznaje człowieka, który jest racjonalny, ułożony, a jednocześnie umie się bawić, a co innego jak się dostaje taki przeskok i próbuje połapać jaka ta osoba w końcu jest naprawdę i czy na którymś etapie czegoś nie udawała.
Perzeciz nikt z nas sie tego nie dowie chociazby z tego wzgledu, ze nie wiemy jak program byl montowany, wiec o jakim dysonansie tu mowimy? Moze ona wlasnie taka jest i taka byla w programie, a nikt tego nie pokazal, bo program byl montowany w okreslonym kierunku.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 17:16   #3621
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89089681]A po co inni ludzie wrzucają miliony nic nie znaczących zdjęć na insta? Ona w sumie jest zwykła kobieta, a nie kreatorką stylu, wrzuca takie zdjęcia jak i tysiace innych osób. Mówiąc szczerze, dla mnie to bez różnicy czy ktoś wrzuca zdjecia wódki czy wina. Jakby wrzuciła tę wódkę na ładnym tle, na Malediwach albo z fancy przystawką/posiłkiem, to już byłoby ok? Już by nikt nie zwrócił uwagi, że wódka w środku tygodnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

W telewizji zazwyczaj się udaje i większość rzeczy jest reżyserowana Aczkolwiek nie wiem, co widzicie tu niespójnego między obrazem w programie TV a obrazem na insta - przecież w Ślubie też był odcinek jak po rozstaniu z Tomkiem poszli na wódkę, a ona wypowiadała się do kamery, jakby była lekko wcieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A czy ja napisałam gdzieś, że oceniam, że pije wódkę w ciągu tygodnia? Ja akurat nie oceniam, po prostu nie rozumiem, po co wstawia tego typu posty. Teraz jej nie obserwuję, więc nie wiem, jak to wygląda, ale ta ostatnia relacja na instagrama - dres, rozczochrane włosy, chipsy, leżenie z macochą i ojciec w krótkich gaciach i skarpetach do prawie kolan i whisky . Jakbym nie starała się być wyrozumiała, to nie, nie rozumiem wstawiania takich relacji i dziwię się, że jej nie wstyd tego zamieszczać.

Nie uważam, że to coś złego, że alkohol jest obecny w czyjejś relacji na instagramie bądź na zdjęciu, nie bądźmy już tacy święci wszyscy, ale nie rozumiem takich relacji, gdzie w sumie gra on główną rolę - to jakieś "chwalę się, że mam powyżej 18 lat i mogę sobie kupić alkohol"?

I zwykła babka - nie wiem, moi "zwykli" znajomi nie publikują takich rzeczy w Internecie, a ona się od nich różni tym, że obserwuje ją sporo ludzi. Dlatego dziwi mnie takie zaniedbywanie kompletnie swojego wizerunku.

I jeszcze dodam, że po programie to Tomek zyskał w moich oczach. Nawet uważam, że może, jak powiedział, że powinni się zdrowo odżywiać, to miał na myśli, żeby nie jeść codziennie chipsów .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2022-01-25 o 17:26
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 17:38   #3622
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

może była sobą a może udawała. W TV liczą się kontrowersje, to ma oglądalność i popularność...
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 20:33   #3623
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Według fb od 22.02 zaczyna się kolejna edycja. Szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 21:33   #3624
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Według fb od 22.02 zaczyna się kolejna edycja. Szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Powiem wam, że się trochę zdziwiłam. Na insta Aneta ma 170tys obserwujących, Agnieszka 200 tys… Sprawdziłam i jedna z moich ulubionych instagramerek, ktora wstawia mega content, insta to jej firma, bardzo rozwinęła się od początku działalności i ma… 111 tys. obserwujących.

Wnioski? Wystarczy isc do tv, nie napracować sie za bardzo, a i tak miec wieksza widownię niz mega utalentowane osoby, wstawiając durne reklamy albo nic nie znaczące treści. Nie wiedziałam, że gwiazdy Ślubu mają az tak dużą widownię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Natomiast co do Julki, jej konto na insta jest prywatne, może stąd wynikają tak prywatne fotki? Ja nie mam dostępu do jej zdjęć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 22:36   #3625
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Według fb od 22.02 zaczyna się kolejna edycja. Szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że tak szybko. Nie mam co oglądać jak Ślubów nie ma a nie znalazłam do tej pory programu, który by mi go zastępował. Wersja Australijska do mnie nie przemawia :/ ciekawe czy spojlery się sprawdzą

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Wnioski? Wystarczy isc do tv, nie napracować sie za bardzo, a i tak miec wieksza widownię niz mega utalentowane osoby, wstawiając durne reklamy albo nic nie znaczące treści. Nie wiedziałam, że gwiazdy Ślubu mają az tak dużą widownię.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od 2-3 edycji program zyskuje na popularności szczególnie wśród młodych ludzi. Widać, że na takie programy jest teraz popyt (chodzi mi o obserwacje reakcji i relacji międzyludzkich w niecodziennej sytuacji w np. ŚOPW, LI, WS i komentowanie tego). Instagram się ogromnie rozrósł i pewnie przez to też widzom łatwiej dotrzeć czy podejrzeć zwykłych ludzi z programu tv, pomijam już fakt, że mnóstwo takich osób piszę privy do uczestników. Portale plotkarskie też nakręcają popularność i wywlekają wszystko co jest klikalne i kontrowersyjne z programu. W tej edycji to nawet artykuły na onecie czy wp o ślubach widziałam. Można się spodziewać, że z edycji na edycję będzie więcej chętnych do ŚOPW chcących łatwo zaistnieć w socjalach aniżeli małżeństwa. Kiedyś Chorzewska mówiła, że sprawdzają uczestników pod tym kątem ale w ich eksperckie zdolności chyba nikt już nie wierzy.

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2022-01-25 o 22:18
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 22:43   #3626
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-26, 11:04   #3627
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ciekawe kogo tym razem źle połączą by mieć oglądalność....
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-26, 11:18   #3628
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Chyba od nowego nagrywanego sezonu będą jakieś zmiany na etapie spotkań z ekspertami. Dzisiaj oglądałam stories Chorzewskiej na ig i wspominała o tym.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-26, 11:30   #3629
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-26, 13:19   #3630
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zacne propozycje ale bez szans na realizację. Takim ruchem potwierdziliby tylko, że są ekspertami z d..y
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.