Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-23, 19:03   #31
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89085437]Śniadania nie są obowiązkowe. Liczy się ogólna liczba kalorii w ciągu dnia.
Produkty po za kaloriami? Co to takiego? Do bilansu liczysz wszystko.[/QUOTE]Oczywiście, że śniadania nie są obowiązkowe. Właściwie obiady i kolacje też nie są. Znałam kiedyś taka dziewczynę, która żywiła się tylko batonikami/wafelkami - ładna i szczupła. Tylko czy taki styl życia jest zdrowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 20:53   #32
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Na poczucie własnej wartości to tylko psychoterapia. I ja jestem za CBT.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 15:27   #33
Bianca_Julia
Raczkowanie
 
Avatar Bianca_Julia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Próbowałaś liczyć ile kalorii dziennie przyjmujesz - zaobserwowany bilans tygodniowy, czy dwutygodniowy?

Strategii żywienia się jest wiele. Musisz odkryć jaka jest dla Ciebie najlepsza. Może rzeczywiście u Ciebie to brak równowagi pomiędzy porannym żywieniem się (którego nie ma) a wieczornym. Może dobre okażą się dla Ciebie małe porcje rozłożone na 5 posiłków, czyli dość klasycznie. A może nie.

Ja jestem na "diecie" imitującej post. Mam okienko żywieniowe pomiędzy godziną 17 a 24. Czasami stosuję OMAD. Nie jem śniadań od kilku lat. Mnie taka dieta odpowiada, bo nie nakręca mi apetytu. Nie głodzę się, jem wiele fajnych rzeczy, a schudłam znacznie i trzymam wagę. Także co komu pasuje. Natomiast po pieczywie często czuję się ciężka, senna. Staram się unikać. To jedna z tych rzeczy, która podkręca mi apetyt. Wiele rzeczy nauczyłam się jeść bez dodatku pieczywa.
Dokladnie!!! Musze odkryc co dla mnie jest najlepsze. Np: dzis w ramach sniadania mialam smoothie owocowy. Jutro zrobie taki ze szpinakiem, bananem i avocado.

Musze to wszystko rozlozyc w czasie np: 6 miesiecy na zmiany! - trwala zmiana stylu zycia, a nie zryw!

Fajnie ze schudlas przez to co robisz! GRATULACJE

Ja tez tak sie czuje po chlebie, energia mi tez spada, ale i tak jem. Sprubuje to zmienic!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na poczucie własnej wartości to tylko psychoterapia. I ja jestem za CBT.
Trudno jest znalezc dobrego terapelte. Mialam jedna to bylo wiecej strat niz zyskow z tego! Prowadzila mnie na manowce!

np: mowila ze nie musze cwiczyc bo wygladam OK. zero docieralo do niej jak mowilam ze zle sie czuje z 10 kg nadwagi!
Bianca_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 15:41   #34
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez Bianca_Julia Pokaż wiadomość
Dokladnie!!! Musze odkryc co dla mnie jest najlepsze. Np: dzis w ramach sniadania mialam smoothie owocowy. Jutro zrobie taki ze szpinakiem, bananem i avocado.

Musze to wszystko rozlozyc w czasie np: 6 miesiecy na zmiany! - trwala zmiana stylu zycia, a nie zryw!

Fajnie ze schudlas przez to co robisz! GRATULACJE

Ja tez tak sie czuje po chlebie, energia mi tez spada, ale i tak jem. Sprubuje to zmienic!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Trudno jest znalezc dobrego terapelte. Mialam jedna to bylo wiecej strat niz zyskow z tego! Prowadzila mnie na manowce!

np: mowila ze nie musze cwiczyc bo wygladam OK. zero docieralo do niej jak mowilam ze zle sie czuje z 10 kg nadwagi!
Nic nie musisz. Powtarzaj sobie ze chcesz.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 10:09   #35
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez Bianca_Julia Pokaż wiadomość
Dokladnie!!! Musze odkryc co dla mnie jest najlepsze. Np: dzis w ramach sniadania mialam smoothie owocowy. Jutro zrobie taki ze szpinakiem, bananem i avocado.



Musze to wszystko rozlozyc w czasie np: 6 miesiecy na zmiany! - trwala zmiana stylu zycia, a nie zryw!



Fajnie ze schudlas przez to co robisz! GRATULACJE



Ja tez tak sie czuje po chlebie, energia mi tez spada, ale i tak jem. Sprubuje to zmienic!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------





Trudno jest znalezc dobrego terapelte. Mialam jedna to bylo wiecej strat niz zyskow z tego! Prowadzila mnie na manowce!



np: mowila ze nie musze cwiczyc bo wygladam OK. zero docieralo do niej jak mowilam ze zle sie czuje z 10 kg nadwagi!
Miała rację, nie MUSIALAS, tylko CHCIAŁAŚ. Pewnie próbowała Ci uświadomić, że ta presją, którą czujesz wychodzi od Ciebie a nie z jakichś obiektywnych oczekiwań

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 06:18   #36
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na poczucie własnej wartości to tylko psychoterapia. I ja jestem za CBT.
Przeciez poczucie bycia sexy i poczucie wlasnej wartosci to 2 zupelnie rozne rzeczy
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 09:39   #37
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

No to chyba wtedy trzeba popróbować różnych rzeczy by znaleźć to co sprawia, że czujemy się atrakcyjne same dla siebie. I akurat poczucie własnej wartości i bycie sexy dla siebie mają dość wiele wspólnego i nad tym też powinno się popracować z np. psychologiem.
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-26, 09:54   #38
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez paziiiak Pokaż wiadomość
No to chyba wtedy trzeba popróbować różnych rzeczy by znaleźć to co sprawia, że czujemy się atrakcyjne same dla siebie. I akurat poczucie własnej wartości i bycie sexy dla siebie mają dość wiele wspólnego i nad tym też powinno się popracować z np. psychologiem.
Moze dla niektorych maja wiele wspolnego, ale nie dla wszystkich. Np. dla mnie to jest totalnie bez znaczenia i nigdy nie widzialam sensu zeby rozmawiac o tym z moim terapeuta.
Jesli ktos pyta jak sie czuc atrakcyjnie, to nie oznacza, ze ma jakies zaburzone poczucie wartosci i potrzebuje pomocy w tym zakresie.
To tak jakby komus proszacemu o rady dotyczace makijazu sugerowac wizyte u dermatologa, bo przeciez problemy cery lepiej leczyc u zrodla.

Edytowane przez ojejuniu1974
Czas edycji: 2022-01-26 o 09:55
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 10:15   #39
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Moze dla niektorych maja wiele wspolnego, ale nie dla wszystkich. Np. dla mnie to jest totalnie bez znaczenia i nigdy nie widzialam sensu zeby rozmawiac o tym z moim terapeuta.
Jesli ktos pyta jak sie czuc atrakcyjnie, to nie oznacza, ze ma jakies zaburzone poczucie wartosci i potrzebuje pomocy w tym zakresie.
To tak jakby komus proszacemu o rady dotyczace makijazu sugerowac wizyte u dermatologa, bo przeciez problemy cery lepiej leczyc u zrodla.
Zgadzam się plus dodam że autorka dość precyzyjnie określa gdzie leży problem. Jeżeli nadwaga jej przeszkadza to prędzej niech odwiedzi gabinet dietetyka niż psychologa który usilne będzie ją przekonywał że z większą wagą też powinna czuć się dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 17:37   #40
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Jakie macie sposoby na to żeby poczuć się atrakcyjnie i sexy?

Tak naprawdę seksownie to czuję się od niedawna. Zawsze słyszałam, że jestem ładna i zgrabna, ale mimo wszystko miałam sporo kompleksów. Dopiero w okolicach trzydziestki zrozumiałam, że seksowna ze mnie kobieta. Bardzo lubię swoją twarz i figurę. Dbam o siebie, raczej zdrowo się odżywiam, trenuję 6x w tygodniu, jestem szczupła i gibka, a to składa się na moje poczucie bycia seksowną. Seksownie czuję się zarówno wtedy, gdy mam na sobie top i legginsy, jak i w sukience. Lubię machnąć rzęsy tuszem, "niedbale" spiąć włosy, psiknąć się delikatnymi perfumami i wtedy bardzo rośnie moja pewność siebie. Dodatkową robotę robi też ładna bielizna i uprawianie pole dance. Dodam, że moje poczucie bycia seksowną dodatkowo wzrosło po urodzeniu dziecka (a wielokrotnie słyszałam, że wtedy spadnie moja atrakcyjność i pewność siebie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-06 18:37:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.