Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 23:09   #1
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11

Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?


Dzisiaj w Hebe kupiłam pastę Sweetskin i jutro zamierzam zrobić sobie depilacje. Mam pytanie czy stosowałyście? Macie jakieś wskazówki bo to będzie mój pierwszy kontakt z pastą cukrową. z góry dzięki
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 13:50   #2
shavo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Też się przyłącze do pytania.
Gdzieś czytałam, że samemu można zrobić taką pastę cukrową... jakie macie opinie?
Czy według was jest to najlepszy sposób na depilacje?
shavo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 14:13   #3
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Cytat:
Napisane przez asiulka111 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Hebe kupiłam pastę Sweetskin i jutro zamierzam zrobić sobie depilacje. Mam pytanie czy stosowałyście? Macie jakieś wskazówki bo to będzie mój pierwszy kontakt z pastą cukrową. z góry dzięki

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć? zbliża się wieczór ;-))) i moje testowanie!
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:29   #4
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Jest wielki wątek o depilacji pastą cukrową, poszukaj.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:52   #5
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Hej Ja ją stosowałam.. na początku fajna, tylko strasznie się przy tym namachasz, nie boli nic a nic. Ale klei się dość mocno do skóry, w sensie zostają ślady, wchodzi pod paznokcie no i moim zdaniem trzeba wyczuć jej konsystencję, żeby była akurat. Mnie się kilka razy ciągnęła jak karmel i się cała poobklejałam -_- . Ale jak już ukulałam odpowiedniego glutka, to było ok


Depiluje się praktycznie bezboleśnie tylko dużo pracy trzeba w to włożyć, ja za pierwszym podejściem kawałek łydki robiłam godzinę i odpuściłam na rzecz niezawodnej maszynki
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 21:18   #6
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Dzięki za info, zaraz się za to biorę ;-) A stosowałaś jakiś puder?
Ja mam dosyć już maszynki bo codziennie trzeba się bawić no i niestety włos jest jak tarka ;-( Wosk też nie dla mnie bo chodzę przez tydzień w kropkach;-(
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 21:41   #7
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Cytat:
Napisane przez asiulka111 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zaraz się za to biorę ;-) A stosowałaś jakiś puder?
Ja mam dosyć już maszynki bo codziennie trzeba się bawić no i niestety włos jest jak tarka ;-( Wosk też nie dla mnie bo chodzę przez tydzień w kropkach;-(

Ja jestem fanką tej pasty. Puder stosujesz tylko na potliwe miejsca typu bikini, pachy ale też nie zawsze jest taka potrzeba.
Wskazówka jaką ci mogę dać to po prostu wyczuj tą pastę i nie przegrzewaj. Powinna mieć konsystencję plasteliny. Powodzonka!
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 21:47   #8
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
Hej Ja ją stosowałam.. na początku fajna, tylko strasznie się przy tym namachasz, nie boli nic a nic. Ale klei się dość mocno do skóry, w sensie zostają ślady, wchodzi pod paznokcie no i moim zdaniem trzeba wyczuć jej konsystencję, żeby była akurat. Mnie się kilka razy ciągnęła jak karmel i się cała poobklejałam -_- . Ale jak już ukulałam odpowiedniego glutka, to było ok


Depiluje się praktycznie bezboleśnie tylko dużo pracy trzeba w to włożyć, ja za pierwszym podejściem kawałek łydki robiłam godzinę i odpuściłam na rzecz niezawodnej maszynki
No więc tak, wczoraj pełna nadziei i wątpliwości usiadłam do depilacji. Stwierdziłam, że na początku robię łydki aby sprawdzić próg bólowy przed zastosowaniem na bikini. Włożyłam do pojemniczka z gorącą wodą i chyba za bardzo przegrzałam bo się polepiłam i nie mogłam zerwać ze skóry. Trochę się wkurzyłam ale mówię sobie nie poddam się. Odczekałam aż zastygnie no i już szło znacznie lepiej. Faktycznie prawie nic nie boli ale trochę czasochłonne. Ale muszę powiedzieć, że efekt wynagradza wszystko... bo nie mam kropek a skóra jest gładziutka jak pupka niemowlaczka. Teraz zobaczę jak długo mi się ten efekt utrzyma i dam znać. Przez ile miałaś spokój z włoskami? Robiłaś wąsik?
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:01   #9
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

no niestety czasochłonne to jest
łydki miałam gładkie ok 4 tygodni, ale to indywidualna sprawa wąsik robię tylko plastrami, bo pasta mi się poprzyklejała i nic z tego nie było, ja nie mam cierpliwości do tego niestety, ale jeśli chodzi o sam efekt, to jest nieporównywalnie lepszy niż maszynki albo plastry z woskiem
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 11:02   #10
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?



Właśnie przymierzam się do zakupu tej pasty

A jak tam depilacja tą pastą w miejscach bikini?

asiulka111 jeszcze masz spokój z włoskami?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 12:28   #11
Pam55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Hej dziewczyny ;-) Przepis na taka pastę w domu jest bardzo prosty wystarczą dwie szklanki cukru 1/4 szklanki wody i 1/4 szklanki soku z cytryny to wszystko do garneczka na gaz grzejemy 25 minut cały czas mieszając pojawi się piana i bąbelki ale bez strachu zmniejszyć ogień i poczekać aż zacznie mieć karmelowy kolor , wtedy przelać do pojemniczka i odgrzewać kiedy chcemy się wydepilować ;] wystarczy stary jeans albo plastry do depilacji można je łatwo kupić za 100 szt,ok. 8 zł
Pam55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 12:33   #12
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
łydki miałam gładkie ok 4 tygodni]
a po innych typach depilacji ile zwykle masz? Dłużej/krócej?
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:25   #13
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość


Właśnie przymierzam się do zakupu tej pasty

A jak tam depilacja tą pastą w miejscach bikini?

asiulka111 jeszcze masz spokój z włoskami?

No właśnie patrząc na post w którym robiłam depilację to było to jakoś 3 tyg. temu i muszę powiedzieć, że zaczynają mi odrastać ale jakby rzadsze. Zobaczę jeszcze za tydzień czy faktycznie przerzedzone czy to są różne fazy wzrostu włosa jak wiadomo. Mogę natomiast stwierdzić z całą pewnością, że jak głaszczę się po skórze to włoski są miękkie. Nie mam efektu jeżyka jak po maszynce.
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 01:25   #14
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Talking Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Słuchajcie myślałam, ze dzisiaj padnę. Mój mężuś wpadł dzisiaj na pomysł, że zdepiluje sobie brodę bo ma dosyć codziennego golenia. Męczył się biedak ale niestety nic mu z tego nie wyszło;-))) aaaaach a podobno kobiety maja bardziej dziwaczne pomysły ;-)))
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:20   #15
pmika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

ja dziś używałam tej pasty szczerze to nie jestem zadowolona zużyłam prawie cale opakowanie spękałam na tym prawie cały dzień a wyrwałam 5 włosów na krzyż nie wiem co robię nie tak, że to nie idzie nie wiem czy mam za mocne włosy, za krótkie czy po prostu ostatnia sierota ze mnie, że nie umiem się tym posługiwać
pmika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:05   #16
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

no wierzę bo ja na początku też miałam problem. Kwestia rozgryzienia pasty. A jak stosowałaś? Rozcierałaś na skórze i zrywałaś? Bo ja dobrze wcieram tą pastę w mieszki żeby dokładnie okleiła włos a potem ciach zrywam plaster i po sprawie. Jak coś zostaje to poprawiam i tak w koło macieju aż do uzyskania pożądanego efektu.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nnnikita1 Pokaż wiadomość
Słuchajcie myślałam, ze dzisiaj padnę. Mój mężuś wpadł dzisiaj na pomysł, że zdepiluje sobie brodę bo ma dosyć codziennego golenia. Męczył się biedak ale niestety nic mu z tego nie wyszło;-))) aaaaach a podobno kobiety maja bardziej dziwaczne pomysły ;-)))

No to faktycznie ;-))pomysłowy ten twój mąż;-))
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 16:00   #17
pmika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

podgrzałam pastę w mikrofali na 10, 15, 5 sekund różnie to kombinowałam, później wybierałam albo nożem z pudełka i nakładałam to co nakładałam wyglądało jak przezroczysta plastelina, nakładałam i rozprowadzałam do góry, a jak zrywałam to na dół, to udało mi się czasem oderwać taki ładny plaster którego można było zrobić kulkę i tak wkoło ale wyrwało mi parę włosów, umazałam się tym jak małe dziecko , po zmyciu miałam siniaki na nogach i miejscami gdzie nie gdzie gładką skórę, ale jak zobaczyłam te sińce w miejscu gdzie nie miałam włosów to mnie krew zalała
pmika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:36   #18
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Jako kosmetyczka stwierdzam, że takie rzeczy niestety mogą się przytrafić nawet przy paście cukrowej pomimo jej delikatności. Jest to kwestia nieprawidłowego zrywania pasty. Mi też kiedyś zdarzyło się na początku porobić krwiaki mojej mamie jak na niej próbowałam pierwszy raz cukrowej depilacji. Pastę trzeba zrywać jak plaster ze skóry a nie odrywać ku górze bo wtedy mogą być takie "kwiatki". Ale na twoim miejscu bym się nie zrażała bo w porównaniu z woskiem takie przypadki są znikome. Nie raz słyszałam od klientek o krwiakach mało tego... o zerwanej skórze, gdzie miały porobione rany przez niedoświadczoną kosmetyczkę bo Pani za dokładnie chciała wydepilować ten sam obszar i dwa razy traktowała to samo miejsce woskiem....
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 01:50   #19
koralik11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Pasta cukrowa Sweetskin - stosowałyście?

Hej, ja stosowałam i jest fajniutka. Chociaż nogi mam po laserze więc mam tylko gdzie nie gdzie włoski. Głównie stosuję ją na pachy i wąsik.
koralik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 08:52   #20
GigiG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
SweetSkin -całkowita c h a ł a!

Produkt SweetSkin to absolutna c h a ł a! Masa jest za rzadka. Kupiłam w czerwcu 2015 i od razu chciałam użyć ale tylko zapaćkałam się okrutnie. Napisałam o tym do producenta, oraz zapytałam jak mogę odzyskać pieniądze. Minął niemal rok, nie dostałąm odpowiedzi. Napisałam o tym notkę na Wizaz.pl ale - dziwne - jej nie mogę znaleźć. Prodkut chałowy, pieniądze zmarnowane, producent lekceważy klientki.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Oto dlaczego piszę po roku od pierwszej próby użycia: otóż, pierwszy raz użyłam w czerwcu 2015, zupełnie się zapaćkałam, masa była za rzadka; ale chciałam jej dać drugą szansę i spróbować gdy nie będzie tak gorąco, czyli w zimie - i tak zrobiłam, ale niestety efekt taki sam - produkt nadaje się do kosza! Piszę dopiero w czerwcu 2016 bo po prostu nie miałam na to czasu. Dodam, że producent nie odpowiedział na mojego maila jak odzyskać pieniądze, w ogóle nie zareagował. Tak więc będziecie o k r a d z i o n e oraz z l e k c e w a ż o n e jeśli kupicie SweetSkin.
GigiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 09:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.