Okropne stopy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 22:19   #1
Kinqueen93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 8

Okropne stopy


Witajcie.. w trakcie ciazy stalo sie cos z moimi stopami.. dbam o nie kremuje ale nic nie pomaga wstawiam fotke.. i prosze was o pomoc co mam z tym zrobic... stopy sa w odcieniu zoltym do tego mam pelno bialych krostek i strasznie szorstkie piety.. lekarz powiedzial ze mam sie z tym udac do dermatologa moze szybciej dowiem sie czegos od was ... pomocy bo juz mam dosc 1480540780014.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kinqueen93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 11:03   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Okropne stopy

Cytat:
Napisane przez Kinqueen93 Pokaż wiadomość
Witajcie.. w trakcie ciazy stalo sie cos z moimi stopami.. dbam o nie kremuje ale nic nie pomaga wstawiam fotke.. i prosze was o pomoc co mam z tym zrobic... stopy sa w odcieniu zoltym do tego mam pelno bialych krostek i strasznie szorstkie piety.. lekarz powiedzial ze mam sie z tym udac do dermatologa moze szybciej dowiem sie czegos od was ... pomocy bo juz mam dosc Załącznik 6768321

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proces keratynizacji naskórka przyśpieszył, stąd żółty kolor i szorstkość. Żadna to choroba i moim zdaniem dermatolog nic Ci na to nie poradzi, poza stosowaniem kremów z mocznikiem, ścieraniem tej twardniejącej skóry i ewentualnie wizytą u podologa. Sama mam tak od nastolęctwa i jak zostawię pięty samym sobie, to też wyglądają jak Twoje na zdjęciu. Ten twardniejący naskórek trzeba po prostu mechanicznie, regularnie, ale nie za często usuwać i potem smarować także regularnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 18:16   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Okropne stopy

Podczas kąpieli pumeks, a dodatkowo co parę dni skrobiesz sobie stopy tarką, taką zwyczajną jak papier ścierny, za 4zł na rączce.
Ja nie mam problemu ze stopami, ale co 4 dni używam tarki, przez okrągły rok. Taki mam nawyk i to procentuje.
Grunt, to systematyczność.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 12:40   #4
kotkasia810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Okropne stopy

Mój mąż i ja stosujemy do stóp - peeling drobnoziarnisty Enklare Less Is More z solą himalajską, olejem kokosowym i olejkami eterycznymi. Często mamy zmęczone, i zniszczone stopy, a ten peeling działa cudownie i odświeża stopy. Do nabycia na xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-12-14 o 12:45 Powód: reklama
kotkasia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 00:45   #5
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Okropne stopy

Ja staram się codziennie smarować stopy kremem nawilżającym i na to nakładać ciepłe skarpetki, oprócz tego peeling kilka razy w tygodniu, i stopy są w dobrym stanie. Jakie dobre peelingi do zrogowaciałych pięt polecacie?
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 11:39   #6
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Okropne stopy

Mysle,ze zluszczajace skarpety by ci sie przydaly, zetrzec martwy naskorek i dobrze nawilzyc kremem. I dbac regularnie!
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-18 11:39:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.