Jak uratować to przekłucie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-31, 11:58   #1
Nikiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

Jak uratować to przekłucie?


3 miesiące temu robiłam kolczyk (tragus) w profesjonalnym i poleconym przez znajomych salonie piercingu. Zabieg był przeprowadzony w sterylnych warunkach itd. Robiłam wszystko wg instrukcji, przemywałam solą fizjologiczną i octeniseptem przez około miesiąc. Po 3 tygodniac od przekłucia zauważyłam takie coś jak na zdjęciu i smarowałam tribioticiem (uznałam, ze to już jest ta ostateczność, o której mówił piercer). Poprawiło się, ale ostatnio zauważyłam, ze znów tak się robi i zastanawiam się, czy to nie dlatego, ze przekłucie ma za mało miejsca by się spokojnie goić (przy przekłuciu założony był tytanowy labret), zwłaszcza, ze miałam wrażenie, ze podczas spania kulka dotyka skory i może właśnie od tego robi się takie odparzenie czy cokolwiek to jest? Wczoraj zmieniłam labret na tytanowa podkówkę żeby kulki nie uciskaly skory i żeby mogło się w spokoju wygoić, czy mogę zrobić coś jeszcze żeby to ładnie się wygoliło?

Przepraszam, jeśli źle wybrałam kategorię, ale nie mogłam nic znaleźć o piercingu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fd3d71d27a62bd7b9206957286b4a32e.jpg (7,8 KB, 26 załadowań)
Nikiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 16:53   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Jak uratować to przekłucie?

A moze juz nie da sie uratowac i lepiej by bylo jakbys wyciagnela? Ja kiedys mialam problem i nie moglam zadnych kolczykow nosic, wszystko sprawialo, że mialam uszy "spaprane"
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 10:42   #3
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Jak uratować to przekłucie?

Nie jestem zadnym ekspertem, ale przypomina mi to ziarnine. Skoro robilas w profesjonalmym studio, to powinnas pojechac tam i pokazac piercerowi, on doradzi co dalej robic. Mozesz tez przeslac zdjecia przeklucia na ich maila, jesli masz daleko lub nie pod drodze
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.