pierwszy depilator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-28, 12:16   #1
kayisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2

pierwszy depilator


Dziewczyny! Odkad pamietam zawsze bylam maszynkowa. Chce sie przerzucic na depilator, ale elektryczny a nie ipl, bo lubie swoje wlosy i czasem chce je miec Nigdy nie probowalam depilatora, chcialabym zainwestowac w silk epil 9, najnowszy. Czy jest po co przeplacac? Moze lepiej kupic starszy (tanszy) model, skoro moze sie okazac, ze bol jest nie do przezycia? I tu druga sprawa - czy depielujecie tylko nogi? Jak juz wydam te kilka stówek, to chcialabym tez ogarnąć przynajmniej pachy i moze pachwiny chociaz? Macioe jakies rady dla nowicjuszki przed pierwszym zakupem? na co zwrocic uwage? ))
kayisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 17:38   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: pierwszy depilator

Cytat:
Napisane przez kayisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Odkad pamietam zawsze bylam maszynkowa. Chce sie przerzucic na depilator, ale elektryczny a nie ipl, bo lubie swoje wlosy i czasem chce je miec Nigdy nie probowalam depilatora, chcialabym zainwestowac w silk epil 9, najnowszy. Czy jest po co przeplacac? Moze lepiej kupic starszy (tanszy) model, skoro moze sie okazac, ze bol jest nie do przezycia? I tu druga sprawa - czy depielujecie tylko nogi? Jak juz wydam te kilka stówek, to chcialabym tez ogarnąć przynajmniej pachy i moze pachwiny chociaz? Macioe jakies rady dla nowicjuszki przed pierwszym zakupem? na co zwrocic uwage? ))
Hehe jakbym czytała siebie kilka lat temu
Otóż, lubię gadżety, sprzęty do urody/dbania itd. Myślałam, że depilator silk epil9 będzie idelany dla mnie Nic bardziej mylnego-ból jest tak niesamowity, i to nawet po 3 depilowaniu, że depilator wylądował w szafie i go sprzedałam. Depilowałam nogi, ręce, pachy(krew się lała) i bikini. Nigdy nie wróciłam do rozglądania się za depilatorami. Znalazłam tańszą, szybszą i mniej bolesną wersje-depilacja woskiem. Pierwsze depilowanie bolało, ale nie tak jak depilatorem, bo wosk nałożyłaś z włosem a odrywałaś kawałek paska pod włos. Na raz wyrywanych jest dziesiątki włosów nie jak przy depilatorze, czujesz wyrywanie pęsetami włosek po włosku, piekący ostry ból ale jak ktoś jest hardcorem to proszę. Ja przetestowałam ten depilator i z philipsa i gorąco odradzam.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 12:03   #3
kayisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: pierwszy depilator

To nie byla optymistyczna wiadomosc :P woskiem jedziesz tez pachy?
kayisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 16:17   #4
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: pierwszy depilator

Cytat:
Napisane przez kayisi Pokaż wiadomość
To nie byla optymistyczna wiadomosc :P woskiem jedziesz tez pachy?
Nie, aż takim hardcorem nie jestem, używam maszynki zwykłej. Wydaje mi się najabrdziej wrażliwym miejscem na ciele by wyrywać włoski Tak jak pisałam wyżej depilatorem to zbyt długo trwa i ból według mnie jest większy, dla mnie nie do zniesienia.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 17:29   #5
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: pierwszy depilator

Dla mnie ból jeszcze do wytrzymania, gorzej, że po depilatorze wrastają mi włosy! I to prawie wszystkie, peelingi i szorowanie, kremowanie nic nie daje... Wyglądało to okropnie. Wróciłam do maszynki, depilator w szafie. Jakbym miała kupować, to teraz raczej IPL bym spróbowała, ale też przekonana nie jestem, zbyt czasochłonne.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 17:52   #6
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: pierwszy depilator

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dla mnie ból jeszcze do wytrzymania, gorzej, że po depilatorze wrastają mi włosy! I to prawie wszystkie, peelingi i szorowanie, kremowanie nic nie daje... Wyglądało to okropnie. Wróciłam do maszynki, depilator w szafie. Jakbym miała kupować, to teraz raczej IPL bym spróbowała, ale też przekonana nie jestem, zbyt czasochłonne.

Właśnie, zapomniałam wspomnieć, że mimo użycia kilku krotnego depilatora włosy które rosły wrastały i również żadne peelingi i sczotkowanie nie pomagało. Po woskowaniu jest zupełnie inaczej, nie stosuje żadnych peelingów a jak widzę czarną kropeczkę, że rośnie włos to wystarczy delikatne dotknięcie paznokciem i wychodzi włos nie wiem czy zrozumiałyście hehe
Chciałam przekazać to, że cebulka włosa jest już tak słaba, że nie jest wstanie się utrzymać w skórze i odpada Byłam zaskoczona bo myślałam, że znowu zaczynają wrastać...większość włosów które odrastają są już jasne i miękkie, że ich nie czuć i nie widać jak są dłuższe bo zwlekam z depilacją by inne podrosły
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 18:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.