Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-03, 16:19   #4981
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wstawiłam do albumu pięć zdjęć w czarnej wąskiej spódnicy za kolano w połączeniu z różnymi górami.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 16:43   #4982
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Wstawiłam do albumu pięć zdjęć w czarnej wąskiej spódnicy za kolano w połączeniu z różnymi górami.
Podobasz mi się w tej spódnicy, nawet mogłaby być ciut dłuższa. Zdecydowanie lepiej, jak bluzka (każda) jest wpuszczona. Najbardziej podoba mi się cały czarny zestaw z prostą bluzką z długimi rękawami. Ten z zielonym półgolfem na drugim miejscu. Ramoneska to sama nie wiem, na pewno nie pasuje z wersji z wyglądającą spod niej bluzką. Na zdjęciu z bluzką wpuszczoną jest ok.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 17:49   #4983
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No i oczywiście nieszczęsne flappery Generalnie sukienki z obniżaną talią z tego okresu. Ja mam na oku taką KLIK i nie wiem, czy zamawiać, czy to nie za bardzo worek.
Oj, chyba będzie naturalowy worek.


farfalla - dla mnie czarny, klasyczny zestaw najlepszy nie tylko jeśli chodzi o nowości, ale w całym Twoim albumie
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 17:49   #4984
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Spódnica jest spoko, chociaż chyba powinna być trochę ciaśniejsza w talii? Mam wrażenie, że lekko odstaje.

Ramoneska wygląda ok, na pewno z wpuszczoną bluzka, jak już zauważyła chimay. W ogóle wszystkie bluzki powinny być wpuszczone.

Ta bluzka z uciętymi rękawkami i kółkiem przy szyi niezbyt mi do ciebie pasuje, jakoś za dużo się dzieje.

Co do golfu mam mieszane uczucia. Na zdjęciu rzuca mi się w oczy głównie to, że są porobione faldki w różnych miejscach i mnie to rozprasza

Czarna bluzka z długim rękawem ok, pasuje ci taki okrągły dekolt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:01   #4985
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Swoją droga naprawdę ciekawi mnie jak wyglądałaby prawdziwa FG w tej sukience.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakby był mój rozmiar, to bym z ciekawości przymierzyła, ale na razie zamówiłam tę tej samej marki KLIK.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Oj, chyba będzie naturalowy worek.
Flappery były takie trochę workowate. Pewnie efekt zależałby od tego, czy ta sukienka jest mniej lub bardziej oversajzowa, a tego bez mierzenia nie wiadomo.


Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
farfalla - dla mnie czarny, klasyczny zestaw najlepszy nie tylko jeśli chodzi o nowości, ale w całym Twoim albumie
Zgadzam się

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87903807]
Ta bluzka z uciętymi rękawkami i kółkiem przy szyi niezbyt mi do ciebie pasuje, jakoś za dużo się dzieje.

Co do golfu mam mieszane uczucia. Na zdjęciu rzuca mi się w oczy głównie to, że są porobione faldki w różnych miejscach i mnie to rozprasza

Czarna bluzka z długim rękawem ok, pasuje ci taki okrągły dekolt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też mi najmniej pasuje ta czarna bluzka z tym oryginalnym dekoltem.
Golf też na mnie sprawia wrażenie zrobionego z dość miękkiego, takiego "zapadającego się" w sobie materiału.

Wrzuciłam kolejne okulary do oceny, tym razem z Waszych propozycji, te KLIK. Wydają mi się one być zbyt "kocie" dla mnie, w każdym razie coś mi nie pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:07   #4986
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakby był mój rozmiar, to bym z ciekawości przymierzyła, ale na razie zamówiłam tę tej samej marki KLIK.



Flappery były takie trochę workowate. Pewnie efekt zależałby od tego, czy ta sukienka jest mniej lub bardziej oversajzowa, a tego bez mierzenia nie wiadomo.




Zgadzam się

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



Też mi najmniej pasuje ta czarna bluzka z tym oryginalnym dekoltem.
Golf też na mnie sprawia wrażenie zrobionego z dość miękkiego, takiego "zapadającego się" w sobie materiału.

Wrzuciłam kolejne okulary do oceny, tym razem z Waszych propozycji, te KLIK. Wydają mi się one być zbyt "kocie" dla mnie, w każdym razie coś mi nie pasuje.

Ciekawa ta sukienka.

Jeśli chodzi o okulary to wydają mi się za wąskie na dole dla Ciebie co w sumie chyba się wpisuje w ten jak to nazwałaś koci wygląd.

A co do przymiarek Farfalli to ja się z Wami zgadzam w sumie we wszystkim.

Najlepsze jest zdjęcie w bluzce z okrągłym dekoltem, on w ogóle jakoś ładnie wyglada na Tobie. I zgadzam się że najlepsza przymiarka w albumie.

Ta bardzo powycinane bluzka nie pasuje do Ciebie w ogóle. Jest zbyt kanciasto drapieżna w moim odczuciu.

Z kolei golf wyglada lepiej do środka, ale całość daje jakieś takie smutne i pozbawione energii wrażenie. Mi się to kojarzy jakby Cię „mama” „przyzwoicie” ubrała na jakaś poważna i smętna okazje.

Tak jeszcze patrzę i dochodzę do wniosku że mnie się bardziej podobasz w monochromatycznych zestawach. Kontrastujące zestawy góra-dół jak dla mnie nie działają na Twoją korzyść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-06-03 o 18:09
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:27   #4987
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o okulary to wydają mi się za wąskie na dole dla Ciebie co w sumie chyba się wpisuje w ten jak to nazwałaś koci wygląd.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość

Tak jeszcze patrzę i dochodzę do wniosku że mnie się bardziej podobasz w monochromatycznych zestawach. Kontrastujące zestawy góra-dół jak dla mnie nie działają na Twoją korzyść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak wygląda z tych dzisiejszych zdjęć. Można by dalej testować te opcję (kontrast czy total look) w ramach testów na D. Na przykład do takich spodni KLIK przymierzyć tę bluzkę KLIK. W wersji z paskami powinna pasować D, bo chociaż jest kontrast pasków, to biegnie on pionowo (podkreśla linie pionowe). Tak samo powinna pasować czarna wersja (bo tworzy z ciemnymi spodniami długą linię pionową). Zaś ta wersja brązowa KLIK raczej wyglądałaby najmniej korzystnie z tych 3.

A w ogóle cały ten zestaw z tego zdjęcia spodni jest niezły dla D.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-06-03 o 18:29
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 18:28   #4988
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podobasz mi się w tej spódnicy, nawet mogłaby być ciut dłuższa. Zdecydowanie lepiej, jak bluzka (każda) jest wpuszczona. Najbardziej podoba mi się cały czarny zestaw z prostą bluzką z długimi rękawami. Ten z zielonym półgolfem na drugim miejscu. Ramoneska to sama nie wiem, na pewno nie pasuje z wersji z wyglądającą spod niej bluzką. Na zdjęciu z bluzką wpuszczoną jest ok.
Tak, dużo lepiej się czułam, kiedy wpuszczałam bluzki do środka. W tych na zewnątrz czułam się niezgrabnie.

Czy ta spódnica jest wystarczająco casualowa, żeby założyć do niej płaskie buty na przykład w połączeniu z tą ramoneską?

I czy to, że wyglądam najlepiej w monochromatycznych czarnym zestawie z bluzką z okrągłym dekoltem, wskazuje na Dramatic?



Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość


farfalla - dla mnie czarny, klasyczny zestaw najlepszy nie tylko jeśli chodzi o nowości, ale w całym Twoim albumie
Dzięki za opinię

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87903807]Spódnica jest spoko, chociaż chyba powinna być trochę ciaśniejsza w talii? Mam wrażenie, że lekko odstaje.

Ramoneska wygląda ok, na pewno z wpuszczoną bluzka, jak już zauważyła chimay. W ogóle wszystkie bluzki powinny być wpuszczone.

Ta bluzka z uciętymi rękawkami i kółkiem przy szyi niezbyt mi do ciebie pasuje, jakoś za dużo się dzieje.

Co do golfu mam mieszane uczucia. Na zdjęciu rzuca mi się w oczy głównie to, że są porobione faldki w różnych miejscach i mnie to rozprasza

Czarna bluzka z długim rękawem ok, pasuje ci taki okrągły dekolt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie czułam, żeby spódnica mi odstawała, ale możliwe, że na którymś zdjęciu tak się ułożyła. To pewnie kwestia podciągnięcia lub obniżenia.

Tak, zastanawiałam się czy wrzucać to zdjęcie w golfie na zewnątrz, bo dziwnie się ułożył. Miałam jeszcze jedno, na którym rozprostowałam te zagniecenia, ale było mało wyraźne.



"Też mi najmniej pasuje ta czarna bluzka z tym oryginalnym dekoltem.
Golf też na mnie sprawia wrażenie zrobionego z dość miękkiego, takiego "zapadającego się" w sobie materiału."

Jaki golf w takim razie byłby odpowiedni dla Dramatic?



Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość

A co do przymiarek Farfalli to ja się z Wami zgadzam w sumie we wszystkim.

Najlepsze jest zdjęcie w bluzce z okrągłym dekoltem, on w ogóle jakoś ładnie wyglada na Tobie. I zgadzam się że najlepsza przymiarka w albumie.

Ta bardzo powycinane bluzka nie pasuje do Ciebie w ogóle. Jest zbyt kanciasto drapieżna w moim odczuciu.

Z kolei golf wyglada lepiej do środka, ale całość daje jakieś takie smutne i pozbawione energii wrażenie. Mi się to kojarzy jakby Cię „mama” „przyzwoicie” ubrała na jakaś poważna i smętna okazje.

Tak jeszcze patrzę i dochodzę do wniosku że mnie się bardziej podobasz w monochromatycznych zestawach. Kontrastujące zestawy góra-dół jak dla mnie nie działają na Twoją korzyść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki za opinię
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:38   #4989
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

chimay - kolorystyka tych okularków jak najbardziej, pasują do cery i włosów oraz są kolorystycznie o wiele bardziej harmonijne niż czarne. Natomiast chyba są zwężone pod zbyt ostrym kątem jednak.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Farfalla - jak tak patrzę, to chyba najwięcej komplementów zebrałaś jak dotąd w klasycznych zestawach i zastanawiam się, czy nie powinnaś iść w tym kierunku... Pasuje Ci grzeczna długość, staranność ubioru, monochromatyczność, minimalna ilość "szaleństw", hmmmm...
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:42   #4990
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Chimay, mam wrażenie, że szkła okularów są za blisko siebie (już któryś raz z kolei). Może powinnaś popróbować jakichś z szerzej rozstawionymi szklami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 18:42   #4991
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
chimay - kolorystyka tych okularków jak najbardziej, pasują do cery i włosów oraz są kolorystycznie o wiele bardziej harmonijne niż czarne. Natomiast chyba są zwężone pod zbyt ostrym kątem jednak.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Farfalla - jak tak patrzę, to chyba najwięcej komplementów zebrałaś jak dotąd w klasycznych zestawach i zastanawiam się, czy nie powinnaś iść w tym kierunku... Pasuje Ci grzeczna długość, staranność ubioru, monochromatyczność, minimalna ilość "szaleństw", hmmmm...
Masz może na myśli jakiś konkretny podtyp Classic?
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 18:53   #4992
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Czy ta spódnica jest wystarczająco casualowa, żeby założyć do niej płaskie buty na przykład w połączeniu z tą ramoneską?
Jaki to jest materiał, jaką ma fakturę, dzianina czy tkanina? Nie wygląda na formalną elegancję po zdjęciach. Mam takie przypuszczenie, że Tobi nie zaszkodziłyby botki do takiej długości spódnicy tzn nie miałabyś problemu z optycznym skróceniem sylwetki. Może tego typu KLIK. W każdym razie buty z gładkiej skóry, ze zwężanym noskiem i idealnie byłoby bez sznurowania z przodu. W wersji na ciepłą pogodę może takie coś KLIK.
Wszystko zależy od konkretnych butów, nie zawsze da się po zdjęciach przewidzieć, czy dany ciuch będzie pasował z danymi butami. A pewnie niektórzy powiedzą, że tego typu spódnice to tylko z obcasami, ale ja też jestem anty-obcasowa i zawsze szukam rozwiązań, którymi da się obejść lepsze wyglądanie na obcasach, więc ja bym po prostu mierzyła.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
I czy to, że wyglądam najlepiej w monochromatycznych czarnym zestawie z bluzką z okrągłym dekoltem, wskazuje na Dramatic?
Ten konkretny zestaw tak, stawia plusa przy D.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Jaki golf w takim razie byłby odpowiedni dla Dramatic?
Myślę, że może coś takiego KLIK. Na pewno nic w tym rodzaju KLIK. Materiały dla D są wg Kibbe od przeciętnie ciężkich do ciężkich, trzymające kształt.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
chimay - kolorystyka tych okularków jak najbardziej, pasują do cery i włosów oraz są kolorystycznie o wiele bardziej harmonijne niż czarne. Natomiast chyba są zwężone pod zbyt ostrym kątem jednak.
Dzięki odsyłam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 19:03   #4993
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87903908]Chimay, mam wrażenie, że szkła okularów są za blisko siebie (już któryś raz z kolei). Może powinnaś popróbować jakichś z szerzej rozstawionymi szklami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

W ogóle nie umiem tego ocenić
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 19:04   #4994
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jaki to jest materiał, jaką ma fakturę, dzianina czy tkanina? Nie wygląda na formalną elegancję po zdjęciach. Mam takie przypuszczenie, że Tobi nie zaszkodziłyby botki do takiej długości spódnicy tzn nie miałabyś problemu z optycznym skróceniem sylwetki. Może tego typu KLIK. W każdym razie buty z gładkiej skóry, ze zwężanym noskiem i idealnie byłoby bez sznurowania z przodu. W wersji na ciepłą pogodę może takie coś KLIK.
Wszystko zależy od konkretnych butów, nie zawsze da się po zdjęciach przewidzieć, czy dany ciuch będzie pasował z danymi butami. A pewnie niektórzy powiedzą, że tego typu spódnice to tylko z obcasami, ale ja też jestem anty-obcasowa i zawsze szukam rozwiązań, którymi da się obejść lepsze wyglądanie na obcasach, więc ja bym po prostu mierzyła.



Ten konkretny zestaw tak, stawia plusa przy D.



Myślę, że może coś takiego KLIK. Na pewno nic w tym rodzaju KLIK. Materiały dla D są wg Kibbe od przeciętnie ciężkich do ciężkich, trzymające kształt.



Dzięki odsyłam
Materiał spódnicy to akryl. Ja nie jestem jakoś bardzo anty-obcasowa, ale zdecydowanie nie latam w obcasach na co dzień, tylko raczej jak jest okazja i muszę wyglądać bardziej elegancko (czyli powiedzmy kilka razy w roku ).

Dziękuję bardzo za linki. Zapisałam wszystkie i będą na następne przymiarki.

Pamiętam, jak napisałaś kiedyś, że D to taka nonszalancka elegancja i dodając do tego uwagę SoftClassic, że dobrze mi klasycznych ubraniach, można by wysnuć wniosek, że D może trochę podkradać od typów klasycznych?
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 19:10   #4995
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość

Pamiętam, jak napisałaś kiedyś, że D to taka nonszalancka elegancja i dodając do tego uwagę SoftClassic, że dobrze mi klasycznych ubraniach, można by wysnuć wniosek, że D może trochę podkradać od typów klasycznych?
Od DC, a może raczej DC może podkradać od D Ale są ciuchy, w których oba typy by dobrze wyglądały.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 19:47   #4996
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Masz może na myśli jakiś konkretny podtyp Classic?
Może DC?

A co do butów, to ja również z tego sortu, co nie nosi obcasów, bo... nie umiem na nich chodzić i nawet się nie wygłupiam. Dlatego najczęściej śmigam do takich spódnic w butach tego typu: https://www.zalando.de/gabor-pumps-p...1b0oo-k11.html
lub innych czółenko-balerinach na niewielkim obcasie.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 19:59   #4997
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Może DC?

A co do butów, to ja również z tego sortu, co nie nosi obcasów, bo... nie umiem na nich chodzić i nawet się nie wygłupiam. Dlatego najczęściej śmigam do takich spódnic w butach tego typu: https://www.zalando.de/gabor-pumps-p...1b0oo-k11.html
lub innych czółenko-balerinach na niewielkim obcasie.
Dzięki
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 20:29   #4998
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Zainspirowałam się trochę Waszymi ostatnimi rozmowami i postanowiłam zamówić jakąś "panterę" na próbę. Tylko chciałabym, żeby to był jakiś bardziej codzienny model, bo pantery potrafią być jednak trochę... pretensjonalne
Myślałam o tym modelu: Pantera.

Teraz tak: wzór jest oczywiście w stylu SD, ale co z krojem, nie za skromny? Ale znowu wydaje mi się, że jak wezmę typowy krój SD, jak na przykład tutaj: Pantera2

to będzie to już za dużo szczęścia na raz, czyli wyjdzie przesadnie i wulgarnie...
Albo może sobie dać spokój z tym deseniem?
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-03, 20:42   #4999
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Zainspirowałam się trochę Waszymi ostatnimi rozmowami i postanowiłam zamówić jakąś "panterę" na próbę. Tylko chciałabym, żeby to był jakiś bardziej codzienny model, bo pantery potrafią być jednak trochę... pretensjonalne
Myślałam o tym modelu: Pantera.

Teraz tak: wzór jest oczywiście w stylu SD, ale co z krojem, nie za skromny? Ale znowu wydaje mi się, że jak wezmę typowy krój SD, jak na przykład tutaj: Pantera2

to będzie to już za dużo szczęścia na raz, czyli wyjdzie przesadnie i wulgarnie...
Albo może sobie dać spokój z tym deseniem?
Mnie się bardziej podoba pantera nr 2 Też dlatego, że krój podobny do sukienki nr 1 już mierzyłaś, a takiego jak nr 2 nie. Jedynie długości byłabym niepewna, bo SD ma najkrótszą długość w kolano i niby Zalando twierdzi, że to taka właśnie długość, ale jako długość w rozmiarze 36 podają 70 cm No chyba że się pomylili, bo 70 cm to ledwo tyłek zakrywa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 06:57   #5000
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Zamówiłam sobie taka białą lekką bluzkę z golfem (zdjęcia w albumie) i teraz się nad nią zastanawiam.

Dla porównania wrzuciłam też zdjęcia w bluzce bez golfu, ale w groszki.

Jestem Ciekawa Waszej opinii o bluzce. Nic ostatnio nie mogłam kupić i jakaś taka u mnie bieda na ten letni sezon wśród bluzek do pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 07:29   #5001
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie taka białą lekką bluzkę z golfem (zdjęcia w albumie) i teraz się nad nią zastanawiam.

Dla porównania wrzuciłam też zdjęcia w bluzce bez golfu, ale w groszki.

Jestem Ciekawa Waszej opinii o bluzce. Nic ostatnio nie mogłam kupić i jakaś taka u mnie bieda na ten letni sezon wśród bluzek do pracy.
Ta w groszki super, duzo lepiej wyglada wpuszczona.
Do tej bialej mam mieszane uczucia, jakos troche dziwnie sie jednak uklada ten golf.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 07:35   #5002
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie taka białą lekką bluzkę z golfem (zdjęcia w albumie) i teraz się nad nią zastanawiam.

Dla porównania wrzuciłam też zdjęcia w bluzce bez golfu, ale w groszki.

Jestem Ciekawa Waszej opinii o bluzce. Nic ostatnio nie mogłam kupić i jakaś taka u mnie bieda na ten letni sezon wśród bluzek do pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W bluzce w groszki wyglądasz świetnie Bluzka z golfem średnio, wygląda jakby była trochę rozciągnięta. Ma dziwne krawędzie przy rękawach i na dole bluzki (nie wiem do końca jak to opisać).
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 07:37   #5003
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Zgadzam się, grochy super, ta z golfem jakoś dziwnie wygląda.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 07:50   #5004
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Czy te spodnie są dla Dramatic?
https://www.zalando.pl/only-onlfever...1a15r-q11.html
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 08:06   #5005
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Lepsze by były rozszerzane a nie dzwony tzn takie gdzie linia idzie od bioder prosto.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 11:35   #5006
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87904686]Ta w groszki super, duzo lepiej wyglada wpuszczona.
Do tej bialej mam mieszane uczucia, jakos troche dziwnie sie jednak uklada ten golf.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
W bluzce w groszki wyglądasz świetnie [IMG]file:///C:/Users/maria/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]Bluzka z golfem średnio, wygląda jakby była trochę rozciągnięta. Ma dziwne krawędzie przy rękawach i na dole bluzki (nie wiem do końca jak to opisać).
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zgadzam się, grochy super, ta z golfem jakoś dziwnie wygląda.
Dzięki za opinie dziewczyny . Przyznam, że myślałam, że ten golf to będzie bardziej takie miękkie drapowanie przy dekolcie.


Chyba wiem o co Ci chodzi Farfalla z tymi dziwnymi krawędziami. Myślę, że to by zniknęło po wyprasowaniu. Nie jestem pewna czy prasować bluzkę jeśli bym jej nie brała szczególnie, że jest biała.


A tą bluzkę w groszki uszyłam sobie sama wieki temu. Bardzo lubię czarno-białe wzory w kropki albo paski. Wydaje mi się, że dobrze w nich wyglądam.



Natomiast mój facet skrzywił się na ten biały golf stwierdzając, że bardzo mnie zamyka i wyglądam na nieprzystępną i odseparowaną w takich ubraniach. Też macie takie odczucia?
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 14:08   #5007
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Natomiast mój facet skrzywił się na ten biały golf stwierdzając, że bardzo mnie zamyka i wyglądam na nieprzystępną i odseparowaną w takich ubraniach. Też macie takie odczucia?
No moze faktycznie jest troche wrazenie takiego chlodu i sterylnosci.

Ja w oczekiwaniu na sukienki wrzucilam do albumu spodenki w kwiatki.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 14:31   #5008
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Mi się ten golf podoba. Bluzka w groszki też. Jedno i drugie w wersji "w spodniach".
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-04, 15:38   #5009
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Ponieważ ten wątek przekroczył 5 tys. postów, pozwalam sobie go zamknąć i jednocześnie zapraszam do kolejnej części:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275924
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 16:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.