Jaki depilator wybrać?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-04, 12:24   #31
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: depilator?

koculek napisał(a):
> jedyny minus, że wrastają w skórę.
>
A drugi to ten, że jeżeli masz kruche naczynka to po kilku zabiegach przy użyciu depilatora będziesz mieć na nóżkach całą błękitną pajęczynkę. O!
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 23:38   #32
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: depilator?

ja tez nigdy jeszcze depilatora nie uzywalam i nieco sie obawiam tego wycia z bolu. ale widzialam reklame innego jeszcze depilatora z nasadka chlodzaca - spelnia funkcje tej rekawicy chyba.
moze ktoras z was sprawdzala go na wlasnej skorze??
ps. to ten na zdjeciu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp Sans titre.bmp (117,2 KB, 39 załadowań)
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 23:56   #33
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: depilator?

sorrki dalam nie ta fotke co trzeba - ta za duza wyglada na to. ta jast wlasciwa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26227529.jpg (8,7 KB, 17 załadowań)
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 10:54   #34
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: depilator?

ja wlasnie mam takie (tylko starsza wersje). i bylo tak jak powiedzialam - po paru razach przestalam uzywać tej nasadki, bo ciagle zapominalam ją zmrozić
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 14:30   #35
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: depilator?

czyli wlasciwie nakladki nie uzywalas i nie wiesz jak ona dziala? bo piszesz ze ciagle zapominalas zmrozic..
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 22:15   #36
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: depilator?

nie, przeciwnie. po paru pierwszych razach z nakładką i zorientowaniu się, że ona za dużo nie daje (poza tym zeby dotykala ona nogi, strasznie niewygodnie mi sie trzymalo depilator) - przestałam przywiązywać do niej wagę i dlatego o niej zapominałam
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 00:07   #37
Carline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: depilator?

Ja używam depilatora, ponieważ nie mam pieniędzy na woskowanie u kosmetyczki, a golenie powoduje pojawianie się u mnie swędzących krostek

Po pierwszym użyciu (za każdym razem, czy 1 raz w życiu czy po przerwie, gdyż już włoski odrosły) zawsze pojawiają się krostki, ale one znikają, a potem nóżki są gładkie i żadnych krostek po goleniu (tych włosków których depilator nie sięgnął). Opłaca się go używać
Carline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-20, 15:23   #38
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: depilator?

no i tu proszę o pomoc, bo mam depilator, z nasadką chłodzącą, która ma niby pomagać... ale ból jest taki, że nie mogę wytrzymać, a mam go już długo... a w łazience obchodzę go szeroookim łukiem, bo boooli... jak macie jakies porady , żeby na ta najcięższych kilka razy zmniejszyć ból to piszcie...., proszęę
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 16:41   #39
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilator?

Wiele razy dziewczyny pisaly o masci Emla (mam nadzieje ze nie pomylilam nazwy, jednak nie na wszystkich dobrze dziala, poza tym ja nie jestempewna czy taka masc jest obojetna).
Ostatnio moim sposobem stala sie delipacja od polowy nog. Depilatora uzywam juz dlugo, zdecydowanie mniej wloskow mam na srodku (pisze o fragmencie nogi miedzy kolanem a kostka) i wlasnie stad zaczynam, pozniej delikatnie jade go gory i wracam nizej do kostki.
Poza tym mozesz przylozyc cos zimnego...choc jesli masz delipator z nasadka chodzaca i nic to nie daje to moim kolejnym malym sposobem jest naciagniecie skory.
No i chyba tyle moich "zlotych" rad. Nie pomagaja na bol jakos bardzo, ale jednak troszke lagodza caly zabieg depilacji...

aha, dodam jeszcze ze duzo robi podswiadomosc, wiec jesli probujesz uzyc depilatora z nastawieniem ze baardzo to boli to wlasnie tak bedzie, wiec moze i myslenie trzeba troszke zmienic

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 12:19   #40
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: depilator?

no i po krzyku... Zrobiłam to a najbardziej pomógł mi chyba txt o podejściu. No bo sobie myślę : jak to ? ja mam złe podejście?? JA MAM BARDZO DOBRE PODEJŚCIE i postanowiłam udowodnić całemu światu i sobie, że tak jest... no i faktycznie, nie było tak strasznie co prawda nie było tak znowu dużo do wyrywania, ale za to ile mniej ich teraz będzie do golenia a mam zamiar próbować dalej pomógł mi też brat, który powiedział mi (skąd on to wie?) że mniej boli na silnym mięśniu. Dlatego np uda bolą większość kobiet dużo bardziej niż łydki, dlatego np tak bardzo boli przy kolanie, i rzeczywiście , chyba miał rację ogólnie dziękuję za "wsparcie psychiczne" i za "motorek" do depilacji, bo zadziałał dziękuję za pozdrowienia i sama pozdrawiam (i ściskam moooocno )
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 13:58   #41
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: depilator?

Dziewczyny jak chcecie zeby bol byl mniejszy to nigdy nie depilujcie nog przed miesiaczka, zawsze po. To ze tak mocno boli to problem hormonow. Przed miesiaczka mamy w organizmie wiecej meskich hormonow niz zenskich. Hormony te uwrazliwuaja nas na bol(dlatego chlop nigdy by nie urodzil dziecka hihihi).
Ja tez depiluje sie juz od 6-7 lat mala Pfilips Satineli czy jak sie go pisze. Ma dwa stopnie szybkosci. Nogi depiluje na pierwszym stopniu tym wolniejszym, a strefe bikini i pachy ta szybsza. Fakt korci mnie troche nowy depilatorek, chodz moj caly czas dziala i chyba tak szybko sie nie popsuje. Szukam jakiegos nie drogiego z duza iloscia piensetek. Wszystko bylo by fajnie gdy by nie to ze teraz jak cos fajnego jest to ma nasadke golaca, a mi taka nie potrzebna, nasadka dla poczatkujacych tez nie. Chce zwykly depilator ktory ma na stale przytwierdzona nasadke ale ma ona duzo piencetek i najlepiej dwie pretkosci wyrywania wloskow moze wy wiecie jaki bedzie spelnial moje wymagania?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-05, 09:22   #42
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Re: depilator?

używam od 3 miesięcy Philipsa Satin Ice Optima i uważam, że jest świetny. Opocz nasadki deplilującej (możesz używać 2 prędkości)ma nasadkę golącą (świetna pod paszki o do okolic bikini) ma również nasadkę wygładzającą, o której jakoś tu nie przeczytałam. Nasadkę tę stosuje się 2 dni po depilacji i ma zapobiegać wrastaniu włosków - u mnie to naprawdę działa ! Wrośnięty włosek to rzadkość! Faktycznie po pierwszej depilacji nogi miałam całe w czerwone kropki i płakałam nad swoim wyglądem....depliowałam sie wieczorem więc do rana zeszło Teraz jest już bezboleśnie, nóżki po depliacji gładkie, do depilacji bikini używam wolniejszej prędkości i też jest ok , no ale bardziej boli niż nogi. Nasadka chłodząca działa ! przy jej użyciu nawet przy pierwszych depilacjach ból jest mniejszy i ślady upiękaszania (czytaj kropi po wyrwanych włoskach) jakoś są mniej widoczne. Nie zamieniłabym nigdy depilatora na golenie maszynką. A nasadki golacej używam jak chcę pozbyć sie owłosienia nie tylko z okolic bikini...ale jeszcze dalej no i oczywiście pod paszki .
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 09:35   #43
grey_shadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: depilator?

Ja po raz pierwszy przygotowuje sie do kupna depilatora i mam dylemat: braun silk epil fioletowy czy philips ice optima????
Czego wymagałabym to: dwuch nasadek (jednej dla początkujących), mam zamiar depilować paszki i bikini (ale ze mnie twardzielka co?) ale jednocześnie korci mnie ta nasadka wygładzająca philipsa czy ona naprawde działa? Pomocy!!! NIe mogę sama podjąć decyzji - nigdy się nie depilowałam depilatorem jedyne moje doświadczenie to maszynka i wosk (nie było tak źle choć pachy też robiłam). Co radzicie?
grey_shadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 11:07   #44
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Re: depilator?

W ostatnim chyba numerze Avanti było porównanie depilatora Philipsa i Brauna, Philis Ice Optima został uznany za dokładniejszy w usuwaniu włosków niż Braun. Poza tym ta nakładka wygładzająca naprawdę działa! Dawno temu używałam innego depilatora i włoski mi wrastały , przerzuciłam się na golenie i po paru latach znowu wróciłam do depilatora , ale tym razem kupiłam Philipsa . Używam tych wszystkich nakładek i jest super, faktycznie po nakładce wygładzającej (która działa jak peeling) nie mam problemów z wrastaniem włosków! Polecam!
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 12:07   #45
grey_shadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: depilator?

wielkie dzięki za tak szybka odpowiedż, może zdąże zaopatrzyc sie w niego przed wyjazdem na urlop...
grey_shadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 13:27   #46
grey_shadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: depilator?

A może jeszcze jakiś inny może lepszy?
grey_shadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 11:19   #47
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: depilator?

ja mam jescze jedno pytanie.... no bo nie zupełnie wiem jak mam sobie poradzić z paszkami i okolicami bikini... tzn czytałam, że np. Paszki to bardzo wrażliwe miejsce, bo są tam węzły chłonne ( taaak?) I podobno tam się NIE WOLNO depilowac depilatorem bo się je uszkadza..? to jest prawda..? ja jeszcze nie próbowałam, boję sie no bo co jak te "węzły" się popsują?? I jak to zrobić, żeby nie bolało..? Tutaj numer z napięciem skóry odpada....
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 14:38   #48
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: depilator?

Ja depiluję pachy już z 4 lata. Pierwsze kilka razy były polesne ale teraz to nic nie czuję. A napiąć skórę można ręką ale to niekonieczne. Co do węzłów to nie uszkodzisz. Depilowanie pach odradza się ze względu na delikatną skórę, ale moje pahy epilację znoszą lepiej niż nogi, bo na nogach mam czerwone kropki i włosy sie wrastają a pod pachami nie
pozdrowionka i nie zniechęcaj się, bo na początku boli.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 19:04   #49
ezia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
depilatory

Witam wszystkie Wizażystki!
Chciałabym kupić depilator i nie bardzo wiem jaki.Proszę o radę na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu, jakie funkcje są ważne, w jaką firmę warto zainwestować?
ezia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-15, 21:43   #50
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: depilatory

ezia, moim zdaniem najlepsze sa depilatory z wkladka chlodzaca. Wkladasz ja na kilka minut do lodowki i przy depilowaniu prawie nie odczuwasz bolu. Sa nieco drozsze od zwyklych, ale oplacaja sie. Przy innych depilatorach (ja mam BROWN'a Silk'e pil) bol jest ogromny . Bynajmniej mnie strasznie boli depilowanie. Uzylam go dlatego kilka razy i zrezygnowalam na rzecz "starej", dobrej golarki. Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 18:47   #51
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Re: depilatory

Ja mam Brauna...dwubiegowego Generalnie im szybciej tym lepiej Kwestia bólu jest dyskusyjna, to taczej nie jest Ból przez duże "B" ewentualnie dyskomfort a zadne cudowne masujace szczoteczki i tego typu gadżety w moim odczuciu niec nie zmieniają..ale wiadomo- indywidualne odczucie....za to nieźle kosztują.
Musisz wziac pod uwagę, ze po takim zabiegu włosy będa wrastac w skóre :/ Jeśli masz mozliwosc pozycz sprzet na 1-3 zabiegi od psiapsiólki, zobaczysz czy bedziesz miała z tym problem, bo jeśli tak to wyrzucaenie pieniedzy w błoto. Mojej znajomej zrobiły sie naprawde głębokie "kratery" a ja kilka razy walczyłam z igłą aby włoski wyciągnąć. No ale sa plusy dodatnie i plusy ujemne jak wszycy wiemy.
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:24   #52
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Kochane jest tak ogromny wybor depilatow,tylko nie wiadomo ktory najlepszy(ale i nie najdrozysz)Chce kupic sobie depi. ale nie wiem ktory,nio i zeby byl w przystepnej cenie,bez bajerow byle by byl niezawodny i skuteczny.Czekam Kochane na rady...
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 20:45   #53
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja mam depilator elektryczny Braun Silk-epil. Mam go od czterech lat i jestem zadowolona.Kupilam go jak takie depilatory to byla raczej rzecz droga i nie stosowana przez wiele polek, wybulilam ponad 300zl i teraz jestem wsciekla jak widze go w promocjach w roznych sklepach za niecale 200zl...Ma na nasadce z pesetkami takie cos do masazyq co znieczula i pomaga latwiej zniesc bol i to jest prawda)Ma tez nasadke do golenia okolic bikini i pach oraz do skracania przed depilacja tych dluzszych wloskow. Jak juz wczesniej wspominalam jestem z niego zadowolona bo dobrze spelnia swoja funkcje. Nie mialam z nim najmniejszych problemow.Jest zalaczona uloteczka o tym i taki ala grzebyk do czyszczenia tych nasadek z wloskow.Po tych latkach uzywania stwierdzam ze w niektorych miejscach na lydkach przestaly mi rosnac wloski a w niektorych sa one takie cieniutkie ( jestem brunetka i owlosionko jak jest to ciemne i grubshe ). Widzialam teraz w TV reklamy takiej wersji mojego depilatora dla "poczatkujacych" tylko to jest drozsze.Moja kolezanka ma Philipsa Satin Ice, nie wiem ile kosztuje on teraz ale napewno ztanial i nie narzeka rowniez
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 08:57   #54
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Polecam korzystanie z archiwum:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=depilator
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=depilator
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9245
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9247
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:58   #55
neycee
Raczkowanie
 
Avatar neycee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 97
GG do neycee
Question Depilatory

Czy do depilacji bikini są jakieś specjalne depilatory? Czy może mogę używać tych do nóg na przykład? Jakie polecacie. I uwaga uwaga, najbardziej popularne pytanie, czy to boli? Po jakim czasie włoski odrastają? Podkreślam, że nigdy nie używałam depilatorów.
neycee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:02   #56
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Depilatory

ja miałam depilator Braun Silkepil. Niby delikatny, ale strasznie mnie bolało depilowanie....brrrr odsprzedałam go na allegro. Nie wyobrażam sobie depilowania miejsc bikini depilatorem- musiałoby cholernie boleć...
Nie wiem może tylko ja jestem taka delikatna, ale depilatory- nie dla mnie.
Włoski odrastać zaczynały po około tygodniu.
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:03   #57
neycee
Raczkowanie
 
Avatar neycee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 97
GG do neycee
Dot.: Depilatory

właśnie tego sie obawiałam... A depilacja maszynka mnie denrwuje bo jzu nastepnego dnia czuje dyskomfort
neycee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:43   #58
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Depilatory

też właśnie mnie to denerwuje nie da się być gladką przez więcej niż jeden dzień, bo zaraz włoski odrastają myślalam o usunięciu wlosków laserowo ale nie wiem ile to kosztuje...
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:39   #59
ewelina_k
Rozeznanie
 
Avatar ewelina_k
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 502
Dot.: Depilatory

ja używam depilatora i fakt za pierwszym razem boli ale przy kazdym nastepnym mniej a włoski odrastaja słabsze i mniej i komfort utrzymuje sie dużo dłużej. Ja sobie powiedzmy raz w tygodniu (czasem to tylko profilaktyka ) po ciepłej kąpieli organizuje blliskie spotkanie z depilatorem i polecam
ewelina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:52   #60
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Depilatory

Było wiele, wiele wątków na temat depilatorów. Proszę skorzystać z wyszukiwarki.

Wątek przesuwam na forum kosmetyczne.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.