Ped Egg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 13:53   #1
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112

Ped Egg


Witam! czy ktokolwiek z was korzystal z tego urządzenia???

http://www.allegro.pl/item417773279_...az_hit_tv.html
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:20   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Ped Egg

Cytat:
Napisane przez lawenda Pokaż wiadomość
Witam! czy ktokolwiek z was korzystal z tego urządzenia???

http://www.allegro.pl/item417773279_...az_hit_tv.html
nie kozystalam, ale jako kosmetyczka moge powiedziec: to jednen wielki badziew... dziala na zasadzie Omegi, urzadzenia ktore bylo/jest (jeszcze czasem w jakichs malych gabinecikach...)urzywane przy pedicure w gabinetach. Scina zrogowacialy naskorek, owszem, ale odrasta on tym samym szybciej i staje sie jescze twardszy, niz byl wczesniej
radze zakupic porzadna tarke do stop (najlepiej dwustronna) i stosowac po uprzednim wymoczeniu stop w cieplej wodzie (najlepiej z mydlem lub sola do kapieli stop). Daje o wiele lepszy efekt niz jakiejs tam ped egg czy omega...

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:08   #3
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Ped Egg

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
nie kozystalam, ale jako kosmetyczka moge powiedziec: to jednen wielki badziew... dziala na zasadzie Omegi, urzadzenia ktore bylo/jest (jeszcze czasem w jakichs malych gabinecikach...)urzywane przy pedicure w gabinetach. Scina zrogowacialy naskorek, owszem, ale odrasta on tym samym szybciej i staje sie jescze twardszy, niz byl wczesniej
radze zakupic porzadna tarke do stop (najlepiej dwustronna) i stosowac po uprzednim wymoczeniu stop w cieplej wodzie (najlepiej z mydlem lub sola do kapieli stop). Daje o wiele lepszy efekt niz jakiejs tam ped egg czy omega...

pozdrawiam


bardzo dziekuje za rade
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:25   #4
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Ped Egg

o kurcze a ja właśnie czekam na przesyłkę z tym magicznym urządzeniem
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 08:44   #5
atemen17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ped Egg

a co w takim razie Byś Polecił?? czy np. taka http://allegro.pl/item470040524_eksk...ka_gratis.html była by lepsza??
atemen17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:14   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ped Egg

Cytat:
Napisane przez atemen17 Pokaż wiadomość
a co w takim razie Byś Polecił?? czy np. taka http://allegro.pl/item470040524_eksk...ka_gratis.html była by lepsza??

Ja bym tego nie kupiła. Twardo przez 7 linijek tekstu nawijają o szlachetnych minerałach, a nawet nie są w stanie napisać jakie Po za tym co za różnica, czy ktoś to zrobi ręcznie ( i tak pewnie to made in china)? Po za tym drewno jest niehigieniczne, bo rozwijają się w nim bakterie. Lepsza będzie tarka, którą da się dezynfekować.
Żeby efekt był zadowalający trzeba użyć kilku gradacji. Żeby się nie zamachać, na początku gruba, potem drobniejsza ja mam tą i jest dla mnie ok. Oczywiście na rynku aż sie roi od takich, ale pół tańszych- bo bez napisu scholl http://allegro.pl/item466205820_scho...rogowacen.html
Do kompletu można dokupić krem zmiękczający do pięt i problem z głowy
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2008-10-29 o 17:15
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:41   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Ped Egg

Ja mam tarke z Rendezvous i jest ok zadnych zachwalanych badziewi z allegro bym nie kupila, jeszcze za 30zl plus przesylka ze 4 tarki bym sobie za to kupila

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2008-10-29 o 18:45 Powód: blad w zdaniu
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 21:25   #8
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Ped Egg

Mam Ped Egg (to reklamowane w TV jakiś czas temu). Jestem bardzo zadowolona. Miałam wiele różnych tarek, pumeksów i pilników, ale Ped Egg wyróżnia się w tym towarzystwie.
+ używany na sucho - wygoda, teraz moczę nogi tylko wtedy, kiedy mam na to ochotę, nie muszę tego robić obowiązkowo przed każdy pedicure
+ pojemnik - świetna sprawa. Można z Ped Egg trochę naśmiecić, jeśli się je obróci do góry nogami, ale i tak bez porównania ze zwykłą tarką
+ skóra jest po nim bardziej gładka, niż po innych tarkach (po niektórych tarkach używanych na mokro była wręcz poszarpana ), chociaż i tak lepiej ją wygładzić pilnikiem (pilnik jest też na Ped Egg, ale używam innego).
+ bardzo wygodnie mi się używa takich urządzeń do trzymania w ręce, bez rączki, chociaż to indywidualna kwestia, wiem, że niektóre osoby wolą tarki z rączką.
Żeby nie zabrzmiało zbyt dobrze, teraz minusy:
- można sobie zbyt mocno przytrzeć skórę. Jest pod tym względem chyba nawet bardziej agresywny, niż inne tarki, chociaż na początku wpadłam w mały nałóg używania tego cuda i to w sumie moja wina.
- przydałby mi się taki malutki do ścierania drobnych, trudno dostępnych zrogowaceń.

Podsumowując - dobre to rzeczywiście problematycznych miejsce, usuwa zgrubiały naskórek ekspresowo, ale trzeba używać go bardzo ostrożnie! Raczej nie spowoduje rozlewu krwi, ale trzeba być delikatnym. Po doprowadzeniu stóp do dobrego stanu przydaje się raz na kilka dni, na co dzień używam tylko pilnika i kremu.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 07:16   #9
agaplotkara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Ped Egg

Szkoda kasy... lepiej wydać na jakieś kosmetyki. Badziew jakich mało
agaplotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:54   #10
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ped Egg

Czy ktoś wie, czy ORYGINALNY PedEgg jest gdzieś dostępny w Polsce lub w za granicą, ale bez horrendalnych kosztów przesyłki?

Mój pierwszy kupiłam w pewnym stacjonarnym sklepie w Holandii za 10 euro, potem już nie mogłam go znaleźć i teraz jedyne wyglądające na oryginalne egzemplarze widzę na ebayu u sprzedawców z USA czyli z kosztami przesyłki przewyższającymi koszty jajka.

Nie interesują mnie podróbki z allegro czy Chin za 3 złote i przypuszczam, że osoby negatywnie wypowiadające się o tym urządzeniu miały właśnie z nimi do czynienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 16:54:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.