ile seansów, ile min, jak często na solarium aby był efekt? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 20:01   #61
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: Ile czasu na solarium?

KOBIETO!!!!!! nie mialam na myśli że nie słyszałam o nowotworach i oparzeniach ...jest XXI wiek chyba kazdy o tym słyszał wake up. Ja mówie ze z zasłyszanych wiadomości wsród znajomych dlaszych i blizszych o takich rzypadkach nie słyszałam
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 20:03   #62
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: Ile czasu na solarium?

.....i nie łap mnie za słówka........bardzo proszę
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 20:03   #63
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Ile czasu na solarium?

Natii4 - tylko pierwsza czesc w " " jest z ksiazki. To o podziale sciagnelam z netu bo w ksiazce nie mialam podzialu takiego wiec mozliwe ze sa tam jakies niedomowienia, przepraszam
W polsce tez powinno byc jakies ograniczenie na te solaria...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:52   #64
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ile czasu na solarium?

Cytat:
Napisane przez Po Prostu Klaudia
KOBIETO!!!!!! nie mialam na myśli że nie słyszałam o nowotworach i oparzeniach ...jest XXI wiek chyba kazdy o tym słyszał wake up. Ja mówie ze z zasłyszanych wiadomości wsród znajomych dlaszych i blizszych o takich rzypadkach nie słyszałam
Zrozumiałam o co Ci chodzi,ale i tak mnie dziwi Twój post,bo z niego wynika,że dopóki nie zobaczysz,nie spotkasz się z taką sytuacją osobiście to nie uwierzysz.Niby wiesz,że coś takiego jest,ale dopóki mnie/moją rodzinę/moich znajomych omija taka sytuacja to ja się tym nie przejmuję.Tak to odbieram,a nie jako nie wiedzę,że coś takiego może wystąpić.I tak czy siak ma zrobione z buźki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:06   #65
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: Ile czasu na solarium?

Dla mnie to jest porównywalne do tego chocby przykladu ... ktoś pali papierosy a na paczce pisze ze to grozi chorobami serca itd może nieco przerysowany przyklad ale sens ten sam opalasz sie - grozi ci rak skóry. yeap
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:06   #66
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: Ile czasu na solarium?

Zresztą koniec tematu bo widzę że się nie dogadamy
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 19:35   #67
Aniik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ile czasu na solarium?

hmmm... widzę, że samym zapytaniem wznieciłam tu mały płomyk
za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, jutro z rana wybieram się na weekend na działke pod Warszawe, aczkolwiek biorąc pod uwagę obecnie panującą tutaj pogodę o żadnej opaleniźnie po tym wyjeździe nie marzę Solarium faktycznie chyba sobie daruję (chociaż nieukrywam: kilka minut w ciepełku jest dla mnie znacznie bardziej kuszącą perspektywą niż cały dzień jak skwarek na plaży - usiedzieć na tej patelni w miejscu nie umiem) , poprzestanę na balsamach brązujących.
Jeszcze słowo na koniec: któraś z was wspominała coś o teoriach na temat stosowania samoopalaczy itp. Mogłybyście mi zdradzić conieco? Domyślam się, że nie chodzi tylko o uprzednio zrobiony peeling. Sama pamiętam jak będąc nastolatką chciałam dobrze wypaść na jakiejś imprezie i dzień wcześniej wysmarowałam nogi samoopalaczem, po czym rankiem obudziłam się z niesamowitymi murzyńskimi smugami (na impreze poszłam w spodniach ).

pozdrawiam
Aniik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 19:42   #68
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ile czasu na solarium?

Cytat:
Napisane przez Aniik
hmmm... widzę, że samym zapytaniem wznieciłam tu mały płomyk
za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, jutro z rana wybieram się na weekend na działke pod Warszawe, aczkolwiek biorąc pod uwagę obecnie panującą tutaj pogodę o żadnej opaleniźnie po tym wyjeździe nie marzę Solarium faktycznie chyba sobie daruję (chociaż nieukrywam: kilka minut w ciepełku jest dla mnie znacznie bardziej kuszącą perspektywą niż cały dzień jak skwarek na plaży - usiedzieć na tej patelni w miejscu nie umiem) , poprzestanę na balsamach brązujących.
Jeszcze słowo na koniec: któraś z was wspominała coś o teoriach na temat stosowania samoopalaczy itp. Mogłybyście mi zdradzić conieco? Domyślam się, że nie chodzi tylko o uprzednio zrobiony peeling. Sama pamiętam jak będąc nastolatką chciałam dobrze wypaść na jakiejś imprezie i dzień wcześniej wysmarowałam nogi samoopalaczem, po czym rankiem obudziłam się z niesamowitymi murzyńskimi smugami (na impreze poszłam w spodniach ).

pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+samoopalacza post numer 11

Poza tym bardzo ważną rzeczą jest takie nałożenie samoopacza/balsamu by był bardzo dokładnie wtarty,poprostu żeby nie zostały żadne białe smugi od balsamu,który byłyby nie wklepany,bo wtedy zrobią się smugi na ciele
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:06   #69
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
jak często do solarium

jestem już po lecie opalona dużo
chciałabym utrzymać kolorek mojej skóry dość długo nigdy jeszcze nie byłam w solarium w zimę samopalacz na twarz tylko
i mam pytanko??
czy jak 2 razy w miesiącu pójdę do solarium będą



jakieś efekty
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:08   #70
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: jak często do solarium

dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:23   #71
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak często do solarium

Najlepiej chodzic raz na tydzien.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 17:39   #72
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: jak często do solarium

Cytat:
Napisane przez dagdaa
jestem już po lecie opalona dużo
chciałabym utrzymać kolorek mojej skóry dość długo nigdy jeszcze nie byłam w solarium w zimę samopalacz na twarz tylko
i mam pytanko??
czy jak 2 razy w miesiącu pójdę do solarium będą



jakieś efekty
Skoro już masz wprawę w nakładaniu samoopalacza to możesz go przecież stosować na całe ciało i w ten sposób utrzymywać opaleniznę

BTW-na przyszłość-nie podbijaj wątku po 2 min,od założenia go I tak przyjdziemy i odpowiemy.Chwilka cierpliwości
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:08   #73
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak często do solarium

Kiedys uzywalam samoopalacza, ale nie polecam, poniewaz pozostawia nie mily zapach na skorze... :/ bardziej jestem zadowolona z solarium
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:23   #74
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Red face Dot.: jak często do solarium

Po solarium jest jeszcze wiekszy "smrod" spalonej skóry, jezeli chcesz utrzymac swoja opalenizne to najlepiej co 2 dzien , ale to zalezy jaka masz karnacje , ja w tamtym roku wróciłam z lazurowego wybrzeża i równiez chciałam utrzymac opalenizne i na pocztaku byłam chyba w ciagu miesiaca ze 3 razy w solce a pozniej chyba 1 raz w miesiacu a na koniec zrezygnowałam poniewaz i tak mialam ładna opalenizne. niepotrzebnie kaleczyc skore jezeli mozna uzywac balsamu brazujacego np. sopot ziaji , dla mnie bomba, a zreszta jest na rynku tyle tych balsamow wiec jest w czym wybierac. dla porównania załaczam male zdjecie jaka miałam opalenizne w marcu br. czy nawet pozniej (powrot był wrzesien'04)
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:52   #75
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: jak często do solarium

Cytat:
Napisane przez KASIAAO
Po solarium jest jeszcze wiekszy "smrod" spalonej skóry, jezeli chcesz utrzymac swoja opalenizne to najlepiej co 2 dzien , ale to zalezy jaka masz karnacje , ja w tamtym roku wróciłam z lazurowego wybrzeża i równiez chciałam utrzymac opalenizne i na pocztaku byłam chyba w ciagu miesiaca ze 3 razy w solce a pozniej chyba 1 raz w miesiacu a na koniec zrezygnowałam poniewaz i tak mialam ładna opalenizne. niepotrzebnie kaleczyc skore jezeli mozna uzywac balsamu brazujacego np. sopot ziaji , dla mnie bomba, a zreszta jest na rynku tyle tych balsamow wiec jest w czym wybierac. dla porównania załaczam male zdjecie jaka miałam opalenizne w marcu br. czy nawet pozniej (powrot był wrzesien'04)
zgadzam sie co do sopotu ziaji uzywam juz od roku
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:53   #76
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak często do solarium

Fakt, solarium niszczy skóre, ale jest trwalsze niz samoopalacz. Nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby po solarium skora smierdziala:/ a po drugie, teraz sa takie solaria, ze mozesz zalączyc mgielke zapachową



, ktora neutralizuje specyficzny zapach podczas opalania się. Sa to solaria Ergo line
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:02   #77
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: jak często do solarium

solarium? jak najrzadziej, a najlepiej wcale.
zresztą opalona skóra przez cały rok wyglada dla mnie nieco dziwnie. solaryjnie i sztucznie. no i jednak staro.
zostań przy balsamach brązujących (lub balsamach utrwalajacych opaleniznę- to zazwyczaj modyfikacja balsamu brązujacego), jeśli juz koniecznie musisz.


Co do "Fakt, solarium niszczy skóre, ale jest trwalsze niz samoopalacz"- jakoś nie przykłada sie wagi do tego niszczenia. Dlaczego nikt nie pisze osobie odchudzającej: "zaczniej palić- to szkodzi na płuca, ale będziesz mniej jeść"?- a to ten sam kaliber szkodliwości.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:17   #78
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: jak często do solarium

ja własnie kupiłam beta karoten z kaps natur, i juz zadałam to pytanie na kosmetycznym, ale tamten jest stary wątek odswiezony przeze mnie wiec moze tu mi powiecie:

otóz jedna kapsułka zawiera 2,28mg zalecane są dwie dziennie, ale ja sie dokładnie na tym nie znam i nie wiem ile jest 'dozwolone' lub zalecane ogółem. a wiec ??

no a co do tematu, to jak chodzi sie raz w tygodniu to jest ładnie , ja zrezygnowałam ze wzgledow finansowych jak i estetycznych bo skóra strasznie mi sie wysuszyła i na twarzy miałam przesuszenia i przebarwienia
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:20   #79
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: jak często do solarium

ojej, myslałam ze jestem na plotkowym sorki
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 23:42   #80
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: jak często do solarium

A ja mam pytanko Jak radzicie sobie z bialymi paskami od tych okularow na solarium...?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 08:27   #81
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak często do solarium

Zauwazylam, ze teraz w solariach okularki nie sa polaczone cienka gumeczka, tylko je normalnie nakladasz na oczy. Jesli jestes na solarium lezacym, nie spadną, gorzej ze stojącym...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 09:38   #82
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: jak często do solarium

Wlasnie chodzi o stojace nie wiem jak temu zaradzic
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 09:54   #83
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: jak często do solarium

W solarium, do ktorego ja chodze okularki sa "rozdzielone" i sa oddzielnie, niczym nie polaczone. Na stajaco na pewno to by sie nie sprawdzilo . Potwierdzam, ze najlepiej raz na tydzien, ale ja nie mam do tego glowy i troche tez sie boje.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 11:38   #84
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: jak często do solarium

a mnie sie wydaje ze raz na tydzien to za czesto chyba ze np. przez miesiac a pozniej zrobic sobie przerwe... Ja wlasnie tak robie ide w miesiacu 3-4 razy a pozniej przerwa choc wlasciwie robie tak 2 razy w roku :przed Sylwestrem i na wiosne, w miedzyczasie nie korzystam z solarium wcale, a w lecie wiadomo słoneczko robi swoje
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 14:27   #85
mOonia
Raczkowanie
 
Avatar mOonia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BytOm
Wiadomości: 40
Dot.: jak często do solarium

ja chodze różenie, ale zdarza sie 1 raz w tygodniu ale i zdarza sie gdzies 3 razy na miesiąc:P a w zime samOopalacz z Avonu `beBronze` jestem barzo zadowolonapozdrawiam
mOonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:56   #86
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Ile wizyt w solarium zeby bylo widac efekt??

Kochaniutkie mam takie pyatanko: zamierzam zaczac chodzic do solarium ( nigdy jeszce nie bylam) i zastanawiam sie ile razy i na ile minutek musze tam pojsc zeby bylo widac efekt( chodzi mi o konkretna opalenizne ).Zaznaczam ze sloneczko w lecie szybko mnie opala na brazik choc nie mam ciemnej karnacji.Mieszkam w malym miasteczku gdzie solaria podobno nie sa rewelacyjne i opalaja wolniej niz te w innych miasteczkach.Aha i czy moge pojsc pierwszy raz i nie robic proby uczuleniowej tylko odrazu wskoczyc np.na 15 minutek? Bardzo podoba mi sie wyglad opalonej skory a niektore z Was po przejrzeniu fotek na forum sa naprawde pieknie opalone wiec pewno wiecie co i jak z tym solariumkiem
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:01   #87
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Ile wizyt w solarium zeby bylo widac efekt??

Na 15 minut to na początek za dużo. Idź sobie 1 raz na 5,7 minut.. nie więcej niż 10. A opalenizna.. wszystko zależy od skóry, ja wydałam sporo kasy na solarium i szczerze mówiąc nie tego się spodziewałam Nie każdego łapie tak samo solarium więc nie można określić w jakim czasie ciebie złapie.. JA nie robiłam żadnego testu uczuleniowego.. szczerze mówiąc 1raz słyszę
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:04   #88
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Ile wizyt w solarium zeby bylo widac efekt??

zacznij od 5-6 minut a potem zwiekszaj czas ja bylam na min,potem 10 i 12 i jestem juz ladnie opalona(chodze na solarium gdzie sa lampy brazujace).Pojde jeszcze ze 4 razy po 10 min
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:05   #89
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ile wizyt w solarium zeby bylo widac efekt??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...minut+solarium

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...minut+solarium

po pierwsze: to nie to forum
po drugie: wystarczyło poszukać
po trzecie; te zdrobnienia: minutki, kochaniutkie, miasteczko, solariumkiem, brązik są infantylne i irytujące.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:58   #90
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Ile wizyt w solarium zeby bylo widac efekt??

ale bezsens.
"Mieszkam w malym miasteczku gdzie solaria podobno nie sa rewelacyjne i opalaja wolniej niz te w innych miasteczkach"

no szok. byc moze sa inne lampy ale to w jakim tempie sie opalasz zalezy tlyko od Ciebie-od Twojej skory! a nie takie gadanie-mieszkam na wsi wiec moje solarium jest gorsze
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-25 22:34:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.