Ujędrnienie po czterdziestce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 10:51   #1
milly3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1

Ujędrnienie po czterdziestce


Witam serdecznie,
poszukuję kremu do twarzy dla cery problematycznej, mieszanej/tłustej po czterdziestce. Problemem, prócz uroczych syfów fuj jak przy cerze nastoletniej, jest ujędrnienie. Chudnę i widzę - szczególnie na szyi brak tej jędrności. Może coś aptecznego? Po zwykłych, drogeryjnych mam wysyp różności. Ręce opadają. Pomóżcie, proszę.
milly3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:13   #2
maniaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ujędrnienie po czterdziestce

Cytat:
Napisane przez milly3 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
poszukuję kremu do twarzy dla cery problematycznej, mieszanej/tłustej po czterdziestce. Problemem, prócz uroczych syfów fuj jak przy cerze nastoletniej, jest ujędrnienie. Chudnę i widzę - szczególnie na szyi brak tej jędrności. Może coś aptecznego? Po zwykłych, drogeryjnych mam wysyp różności. Ręce opadają. Pomóżcie, proszę.
Witam! Polecam serum lub krem z colostrum, ważne żeby posiadały naturalny skład. Mam 3 siostry. Młodsza wiele lat zmagała się z cerą trądzikową i podrażnieniami...a teraz jestem w szoku, że po tym kremie ma taką gładką cerę. Dodatkowo zażywa colostrum i mleko klaczy w kapsółkach. Starsza siostra, po 40'stce stosuje to na przebarwienia i podobno serum fajnie ujędrniło jej skórę-tak oceniła moja 3 siostra kosmetyczka. Dobrze sobie zrobić peeling kwasem migdałowym. Ujędrniająco super działa derma stamp(lepiej niż derma roller-ponieważ igły wbijają się pod właściwym kontem). Po "nakłuwaniu" czy tych peelingach warto stosować to organiczne serum. Widziałam, że jest dostępne na allegro. Myślę, że przyczyną trądziku są hormony-trądzik androgenny. Polecam herbatę z wierzbownicy i zieloną.
maniaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-16 16:13:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.