Pocące się dłonie. Mokre dłonie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 17:42   #61
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Cytat:
Napisane przez phoebe Pokaż wiadomość
A co ma z tym wspólnego kawa? Chodzi o wypłukiwanie magnezu czy co?
Cytat:
Napisane przez zyna Pokaż wiadomość
tylko czasami mi się pocą gdy jestem zdenerwowana.
Tak, chodzi również o wypłukiwanie z organizmu mikroelementów, które powoduje kawa. Nasiona zawierają sporo substancji biologicznie czynnych, np.kofeinę, która pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Stąd zdarzające się drżenie rąk, ogólne "rozdygotanie"ciała, drżenie powiek. Kofeina przyspiesza przemianę materii.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 10:37   #62
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Krówka, KaLa, Madzia-jeśli jesteście nastolatkami to być może problemy z nadmierną potliwością są spowodowane dalszymi zmianami hormonalnymi tego mniej-więcej wieku. W tym wieku (a nawet jeszcze do ok. 25 lat) miałam podobne kłopotliwe historie-mokre torebki, błyszczące od "wody" stopy latem pamiętam jak dziś Ale wszystko minęło. Samo. Nie wiem-organizm się wyciszył, hormony uspokoiły, w każdym razie od wielu lat jest zupełny spokój. Myślę, że czeka was to samo. Kiedyś nie interesowałam się skąd biorą się te objawy, teraz można się domyślać że "ten wiek tak ma" czasami. Także - bądźcie dobrej myśli, no i stosujcie dla choćby minimalnego komfortu doraźne środki oczywiście.
ja niestety nie jestem już nastolatką
Może rzeczywiście ręce mi się mniej pocą, ale jak tylko jest ciepło, to wyglądaja jakbym je właśnie z wody wyciągnęła.
Dodam, że z żadna inną częścia ciała nie mam takich problemów.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:45   #63
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

cóż ja od zawsze mialam zimne i mokre stopy i ręce...i niestety tak mi zostało do dzis....
Kawe pije regularnie (od 2 do 4 dziennie). Na mnie nic nie dziala bo albo tak mi skore wysuszy ze pęka..albo wcale nie działa....
coz przyzwyczailam sie do tego, co mi pozstało...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 09:57   #64
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Cytat:
Napisane przez peyka Pokaż wiadomość
przecina się nerwy i ten zabieg nazywa się sympatektomia piersiowa. Tutaj jest wypowiedź osoby, która miała ten zabieg: http://www.mydlandia.pl/forum/post-1971.html Ten facet pisze, że ten zabieg jest w m.in. wykonywany w Poznaniu za darmo, muszę dorwać to miejsce i wszystkiego się dowiedzieć
Przeczytalam od deski do deski co napisal ten facet i mam troche mieszane uczucia Ale napisalam do niego
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:10   #65
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Ja przetestowałam ten Stoppot, ale trzymałam go tylko 1 godzine, a nie jak pisze na ulotce 8 godzin (z braku czasu). No i po tej 1 godzince widze malutką różnice, więc teraz musze wykonać pełny zabieg, może poskutkuje. A co do tej operacji to ja sie trochę boje tego zabiegu. Jakiś powikłan, itp.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:25   #66
Smaluszek
Przyczajenie
 
Avatar Smaluszek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Witajcie, mam doladnie ten sam problem Dlonie i stopy poca mi sie od kiedy pamietam. Robilam wszytkie badania - nie mam anemii, z tarczyca w porzadku, hormony i cisnienie tez ok.
Z moich łapek doslownie kapie albo ciekna strurzki potu, nawet jak sie budze to cala posciel mam mokra. Pojawia sie mnustwo kropelek. Chodzenie w sandalach itp odpada bo nogi mi sie z nich wyslizguja. Na stopach robia mi sie odparzenia i biale pecherze - jak bym caly dzien nie wychodzila z wanny. Nie ma zadnej zaleznosci, np ze gdy sie denerwuje to poca mi sie bardziej (czasami mam wtedy zupelnie suche suche). I jeszcze najgorsze jest to, ze jak mi sie nie poca, to mam przerazliwie suche - pomarszczona i pekajaca skora. Wiec wszelkie preparaty wysujszajace sa dla mnie zabojcze! Probowalam doslowniew wszytkiego, poczawszy od tego co jest w aptekach do preparatow robionych na zamowienie, ale nic nie pomaga, tylko powstaje bloto.
Musze jeszcze dowiedziec sie wiecej o sympatektomii. Ale juz wlasciwie zdecydoalam sie na botoks - ostrzykiwanie stop i dloni toksyna botulinowa w odlegloscu co centymetr. Podobno pomaga na ok pol roku. Potem dolegliwosc powraca, ale powina miec mniejsze nasilenie, wowczas zabieg sie powtarza. I tak wykonuje sie go co ok pol roku do calkowitego wyleczenia (prawie calkowitego). Wada tego zabiegu jest jego cena - za kazdy 3000 pln. Ale doszlam do wniosku, ze pieniadze w tej kwestii nie graja roli.

Pozdrawiam wszytkie mokre łapki!
Smaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 10:46   #67
wandam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Ja polecam to :
http://www.optimed.home.pl/jonoforeza.php
Idź np : na klinike do Poznania , ja kupiłem to urzadzenie (teraz kosztuje ok.2000 zł) za moje pieniadze , ale może klinika leczy za darmo POLECAM tą metodę i działa na 100 %,
wandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 18:51   #68
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Dziewczyny, chciałam się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej o kremie dermedic anti persp C. Warto go kupić? Nie jest zbyt tani, dlatego chciałabym miec pewność, ze nie kupie jakiegoś bubla. Jak długo ręce nie pocą się po posmarowaniu tym kremem?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 08:11   #69
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Znalazłam jeszcze taki krem http://vitamarket.pl/sklep/p2009-Pie...VELAZIONE.html
Nie jest drogi, dlatego go chyba kupie. A moze ktoś go już stosował?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-05-29 o 12:21
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 12:22   #70
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

up
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 18:00   #71
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Podnoszę wątek-na czasie, bo lato za pasem Ech;/ ja niestey mam taki sam problem
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 18:16   #72
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

hm... czytalam kiedys w jakiejs ksiazce o moczeniu rak w jakims wywarze...zeby sie tka nie pocily... musze poszukac to wrzuce..
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 23:59   #73
krzysuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

.

Edytowane przez krzysuu
Czas edycji: 2008-07-29 o 21:05
krzysuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:53   #74
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

antidral jest b dobry, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:03   #75
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
pocenie sie rak:(( pomocy

witam, pomozcie, znacie moze jakies bardzo skuteczne oreoaraty n apocenie sie rak? mam problem z rekami bardzo sie poca naprawde a wszczegolnosci w lato w sumie to zima tez sie poca tak jak i wkazdej porze czasu( robia mi si ekropelki na konikuszkach palcow i nastepnie juz na calych dłoniach jest to bardzo klopotliwe naprawde jak ktos ma taki problem jak ja to wie o czym mowie(( z tymi dlonmi to jest wielkiii problem wstyd komu kolwiek reke podac(( poradzcie cos prosze cos bardzo skutecznego co wam pomogło z gory dzieki pozdrawiam
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:12   #76
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

Antidral? Etiaxil?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:40   #77
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

do dermatologa się zgłoś, przepisze jakieś skuteczne maści, jeżeli masz jakieś dolegliwości typu swędzenie jeszcze to znaczy że może być to alergia na pot i też trzeba udać się do dermatologa. Natomiast dużą ulge sprawia przyłożenie rąk do czegoś bardzo zimnego i zaraz wszystko przechodzi, natomiast skutecznycj kremów itp.. nie znam.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:16   #78
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

Też mam ten problem... Kiedyś miałam na to maść, ale nie dość, że śmierdziałą, to jeszcze spływała razem z potem...
Teraz to jak wiem, że mam komuś rękę podać, to najpierw wkłądam ją do kieszeni... niezbyt eleganckie, ale przynajmniej sie wyciera w czasie jak ją z niej wyjmuję... (takie uktyte wycieranie, jakoś jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi)
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:38   #79
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

miałam kiedys taki problem ! moim zdaniem to na tle nerwowym.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 14:49   #80
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

Polecam Etiaxil do stóp i rąk. Naprawdę pomaga, juz po pierwszym uzyciu czuć poprawę, potem jest jeszcze lepiej, jak używałam to nawet w wakacje jak było gorąco to nie pociły mi sie ręce. Używałam też Etiaxil do pach. Pozatym miałam taki patent jak posmarowanie rąk mąką, to powodowało że wchłaniała ona pot i było ok, chociaz na krótko. Oprócz tego nie używałam kremów do rąk, one natłuszczaja skórę i jest przez to jeszcze bardziej mokra. Spróbuj a zobaczysz efekty.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:25   #81
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

tez mi si ewydaje ze to na tle nerwowym zauwazylam ze wlasnie jak jest jakas sytuacja stresujaca to im si epoca ale w sumie jak nie denerwuje sie to tez mam mokre a drogi jest ten etaxil i czy antidral moze jest lepszy?na te rece klopotliwe.... pozdrawiam
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 00:25   #82
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

Moje dłonie pocą się nie tylko podczas stresu, czy choroby.
To naprawdę uciążliwe. Problem ten może być wywołany przez zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu (m.in. menopauza, dojrzewanie).
Moim sposobem na ten problem stały się nowe zainteresowania, dzięki którym nie mam czasu myśleć o potliwości dłoni.

Ps-oczywiście pamiętajcie o pielęgnacji dłoni i paznokci
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 15:35   #83
LiloTa
Przyczajenie
 
Avatar LiloTa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

a może (płyn) Antidral, stosowany na skórę pisze, że przeważnie na stopy ale na ręce i do pach też można używać. A wygląda to tak http://img5.☠☠☠☠☠☠☠/image/preparaty_zdjecie/28290
Używam sama i pomaga na noc smarujesz (preparat w kulce jak dezodorant) i rano myjąc ręce czy pachy nie powinny się tak obficie pocić następnego dnia powtórzyć i już będzie lepiej Nie stosować codziennie. Można kupić w aptece bez żadnej recepty.
LiloTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:00   #84
PannaMarianna
Przyczajenie
 
Avatar PannaMarianna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: pocenie sie rak:(( pomocy

ja polecam Antidral, jest stosunkowo tani i na mnie działa bez problemu (używam pod pachy)
PannaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:08   #85
bless_ya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Hej.1 mam taki problem otóż pocą mi sie strasznie ale to strasznie ręce próbowałam Stop-pot , etiaxil (do dloni i nawet do pach) herbatki ziolowe i nic ...są może jakieś inne sposoby , strasznie mnie to meczy ponieważ nie moge złapac chlopaka za rękę ;/ ani nic krępujące strasznie ...
bless_ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:32   #86
Deseline
Przyczajenie
 
Avatar Deseline
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Poniekąd antidral pomaga, poza tym nie stresować się, nie myśleć o nich i będzie dobrze.

Edytowane przez Deseline
Czas edycji: 2010-09-16 o 20:38
Deseline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:42   #87
mamut89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Witam Wszystkich,
problem mokrych rąk i stóp mam od kiedy pamietam, byłam leczona różnymi specyfikami, miałam też te środki, które wypisujecie, czyli stoppot, etiaxil, antidral itd. niektóre, owszem działają, ale np pod pachy. Gdzies wyczytalam, że dobry jest krem uro.I powiem Wam, sprawdził się niesamowicie ! co prawda, trzeba go stosować kilka dni (3-4) ale z dnia na dzien odczuwalna jest duża różnica no i efekt utrzymuje się około 2 tyg. U niektórych dłużej... ale przy moim zaawansowanym stopniu pocenia rąk to i tak super efekt. Kosztuje 27 zł za 30ml. Powodzenia !
mamut89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 07:36   #88
dodi1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Cześć Wam! Kiedyś miałam podobny problem. Stresowałam się nawet aby podać komuś ręke.. a czasami trzeba. Rozważałam różne rozwiazania: wszczepienie botoksu, kremy, dezodoranty. Opreacji nie wykonałam bo straszono mnie komplikacjami. Kremy i dezodoranty strasznie obciążały mój portfel.. i pomoc była tylko chwilowa. Później jednak przeczytałam o jonoforezie. Okzało się jednak, że taki sprzęt kosztuje kilka tysięcy. Nie wiedziałam czy będzie na mnie działał. Dzięki jednej serii zabiegów pozbywam się problemu pocenia na ok 3 msc. Seria trwa 10 dni, zabieg wykonuje się rano i wieczór. W zakładzie jeden zabieg kosztuje ok 100 zł. Cała seria więc kosztowałaby ok 2000 zł. Wykonanie zabiegu jest dziecinnie proste i można go wykonać samemu. Jeśli chcecie się przekonać czy warto zainwestować, albo macie jakieś ważne wydarzenie na którym wolelibyscie się nie pocić, zapraszam do wypożyczenia ode mnie sprzętu. Każdy dzień wypożyczenia to koszt 35 zł. Łączny koszt serii to zatem 350 zł. Chętnych do skorzystania proszę o kontakt: jonoforeza@gmail.com . Chciałam dodać, że wypożyczenie sprzętu możliwe jest tylko na terenie Krakowa bądź Bochni.
dodi1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:33   #89
dodi1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Re: mokre dłonie

Cześć Wam! Kiedyś miałam podobny problem. Stresowałam się nawet aby podać komuś ręke.. a czasami trzeba. Rozważałam różne rozwiazania: wszczepienie botoksu, kremy, dezodoranty. Opreacji nie wykonałam bo straszono mnie komplikacjami. Kremy i dezodoranty strasznie obciążały mój portfel.. i pomoc była tylko chwilowa. Później jednak przeczytałąm o jonoforezie. Okzało się jednak, że taki sprzęt kosztuje kilka tysięcy. Nie wiedziałam czy będzie na mnie działał. Dzięki jednej serii zabiegów pozbywam się problemu pocenia na ok 3 msc. Seria trwa 10 dni, zabieg wykonuje się rano i wieczór. W zakładzie jeden zabieg kosztuje ok 100 zł. Cała seria więc kosztowałaby 2000 zł. Wykonanie zabiegu jest dziecinnie proste i można go wykonać samemu. Jeśli chcecie się przekonać czy warto zainwestować, albo macie jakieś ważne wydarzenie na którym wolelibyscie się nie pocić, zapraszam do wypożyczenia ode mnie sprzętu. Każdy dzień wypożyczenia to koszt 35 zł. Łączny koszt serii to zatem 350 zł. Chętnych do skorzystania proszę o kontakt: jonoforeza@gmail.com . Chciałam dodać, że wypożyczenie sprzętu możliwe jest tylko na terenie Krakowa bądź Bochni.
dodi1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:09   #90
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

też mam ten "problem", a ani anemii, ani problemów z hormonami nie mam. może to przez ciągłe diety...? ale nie, bo mam to od 13 roku zycia... teraz mam 26 lat i wciąż pocą mi się dłonie i stopy, no i sa wiecznie lodowate...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-20 11:50:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.