Studium Kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-28, 12:00   #1
sylwiiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Post

Studium Kosmetyczne


hej dziewczyny w tym roku zdaję maturę i wybieram sie na studium kosmetyczne, niestety nie mam zielonego pojęcia o tym które uczelnie dysponujące tym kierunkiem są "na topie", najbardziej renomowane. Czy mogłybyście mi pomóc? Najbardziej interesują mnie uczelnie w Krakowie, chociaż nie koniecznie. W grę wchodzi całe południe Polski. Interesuje mnie studiowanie dziennie, najlepiej bez płatnie. Chciałam też zapytać czy może orientujecie sie jakie przedmioty najczęściej biorą pod uwagę przy rekrutacji?
Pozdrawiam,
sylwiiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:53   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Studium Kosmetyczne

Pojęcia studium kosmetyczne używa się zwykle w odniesieniu do dwuletniej szkoły policealnej, to, co masz na myśli (czyli studia), nazywa się kosmetologią. Najlepsze kosmetologie na południu Polski ma Collegium Medicum UJ i Śląski Uniwersytet Medyczny. Na stronach uczelni znajdziesz wymagania co do zdawanych przedmiotów, najpewniej będzie to biologia i chemia.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 11:45   #3
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Studium Kosmetyczne

Moje koleżanki chodzą do xxx na kosmetykę i bardzo sobie chwalą. Szkoła jest bezpłatna, zajęcia w weekendy, kosmetyki zapewnia szkoła, dobrze wyposażone pracownie. Jak tylko skończę liceum też się zapisuję- zawód w 2 lata, i można pogodzić z pracą

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-09-02 o 09:00 Powód: reklama
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 12:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.