Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 12:36   #61
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez jessicaa Pokaż wiadomość
a mi sie marzy dlugaa biala bokserka bo by mi sie przydala do niektorych ciuszkow..albo jakies kolorowe tez dluzsze ale cholera znalezc nie moge!!!widzieliscie moze jakies takie ?
białe bokserki są w bershka po 25zł
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:39   #62
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

wiecie gdzie mogę znaleźć w stylu retro cieplejszy żakiecik w kolorze fioletowym bądź beżowym?
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:43   #63
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Buty. Zwykłe buty na niewielkim obcasiku. Ale prosze niech nie wyglądają jak dla nastolatki albo starej baby.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:18   #64
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

torba z croppa czarna z motywem tęczy z przodu... widzialam ja jakis czas temu. dzisiaj bylam znowu w croppie, obdzwonilam wszystkie w okolicy i nic jak woda w kamień ... widziała któraś z Was moze tą torbę ??

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2008-04-24 o 15:14
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:32   #65
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Buty. Zwykłe buty na niewielkim obcasiku. Ale prosze niech nie wyglądają jak dla nastolatki albo starej baby.

Wiem coś o tym.. ja lubię buty na obcasie max 6 cm.. a w sklepach albo 9 cm szpile albo na totalnie płaskim obcasie.. Ostatnio kupiłam beżowe buty na obcasie 5,5 cm w Zarze .. bardzo wygodne buty .. biegam w nich cały dzień w pracy i jest ok.
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:06   #66
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym.. ja lubię buty na obcasie max 6 cm.. a w sklepach albo 9 cm szpile albo na totalnie płaskim obcasie.. Ostatnio kupiłam beżowe buty na obcasie 5,5 cm w Zarze .. bardzo wygodne buty .. biegam w nich cały dzień w pracy i jest ok.
Czy mogę wiedzieć ile kosztowały te buty z Zary?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:13   #67
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

nikt nie wie nic o czarnej torbie w groszki?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 14:41   #68
Gasiu
Raczkowanie
 
Avatar Gasiu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rugby / UK
Wiadomości: 45
GG do Gasiu
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
no ja aktualnie mam takie problemy

marzy mi sie :

** lakierowana duza torba-prostokatna najlepiej
**zegarek z cyrkonaiami zduza tarcza typu "doda" ale na all wrzedzie pewlno jakis playboy itd
**proste i wygodne tramkpki na koturnie
**rajstopki jak na zdjeciu na dole zwijane ale czarne grubsze typu getry
**proste jeansy typu rurki ale zeby wygladac w nich super
zeby nie uwadatnialy bioder-plytkie
**krotka jenasowa kurteczka z kapturem

moglabym tak wiecej wypisywac
niesttey nigdzie nie moge takich rzeczy znalesc
i zeby nie przeplacic bo kupic zegarek za 200zl taki to nie problem ale ja mam limit;p
Porsze bardzo! Znalazlam Ci zegarek, ale niestety kosztuje £95:/
http://www.asos.com/Guess/Guess-Quiz...ery=guess&sh=0
__________________
'GAMES WITHOUT FRONTIERS, WAR WITHOUT TEARS'




Nasze zaręczynyhttp://www.suwaczek.pl/cache/608e942e48.png

Nasz Ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/f37ea6fece.png

www.pajacyk.pl
Gasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:43   #69
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Czy mogę wiedzieć ile kosztowały te buty z Zary?

około 220 zł .. dokładnie nie pamiętam... są z zamszu beżowego
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 16:15   #70
aneczkatbg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
GG do aneczkatbg
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A ja marzę o kolejnej wielgachnej torbie, ale z materiału z jakimiś wzorami i nadrukami z przodu. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć takową? Kupiłam kiedyś jedną w Croopie, ale tam są jeszcze jak dla mnie za małe. a w mojej dziurze nigdy takiej nie znajdę
__________________

aneczkatbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:34   #71
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Mam coś takiego. Kiedy w końcu mam kasę, wybieram się pełna nadziei na zakupy, a tu nic... Jakoś nagle nic mi się nie podoba, nic mi nie wpada w oko, nic nie zwraca mojej uwagi. Koszmar po prostu.
Często też jest tak, że kiedy nie mam pieniędzy nagle jest coś co bym sobie kupiła, a jak mam to nagle wszystko jest be. Ironia losu?...

Nie lubię jeśli coś mi się spodoba, a nie ma mojego rozmiaru. Np ta tuniko-sukienka (zdjęcie poniżej).. Bardzo mi się spodobała, a u mnie w H&M jest tylko rozmiar 40 i 42, a ja nosze 36, 38 Może widziała któraś z Was na Allegro? Jeśli tak, to bardzo proszę o link...
Albo jak któraś Wizażanka powyżej szukam zwykłej, prostej, długiej białej bokserki. A tu albo krótkie albo z udziwnieniami. Wściec się można A niestety, u mnie w CH sklepu Bershka nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tuniko-sukienka.jpg (63,3 KB, 111 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 11:01   #72
Electr00
Raczkowanie
 
Avatar Electr00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 54
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
U mnie to klasyka, wymarze sobie cos ,ocami wyobrazni juz sie w tym widze -ide na zakupy i zonk :-/ szczegolnie ze w mojej wsi nie ma normalnych sieciowek w ktorych jednak czasami mozna cos znalezc.
Electr00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:05   #73
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ja szukam long bluzki bialej z czarnymi TYLKO napisami i nie moge znalezc kiedy byly w h&m teraz nie ma
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:09   #74
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Marzy mi sie bardzo króciutka katanka,nigdzie takich nie ma widzialyscie moze gdzies?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:27   #76
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Dość często tak mam, aktualnie poszukuję chabrowych bucików na obcasie, ale nie chcę kupować na allegro, a u mnie w mieście wysyp żółtych, zielonych i różowych

Dopiero teraz weszłam na ten wątek Jeśli nadal poszukujesz takich bucików to widziałam podobne w Quelle tylko, że w Poznaniu. Może jednak masz taki sklep gdzieś w pobliżu to radze zobaczyć
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:24   #77
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

a ja wszędzie szukam takiego spranego, znoszonego t-shirtu z jakimś rockowym nadrukiem (motyw gitary, zdjęcie jakiegoś zespołu - obojętnie) i chyba pozostaje mi tylko allegro
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:53   #78
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dziewczyny czy widziałyście może w sklepie Housa w Waszych miastach butki jak w załączeniu?

Zdjęcie zapożyczone ze sklepu internetowego - ale tam nie ma rozm. 36 a ja właśnie takiego poszukuję Też mam zawsze taki problem że małe rozmiary są w większości wykupione A w moim mieście nie ma wogóle butów w Housie!!

Jeśli któraś z Was je widziała w rozm. 36 to może mogłaby je dla mnie kupić??? Wszystkie koszty oczywiście pokryję Baaardzo mi na tym zależy - byłabym dozgonnie wdzięczna!!!!!

Proszę o odpowiedź Z góry dziękuję!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg house.JPG (26,5 KB, 14 załadowań)
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:54   #79
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja mam zawsze problem z butami, bo preferuje bardzo klasyczne w kolorze szarym lub czarnym. Szukam ostatnio bez rezultatu czarnych, klasycznych czółenek na max. 6cm obcasie i nie ma oczywiście. Szukałam torebki jakiejś dużej i mało kiczowatej, prostej ponadczasowej, czarnej, znalazłam niby z jakimś frędzlem, jak mi się znudzi to odczepię . W ogóle jestem fanką klasycznych ciuchów, szczególnie butów. Do tego zakładam jakieś kolorowe rajstopy, szalone apaszki itd. Przez jakiś nawet nie mogłam znaleźć t-shirtów długich i jednokolorowych. Teraz kupuje dwupaki w h&m niedrogie są, a jakościowo wbrew pozorom bardzo dobre.
Szukam teraz kobaltowej (indygo) tuniki na ramiączka i nie ma ich za bardzo.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 00:40   #80
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

jakby sie ktos natknal na allegro na takie ozdoby do wlosow w postaci chinskich paleczek bylabym wdzieczna szukam szukam moze sie to "jakoś" nazywa
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:05   #81
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez sylwia468 Pokaż wiadomość
jakby sie ktos natknal na allegro na takie ozdoby do wlosow w postaci chinskich paleczek bylabym wdzieczna szukam szukam moze sie to "jakoś" nazywa
faktycznie na all nie ma, wpisałam w google "pałeczki do włosów" i wyskoczyło to:

http://www.pakamera.pl/spinki-palecz...--nr153498.htm

__________________
cookie monster
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:03   #82
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Jak w załączniku Widziałyście w sklepach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,0 KB, 170 załadowań)
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:27   #83
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez sylwia468 Pokaż wiadomość
jakby sie ktos natknal na allegro na takie ozdoby do wlosow w postaci chinskich paleczek bylabym wdzieczna szukam szukam moze sie to "jakoś" nazywa

Kiedyś kupiłam takie na allegro .. były z jakiegoś drzewa afrykańskiego..czarne bardzo ładne rzeźbione końcówki i niedrogie.
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:28   #84
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam takie na allegro .. były z jakiegoś drzewa afrykańskiego..czarne bardzo ładne rzeźbione końcówki i niedrogie.
A powiedz mi pod jakim haslem szukalaś bo ja szukam szukam i znalezc nie moge szukalam pod haslem "paleczki" i inne takie.
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 17:18   #85
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

widziałyście może takie króciutkie katanki,w tamtym roku były a teraz nie ma nigdzie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:49   #86
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja nigdy nie mogłam znaleźć zwykłej, najzwyklejszej w świecie bokserki białej!
i co ? ide dzisiaj do Deepa, a tam widze piękną bviałą bokserke za 30 zł ) - 40% zapłaciłam za nią 17 zł i jestem mega zadowolona ))
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 15:01   #87
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Poszukuję takich butów albo chociaż podobnych. Te na zdjęciu są firmy Bronx. W sklepie internetowym dostępny jest tylko rozmiar 37,a ja potrzebuję mniejszy. Widziała może któraś z Was coś w tym stylu? Baaaardzo mi zależy na tych butach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1729-139444-p.jpg (16,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1729-139444-6.jpg (10,2 KB, 8 załadowań)
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:32   #88
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Oo, tak, znam ten ból... Marzą mi się okulary-serca, w czerwonych oprawkach i z czerwonymi szkłami. I jeszcze zamszowe botki na 5-7cm słupku - szare, czarne albo granatowe. I jeszcze koszula taka, jak ma dziewczyna na zdjęciu... Mogłabym tak wymieniać bez końca!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blair.jpg (27,4 KB, 74 załadowań)
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:03   #89
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja jak sobie coś wymarzę, to najczęściej rozmiarowo się nie kwalifikuję :/ Ostatnio tak miałam z chabrowymi spodniami. Znalazłam jedną parę niby mojego rozmiaru i już się tak cieszyłam, a tu za małe x(
I nigdzie u siebie nie mogłam znaleźć kobaltowych bluzek, zawsze odcień był dla mnie za jasny, jeśli już było coś zbliżone kolorystycznie, bo wszędzie tylko zieleń i żółć :/
Mi się marzą ciuszki z takiej jednej stronki, niestety, jest koreańska, więc poszukuję odpowiedników w miejscowych sklepach, a i z tym ciężko, ech
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 01:35   #90
rastafara
Raczkowanie
 
Avatar rastafara
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: heart-shaped box
Wiadomości: 31
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

mam mały problem,
u paru osób w moim mieście zobaczyłam pewne spodnie i cóż, zakochałam się ; ]
a, że nieco dziwnie jest podchodzić do obcej osoby i pytać o odzienie, postanowiłam sama wyniuchać gdzie można je zdobyć. trochę się przeliczyłam, bo, jak się okazało, to wcale nie takie proste ; |
wydaje mi się, że są z H&M, oczywiście to jedynie przypuszczenie i zapewne się mylę. nie sprawdzę tego niestety bo najbliższy sklep we Wrocławiu...

były to beżowe rurki-biodrówki, w szerokie, brązowe, pionowe pasy.
narysowałam je w paincie, ale cóż, z moim talentem to nieco odbiegają od orginału.
załączyłam rysuneczek - brąz którego użyłam za bardzo nie przypomina tego na spodniach, ale cóż. i pasy powinny być troche bardziej od siebie oddalone ; P

czy jest ktoś w stanie mi pomóc? *bambi eyes*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie xd.JPG (9,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Bo ona jest, jest ładna i cfana, wykorzystuje każdego napotkanego pana.
Jest ładna i cfana i choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama wciąż ; >
rastafara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.