Mikrodermabrazja - czy są efekty? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 12:59   #31
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

mosia możesz sie zawsze do mnie zwrócić, ale czasem mogę długo nie odpowiadać bo mam malutką córeczke no i klientów od czasu do czasu.
Wiesz ja się tutaj nie reklamuje, chodź może powinnam otworzyć swoja strone ze zdjęciami makijazy, opisem zabiegów
Bycie tutaj traktuje jako swoja "pracę " społeczną, cieszy mnie jak komus moge pomóc, uswiadmomić, wyjaśnić, uchronić od złych decyzji, "powalczyć" ze kiepskimi usługami kosmetycznymi. Czasem aż mi się wierzyć nie chce jak dziewczyny opisuja czego doświadczyły w profesjonalnych zakladach kosmetycznych. Włosy się na głowie jeżą i coraz częściej rozumiem obawy klientów, ich "dziwne" pytania jak dla mnie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 00:01   #32
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Witaj Lowczyni mam do Ciebie pytanie...
Mam 29 lat i problem trądziku odkąd pamiętam Niedawno dowiedziałam się że to wszystko wina hormonów ale leczenie będzie skomplikowane i trudne, nawet nie wiem czy będą jakieś namacalne efekty tego leczenia.
W każdym razie nie mogę stosować żadnych absolutnie żadnych kremów bo po każdym mam wysyp pryszczy. Dlatego moja twarz mimo że powinna być już od dawna solidnie nawilżana to wysusza się coraz bardziej a nie mogę jej wspomóc żadnymi kremami, dlatego jest przesuszona i coraz bardziej traci swoją jędrność
Chciałabym się wybrać na mikrodermabrazję i już nawet nie chodzi mi o efekt usunięcia blizn potrądzikowych i samego trądziku bo w to jakoś już nie wierzę ale chciałabym się od Ciebie dowiedzieć czy mikrodermabrazją uzyskam efekt większej jędrności skóry na twarzy i czy będzie ona bardziej jędrna, napięta i zagęsczona
Widziałam kilka filmików na YT w których wykonywana jest mikrodermabrazja i zauważyłam że podczas tego zabiegu bardzo rozciąga się skórę tym małym urządzonkiem zastanawia mnie czy to aby jeszcze bardziej nie rozciągnie mojej i tak już średnio jędrnej cery.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:43   #33
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

nie mam zbyt dużego doświadczenia z mikrodermabrazją ale po tym zabiegu moja skóra była bardzo wysuszona i musiałam ją nawilżyć właśnie kremem... Na pewno po mikro skóra jest jaśniejsza, oczyszczona, jest po prostu ładniejsza
To tyle z mojej strony, nic więcej konkretnego nie potrafię powiedzieć, może niech wypowiedzą się inne dziewczyny na ten temat...
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:41   #34
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Witaj Lowczyni mam do Ciebie pytanie...
Mam 29 lat i problem trądziku odkąd pamiętam Niedawno dowiedziałam się że to wszystko wina hormonów ale leczenie będzie skomplikowane i trudne, nawet nie wiem czy będą jakieś namacalne efekty tego leczenia.
W każdym razie nie mogę stosować żadnych absolutnie żadnych kremów bo po każdym mam wysyp pryszczy. Dlatego moja twarz mimo że powinna być już od dawna solidnie nawilżana to wysusza się coraz bardziej a nie mogę jej wspomóc żadnymi kremami, dlatego jest przesuszona i coraz bardziej traci swoją jędrność
Chciałabym się wybrać na mikrodermabrazję i już nawet nie chodzi mi o efekt usunięcia blizn potrądzikowych i samego trądziku bo w to jakoś już nie wierzę ale chciałabym się od Ciebie dowiedzieć czy mikrodermabrazją uzyskam efekt większej jędrności skóry na twarzy i czy będzie ona bardziej jędrna, napięta i zagęsczona
Widziałam kilka filmików na YT w których wykonywana jest mikrodermabrazja i zauważyłam że podczas tego zabiegu bardzo rozciąga się skórę tym małym urządzonkiem zastanawia mnie czy to aby jeszcze bardziej nie rozciągnie mojej i tak już średnio jędrnej cery.
Dziwi się że jeśli masz problem z trądzikiem nie wybierzesz się na oczyszczanie twarzy???

Ale odnośnie twojego pytania TAK. Ale po seri, tak w wieeelkim skrócie zcieranie naskórka powoduje że więcej jest tworzonych włókien kolanegnowych i elastyny. Martwy naskórek się spłyca a narasta skóra właściwa.
A co do rozciągnia to nie rozciąganie (chyba że ktoś to źle robił)tylko naciągnięcię skóry. Skóra nie jest dobrze napięta na twarzy na dodatek jest nie równa i dlatego należy ją delikatnie naciągnąć i przytrzymać. Ale nie martw się nie spowoduje to jej uszkodzenie na 100% , nikt nie robi tego na chama tylko z wyczuciem.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:48   #35
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

A czy oczyszczanie twarzy to ręczne usuwanie zaskórników ? Tzn że kosmetyczka sama będzie je wyciskać palcami ? :/ Bo jeśli tak to nigdy w życiu na to nie pójdę, koleżanka była i po tym wyglądała okropnie. No chyba że są jakieś inne sposoby oczyszczania twarzy za pomocą jakiś urządzeń. Myślalam o pillingu kawitacyjnym ale nie wiem na ile nadawałby się na moją twarz.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2012-01-04 o 16:49
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:37   #36
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
A czy oczyszczanie twarzy to ręczne usuwanie zaskórników ? Tzn że kosmetyczka sama będzie je wyciskać palcami ? :/ Bo jeśli tak to nigdy w życiu na to nie pójdę, koleżanka była i po tym wyglądała okropnie. No chyba że są jakieś inne sposoby oczyszczania twarzy za pomocą jakiś urządzeń. Myślalam o pillingu kawitacyjnym ale nie wiem na ile nadawałby się na moją twarz.
tak w wielkim skrócie oczyszczanie manualne twarzy to ręczne usuwanie zaskórników, ale widze że koleżanka trafiła znów na kolejną "cudowną" kosmetyczkę hahhaha. Już nie zliczę ile razy jak ktoś do mnie pierwszy raz przyjdzie (bo koleżanka była i była zadowolona) na oczyszczanie manualne to słysze pytania: a bedę mogła jutro iśc do pracy? ja specjalnie na piątek się umówiłam z Panią aby jakoś przez weekend dojśc do siebie. Ręcę mi opadają ale wiem że te pytania nie biorą się z powietrza. To efekt żle wykonanego zabiegu i potem jedna osoba przekazuje drugiej osobie opinie.
Po pierwsze to na pewno nie jest to przyjemny zabieg, trochę boli. Ale dobrze wykonany tzn prawidłowo daje rewelacyjne efekty. Trwa on u mnie nawet 3 godziny, ale ja nie oszczędzam na maskach, ampułkach. Kiedyś jak pracowałam w salonie u kogos byłam zmuszona zrobić go w 1,5 godziny. To jest nie możliwe aby zrobić go dobrze i stąd takie efekty że ktoś tydzień leczy buzie.(a dłużej jak jeszcze "kosmetyczka" użyła łyżeczki unny).Jeśli prawidłowo składa się ona min. z maski rozpulchniajacej = 20 minut, samego oczyszczanie średnio 20-30 minut, darsonwal, maska ściągająca 20 minut, ampułka tłoczona sonoforezą 10 minut, maska algowa łagodząca 20 minut. To jakim cudem można zdązyć w 1,5 godziny. Ale moja szefowa zarządziła że robi się rozpulchnianie oczyszcanie i jedna maska. Nie nawidzę odwalania fuszerki i szybko stamtąd odeszłam.
Więc jak trafisz na dobrą kosmetyczkę to spokojnie możesz się zdecydować, twarz na pewno będzię lekko zaczerwieniona, w miejscach gdzie użytko igły jeśli bedzie taka niezbędna koniecznoś ćdelikatny strupek. Ale na drugi dzień spokojnie można iśc do pracy

O peelingu kawitacyjnym zapomnij jak ktoś ma trądzik to pomoże tyle co umarłemu kadzidło
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-01-04 o 21:39
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:21   #37
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Ja dziś dzwoniłam do kosmetyczki do której byłabym zdecydowana pójśc na takie oczyszczanie twarzy i zapytałam o długość takiego zabiegu a ona powiedziała godzina także już chyba wiem do kogo nie iść, ale kurcze bardzo ciężko znaleźć dobrą kosmetyczkę, trzeba wybrać metodą prób i błędów niestety kosztem własnego portfela i cery...
Czyli polecasz najpierw manualne oczyszczanie twarzy a potem ewentualnie mikrodermabrazję tak ?
Bo rozumiem że mikrodermabrazja bez wcześniejszego oczyszczania nie przyniesie efektu ? Nawet gdyby była zastosowana mikro i kwasy razem ?
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 16:10   #38
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

patycek jest stara zasada najpierw trzeba cerę oczyścić a potem dopiero robić cokolwiek innego Uwierz mi że po oczyszczaniu manualnym poźniej po wszystkich zabiegach bedziesz miala lepsze rezultaty.

Szukaj do skutku kosmetyczki, wybór jest duży i nie chodzi o kasę tylko że ktoś ci spartoli ceręi zamiast lepiej będzie gorzej
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 17:39   #39
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

No u mnie też chodzi o kasę bo jakby mi tak przyszło sprawdzać wszystkie kosmetyczki w mieście i testować ich zabiegi to bym poszła z torbami, dlatego lepiej dla moich finansów jak i cery znaleźć jak najszybciej tą odpowiednią
Dziękuję za udzielone informacje
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:53   #40
ajuka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 108
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Moja siotra wczoraj była na mikrodermoabrazji. Jednak teraz w miejscach, gdzie miała najbardziej naciskane ma bardzo czerwoną skórę taką jakby skorupkę. Reszta cery wygląda ok ogólnie widac lekkie wygładzenie. Czy takie coś może się zdarzyc, kiedy to ustąpi, co ma zrobic ? Nie wygląda to za dobrze. Mikrodermoabrazja była robiona w klinice dermatologicznej u sprawdzonej pani dermatorlog dorkotra nauk medycznych.
ajuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:23   #41
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez ajuka Pokaż wiadomość
Moja siotra wczoraj była na mikrodermoabrazji. Jednak teraz w miejscach, gdzie miała najbardziej naciskane ma bardzo czerwoną skórę taką jakby skorupkę. Reszta cery wygląda ok ogólnie widac lekkie wygładzenie. Czy takie coś może się zdarzyc, kiedy to ustąpi, co ma zrobic ? Nie wygląda to za dobrze. Mikrodermoabrazja była robiona w klinice dermatologicznej u sprawdzonej pani dermatorlog dorkotra nauk medycznych.
Ciezko mi powiedziec czy to normalna reakcja jak nie widze skory. Ale w miejscach ktore mocnie sie zciera (np: po to aby spłycic zmarszczki, przebarwienia) moga pojawic sie zaczerwienienia a nawet po kilku dniach drobne strupki. Wszystko zalezy od sily i gradacji mikro. Ja wychodze z zalozenia ze lepiej zrobic delikatniejsza mikro 2/3 razy niz raz i przesadzic. Bo nigdy nie ma pewnosci czy po strupkach nie beda blizny. Inna sprawa ze zazwyczaj takie panie dermatolog doktor ect nie nakladaja po mikro ampulki lagodzacej i maski. Tylko krem i do domu. A prawidlowo po mikr nakłada sie ampulke i maske lagodzaca dopiero krem z wysokim filtrem. Wtedy skora nie jest tak podrazniona i lepiej sie goi.
Ciekawe czy sprawdzona pani doktor poinformowala siostre jak ma teraz o cere dbac, zwlaszcza zima i co i jak uzywac?
Radze jak najzadziej i bardzo szybko myc cere lagonym zelem i splukiwac woda przegotowana plus woda termalna i jak tylko czuje ze skora jest sucha, zciagnieta nakladac krem, nawet kilkakrotnie w ciagu dnia, nie wystawiac czasem buzie na slonce, wiatr czy mroz. Czasem nie zdrapywac strupkow!!!!!.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-01-06 o 16:25
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 15:08   #42
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Czy to normalne że kosmetyczna po mikrodermabrazji zaleciła mi pielęgnacje cery mydłem siarkowym ??
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:11   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Pytanie mam do Lowczyni Moze bedziesz w stanie odpowiedziec. Skad mam wiedziec co dla mojej cery bedzie lepsze- mikrodermabrazja diamentowa, czy peeling kwasami?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:37   #44
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Czy to normalne że kosmetyczna po mikrodermabrazji zaleciła mi pielęgnacje cery mydłem siarkowym ??
możliwe, ale powinienaś go uzywać dopiero jakies tydzień półtora po mikro.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Pytanie mam do Lowczyni Moze bedziesz w stanie odpowiedziec. Skad mam wiedziec co dla mojej cery bedzie lepsze- mikrodermabrazja diamentowa, czy peeling kwasami?

jestem w stanie ale musiałąbym tutaj zrobić wykład jak dla moich studentek i zajełabym gdzieś 2 strony wizażu. To nie takie proste w 3 zdaniach ci odpowiedzieć. Radzę isc do sprawdzonej kosmetyczki i ona powinna ci wyjaśnić. A czasem najlepiej jest zrobić mikro a potem kwasy oczywiscie jako jeden zabieg
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:53   #45
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
możliwe, ale powinienaś go uzywać dopiero jakies tydzień półtora po mikro.




jestem w stanie ale musiałąbym tutaj zrobić wykład jak dla moich studentek i zajełabym gdzieś 2 strony wizażu. To nie takie proste w 3 zdaniach ci odpowiedzieć. Radzę isc do sprawdzonej kosmetyczki i ona powinna ci wyjaśnić. A czasem najlepiej jest zrobić mikro a potem kwasy oczywiscie jako jeden zabieg
Dziekuje za odpowiedz. Wlasnie kosmetyczka powiedziala ze wg niej mikro. i to ze 3 zabiegi co 2 tyg...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:45   #46
Roxana20
Przyczajenie
 
Avatar Roxana20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Ja mam w planach 5 zabiegów mikrodermabrazję + peeling kwas pirogronowym. Jestem po trzecim zabiegu i za każdym razem mam tak jakby porysowaną twarz. Nie jest to głębokie i generalnie szybko się to złuszcza i schodzi, ale jednak twarz przez kilka dni nie nadaje się na wyjście. Zastanawiam się czy jednak takie porysowanie cery jest prawidłowe Jak już się to wszystko złuszczy to znowu mam wysyp. Może źle pielęgnuję...nie wiem. Ani mikro a tym bardziej kwas zaraz po nie należy do najprzyjemniejszych. Ppomimo, że kwas kosmetyczka trzyma mi krócitko to piecze jak nie powiem co... Dodam, że cere mam ciężką - rozszerzone pory, zaskórniki i drobne wypryski. Od listopada stosowałam triacneal i jakoś szału nie zrobił, po miesiącu wpadłam na tonik z BU 10% i na to od razu triacneal i już coś więcej sie działo.
Przede mną jeszcze 2 mikro+kwas, a potem 1 kawitacja i 3 oskydermabrazje, które już zamierzam robić równolegle razem z tonikiem BU i triacnealem w domu. Co ma być to będzie Mogę informować o efektach, jeśli kogoś to zainteresuje.
Roxana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:13   #47
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Roxana jeśli piszesz o takich tzw porysowaniach to masz robioną mikro diamentową. Kosmetyczka musiała ci gdzieś mocniej docisnąc głowice, albo mocniej zassać i taki jest rezultat. Przy mikro korundowej tego by nie było.
Dobre masz te zabiegi tylko jak piszesz jaką masz twarz bo po co ci wogole później w przerwie zrobic peeling kawitacyjny. On się nie sprawdza w takich cerach jak ty masz, ani ci nie pomoze ani nie zaszkodzi rezultatu prawie zadnego nie bedziesz widziala.
Lepiej odczekać i dopiero zrobić oxydermabrazję.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:47   #48
Roxana20
Przyczajenie
 
Avatar Roxana20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Wiem, że jest to mikro diamentowa oraz że jest mocno, no i właśnie sie zastanawiałam czy aby nie jest za mocno. Nie znalazłam też na necie dużo wpisów z zarysowaniami po mikro, stąd moje wątpliwości. Po Twoim wpisie Lowczyni i po obserwacjach skóry, wiem, że wszystko powinno być ok
Co do oksydermabrazji i kawitacji, to oba zabiegi kupiłam na zbiorowych zakupach i zdaję sobie sprawę, że kawitacja cudów nie zdziała. Faktycznie zrobie oksy a potem tą kawitację (jak już ją mam "zapłaconą"), ale z nastawieniem tylko lekkiego odświeżenia cery.
Ps. dzięki za rady
Roxana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:05   #49
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez Roxana20 Pokaż wiadomość
Wiem, że jest to mikro diamentowa oraz że jest mocno, no i właśnie sie zastanawiałam czy aby nie jest za mocno. Nie znalazłam też na necie dużo wpisów z zarysowaniami po mikro, stąd moje wątpliwości. Po Twoim wpisie Lowczyni i po obserwacjach skóry, wiem, że wszystko powinno być ok
Co do oksydermabrazji i kawitacji, to oba zabiegi kupiłam na zbiorowych zakupach i zdaję sobie sprawę, że kawitacja cudów nie zdziała. Faktycznie zrobie oksy a potem tą kawitację (jak już ją mam "zapłaconą"), ale z nastawieniem tylko lekkiego odświeżenia cery.
Ps. dzięki za rady
Ja też mialam takie zarysowania na twarzy i uwidocznił mi je podklad bo tak bym nie zauważyła.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:02   #50
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Roxana z tymi zarysowaniami to nie tak do końca dobra sprawa. Prawde mówiąc to nie powinnaś wogóle ich mieć. Moja znajoma przez 2 lata miała ślad właśnie po takim zarysowaniu na czole. Nie będę pisała jak była wkurzona. Ale to sa właśnie "zalety" mikro diamentowej, może też niedoświadczonej kosmetyczki. Przy mikro korundowej nie ma takiej możliwości aby się wydarzyło.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:54   #51
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Poraz drugi zrobiłam sobie mikrodermabrazje. Wszystko robie zgodnie z zaleceniami kosmetyczki, dlatego jesli chodzi o jakies serie zabiegu, to mnie nie dotyczy, wystarczy jeden co jakies 3 miesiace. Z efektów jestem mega zadowolona.
Tylko tak, mam cere mieszana, w trakcie tej zimy, strefa T a nawet niemalze cała twarz była mocno sucha.
I po zabiegu niesamowicie mi sie łuszczy. Czoło jest tak jakby zmęczone, wokół ust mocno odchodzi skóra. Już sama nie wiem, czy to normalne?

Jeśli chodzi o pielęgnacje po, to dostałam kremy na dzien, na noc, wszystko stosuje, ale dziś się obudziłam i w połączeniu z podkładem wyglądałam nie za ciekawie.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 09:56   #52
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Poraz drugi zrobiłam sobie mikrodermabrazje. Wszystko robie zgodnie z zaleceniami kosmetyczki, dlatego jesli chodzi o jakies serie zabiegu, to mnie nie dotyczy, wystarczy jeden co jakies 3 miesiace. Z efektów jestem mega zadowolona.
Tylko tak, mam cere mieszana, w trakcie tej zimy, strefa T a nawet niemalze cała twarz była mocno sucha.
I po zabiegu niesamowicie mi sie łuszczy. Czoło jest tak jakby zmęczone, wokół ust mocno odchodzi skóra. Już sama nie wiem, czy to normalne?

Jeśli chodzi o pielęgnacje po, to dostałam kremy na dzien, na noc, wszystko stosuje, ale dziś się obudziłam i w połączeniu z podkładem wyglądałam nie za ciekawie.
Wiesz w zime każdy ma prawie problem z cerą nawet tłustą jeśli chodzi o przesuszanie, wykańczają ją grzanie w domach i zmiana temperatur. Jeśli stosujesz te kremy które ci dała kosmetyczka i nic się nie zmienia tz że nie spełniają twoich oczekiwań i dalsze ich używanie traci sens. Nie wiem jakich kosmetyków uzywasz po mikro, jaki jest ich skład więc cięzko mi coś powiedzieć.
Radziłabym ci zrobic peeling enzymatyczny, aby chociaż ta skóra troszkę ładniej wygladała(bo to co ma się złuszczyć i tak z czasem zejdzie). Podkład sobie na razie daruj bo tylko wyolbrzymi wizualnie problem i dodatkowo ją podsuszy.
Ja na twoim miejscu na noc jak nikt ci nie widzi używała bogatszego, mocno nawilżającego kremu lub nawet półtłustego. Nikt cie nie widzi więc świecenie buzi nie bedzie ci przeszkadzac. Zwróć uwage czy w składie twoich kremów jest kwas hialuronowy i ceramidy. Te składniki pięknie nawilżaja.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-02-26 o 10:02
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:17   #53
bonnie8blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Witam was serdecznie, jestem umowiona na mikrodermabrazje za 2 tygodnie, kupilam ja na na zkupach zbiorowych po bardzo okazyjnej cenie, ktora teraz zaczyna mnie martwic. zabieg kosztuje 30 zl i boje sie ze ta niska cena oznacza tez niska jakosc oraz ze z moja twarza po tym zabiego moze stac sie cos zlego mam cere dosyc trudną, przetluszczajaca sie strefa T, rozszerzone pory, sporo przebarwien i zaskornikow, czasami wyskocza mi jakies 2 pryszcze ktore dlugo nie chcą zejsc i strasznie sie z nimi mecze :/ teraz zaczynam zastanawiac sie czy mikro jest dla mnie dobrym zabiegiem i czy nie spowoduje wiecej zlego niz dobrego ??
dodam ze w gabinecie w ktorym ma byc ten zabieg wykonywany bylam wczesniej na peelingu kawitacyjnym i nic nie wzbudzilo moich podejrzen sama juz nie wiem czy isc na ta mikrodermabrazje czy odwolac zabieg, pomocy
bonnie8blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:26   #54
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

bonnie8blue, wiesz w tym zabiegu można wiele spartolić (nie chce mi się tutaj wymieniać i nie chce cię niepotrzebnie może straszyć) ale skoro byłaś u nich na peelingu kawitacyjnym to może nie będzie źleChodź powiem szczerze że dla mnie jako kosmetyczki zabiegi kupowane po okazyjnej cenie to coś poniżej mojej godności. Sory ale za 30 zł to ona nawet 30% kosztu zabiegu nie pokryje, no chyba że nie nałoży ci ani ampułki, nie wtłoczy ją sonoforezą nie zrobi maski tylko nałozy krem i puści do domu, co jest możliwe. Za 30 zł to by mi się nie chciało rączki do mikro podnieść. Ludzie nie zdają sobie sprawy albo nie myślą, na koszt zabiegu składa się i sprzęt, kosmetyki, podatek, opłaty woda, światło, wynajęcie lokalu ect.
Życzę powodzenia
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-03-01 o 13:29
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:20   #55
bonnie8blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Lowczyni dziekuje slicznie za odpowiedz, teraz sprawdzilam dokladnie na kuponie i calosc nazywa sie mikrodermabrazja z glinką i serum.. chyba pojdę na ten zabieg mam nadzieje ze nie bede tego zalowac
Ps: wiem, ze to pytanie nie na temat ale czy korzystalas moze z maseczek algowych firmy clarena ? czy warto zafundowac sobie taka maske ? bo mam znizke 30% na ta maseczke i nie wiem czy sie zdecydowac jeszcze raz dziekuje za odp
bonnie8blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:20   #56
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

b0nnie ja między innymi pracuje na Clarenie, maski algowe spokojnie od nich mogę polecić. Napisz jak tam po mikro.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:56   #57
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Witajcie, byłam na jednym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej plus maseczka algi+aloes, w pierwszym momencie wydawało mi się efekt jest fajny, natomiast dwa dni po zabiegu miałam z powrotem sterczące skórki Czy to aby nie za szybko? Co prawda nie spodziewałam się jakiś cudów ale po 2 dniach?? i teraz mam czekać jeszcze 8 dni żeby zrobić kolejną, z tymi skórami na twarzy ..?? Czy to możliwe żeby ten zabieg był źle wykonany np. za słabo? Po zabiegu miałam tylko delikatnie ściągniętą skórę, nie czułam potrzeby jakiegoś większego niż zwykle nawilżenia... Iść na następny zabieg??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-03-03 o 20:59
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:11   #58
voyage
Raczkowanie
 
Avatar voyage
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Po jakim czasie od zabiegu mikrodermabrazji diamentowej można się wybrać na saunę? Nawet następnego dnia czy też wstrzymać się na jakiś czas(jeśli tak to na jak długo?)
voyage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:01   #59
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Witajcie, byłam na jednym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej plus maseczka algi+aloes, w pierwszym momencie wydawało mi się efekt jest fajny, natomiast dwa dni po zabiegu miałam z powrotem sterczące skórki Czy to aby nie za szybko? Co prawda nie spodziewałam się jakiś cudów ale po 2 dniach?? i teraz mam czekać jeszcze 8 dni żeby zrobić kolejną, z tymi skórami na twarzy ..?? Czy to możliwe żeby ten zabieg był źle wykonany np. za słabo? Po zabiegu miałam tylko delikatnie ściągniętą skórę, nie czułam potrzeby jakiegoś większego niż zwykle nawilżenia... Iść na następny zabieg??
Napisz, co konkretnie masz na myśli pisząc "odstające skórki"? Czy chodzi ci o to ze skóra się złuszcza po zabiegu? Jeśli tak, to jest to normalne i oznacza prawidłową reakcję. Kolejny zabieg powinnaś zrobić najwcześniej po ok. 2 tygodniach, robienie tego szybciej jest bezsensowne, gdyż skóra w ogóle nie zdąży się odbudować. Co do nawilżania - mam nadzieję że zostałaś poinformowana przez kosmetyczkę, że po takim zabiegu trzeba bardzo skórę nawilżać i natłuszczać oraz stosować filtry przeciwsłoneczne, bez względu na pogodę. I to nawilżanie nie powinno być zależne od tego co odczuwasz. Jeżeli nie nawilżałaś skóry odpowiednio, to te odstające skórki mogą być wynikiem przesuszenia.
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:50   #60
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Hej dziewczyny! dziś byłam po raz pierwszy na zabiegu mikrodermabrazji. Kosmetyczka patrząc na moja cerę stwierdziła ze bede musiała miec kilka zabiegów w odstepach tygodniowych, aby te przebarwienia i nierówności na mojej skórze zniwelowac. Jak Myslicie czy to nie za często? czy może własnie tak powinno byc, że co tydzien móc przebijac się do skóry głebiej...sama juz nie wiem. Ogolnie to zabieg bardzo przyjemnypolączony z kawitacją i mezoterapią bezigłową. Mineło 3 godziny od zabiegu a juz widze że buzia jest jasniejsza...gładsza, żadnego podraznienia nie ma.
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 19:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.