Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:27   #1
mia-monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10

Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)


Cześć.

Czy zna ktoś salę w Warszawie lub okolicach, która pomieściłaby od 250 do 300 osób (raczej bliżęj tych 250), za którą nie wydałabym majątku? Bo dla większości sal, które znalazłam cena waha się od 180 zł do 220 zł (co przy tak dużej liczbie gości daje ok. 50 tys - na samą sale, a gdzie reszta)

Pomóżcie
mia-monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 09:24   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

może pomogą Ci dziewczyny z Wątku Warszawskiego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=485568&page=21

Co do ceny niestety taniej jak 180-190zł/os nie znajdziesz, chyba że całe wesele przeniesiesz do innego miasta i opłacisz noclegi gościom. Niestety wesele to nie jest tania sprawa i przy takiej ilości osób trzeba się liczyć z olbrzymim wydatkiem, albo zrezygnować z wielkiego wesela.
Salę na taką ilość osób jednak łatwo znaleźć nie jest...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:14   #3
kzm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

a czy Mińsk Mazowiecki i okolice wchodzą w gre?
Jeżeli tak to mogę polecić kilka
kzm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:13   #4
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

ale okolice to mniej wiecej gdzie? napisz cos blizej
__________________
ja już chce wakacje
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:23   #5
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

ja za 2 tygodnie mam wesele w Ptwocku Wielkim sala 'Rybaczowka', ale 200 osob to tak na styk wejdzie, 250-300 tez by weszlo ale czesc bedzie siedziec w innej sali. Koszt 185zl.
Pamietajcie ze jak zapraszacie 250 to przyjdzie 190. My zaprosilismy 220 i przyjdzie 160. Zawsze komu cos wypadnie albo znajda sie sknery co nie chca wydawac kasy na prezent.
Duza sala jest tez HADA miedzy Otwockiem a Minskiem chyba jakos tak.
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:19   #6
mia-monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Cześć
Przepraszam, ale nie mogłam wcześniej odpowiedzieć ze względu na nawał pracy.
Co do okolic Warszawy to sama nie wiem jak daleko. Najlepiej gdyby to było gdzieś do 30-40 minut z Wawy(prawobrzeżna strona). Jeśli ktoś zna jakąś salę (nie musi to być sala wyposażona w kucharza, może być sama sala).
Do kzm: tak, w Mińsku jak masz salę może być
Do gosiakk: Wiem, że trzeba liczyć mniej, ale szukam sali na 300 osób, bo tyle będzie zaproszonych. Nawet jeśli nie przjedzie 50 czy 60 to sala na 200 osób będzie za mała. Poza tym, tak naprawdę to, że część osób powie Ci że nie przyjedzie wcale tego nie oznacza. Dzięki za radę, sprawdzę salę HADA
Pozdrawiam
mia-monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:58   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Mia-monia generalnie przyjęło się potwierdzać przybycie bo płaci się za każdego gościa i jak ktoś nie potwierdzi i/lub powiedział, że go nie będzie to jednak jest duży koszt płacić za te osobę bo może jednak będzie( bo takich osób uzbiera ci się ze 20)
Jak zaczniesz sobie wszystko liczyć to sama zobaczysz.
Z resztą dziewczyny piszą Ci ze swojego doświadczenia. Dużo ludzi odmawia przy zapraszaniu, u nas sporo było z zagranicy nie dało rady przyjechać ze 120 było 86 (ale spodziewałam się właśnie koło 80os) koleżanka zaprosiła 250 na weselu było 170 ( a opłaconych miejsc ponad 180 bo tyle osób potwierdziło).
Jeśli zapraszasz 300 myślę, że przyjdzie max 230.

Musisz się liczyć z tym, że sale na 300 osób będą miały większe stawki na wesela poniżej 250

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-09-29 o 14:02
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 08:55   #8
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Poza tym jak wezmiesz sale na 300 osob a przyjdzie 240 to bedzie bardzo duzo wolnego miejsca, jednak lepiej jak jest ciut ciasno niz pustka na parkiecie...
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 13:46   #9
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

My nie mamy tak dużego wesela, ale oglądaliśmy jedną dużą salę - ładna, choć bardziej studniowkowa niż weselna. Ale okolica jest piękna + dobre jedzenie (jedliśmy w pobliskiej restauracji). To jest Kuźnia Napoleońska, jak się jedzie na Poznań, kawałek za Bloniem (ok. 30 kim od Wawy), ceny od 180 zł za osobę ze wszystkim (tortem, napojami, alkoholem).
Pamiętaj też, żeby z zaproszonych gości odliczyć ok 20% to wyjdzie Ci realna liczba.
Ładną salę i dużą mają też w http://www.baccara.info.pl/ to jest bliżej, ale na pewno drożej.
My mamy salę (opłata tylko za salę, kucharkę załatwia się samemu), co może dac obnizkę kosztów, ale na sali było max 190 os. (na tyle osób właściciel miał największe wesele).
Powodzenia!
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:24   #10
mia-monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Cześć

Z tej strony znowu ja. Po chwilowym braku czasu aby odwiedzać forum, wróciłam. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jeśli jeszcze któraś z Was ma informacje na temat sali weselnej to niech pisze. Bardzo podoba mi się propozycja "Ewelinka i już" - Kuźnia Napoleońska jest bardzo ładną salą.
Nie wiem jak dokładnie podana cena odnosi się do jedzenia (a konkretniej do tego co w menu weselnym jest za 190 zł - ile jest dań, przekąsek itp.)

Z drugiej strony podana restauracja byłaby idealna gdyby była po mojej stronie Wisły. Chętnie dowiem się o podobnym salach, które będą położone bardziej po stronie prawego brzegu Wisły. Mogę dodać, że mieszam na Białołęce.

Jeszcze raz.. linki/adresy mile wdziane
mia-monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:02   #11
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Nasza sala http://www.salaweselnaprazmow.pl/
Na rok 2012 cena 150pln za osobę (wszystko).
Mieści spokojnie 300 osób
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 10:12   #12
karolinko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Sprawdź Restauracje u Hawełka na ulicy Wiejskiej, moja znajoma robiła tam wesele na podobną liczbę osób i bez problemu się zmieścili.
karolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 20:40   #13
landyna
Raczkowanie
 
Avatar landyna
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 36
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Jeśli wchodzi w grę dojazd 80km od warszawy to mam salę po ok od 150-180zl od osoby. \Można tez sama sale wynając i swoja ekipę wstawić. jedyny minuś niemam zdjęć sali i trzeba uważać na właścicieli lokalu..
Sala ok 10 kg od bialobrzeg radomskich wkierunku radomia. duży plus sala do 350 osób.
za sama sale na 200osob cena ok 5500- 6000zl plus media 1500. w cenie sali masz wyposazona kuchnie sztuce, zastawe itp rzeczy.
Ale klucze dostajecie juz we wtorek i zdajecie sale dopiero w poniedziałek po weselu. czyli poprawiny tez można zrobić.
W okalicach bialobrzeg ekipa gotujaca liczy sobie jesli bierzesz sale i osobno ekipe ok 18-20zl od talerzyka za wykonanie.
jedyna wada jak bierzesz ta sale musisz dokladnie sprawdzac w jakim stanie odbierasz sale. czyli sprawdzenie dokaldnie zastawy krzesel , scian, no wszystkiego. aby pozniej nikt ci nie powiedzial ze twoj gosc ci cos uszkodzil.
ja robie wesele na ok 300osob. wiec kalkulowalam koszty i jest taniej. nawet jesli goscie beda nocowac. to w okolicy sa hoteliki i noclegi i to w calkiem rozsadnych cenach dodatkowo w bialobrzegach jest busa szkolna w ktorej nocleg od osoby jest ok 20-30 zl. autokar z warszawy w ta i z pwrtem kosztuje ok.1500zl miejsc jest ok 50.wiem bo takowy organizuje.
Napewno jest taniej. tylko czy to dla was nie za daleko.
mojego narzeczonego goscie beda mieli ok 100km do sali i jakos sie tym nie przerazaja. bo e 7 jedzie sie ok 1 godziny no do 1,5h przepisowo;-)
ps. jesli jestes zaiteresowana to napisz prywatnie wysle namiary na dom weselny i ewetulanie ekipe gotujaca..
ps. sama bede miala wesele w sierpniu wiec moge wiecej napisac jak bylo;-)
landyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:45   #14
marquuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Jeśli jest to duże wesele i ma być pod Warszawą, to naprawdę ogromną przestrzeń znajdziecie w Willi Zagórze. Hotel znajduje się 7 kilometrów od Warszawy, w Okuniewie. jest położony w naprawdę malowniczej okolicy, na miejscu jest dostęp do wszystkiego, w tym do hotelowych pokoi gościnnych. Sam hotel oferuje mnóstwo miejsca na wesela, ale najpiękniejsze są chyba dwie sale - Królewska i Kominkowa Widziałam, że mają teraz ciekawe rabaty na wesela. Warto sprawdzić
marquuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:15   #15
PannaAmelka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 41
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Ja byłam ostatnio na weselu koleżanki - organizowała je na ponad 240 osób - wydawało mi się że to bardzo dużo ...
Bawiłyśmy się w hotelu Książę Poniatowski w Łazach pod Warszawą i moim zdaniem miejsce bardzo dobrze nadaje się na tak duże imprezy Hotel bardzo ładny, sala elegancka, sensownie ustawione stoły. Nie było absolutnie żadnego ścisku - ani w części jadalnej ani na sali tanecznej. No i przede wszystkim muszę pochwalić obsługę - bardzo miła, sympatyczna, szybko spełniali wszelkie prośby.
Jedzenie smaczne - głównie staropolskie potrawy (chociaż ja niemniej wolę włoską kuchnię) - ale to już kwestia wyboru danych dań
Podobało mi się bardzo. Myślę, że swoje wesele również mogłabym tam zorganizować.
PannaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:41   #16
iversona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Mi się bardzo podoba sala w tym hotelu xxx
czytałam że bez problemu pomieści 250 osób więc akurat pod twoje wymagania

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-10 o 21:07 Powód: Link.
iversona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 06:22   #17
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Hej. Rest jest. Byłam tam na weselu jakieś pół roku temu. Zapamiętałam smaczne jedzenie i ładną salę. Pamiętam że jak zostaliśmy na noc, to mieliśmy później opcję korzystania ze strefy spa. Nie wiem jak wypadają cenowo, ale pod względem standardu jest ok.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:19   #18
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 128
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Mój brat urządzał w Elicie pod Wawą, dokładnime w Otrębusach, oj było świetnie bo ceny znacznie różniące się od tych „warszawskich” a poziom organizacji czy właściwie obsługi (bo w tej kwestii bardziej mogę się wypowiedzieć jako gość) równie wysoki.
Karola2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:30   #19
Mola_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Z hotelem poniatowski - czy ładna kwestia gustu, jak dla mnie to trochę wsiowy przepych (te wymalowane złotem ściany...), wolę nieco skromniejszy i bardziej subtelny klimat. I wg mnie max co tam się zmieści to 180 osób. Ale obsługa faktycznie bardzo dobra, jedzenie też niczego sobie, ogólnie spoko.
A faktycznie, Rest jest bardzo atrakcyjnym miejscem, też uważam, że to jedno z lepszych w Wawie (SPA <3 ).
__________________
Weselna Bywalczyni - byłam tu i tam.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-23 o 09:13 Powód: lonk
Mola_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 15:14   #20
KlaudiaJK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Możesz sprawdzić http://www.loft44.pl/

powinna pomieścić tyle osób ile Ci potrzeba
__________________
Chce linka w stopce
KlaudiaJK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 09:04   #21
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

jeśli chodzi o salę to polecam dom bankietowy "Arkadia" w Sochaczewie . Sama będę mieć tam wesele i jestem bardzo zadowolona Cena od 195 zł. Polecam zajrzeć na ich stronę i zobaczyć zdjęcia (chociaż one i tak nie oddają w pełni uroku tego miejsca :P )
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 09:00   #22
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Polecam zajrzeć do Pałacyku Otrębusy 200 osób wejdzie na spokojnie. Do tego świetne, ładne miejsce, w iście pałacowym stylu. A jeśli chciałabyś wesele w plenerze to również jest taka możliwość. Do tego bardzo smaczne jedzenie, klimatyzowana sala, no i wzorowa obsługa więc polecam się zainteresować. Serdecznie polecam zajrzeć w ich ofertę.
http://www.gdziewesele.pl/Domy-wesel...-Otrebusy.html
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:25   #23
coco_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Ja natknęłam się na wiele pozytywnych opinii o Karczmie Człekówce, mają swoją stronę, można zajrzeć. Weddingtoday też zrobił o nich filmik, dostępny na YT.
coco_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 11:23   #24
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

W Morach masz hotel Rest, w zeszłym roku jeszcze mieli 158 zł od osoby, o co w tej okolicy jest na prawdę ciężko. Bardzo smaczne jedzenie, piękna sala - wiem że do 200 osób, ale u nas było ich dużo mniej. Fajni właściciele, o wszystko idzie się dogadać, no i blisko centrum miasta.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 16:56   #25
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
W Morach masz hotel Rest, w zeszłym roku jeszcze mieli 158 zł od osoby, o co w tej okolicy jest na prawdę ciężko. Bardzo smaczne jedzenie, piękna sala - wiem że do 200 osób, ale u nas było ich dużo mniej. Fajni właściciele, o wszystko idzie się dogadać, no i blisko centrum miasta.
byłam tam na weselu w zeszłym roku we wrześniu i moim zdaniem sala niczym nie zachwyca, jedzenie było poprawne ale bez szału ale to moje zdanie.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 17:57   #26
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Polecam Hilton na Wawrze. Nie wiem jakie ceny (pewnie nie małe), ale miejsce GENIALNE. Byliśmy u znajomych na weselu tam i warunki super. Jedzenie przepyszne, dużo miejsca, fajne nagłośnienie a obsługa lata po całej sali .
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 10:14   #27
kajjj
Przyczajenie
 
Avatar kajjj
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Dla mnie spoko jest hotel Partner w Mińsku moja kuzyka miała tam wesele we wrześniu sama zresztą po weselu mówiła ze byli zadowoleni z organizacji, obsługa i kierownik hotelu się spisali i nie było podobno żadnego fakapu. Z perspektywy gościa (czyli mojej) wszystko było cacy, ciepłe i dobre jedzenie, cały czas pełne stoły czysto w łazience. Niestety nie wiem jak z ceną za talerzyk to już byś musiała sama zadzwonić tam i zayptać
__________________
Lecz po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.
kajjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 13:44   #28
tasmanska
Raczkowanie
 
Avatar tasmanska
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Jak masz już ogarnięte dokładnie liczbę gości, przewidywany koszt na osobę i sprecyzowane na czym ci zależy to najprościej będzie przejrzeć oferty w katalogu sal weselnych w Warszawie. Posortujesz sobie oferty pod kątem ceny itp. i zaoszczędzisz mnóstwo czasu który musiałabyś zmarnować na przeglądanie stron internetowych wszystkich sal.

Edytowane przez tasmanska
Czas edycji: 2017-02-21 o 08:04
tasmanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 13:31   #29
MaczekMakowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Myslę, że spore wesele i w przyzwoitych pieniądzach można zrobić w Kuklówce Radziejowickiej. Tam maja taki namiot przyłączony do całego kompleksu. Zadbany ogród, rzeczka... Ładnie. Ale uwaga na zarzadzajacych - wszystko na piśmie polecam mieć bo jest okrojony personel i się gubią.
MaczekMakowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 19:04   #30
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Sala w Warszawie lub okolicach - gdzie? (duże wesele)

Może Astoria? To dom weselny pod Warszawą Byłam tam na weselu przyjaciółki i byłam na bieżąco w kwestii organizacji uroczystości przyjaciolka chwalila sobie, ze obsluga byla pomocna, doradzala, wspierala itd. fajnie zorganizowac rodzinna uroczystosc w takim zacisznym miejscu z dala od miejskiego zgielku
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-17 19:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.