Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-04, 18:25   #1
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55

Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?


Cześć. Mam problem, który mi dokucza już od dłuższego czasu. A dotyczy on pewnego mężczyzny, do którego nie mam pojęcia jak mogę dotrzeć. Widujemy się w pewnym miejscu około pół roku, tylko że najczęściej spotykamy się tam np. raz na kilka tygodni. Bardzo mi na nim zależy, lecz ta nasza znajomość jest ciągle na tym samym etapie - po prostu znajomych. Dziwne jest to, że za każdym razem kiedy się tam spotykamy mam wrażenie, że on się przy mnie stresuje. Jeśli jesteśmy w tym miejscu, to co jakiś czas do siebie coś mówimy, ale to wszystko jest związane jedynie z tematami tego miejsca, nic poza tym. Ostatnim razem zauważyłam jego dziwne zachowanie, podchodził do mnie, przez chwilę stał obok mnie i za moment sobie szedł. Tak jakby czegoś ode mnie oczekiwał. I zawsze kiedy te spotkania są coraz bliżej końca, to on wtedy często na mnie się patrzy i chodzi blisko mnie. I jeszcze dowiedziałam się, że jak kiedyś stał w grupce osób i ja do nich podeszłam (bo się umawialiśmy w danym miejscu), to jedna osoba powiedziała wtedy do niego, czemu tak nagle ucichł, bo podobno był taki rozmowny przed chwilą. Ciągle odczuwam spiętą atmosferę między nami, a nie chciałabym, żeby tak było. Też się przy nim denerwuje czasami, nie zachowuje się zawsze na luzie, ale to jak on się zachowuje, to jeszcze bardziej mnie krępuje. I zawsze po tych naszych spotkaniach jestem zła, na siebie, na niego i na wszystko, i chce mi się płakać, bo znów nie mam pojęcia kiedy go zobaczę. Czy to będzie za tydzień, dwa, czy za miesiąc (wtedy na pewno).


Może macie dla mnie jakieś rady? Bo nie daję sobie rady z tą sytuacją, a trochę już to trwa.
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:42   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?

Cytat:
Napisane przez ssylwiaa93 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem, który mi dokucza już od dłuższego czasu. A dotyczy on pewnego mężczyzny, do którego nie mam pojęcia jak mogę dotrzeć. Widujemy się w pewnym miejscu około pół roku, tylko że najczęściej spotykamy się tam np. raz na kilka tygodni. Bardzo mi na nim zależy, lecz ta nasza znajomość jest ciągle na tym samym etapie - po prostu znajomych. Dziwne jest to, że za każdym razem kiedy się tam spotykamy mam wrażenie, że on się przy mnie stresuje. Jeśli jesteśmy w tym miejscu, to co jakiś czas do siebie coś mówimy, ale to wszystko jest związane jedynie z tematami tego miejsca, nic poza tym. Ostatnim razem zauważyłam jego dziwne zachowanie, podchodził do mnie, przez chwilę stał obok mnie i za moment sobie szedł. Tak jakby czegoś ode mnie oczekiwał. I zawsze kiedy te spotkania są coraz bliżej końca, to on wtedy często na mnie się patrzy i chodzi blisko mnie. I jeszcze dowiedziałam się, że jak kiedyś stał w grupce osób i ja do nich podeszłam (bo się umawialiśmy w danym miejscu), to jedna osoba powiedziała wtedy do niego, czemu tak nagle ucichł, bo podobno był taki rozmowny przed chwilą. Ciągle odczuwam spiętą atmosferę między nami, a nie chciałabym, żeby tak było. Też się przy nim denerwuje czasami, nie zachowuje się zawsze na luzie, ale to jak on się zachowuje, to jeszcze bardziej mnie krępuje. I zawsze po tych naszych spotkaniach jestem zła, na siebie, na niego i na wszystko, i chce mi się płakać, bo znów nie mam pojęcia kiedy go zobaczę. Czy to będzie za tydzień, dwa, czy za miesiąc (wtedy na pewno).

Może macie dla mnie jakieś rady? Bo nie daję sobie rady z tą sytuacją, a trochę już to trwa.
To, że facet się denerwuje lub przy Tobie denerwuje nie świadczy niestety o tym, że "coś" jest między Wami. Znam wielu facetów, którzy przy kobietach są lekko spięci, nie zawsze wiedzą jak się zachować.

Nie napisałaś o czym rozmawiacie, czy macie wspólne tematy?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 21:05   #3
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?

Jak dla mnie jest on nieśmiały i próbuje do Ciebie zagadać.

''Kupując szczupaka, osiedlasz rybaka''-Paulo Coelho w czasie trollingu na Zalewie Zegrzyńskim
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 22:35   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?

Autorko a co gdyby okazało się że podobasz mu sie? Mieszkacie w jednym mieście? Byłaby fizyczna możliwość żebyście się spotykali?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:57   #5
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Autorko a co gdyby okazało się że podobasz mu sie? Mieszkacie w jednym mieście? Byłaby fizyczna możliwość żebyście się spotykali?
Nie mieszkamy teraz w tym samym mieście, ale bardzo blisko. Za miesiąc będę mieszkać w tym samym mieście, co on.
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 13:12   #6
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Jak zrozumieć zachowanie mężczyzny? Jak delikatnie się zbliżyć?

Zamykam z powodu bana stałego autorki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 14:12:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.