Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 00:58   #91
axa717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi dobre samopoczucie. Jednakże, abym mogła cieszyć się dobrym samopoczuciem muszę być zdrowa, a ponadto muszę się dobrze czuć we własnej skórze. Jak wiadomo nie od dziś, każda kobieta chce być piękna. Każdego dnia dbam o siebie, przykładam wiele uwagi do pielęgnacji swego ciała i włosów, zdrowo się odżywiam, a także jestem bardzo aktywna fizycznie. Wszystko to wpływa na dobre samopoczucie, a te z kolei daje mi mnóstwo siły do działania i do pozytywnego myślenia.
axa717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 09:45   #92
Bozena1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania dają moje dzieci, napędzają mój dzień i mnie do pracy żeby o nie zadbać, dzięki temu że mam tych moich urwisów wstaję codziennie i widzę uśmiech na twarzy moich dzieci. Nie mam większej motywacji do działania niż szczęście swoich dzieci dla tego warto jest żyć
Bozena1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 10:07   #93
AnnaAniol
Przyczajenie
 
Avatar AnnaAniol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co mi daje siłę do działania? Nie ma jednej rzeczy. Z jednej strony to chęć osiągnięcia czegoś co po mnie zostanie kiedy mnie już nie będzie. Z drugiej to moja roczna córka, której chcę zapewnić miłe dzieciństwo, kreatywne zajęcia i jak najlepsze warunki do rozwoju. Z trzeciej to mój mąż i moi rodzice, którym chce udowodnić, że stać mnie na więcej niż komukolwiek się wydaje. Ale wszystko to nie udało by mi się gdybym wierzyła tylko w swoje siły... Siłę i wytrwałość daje mi Ten Ktoś z góry
AnnaAniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 11:08   #94
Marylenka
Przyczajenie
 
Avatar Marylenka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gruszczyn
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie siłę dają moje dzieci. Cała trójka różni się od siebie dlatego muszę być elastyczna i rozbiegana w każdą stronę. Najstarsza 11 latka potrzebuje porad, synek 7 letni jest strasznie żywiołowy i zawsze dużo biegamy skaczemy i szalejemy, i córka 5 letnia która również wariuje z nami, jednak potrzebuje dużo czułości i przytulania... Mój mąż który dzielnie mnie wspiera w niemal każdej mojej decyzji i działaniach. Moi wspaniali rodzice i teście którzy zawsze są gotowi do pomocy, lub opieki nad dziećmi kiedy gdzieś wychodzimy . Brawo dla nich No i w końcu ja. Tak ja sama Dzięki sportom czuję się pewniejsza siebie i silniejsza. Pełna energii i szczęśliwa, ponieważ rodzina jest dla mnie a ja dla rodziny. Dzięki temu jesteśmy silni i szczęśliwi uzupełniając i wspierając się na wzajem
__________________
Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie w moim sercu jest Start i na dobre i na złe
Marylenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 14:05   #95
ananova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Pewnie nie będę oryginalna,ale siłę do działania daje mi moja córeczka.Dla niej chce mi się rano wstać z łóżka i pokonywać codzienne przeszkody...
ananova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 14:40   #96
Dominikas123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi odpoczynek, ale nie koniecznie u mnie odpoczynek równa się leżenie i nic nie robienie, choć niekiedy też się taki zdarza. Odpoczynek i nabranie sił do realizowania celów daję mi spacer z psem, kiedy mogę pobujać trochę w obłokach lub trening w samotności gdzie nie myślę zupełnie o niczym. Przytulenie się do bliskiej mi osoby lub miłe słowa od niej tez dają mi siłę do działania. Wszystko jest zależne od tego do czego dana siła jest mi potrzebna.
Dominikas123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 17:39   #97
ksenodyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Na ten moment: truskawki!!!! Moc witamin dla uzupełnienia całorocznych braków. Mnóstwo słodyczy, która od razu wywołuje uśmiech na twarzy. Bo według mnie, siłę do życia powinniśmy właśnie brać z tego co najprostsze. Z tego, co znajduje się wokół nas. Cieszyć się z drobnostek
ksenodyka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 23:03   #98
kinga901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daję sobie sama, gdyż to ode mnie zależy jak potoczy się moje życie. Jeżeli sama o siebie nie zadbam, to nikt inny tego nie zrobi. Tylko moje wewnętrzne "ja" może popychać mnie do działania. Gdy się motywuję, to wiem czy jest to szczere, wiem ile mogę osiągnąć i co chcę osiągnąć. Ze sobą zawsze będę szczera. Nie schowam się za zasłoną wymówek i kłamstewek, gdyż moje sumienie pogrozi mi palcem i nie dopuści do zbędnych uchybień. Jeżeli chcę czuć się piękna i atrakcyjna to muszę się o to zatroszczyć i cieszę się, że nie jest to zależne od innych osób, gdyż tylko w ten sposób mogę osiągnąć zamierzone cele.
kinga901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 07:15   #99
ayuto
Przyczajenie
 
Avatar ayuto
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania czerpię ze wszystkiego, co mnie otacza. Ze słońca, drzew i ptaków. Z dobrych ludzi w moim otoczeniu, z każdego miłego słowa, z każdego drobnego gestu. Siłę do działania daje mi też poranna kawa wypita w przytulnej kuchni z widokiem na ogród - w którym niezależnie od pory roku dzieje się coś ciekawego. Tak naładowana energią i siłą wychodzę z domu, by stawić czoła codziennym zajęciom. Mam nadzieję, że tej siły starczy mi do końca świata i jeden dzień dłużej
ayuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 10:34   #100
vanillaalice
Przyczajenie
 
Avatar vanillaalice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę daje mi muzyka. Jak bardzo banalnie by to nie brzmiało, to prawda. Energetyczna playlista z wysokim stężeniem gitarowych riffów i uderzeń perkusji to lepszy zastrzyk energii od hektolitrów kawy. Muzyka bardzo motywuje moje zachowania. Gdy tylko brakuje mi "kopniaka", włączam dobrego rocka/alternatywę i sprawa załatwiona!
vanillaalice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:05   #101
gretka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Swoją siłę czerpię z życiowego doświadczenia,
które mnie kształtuję i mój charakter wciąż zmienia.
Wszak " Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"wszyscy wokół powiadają
i sporo racji w tym mają.
Ja pozytywnie nastawiona już od samego rana
próbuję podejmować wciąż nowe wyzwania.
Oczywiście z różną szansą powodzenia i spełnienia
ale nawet porażki doceniam
bo to one sprawiają,
że siłę i nadzieję na lepsze jutro mi dają.
__________________
gretka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 14:37   #102
nigarkalfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 25
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co sie będę dużo rozpisywać ? Moja odpowiedż od 15 lat jest wciąż taka sama : Siłe do dzialania daje mi moja 15 letnia córka . Tak,tak - to ona zawsze mnie motywuje i dopinguje gdy tego potrzebuję . Kiedy sobie mówię : Nie dam rady,nie moge ,nie potrafie ...Ona zawsze wychodzi naprzeciw To własnie dzieki niej podjełam niejednokrotnie bardzo trudne decyzje i wyszłam na tym bardzo dobrze. Moja córka jest juz w tym wieku osoba niezłomną,o silnym charakterze ,która nigdy nie poddaje sie . No i właśnie dzieki tym cechom wspiera także mnie i motywuje aby cały czas iść naprzód !
nigarkalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:58   #103
AMS58
Przyczajenie
 
Avatar AMS58
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 22
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

mnie motywację daje potrzeba oraz i zadania , które mam do zrobienia one motywują mnie a tym samym odgrywają istotną rolę w moim życiu
Różne motywacje wpływają na moja aktywność, pomagają w przywróceniu zaburzonej równowagi.
Abym jednak mogła je realizować potrzebna mi jest zawsze siła , która pobudzająca do tego działania. Taką siłą u mnie są procesy motywacyjne. np wesela syna, sprzątanie mieszkania czy tez zwiększenie aktywności sportowej.
AMS58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 16:16   #104
MyByLina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Jeśli myślisz, że jesteś pokonany to jesteś.
Jeśli chciałbyś zwyciężyć, ale myślisz, że nie umiesz, to prawie pewne, że tego nie dokonasz. Jeżeli myślisz, że przegrasz, to już przegrałeś.

Sukces zaczyna się od woli sukcesu, a wszystko to tkwi w stanie umysłu.
Jeśli myślisz, że inni są lepsi, to są.
Żebyś się wzbił, Twoje myśli muszą szybować.
Musisz być PEWNY SIEBIE, zanim kiedykolwiek zdobędziesz jakąś nagrodę.
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywa silniejszy czy szybszy przeciwnik, prędzej czy później tym, kto wygrywa jest ten, kto myśli, że potrafi.

Ta maksyma od zawsze dodawała mi skrzydeł i siły do działania. Jestem projektantem przeznaczenia, we mnie tkwi siła, sama piszę historię i wszystko zależy ode mnie i moich wyborów.
MyByLina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:41   #105
justi912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi przeciwności losu. Gdy jest pod górkę, potrafię bardziej się zmotywować, zebrać w sobie. Kiedy wszystko jest "jak należy", zwyczajnie robię się bardziej leniwa i prokrastynuję Ostatnio moje włosy wypadają na potęgę, więc szukam intensywnie ratunku, by oprócz bogatszej w witaminy diety, wspomóc je dobrymi kosmetykami, bo nie chciałabym, by moje marzenie o długich, pięknych i gęstych włosach, okazało się marzeniem ściętej głowy, a raczej włosów!
justi912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 21:30   #106
NikolaNiki
Zadomowienie
 
Avatar NikolaNiki
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 114
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłe do działania daje mi po prostu seks z rana!
Dodaje energii, rozjaśnia umysł, wyostrza wszystkie zmysły.
Warto zacząć dzień od rozkoszy i nosić usmiech na twarzy przez cały dzień.
Nic dodać i nic ująć, po prostu warto praktykować z ukochaną osobą
NikolaNiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 21:34   #107
sabcia174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi możliwość codziennego w zdrowiu wstawania. Radość słońca, gdy zaświeci, także w zimie po zamieci. Gdy ma dusza się raduje to me ciało energią emanuje. Cieszę się jak opętana z każdego gestu, każdego dnia od samego rana!
sabcia174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 08:40   #108
dagmarach
Przyczajenie
 
Avatar dagmarach
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Arrow Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

co daje mi siłę do działania?

- marzenia - bo dają mi cel
- sukcesy - bo widzę, że ten cel osiągam....i
- porażki - bo to porażki uświadamiają mi, że cel jest wart starań i walki !
dagmarach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 09:50   #109
skorpionka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie siłe do działania dają wyniki ,jak widzę efekty ciężkiej pracy to mam ochotę dalej działać
skorpionka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 09:55   #110
guapa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi zamierzone efekty wyglądu. Zawdzięczam to dzięki życia w zgodzie z naturą, a do pielęgnacji używam tylko naturalnych kosmetyków i na skład kosmetyków kładę największy nacisk. Używanie naturalnych kosmetyków przynosi bardzo zadowalające dla mnie efekty mojego wyglądu.
guapa10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:12   #111
beatakot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

największą moją siłą kobiety jest potęga umysłu charyzma i wiara w siebie. moja siła jest we mnie jest ona bardzo zaraźliwa potrafię jedną rozmową przywrócić wiarę człowiekowi i postawić na nogi, ale dosyć już tajemnic napiszę w kilku zdaniach skąd mam tą siłę i dlaczego potrafię stawiać do pionu niektórych ludzi. rzecz się działa przeszło 6 lat temu. jestem w ciąży, planowy poród, cudnie syn, bo córkę już mam i nagle dziecko kilka minut po porodzie przestaje oddychać, ucieka do nieba, szybki chrzest, odział reanimacyjny na najwyższych obrotach, to co przeżywam nie da się ubrać w żadne słowa ...... zdarzył się cud, mały misiek walczył dzielnie, udało się, jeszcze przeszło rok naprawialiśmy skutki tego zdarzenia, dziś jest fajowym chłopakiem który pomimo tak trudnego startu super sobie daje radę, ba chodzi już nawet do szkoły. Dlatego moja siła to ten mały chłopiec który wtedy mnie zmienił na całe życie, to przez niego jestem silna uważam że nie mam zmartwień w życiu i każdemu kto uważa, że problemy to pieniądze, dobra materialne, nowe auto, meble lub piękne buty i jest zmartwiony, ba załamany brakiem tego wszystkiego, swoją historią szybciutko stawiam na nogi i zmartwienia znikają. największą siłą kobiety są jej przeżycia charyzma i wiara w siebie. Ja swoją siłę czerpię z moich doświadczeń życiowych.
beatakot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:36   #112
Maruby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co daje mi siłę do działania?

Istnienie ludzi, którzy we mnie wierzą całym sercem Dlatego muszę bardzo się starać i nie mogę pozwolić sobie na chwile zwątpienia. Nie chcę za nic w świecie rozczarować najbliższych – osób, które kocham. Sądzę, że każdy w życiu powinien dawać z siebie jak najwięcej, ale również czerpać z życia pełnymi garściami. W końcu w życiu masz to, na co się odważysz, prawda? Nic nie zrobi się samo.

I tak – moje włosy są słabe, wypadają, są zniszczone. Nie godzę się z takim stanem rzeczy, więc – chcąc mieć piękne i lśniące włosy, trafiłam właśnie na Wasz konkurs. Nie ma zbiegów okoliczności, trzeba podjąć działanie, podkasać rękawy i wziąć się do roboty! A na koniec dodam – pozytywne nastawienie to podstawa!
Maruby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:38   #113
margo961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

By nie być zależną od czynników zewnętrznych, które bywają zawodne, siłę do działania staram się znaleźć w sobie. Co jakiś czas jednak trzeba doładować baterie - moim sposobem są krótkie samotne wyprawy "w przyrodę". Kiedy natłok spraw wydaje się być nie do uporządkowania, a rzeczywistość zaczyna mnie przerastać, wówczas pakuję plecak i znikam na chwilę (oczywiście po konsultacji z mężem - bycie mamą jednak zobowiązuje). Moim celem najczęściej są góry, czasami są to spacerowe wyprawy nad jeziora lub do lasu. Wówczas myśli powoli układają się, a chwile samotności i autorefleksji pozwalają mi spojrzeć z dystansu na moje życie i uświadomić mi, co jest dla mnie ważne. Z takich wypraw wracam radosna, stęskniona i pełna nowych zasobów energii.
margo961 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 11:22   #114
annabazyluk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi poranny kubek kawy (więcej w niej mleka, a niżeji kaway), ale czyni CUDA.
annabazyluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 11:35   #115
xaniaxania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

siłe do działania daje mi wiara moich bliskich w moje umiejętności- bo mi osobiście tego brakuje, a oni potrafią spowodowac u mnie przypływ nadziei i energii do działania. Dzięki kochanym osobom mogę góry przenosić
xaniaxania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 12:41   #116
Ewkers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi to, że wiem, że to co robię pomaga innym. Pracuję przy hipoterapii dzieciaków niepełnosprawnych, wiedza o tym, że przebywanie z końmi i innymi zwierzakami pomaga im jest dla mnie ogromnym zastrzykiem energii do działania.
Ewkers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:08   #117
kasiabora
Przyczajenie
 
Avatar kasiabora
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

siłą są ludzie-to oni dają mi natchnienie do działania
kasiabora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:22   #118
madziulka212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Borawe
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie motywuje brak wiary, sceptycyzm i porażki. Nic na mnie tak nie działa, jak to że ktoś mi mówi że nie mogę czegoś zrobić, bo jest poza moim zasięgiem. Największą motywacją są dla mnie osoby, które kocham, lubię, szanuję , które są dla mnie ważne i wykreślają z życia to co złe.
madziulka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:36   #119
rzepkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moje jeszcze nienarodzone dziecko. Kiedy czuję jego ruchy w brzuchu napędza mnie to do działania, nie czuję zmęczenia,jestem ciągle uśmiechnięta i szczęśliwa


rzepkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 14:03   #120
renerene123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moją siłą napędzającą mnie do działania jest apetyt na życie. Mam już trochę lat za sobą i bogaty wachlarz doświadczeń życiowych: i tych dobrych i tych złych, ale zawsze staram się z radością witać każdy nowy dzień. Dobre samopoczucie daje mi też to że otaczają mnie życzliwi ludzie. Mamy lato więc często spędzam czas w ogrodzie, na tarasie lub na spacerach. Po pracy nie marnuję czasu na ciągłe sprzątanie i inne domowe prace które nie mają końca - mogą poczekać! Czytam dużo książek, oglądam fajne filmy i nawet po trudnym dniu w pracy wciąż czuję że żyję! I to całkiem fajnie.
renerene123 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.