Jak często nosicie perfumy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 15:51   #31
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Cytat:
Napisane przez elve
uzywam codziennie, dzien bez perfum, to dzień stracony! najczęściej dwa razy dziennie, raz rano, potem po południu poprawiam lub zmieniam zapach. oczywiście jeśli szykuje się jakieś wieczorne wyjście następuje kolejny rytuał wyboru i spyskiwania sie... mrrrr...
kiedy siedzę w domu, to oczywiście tez używam zapachów - czy to perfum, czy to balsamów perfumowanych. robię to dla siebie kocham pachnieć
Podobnie jak Elve, dzień bez perfum to dzień stracony, a jesli w międzyczasie przyjdze próbka lub nowy zapach wtedy nie mogę sie oprzeć, aby nie wypróbować. Gorzej jak przyjdzie mi zmieniać zapach w ciągu dnia, ponieważ moja skóra długo trzyma perfumy wtedy po prysznicu koniecznie zmieniam na cos piekielnie mocnego np. Lezard Femme, Eden czy Addict
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 18:55   #32
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Talking Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja również używam perfum codziennie To już jest nieodłączny element w moim życiu, tak jak codziennie myję zęby, tak używam perfum, nawet jak wychodzę z domu na 10 min do sklepu, muszę pachnieć, bo czuję się "niepewnie", czegoś mi brak i ciągle myślę o tym, że zapomniałam użyć perfum Wykańcza mnie to psychicznie Często noszę ze sobą perfumy w torebce, zwłaszcza kiedy wiem, że czeka mnie dłuższy dzień i lubię odświeżać zapach, jedno psiknięcie i od razu czuję się pewniej

Pozdrawiam
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 19:30   #33
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

ja tez codziennie, nawet po kąpieli...kiedy kładę się do łóżka z mężem... pryskam się delikatnie za uszkiem
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 20:02   #34
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codziennie..nie popsikana czuje sie nie ubrana Nie nosze perfum w torebce bo uwielbiam Baby Doll i Ultraviolet a te sa jak wiecie trudne w transposcir a do tego mam 100-tki...Psikam sie codziennie rano ...czynność ta powtarzam tylko po ponownym popoludniowym prysznicu jak sie gdzieś wybieram ..nie lubie "popsikiwania" przez caly dzień- u siebie oczywiście
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:18   #35
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Naprawdę uwielbiam ładnie pachnieć,dlatego zawsze bez wyjątku muszę się czymś spryskać.Nie perfumuję się chyba tylko,gdy idę spać<chociaż czasami lubię się psiknąć Noa lub Noa Fleur-są to dwa zapachy,które naprawdę uwielbiam i nie przeszkadzają mi w śnie>.Bez zapachu czuję się nieubrana
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:51   #36
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Uzywam perfum raczej codziennie.Chyba, że siedze w domu to nie używam bo po co pachniec do zmywania albo mycia okien W ciągu dnia sie nie dokładam zapachu.Chyba, że wieczorem gdzieś ide to po prysznicu nakładam perfumy na nowo
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:19   #37
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

ZAWSZE Poza nocami, chociaż na noc przeważnie uzywam balsamu z linii Innocent.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 17:25   #38
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Zawsze. To po prostu element codziennej toalety.
Również w domu, to ma być przede wszystkim moja przyjemność
I zawsze mam flakonik w torebce.

Na noc bardzo oszczędnie i tylko niektórymi zapachami.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:35   #39
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja tez zawsze,codziennie,traktuj e zapach jak ubranie i rano sie ciesze wybierajac
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:13   #40
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Perfum używam codziennie!!!! Nawet kilka razy dziennie jak mam okazję wpaść do domu w ciągu dnia. Czasami noszę ze soba i buteleczkę wybranego zapachu. Nie wyobrażam sobie dnia bez perfum. No chyba, że byłabym obłoznie chora i nie czuła kompletnie nic... no ale chyba nawet wtedy...drobne psik psik dla poprawiania nastroju tez byłoby chyba wskazane
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:16   #41
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codziennie, nawet jesli siedze caly dzien w domu w wytartych portkach Wtedy jest nawet lepiej, bo moge w spokoju porozkoszowac sie pieknym zapachem

Nie ma dnia bez perfum
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 19:21   #42
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

...to super,ze wiekszosc z Was na Naszym Wizazu stwierdzila,ze perfumy to integralna czesc Waszej osobowosciwiekszosc moich znajomych plci pieknej (poddana temu nieformalnemu testowi )stwierdzila,bez ogrodek,ze oto okazjonalnie pachnie sobie ....ni mniej ni wiecej tylko dla dla kogos dla Tż )w przewazajcej czesci... .Tylko znajomych mi kilka Pan poddanych "niewidocznemu" testowi powiedzialo, ze "pachne bo tak lubie",lub "pachne dla siebie"...wniosek-albo nie mam daru przeprowadzania ankiet albo obracam sie naprawde w nieodpowiednim dla rozkwitu perfum srodowisku....Staralam sie byc obiektywna ,pytania zdawalam znienacka,w milej atmosferze...moze cos ze mna jest nie tak???
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:39   #43
Axel
Przyczajenie
 
Avatar Axel
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 12
GG do Axel
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

myślałem ze tylko ja jestem tak zboczony i psikam niekiedy tak poprostu dla poprawienia humoru...ale widze ze to dewiacja zbiorowa....pozdrawiam serdecznie...
__________________
born to kiss your feet
Axel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:19   #44
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Właściwie codziennie, z wyjątkiem dni, kiedy jeste chora lub mam kaca. Wtedy po prostu się boję, że dane perfumy będą mi się kojarzyć ze złym samopoczuciem.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:52   #45
Anbami
Raczkowanie
 
Avatar Anbami
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Przyznaję,ze używam perfum codziennie i skrapiam się nawet kilka razy dziennie.No dwa razy..
Oczywiście dbam o nosy innych i nie wylewam hektolitrów,ale mam zawsze przy sobie w swojej magicznej torebce,która mieści wszystko(o zgrozo!)i zdarza mi się prysnąc kropelkę w pracy..
Ostatnio nawet przyłapałam się na tym,że wypsikałam się jadąc na narty i stojąc w spodniach narciarskich...).Ale co tam,na stoku dopiero zapach się unosi!!!!
Anbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 23:52   #46
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Używam perfum codziennie. Bez nich czułabym się... naga. Używam ich zawsze rano, przed wyjściem do pracy, czasami pryskam się po powrocie do domu i zawsze - po kąpieli, przed snem. Nie zasnę bez zapachu
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:33   #47
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Też używam perfum codziennie i conocnie Nieważne, czy wychodzę, czy jestem sama w domu - muszę pachnieć. Wyjątek - choroba.
Na noc wybieram z reguły łagodne zapachy, np. Elixir Sensuel Chanel czy Sheer Rose Avonu. Czasem tylko nie mam ochoty na perfumy w nocy, wtedy sobie robię przerwę
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:56   #48
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Otulona zapachem jestem codziennie.
Na codzień używam wód toaletowych lub wód perfumowanych, czyste perfumy tylko i wyłacznie na wieczów od "wielkiego dzwonu".
Wodami spryskuję sie rano przed wyjściem z domu do pracy i poprawiam popołudniu przed wyjsciem z pracy do domu.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:30   #49
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja również codziennie i conocnie Pamiętam, jaką to wywoływało sensację lata temu, w akademiku Pół miesiąca głodować, zrujnować się na drogie perfumy, a potem psikać na noc Uchodziłam za niespełna rozumu, ale ponieważ zawsze perfumowałam się dla własnej przyjemności, zupełnie nie zwracam uwagi, czy siedzę w domu i myję okna czy idę na ważne spotkanie. Perfumy muszą być i basta. Bez nich czuję się gorzej niż naga. Bez nich czuję się po prostu ŁYSA
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 08:44   #50
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Cytat:
Napisane przez Toccata
...Perfumy muszą być i basta. Bez nich czuję się gorzej niż naga. Bez nich czuję się po prostu ŁYSA
ale swoją drogą "łysa" to w tym przypadku bardzo trafne określenie ...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 18:34   #51
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja codziennie muszę czymś pachnieć, dzięki czemu lepsze mam samopoczucie i wogule pewniej się czuję. Ale jak siedzę w domu to nie zawsze się psiukam perfumami
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 22:52   #52
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

każdego dnia! no może z małymi wyjątkami, kiedy to ewidentnie mam ochotę pachnieć tylko sobą
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:35   #53
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

ja spsikuję się codziennie a ile razy w ciagu dnia to zależy od trwałości perfum
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:07   #54
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

psikam sie codziennie jestem totalna maniaczką potrafie sie 3 razy dziennie kąpac zeby zmienić na sobie zapach <wiem jestem nienormalna>
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 22:57   #55
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Ile razy dziennie się pachnić?

Wiem, że wątek może banalny i może już poruszany, ale spróbuję.
Niby jestem starą "perfumiarą" ale mam problem z wyważeniem ilości perfum na sobie zwłaszcza jak zaczynam nowy flakon. Np amor amor używam raz rano i czuję przez cały dzień, a inne muszę "poprawiać" parę razy. Tak było właśnie ostatnio z jednym z zapachów Diora. Poprawiałam go bo nic nie czułam aż kolega w pracy mi powiedział,że jak wchodzę do pokoju to on potem pół dnia pachnie. Oczywiście, zarzekał się ,że to komplement, ale ja się miałam ochotę iść wietrzyć...
Jak utrafić z ilością perfum?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:14   #56
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Ile razy dziennie się pachnić?

Cytat:
Napisane przez ennkaa
Wiem, że wątek może banalny i może już poruszany, ale spróbuję.
Niby jestem starą "perfumiarą" ale mam problem z wyważeniem ilości perfum na sobie zwłaszcza jak zaczynam nowy flakon. Np amor amor używam raz rano i czuję przez cały dzień, a inne muszę "poprawiać" parę razy. Tak było właśnie ostatnio z jednym z zapachów Diora. Poprawiałam go bo nic nie czułam aż kolega w pracy mi powiedział,że jak wchodzę do pokoju to on potem pół dnia pachnie. Oczywiście, zarzekał się ,że to komplement, ale ja się miałam ochotę iść wietrzyć...
Jak utrafić z ilością perfum?
jak wiadomo, wszystko zalezy od intensywnosci i trwalosci perfum

psik jednych perfum starcza na caly dzien i jest jeszcze calkiem intensywny pod wieczor, podczas, gdy drugie mozna dopsikiwac co pare godz i mimo wszystko "znikaja" z naszej skory

jednak wydaje mi sie, ze wiele zalezy rowniez od dopasowania zapachu do gustu "wlascicielki" jedne zapachy, mimo, ze wydaja nam sie ladne, czujemy na sobie caly dzien. Niby jestesmy zadowolone, ladnie nam pachna, jednak mimo wszystko "cos" przeszkadza. Przynajmniej ja tak mam

podobno idealne perfumy to takie, ktorych na sobie nie czujemy... ale z drugiej strony co to za przyjemnosc, skoro w zasadzie nic z tego nie mamy, skoro nie mozemy napawac sie przepieknym zapachem unoszacym sie delikatna mgielka z dekoltu byc moze jednak to jest prawda, co jest przyczyna, ze dobrze do naszej osobowosci dopasowane perfumy znikaja w naszym nosie, jednak dla innych sa jak najbardziej wyczuwalna (tak, jak pisalas o tym Diorze)

ja zwykle psikam rano 3 razy i starcza mi to na caly dzien. Jesli wychodze gdzies wieczorem, dopsikam jeszcze 1 raz, zeby zapach nabral na sile. Jednak niektore zapachy moge psikac doslownie co pare min, a i tak nikt ich nie czuje ...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:22   #57
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ile razy dziennie się pachnić?

Cytat:
Napisane przez ennkaa
Jak utrafić z ilością perfum?
Niestety nie ma reguły
Zapachy zachowują się na skórze bardzo indywidualnie.
Z reguły wodą toaletową jako mniej intensywną można się dopsikiwać kilka razy dziennie, ale też nie każdą. Na przykład Celine klasyczna toaletowa ma trwałość i zapach niewiele się rózniący od edp.

Zapach po zaaplikowaniu powinno się na sobie czuć przez chwilę, potem juz nie. Może "dolatywać" od czasu do czasu , lub możesz go czuć po wtuleniu nosa w miejsce aplikacji ale to wszystko.
Jeżeli czujesz zapach swoich perfum cały czas to na pewno przedawkowałaś !

Zapach , ktory dobrze komponuje się z naszą skórą , zazwyczaj przestajemy szybko czuć, ale dla otoczenia jest on w dalszym ciągu wyczuwalny.

Poza tym chemia skóry kobiety zmienia się kilka razy w miesiącu i intensywność tego samego zapachu może być w róznych dniach, różna.W zależnośći jakie hormony w danym czasie dominują.
Zazwyczaj w okolicach jejeczkowania zapachy szybko ulatniają się z naszej skóry.

Ja psikam się rano, dwa trzy psiki. Po przyjściu do pracy, idę zapytać koleżanek czy czują moje perfumy i w zależności od odpowiedzi albo się dopsikuję albo nie

Zawsze odświeżam jednak zapach w godzinach popołudniowych , np. przed wyjściem z pracy lub jeżeli wychodzę po południu ( o ile nie zmieniam zapachu)
No chyba ,że jest to Angel lub Paloma Picaso , ich odświeżać nie trzeba
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:22   #58
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Ile razy dziennie się pachnić?

ano dziękuję bardzo:0

wyczerpująca odpowiedź, nie powiem, jednak średnio pocieszająca. Wynika więc z tego, że przyjemność chyba trzeba pozostawić innym...
tylko jak tu kurcze wiedzieć czy jeszcze pachnie tylko aj nie czuję czy już zapach wyparował?? Przecież nie będę wszystkich pytać..

Acha...i jedno pytanie jeszcze. Mam piątą aleję i moim zdaniem to dość trwały zapach. Nie jakiś bardzo trwały ale swoje na mnie wytrzymuje. Niestety teraz wyparowuje w pięć minut. Nie używam ich w dzień bo mi za ciężki na upał ale nawet wieczorkiem coś słabiej się trzyma. Mam nadzieję,że to nie znaczy , że się zaczął starzeć (wtedy by raczej zmienił zapach) ale temperatura mu nie służy na skórze... może tak być?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:27   #59
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ile razy dziennie się pachnić?

Cytat:
Napisane przez ennkaa
ano dziękuję bardzo:0

Acha...i jedno pytanie jeszcze. Mam piątą aleję i moim zdaniem to dość trwały zapach. Nie jakiś bardzo trwały ale swoje na mnie wytrzymuje. Niestety teraz wyparowuje w pięć minut. Nie używam ich w dzień bo mi za ciężki na upał ale nawet wieczorkiem coś słabiej się trzyma. Mam nadzieję,że to nie znaczy , że się zaczął starzeć (wtedy by raczej zmienił zapach) ale temperatura mu nie służy na skórze... może tak być?
Może tak być, ale też może tak być ,że grają tu rolę hormony, jak pisałam już wcześniej.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:34   #60
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Ile razy dziennie się pachnić?

znaczy się, że otoczenie katuję tym amor amor do granic bo czuję je cały dzień a psikam raz czy dwa razy...no to będzie wydajne!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 18:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.