Jakie perfumy, doradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 18:03   #1
david15055
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Smile

Jakie perfumy, doradźcie :)


Witam, zastanawiam się nad kupnem perfum, waham się pomiędzy Chanel Egoiste oraz Chanel Egoiste Platinum, a może polecicie coś innego, muszą być jak najtrwalsze
david15055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:21   #2
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Normalnie ręce opadują. Jak nie liczy się dla Ciebie zapach tylko trwałość to polecam agarowe killery w stylu Montale Dark Aoud czy Black Aoud. Nejma One też powinna dać radę.
Platynowy czy Egoistą? Sorry, ale Ty będziesz to nosił czy my? Idiotyczne pytanie, bo ile doop tyle zdań. A i tak najważniejsze w czym Ty czujesz się dobrze. A jak szukasz czegoś popularnego coby mamom pasowało to bierz w ciemno Invictusa albo One Million. Będziesz zadowolony, bo trwałe te twory...
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 22:09   #3
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Przykre, że osobę, która szuka tu pomocy, traktuje się tak protekcjonalnie i niegrzecznie. Żałuję, że sam nie mogę pomóc w tej chwili.
Dawidzie, proszę o PW.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2015-03-10 o 22:21
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 07:07   #4
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

David, wybierz się do perfumerii, psiknij na każdy nadgarstek po jednym z tych zapachów i po paru godzinach będziesz wiedział A jeśli jednak będziesz poszukiwał czegoś innego, to wróć do nas, opisz swoje preferencje (poza trwałością) i na pewno, któryś z bardziej doświadczonych kolegów - Wizażanów, a może i koleżanek coś Ci doradzi - o ile minie im zły humor i skłonność do złośliwości i sarkazmu. Zazwyczaj bywają uczynni i życzliwi w stosunku do początkujących perfumomaniaków, bo przecież kiedyś sami nimi byli

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2015-03-11 o 07:12
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 07:32   #5
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Przykre, że osobę, która szuka tu pomocy, traktuje się tak protekcjonalnie i niegrzecznie. Żałuję, że sam nie mogę pomóc w tej chwili.
Dawidzie, proszę o PW.

Rozumiałbym twoje święte oburzenie, jeśli tak jak Lucho, spedzałbyś tutaj dużo czasu i energii na tę "pracę u podstaw", cierpliwie doradzając co i rusz kolejnemu niezdecydowanemu chłopakowi, który potem albo nie wróciłby w ogóle do tematu by przeczytać twoje wnikliwe elaboraty (najczęstszy przypadek) albo wróciłby by napisać "no no ale byłem w sephorze i tam pani powiedziała że dziewczyny lubią one million i jest mocny, więc wziąłem to co ona kazała bo chcę by się podobało kobietom"
Z jego punktu widzenia, zupełnie się nie dziwię, że nie miał ochoty aby jego "krew szła w piach" po raz kolejny. Cieszę się, że w takim razie Dawid, który raczej tu nie wróci, może liczyć na twoją pomoc, jakkolwiek od święta ona by nie była.
Pozdrawiam!
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:09   #6
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Liselotto, przymusu odpowiadania i doradzania nie ma, prawda? Jeśli ktoś ma dość dyskusji na dany temat po prostu ignoruje wątek. A jeśli chłopak będzie miał ochotę na przykładowy 1 Million, to czemu nie? Dla moich bratanków akurat najważniejsze jest właśnie to, jak są odbierani przez koleżanki, ponieważ sami nie mają jeszcze wyrobionego gustu perfumeryjnego i wszystko im się podoba
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:29   #7
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Liselotto, przymusu odpowiadania i doradzania nie ma, prawda? Jeśli ktoś ma dość dyskusji na dany temat po prostu ignoruje wątek. A jeśli chłopak będzie miał ochotę na przykładowy 1 Million, to czemu nie? Dla moich bratanków akurat najważniejsze jest właśnie to, jak są odbierani przez koleżanki, ponieważ sami nie mają jeszcze wyrobionego gustu perfumeryjnego i wszystko im się podoba
ja to jak najbardziej rozumiem, chcę jedynie pokazać, jak frustrujący dla doradzającego (który chce pomóc i angażuje się w każdym takim wątku) może być kolejny wątek z serii "nie mam zdania, nie wiem co mi się podoba, nie dam wam żadnych wskazówek, ale zapach ma być mocny, trwały, podobać się wszystkim i żeby był do stówki"
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 14:09   #8
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Najchętniej usunęłabym cały wątek... Na razie ograniczyłam się do usunięcia zbędnych/niegrzecznych komentarzy.
Polecam stosować w przyszłości zasadę: nie masz do napisania nic miłego, to nie pisz nic.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 14:46   #9
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

szkoda, że niektórym nie chce się skorzystać z wyszukiwarki przed założeniem wątku, ot co.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 13:41   #10
daryana55
Raczkowanie
 
Avatar daryana55
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Jakie perfumy, doradźcie :)

Egoiste Cologne Concentree jest podobny, ale lepiej trzyma
daryana55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-08 14:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.