Braun Silk Epil 9561 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Braun!

Notka

Klub Recenzentki Braun! Wizażanki biorą udział w wielkiej akcji Klub Urody Braun! Poznaj opinie testerek i dowiedz się więcej o innowacyjnych produktach!

 
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 13:39   #1
natasha204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Braun Silk Epil 9561


hej!
miałam to szczęście i zostałam testerką Braun Silk Epil 9561.
Chciałabym podzielić się z Wami swoją opinią
Braun Silk Epil 9-561 to golarka i depilator w jednym urządzeniu.
W opakowaniu jest 6 dodatków:
ü głowica goląca,
ü nasadka do przycinania,
ü nasadka masująca o wysokiej częstotliwości,
ü nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą,
ü nasadka do depilacji twarzy,
ü stacja dokująca.
Jest również woreczek ułatwiający przechowywanie czy zabieranie urządzenia w podróż.
Na pierwszy rzut oka depilator wydaje się dość duży, jednak jest zaprojektowany ergonomicznie i dobrze leży w dłoni.
Design jest przyjemny dla oka.
Urządzenie pracuje tak jak obiecuje producent przez 40 min bez przerwy, czerwona lampka sygnalizuje wyczerpującą się baterię. Spodobała mi się stacja dokująca, depilator dzięki niej fajnie się prezentuje w łazience.
dużym atutem jest lampka , która podświetla depilowaną skórę, jest to bardzo pomocny "bajer".
Zachwyciła mnie możliwość używania depilatora na sucho i mokro. Mam bardzo wrażliwą skórę w okolicy kostek i stóp , możliwość stosowania Brauna pod prysznicem zniwelowało ból niemalże do zera!
Ogólnie nasadka masująca również dobrze sprawdza się przy łagodzeniu dyskomfortu.
Nasadka przycinająca okazała się bardzo pomocna przy tworzeniu "fryzurek" intymnych ;p
Przetestowałam też golarkę i to w dość ekstremalny sposób: pozwoliłam jej użyć mojemu facetowi, który był posiadaczem tygodniowego zarostu niczym drwal! grube, gęste i twarde włosy po kwadransie zniknęły z jego twarzy!
Nie specjalnie przypadła mi do gustu nasadka do depilacji twarzy, co prawda nie mam problemu z owłosieniem na twarzy ale chciałam sprawdzić jak działa na wąsiku. Nie bardzo potrafiłam jej użyć, nie umiałam dopasować jej do twarzy.
Na rączce jest motyw zatopionego brokatu, jak dla mnie wygląda troszkę tandetnie, ale oczywiście jest to kwestia gustu... na szczęście nie rzutuje to na jakość użytkowania Brauna

W skrócie: dobrze dopasowuje się do ciała, łapie nawet drobne włosy (choć zalecam zrobienie peelingu przed depilacją). Łatwo utrzymać go w czystości, można zrobić to na sucho bo posiada szczoteczkę/lub na mokro pod bieżącą wodą. Czytelna instrukcja obsługi. Łatwy w obsłudze. Gorąco polecam! Świetne urządzenie!
natasha204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:14   #2
MegaAngelina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Jedna jedyna rzecz mnie tu martwi... właściwie to dwie. Po pierwsze- mam alerigięe na wszystko, co tylko możliwe na świecie, w tym dużo powiązanych ze skórą- np od truskawek robią mi się pryszcze itp. Czy taka golarka będzie dla mnie ok?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Acha, ta druga rzecz mi umknęła- może dlatego, że nie ma się co tu specjalnie chwalić... nie jestem ostatnio najbogatszą osobą na świecie, i wcale się nie zanosi. Czy cena jest adekwatna do tego produktu? Nie chcę przepacać...
MegaAngelina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:53   #3
natasha204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Braun Silk Epil 9561

też mam wrażliwą skórę, ale odkryłam kiedyś taki magiczny produkt jak Octanisept -do kupienia w aptekach za niewielką kwotę. Przed i po depilacji dezynfekuję skórę i nic złego się nie dzieję
co do ceny to nie ukrywam że jest duża lecz wydaje mi się że warto jednorazowo ponieść taki wydatek. Mój poprzedni depilator to też braun silk epil i do tej pory jest na chodzie mimo tego, że mam go już blisko 10 lat
natasha204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 14:52   #4
siwa_lodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
GG do siwa_lodz
Smile Dot.: Braun Silk Epil 9561

Powiem Wam, że ten depilator to strzał w dziesiątkę dla mojej wrażliwej skóry. Na nogach po użyciu nakładki masującej nie czułam dosłownie nic a lampka pomogło zebrać wszystkie włoski. Nakładka zmniejszająca ilość pęset pomaga przy depilacji bikini oraz pach. Cud miód malina jak dla mnie.
siwa_lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 19:39   #5
pryzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Osobiście jestem zachwycona depilatorem. Ergonomiczny kształt, elegancki wygląd to cechy, które widać na pierwszy rzut oka, a przecież również są dla nas istotne. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: nasadka masująca, nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą, do przycinania i do depilacji twarzy. Szeroka głowica zapewnia prawdziwie krótki czas depilacji, a dzięki temu, że jest ruchoma z łatwością dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Lampka podświetlająca nie pozwala ominąć żadnego włoska. Dzięki tym cechom efekt depilacji jest powalający - nogi gładkie i bez podrażnień przez długi czas. A nasadka masująca powoduje, że depilacja staje się bezbolesna


Prosta obsługa urządzenia: wymiana nasadki, czyszczenie - zajmują kilka sekund. Depilator jest bezprzewodowy, więc nie przeszkadzają żadne kable, a ładuje się bardzo szybko. Dzięki różnorodności nasadek można pozbyć się włosków w dowolnym miejscu na ciele. Najbardziej jestem zadowolona z nasadki masującej - jest dokładna i bezbolesna. Dzięki nasadce ścinającej można się raz na zawsze pożegnać z jednorazowymi maszynkami, natomiast nasadka do depilacji twarzy jest bardzo precyzyjna. Jestem też zachwycona możliwością depilacji na mokro.


Główne zalety depilatora to szybkość, dokładność i wygoda. Ze szczerym sumieniem polecam i zachęcam do wypróbowania!
pryzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 09:37   #6
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Pisałam już o tym na innym forum, ale tutaj też widzę fanki tej maszynki-cudu. Co prawda nigdy nie miałam problemów z wrażliwą skórą, ale fajnie, że i to przestaje być problemem.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez GdybyRyby Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym na innym forum, ale tutaj też widzę fanki tej maszynki-cudu. Co prawda nigdy nie miałam problemów z wrażliwą skórą, ale fajnie, że i to przestaje być problemem.

ach jeszcze zapomniałam wspomnieć, że największa zaleta to dla mnie bezkabelkowość
Możliwość stosowania w wannie zdecydowanie wygrywa!!!
Choć dokładność też się liczy. I utrzymanie tego cudu w czystości też nie jest zbyt skomplikowane, co dla mnie osobiście też dużo znaczy!
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 11:53   #7
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Przetestowałam to cudo na wszystkich możliwych partiach skóry, na które się odważyłam Jestem bardzo zadowolona!
Szersza głowica skraca czas depilacji, pęsetki są jakoś tak skonstruowane, że rzadko kiedy przepuszczę jakiś włosek. Nogi mam gładziutkie, aż miło i jak już niektóre dziewczyny wspominały - aż nie mogę doczekać się kolejnej depilacji (nie dotyczy pach i okolic bikini - choć liczę na to, że skóra się do tego przyzwyczai...) Ale tak pewnie jest tylko na początku, kiedy dopiero zaczynamy używać nowej zabawki.
Jak dla mnie zbędna jest tu tylko nasadka do depilacji twarzy. I jeśli mam już się czegoś czepić, to przydałyby się jakieś gumowe wstawki na urządzeniu, żeby przy używaniu na mokro depilator nie był taki śliski. A poza tym - miodzio!
__________________
Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny...
K. Bunsch
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 12:19   #8
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Cytat:
Napisane przez Solvidka Pokaż wiadomość
Przetestowałam to cudo na wszystkich możliwych partiach skóry, na które się odważyłam Jestem bardzo zadowolona!
Szersza głowica skraca czas depilacji, pęsetki są jakoś tak skonstruowane, że rzadko kiedy przepuszczę jakiś włosek. Nogi mam gładziutkie, aż miło i jak już niektóre dziewczyny wspominały - aż nie mogę doczekać się kolejnej depilacji (nie dotyczy pach i okolic bikini - choć liczę na to, że skóra się do tego przyzwyczai...) Ale tak pewnie jest tylko na początku, kiedy dopiero zaczynamy używać nowej zabawki.
Jak dla mnie zbędna jest tu tylko nasadka do depilacji twarzy. I jeśli mam już się czegoś czepić, to przydałyby się jakieś gumowe wstawki na urządzeniu, żeby przy używaniu na mokro depilator nie był taki śliski. A poza tym - miodzio!
a to chyba też kwestia poprzednich doświadczeń. Co prawda nie jest to mój pierwszy depilator, ale ostatnio próbowałam depilacji pastą cukrową. I w porównania z tą metodą, to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do trzymania. I nie wiem, czy już wspominałam, bardzo sobie cenię łatwość w utrzymaniu depilatora w czystości.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 11:56   #9
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

O widzę kolejne forum na ten temat Fajnie bo zbieram informacje przed zakupem. Póki co wszystko przemawia za.
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 12:43   #10
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Cytat:
Napisane przez ta_z_kropka_na_nosie Pokaż wiadomość
O widzę kolejne forum na ten temat Fajnie bo zbieram informacje przed zakupem. Póki co wszystko przemawia za.
i jak? zdecydowana?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:00   #11
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Tak - kupiłam w sobotę, rozpakowałam co prawda i wygląda to wszystko po prostu ładnie. Ale do samej depilacji jeszcze nie podeszłam. Może jutro na spokojnie, bo mam wolny dzień...
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 12:54   #12
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Słuchajcie przeżyłam - nie powiem: do wielkiej przyjemności tego pierwszego razu nie zaliczę, no i póki co, ogarnęłam tylko nogi, bez bikini i miejsc intymnych, czy pach. Ale skoro ja - wielka panikara przeżyłam, to znaczy, że nie jest to jakiś mega dramat. Nie wiem, czy tak z każdym depilatorem jest, ale muszę przyznać, że spodziewałam się większego dramatu. Od razu pytanie - czy do tych delikatnych miejsc powinnam stosować jakieś olejki? środki łagodzące?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 06:37   #13
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

grunt, że się odważyłaś - każdy następny raz będzie mniej bolesny. Tam powinnaś mieć jeszcze taką nakładkę masującą - korzystaj z niej, bo naprawdę zwiększa komfort, no i ktoś tu już chyba wspominał że depilacja w ciepłej wodzie też jest bardziej komfortowa
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 13:04   #14
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Taaaak, muszę przyznać, że możliwość depilacji w wodzie to wielki atut. Nowa era w depilacji normalnie
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 11:25   #15
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

I prędkość też można regulować. To też na pewno pomaga.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:27   #16
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Cytat:
Napisane przez natasha204 Pokaż wiadomość
też mam wrażliwą skórę, ale odkryłam kiedyś taki magiczny produkt jak Octanisept -do kupienia w aptekach za niewielką kwotę. Przed i po depilacji dezynfekuję skórę i nic złego się nie dzieję
co do ceny to nie ukrywam że jest duża lecz wydaje mi się że warto jednorazowo ponieść taki wydatek. Mój poprzedni depilator to też braun silk epil i do tej pory jest na chodzie mimo tego, że mam go już blisko 10 lat
A ja chyba nie zrozumiałam - najpierw piszesz, że do kupienia za niewielką cenę, a zdanie później, że cena jest duża.
To jak to z nią jest? 50ml widziałam za nieco ponad 20 zł - pytanie, czy jest to wydajne, czy raczej nie bardzo? Bo jak wydajne, to ta cena chyba nie jest jakaś dramatyczna? Chyba że jest jeszcze jakiś inny produkt o podobnej nazwie?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:03   #17
pryzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Temat wątku dotyczy depilatora, jak również opinia, że cena jest "duża". Koleżanka poleca Octenisept, który wg niej jest niedrogi, właśnie do stosowania przy depilacji wrażliwej skóry.
pryzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 12:22   #18
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Wątek owszem dotyczy depilatora, ale czy poruszanie innych tematów jest zabronione? W końcu wszystko kręci się wokół depilacji - jedna osoba nie musi stosować niczego do złagodzenia, a druga już tak - nie widzę w tym nic dziwnego.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 07:04   #19
pryzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Epil 9561

A czy ja komuś zabraniam wypowiadać się na ten temat? Tłumaczę koleżance wypowiedź, ponieważ chyba myślała, że cała dotyczy octeniseptu... W poście nie jest jasno określone, że cena dotyczy depilatora, więc tamta odpowiedź rzeczywiście może być niejasna, zwłaszcza jeśli ktoś nie przeczyta całego tematu.
pryzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 13:36   #20
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

aaaa dzięki, teraz mi się to jakoś ułożyło w całość
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 11:50   #21
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

to przepraszam, najwyraźniej też nie załapałam
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 12:07   #22
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

masie w swoich zestawach tę nakładkę masującą? Ja dopiero dzisiaj odkryłam końcówkę do depilacji twarzy!
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:59   #23
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Mam i jedną i drugą Ale tej do depilacji twarzy jeszcze nie używałam.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 23:30   #24
pryzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Ja tą do depilacji twarzy używałam ale nie na twarzy :P Chciałam sprawdzić jak działa a na szczęście na twarzy nie mam co depilować Jedyna różnica jaką zauważyłam w porównaniu z "nakładką zapewniającą maksymalny kontakt ze skórą" to ta, że jest bardzo precyzyjna (jest malutka więc wiadomo że ma ograniczone pole działania).
pryzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 11:08   #25
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

A myślicie że można ją stosować jako takie "wykończenie"? "dopieszczenie"?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:49   #26
pryzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Wg mnie raczej nie - przez to, że jest taka malutka trzeba ją przyłożyć precyzyjnie w miejsce, które się chce wydepilować. Ona nie jest dokładniejsza, nie łapie krótszych włosków, tylko ma mniejsze pole działania. Jakbyś chciała zastosować ją na dużej powierzchni, to musiałabyś poświęcić wieki żeby nic nie przeoczyć, a główną zaletą tego depilatora jest jego szybkość (dzięki szerokości głowicy)
pryzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 10:45   #27
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

No szybkość faktycznie godna pochwały. Ale dla mnie główną zaletą pozostaje możliwość depilacji w wodzie
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 12:57   #28
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Pewnie sama bym się zorientowała, ale jak można podpytać kogoś bardziej doświadczonego, to czemu nie? Dzięki za odpowiedź
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 12:29   #29
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: Braun Silk Epil 9561

aaaa, na innym forum wyczytałam, że jest jakaś maść znieczulająca - nakłada się ją, owija folią, po godzinie spłukuje i można przystąpić do depilacji. Jak znajdę gdzieś jej nazwę to dam znać - może komuś się taka wiedza przyda
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:29   #30
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: Braun Silk Epil 9561

Wiedzy nigdy za wiele. Takie środki są przydatne szczególnie na początku przygody z depilacją.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Braun!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 08:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.