ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-21, 09:14   #2701
dorota7612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 1
Ankieta-praca licencjacka

Dzień dobry. Jestem studentką III roku o specjalizacji Hotelarstwo i Gastronomia. Realizuję pracę licencjacką i prowadzę badania na temat przygotowań do organizacji przyjęcia weselnego.
Bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety, której wyniki wykorzystane zostaną jedynie w celach naukowych.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki zamieszczone i opracowane zostaną w mojej pracy licencjackiej.
Dziękuję serdecznie za pomoc.
https://www.survio.com/survey/d/F8O3T9N8P4X1Z1Q6R
dorota7612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 12:03   #2702
alka200211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 1
Gdzie kupujecie żywność?

Cześć, przeprowadzam badania do pracy licencjackiej. Tematem jest preferencja wyboru dyskontu spożywczego w warunkach rosnącej inflacji. Miło mi będzie, jeśli weźmiecie udział w ankiecie Link poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
alka200211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-19, 09:20   #2703
BadanieOpiniKobiet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 2
Badanie światopąglądu kobiet w tym postawy wobec aborcji

Dzień dobry! Jestem studentką 5 roku psychologii. Zapraszam do udziału w moim badaniu do pracy magisterskiej. Jest skierowane do kobiet i dotyczy spraw światopoglądowych, w tym postawy wobec aborcji. Badanie jest całkowicie anonimowe i można się z niego w każdej chwili wycofać. Wypełnienie zajmuje ok. 15 min. Badanie odbywa się na platformie qualtrics (profesjonalnej platformie do przeprowadzania ankiet internetowych), co zapewnia prosty i intuicyjny proces udzielania odpowiedzi. Twoje uczestnictwo w tym badaniu jest niezwykle cenne i pomoże zrozumieć różnorodne podejścia do tego ważnego zagadnienia.

Bardzo dziękuję za wypełnienie i zachęcam do udostępnienia dalej - potrzebuję jeszcze kilku odpowiedzi!

Link, który przeniesie Cię do badania: psychodpt.fra1.qualtrics.
com/jfe/form/SV_cG9iM0L85j4ScIe
BadanieOpiniKobiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-17, 19:02   #2704
costass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Smile Potrzebna pomoc!

Drogie mamy,

Uniwersytet Jagielloński wraz z Uniwersytetem Opolskim i Uniwersytetem w Kadyksie pragnie zaprosić do udziału w badaniu, którego celem jest stworzenie nowej ankiety oceniającej zaburzenia dna miednicy. Ankieta jest anonimowa, stworzona w formularzu google, jej wypełnienie zajmuje około 10 min. Po jej wypełnieniu zostanie Pani przesłana po tygodniu ponownie ankieta złożona z 42 krótkich pytań.

Link: https://forms.gle/aq2qYx9aFoi1YCVn8

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i bezcenną pomoc ❤
costass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-17, 18:39   #2705
Wiktoria36731
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Post Wiek a rekrutacja

Drogie Panie,

jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia).
Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach z różnymi rekrutacjami

Badanie składa się tylko z 14 pytań i trwa maksymalnie 5 minut, serdecznie zapraszam - naprawdę mi to pomoże

https://forms.office.com/e/HFfQrAh2KZ3
Wiktoria36731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-17, 18:39   #2706
Wiktoria36731
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Dot.: ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania

Drogie Panie,

jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia).
Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach z różnymi rekrutacjami

Badanie składa się tylko z 14 pytań i trwa maksymalnie 5 minut, serdecznie zapraszam - naprawdę mi to pomoże

https://forms.office.com/e/HFfQrAh2KZ3
Wiktoria36731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 03:20   #2707
distantveil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ankieta - gry komputerowe

Cytat:
Napisane przez Hanashi Pokaż wiadomość
Cześć, mam prośbę Piszę pracę magisterską na temat gier komputerowych jako formy spędzania czasu wolnego studentów. Jeśli ma ktoś z Was chwilkę to bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Jest ona skierowana do osób, które studiują i grają w gry komputerowe. Z góry dziękuję za pomoc. doodle baseball

profitest.pl/s/15753/
Tematyka badań pracy magisterskiej dotycząca gier komputerowych jest całkiem nowa. Mam nadzieję, że osiągniesz wysokie wyniki w tej pracy dyplomowej. Pomogę Ci wypełnić dane ankiety.
distantveil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 04:20:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.