Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-22, 07:00   #4471
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja dzis testy nr 2 palety z Lime Crime i polecam! Jakie sobie ladne oko dzis zrobiłam ach och i trwalosc makijażu bez bazy- uwaga- 21 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weż już nie kuś - zajęłam sie zakupem ciuchów i nawet palety ND nie kupiłam a już Lime Crime oglądam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 07:02   #4472
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
spieszę donieść, ze różo-rozświetlacz Natashy Denony podoba mi się
ale trzeba go nakładać lakką ręka i wachlarzowym pędzlem bo u mnie przynajmniej widać ten pomarańczowy poblask jak się da więcej
Fajnie, że jesteś zadowolona
Ja obydwa odcienie tego cudaka stosuję bardziej jak róż, więc mnie akurat intensywniejszy kolor nie przeszkadza
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 07:04   #4473
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś zadowolona
Ja obydwa odcienie tego cudaka stosuję bardziej jak róż, więc mnie akurat intensywniejszy kolor nie przeszkadza
ja też już nie używałam różu już do tego

najbardziej podoba mi się "poziom" połysku
ale do śmiercie zostanie ze mną - jest wieeeeelki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 08:28   #4474
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
weż już nie kuś - zajęłam sie zakupem ciuchów i nawet palety ND nie kupiłam a już Lime Crime oglądam
Jedynym minusem jest to, że mam opuchnięte powieki, ale jeszcze nie jestem pewna winowajcy. Powiem Ci tak- takich cieni jeszcze nie miałam, te brokatowe są nieobsypujące się, bardzo łatwo robi się makijaż o 6 rano, ładnie się blendują i są bajecznie łatwe w obsłudze- efekt stopniowalny, krzywdy sobie nie można zrobić nawet przy ciężkiej ręce i niewielkich umiejętnościach (to ja ).

Ciekawa jestem, czy to tylko ja jestem taka zachwycona.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 09:55   #4475
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wlasnie doopa, bo wczoraj wzielam kartke papieru, wlazlam na konto bankowe, podliczylam wszystkie wydane złotówki zaokraglajac w dół jak nie bylam pewna, odjęłam zwroty i wyszło mi 6500 pktow bez zakupy lutowego a oni twierdza, ze mam saldo tymczasowe ujemne 700 pktow. No to jakim cudem? Takich zakupów typu cos w promocji za 20 zl czy maseczka to nawet niw liczylam, a i tam wyszło wiecej. Jak dla mnie robienie z klienta "niby VIP" idioty, a tego bardzo nie lubię.

Sephora ma u mnie pecha, bo z marek na wyłączność, ktore lubie ma tylko Fresh a resztę spokojnie mogę kupić gdzie indziej, jak nie bede zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś próbowałam dojść do ładu ze swoimi punktami i w mailu dostałam odpowiedź:
"Pragniemy poinformować, że istnieją dwa salda punktów:

tymczasowe – widoczne na koncie klienta po zalogowaniu. Każde uzbieranie 650 punktów lub 4 dni zakupowych jest premiowane kuponem zniżkowym 10% wysyłanym listownie na wskazany adres korespondencyjny. Jest on ważny na cały asortyment dostępny w perfumeriach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym sephora.pl.
stałe – niewidoczne na koncie klienta po zalogowaniu. Na nim kumulują się wszystkie punkty uzbierane w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Po zgromadzeniu 6500 punktów stanie się Pani posiadaczem karty Sephora GOLD."

Może ten minus na Twoim koncie tymczasowym to z tego, że wyzerowali Ci bo dobiłaś do kolejnego kuponu 10%, potem dokonałaś zwrotu i to zminusowali? Ale żeby robić klienta nieaktywnego z tego powodu, gdzie widać, że w tle lecą punkty do golda... No słabizna straszna.

Punkty do golda liczą się w tle i klient tego nie widzi, a szkoda. Powinno być to jawne i przejrzyste, to nie było by tyle pytań i pretensji. Tak to mogą robić machloje i wmawiać, że jeszcze musisz kupować bo jeszcze Ci brakuje, bo kto pamięta dobrze co było rok wstecz?

Na infolinie nie dzwoniłam nigdy i obym nie musiała

Niedługo mam urodziny i mam nadzieję, że coś fajnego wyjdzie, bo nie mam zbytnio pomysłu co sobie sprezentować
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 10:03   #4476
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jedynym minusem jest to, że mam opuchnięte powieki, ale jeszcze nie jestem pewna winowajcy. Powiem Ci tak- takich cieni jeszcze nie miałam, te brokatowe są nieobsypujące się, bardzo łatwo robi się makijaż o 6 rano, ładnie się blendują i są bajecznie łatwe w obsłudze- efekt stopniowalny, krzywdy sobie nie można zrobić nawet przy ciężkiej ręce i niewielkich umiejętnościach (to ja ).

Ciekawa jestem, czy to tylko ja jestem taka zachwycona.
Ja już kiedyś pisałam o lime crime,ze maja rewelacyjne te cienie. Gdyby nie to,że obkupilam się paletkami Dior i mam teraz wiele za wiele niż potrzebuje,to skupilabym wszystkie ich paletki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 11:25   #4477
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kiedyś próbowałam dojść do ładu ze swoimi punktami i w mailu dostałam odpowiedź:
"Pragniemy poinformować, że istnieją dwa salda punktów:

tymczasowe – widoczne na koncie klienta po zalogowaniu. Każde uzbieranie 650 punktów lub 4 dni zakupowych jest premiowane kuponem zniżkowym 10% wysyłanym listownie na wskazany adres korespondencyjny. Jest on ważny na cały asortyment dostępny w perfumeriach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym sephora.pl.
stałe – niewidoczne na koncie klienta po zalogowaniu. Na nim kumulują się wszystkie punkty uzbierane w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Po zgromadzeniu 6500 punktów stanie się Pani posiadaczem karty Sephora GOLD."

Może ten minus na Twoim koncie tymczasowym to z tego, że wyzerowali Ci bo dobiłaś do kolejnego kuponu 10%, potem dokonałaś zwrotu i to zminusowali? Ale żeby robić klienta nieaktywnego z tego powodu, gdzie widać, że w tle lecą punkty do golda... No słabizna straszna.

Punkty do golda liczą się w tle i klient tego nie widzi, a szkoda. Powinno być to jawne i przejrzyste, to nie było by tyle pytań i pretensji. Tak to mogą robić machloje i wmawiać, że jeszcze musisz kupować bo jeszcze Ci brakuje, bo kto pamięta dobrze co było rok wstecz?

Na infolinie nie dzwoniłam nigdy i obym nie musiała

Niedługo mam urodziny i mam nadzieję, że coś fajnego wyjdzie, bo nie mam zbytnio pomysłu co sobie sprezentować
No ja już ogarnęłam umysłowo te ich dwa salda, co już samo w sobie jest jakąś bzdurą absolutną, ale ja teoretycznie (i praktycznie) jestem ich klientem VIP, zakupy robię regularnie i przez to, że konto mam wyzerowane nie dostaję ani pół maila czy smsa o promocjach. Więc jestem klientem Gold i ta ich ekskluzywna oferta dla mnie polega na tym, że nie dostaję żadnych ofert. No wręcz świetnie dla mojego portfela, chyba powinnam napisać maila z podziękowaniem, a nie z pretensjami. W sumie chyba tak odpiszę na ich maila

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Ja już kiedyś pisałam o lime crime,ze maja rewelacyjne te cienie. Gdyby nie to,że obkupilam się paletkami Dior i mam teraz wiele za wiele niż potrzebuje,to skupilabym wszystkie ich paletki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to nie jestem sama w zachwytach Te pozostałe paletki Lime Crime są dla mnie zbyt krzykliwe, ale ta będzie idealne. Nie ma też co tego skupować w ogromnych ilościach, bo ja też mam tylko dwie powieki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-02-22 o 11:28
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 11:57   #4478
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jedynym minusem jest to, że mam opuchnięte powieki, ale jeszcze nie jestem pewna winowajcy. Powiem Ci tak- takich cieni jeszcze nie miałam, te brokatowe są nieobsypujące się, bardzo łatwo robi się makijaż o 6 rano, ładnie się blendują i są bajecznie łatwe w obsłudze- efekt stopniowalny, krzywdy sobie nie można zrobić nawet przy ciężkiej ręce i niewielkich umiejętnościach (to ja ).

Ciekawa jestem, czy to tylko ja jestem taka zachwycona.
zawsze mi sie kojarzyły te paletki z intensywnymi kolorami, podobnie jak Jeffree star i ta firma z egipskimi logo.... zapomniałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 12:43   #4479
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zawsze mi sie kojarzyły te paletki z intensywnymi kolorami, podobnie jak Jeffree star i ta firma z egipskimi logo.... zapomniałam
Jeffree Star to też jakoś nie moja stylistyka, ale ja mam słowiański typ urody i nie wszystkie kolory są dla mnie użytkowe. Brunetki już mają większe pole do popisu a ja po prostu, np. w niebieskościach wyglądam tandetnie.

No i gdzie ten goody bag na Cult? Bo chce zobaczyć, maila nie dostałam...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-02-22 o 13:24
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 15:11   #4480
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jeffree Star to też jakoś nie moja stylistyka, ale ja mam słowiański typ urody i nie wszystkie kolory są dla mnie użytkowe. Brunetki już mają większe pole do popisu a ja po prostu, np. w niebieskościach wyglądam tandetnie.

No i gdzie ten goody bag na Cult? Bo chce zobaczyć, maila nie dostałam...
A Jeffree wymiata - zero straty koloru od nałożenia do zmycia i zero osypu plus bezproblemowe blendowanie i pigmentacja na max - wystarczy koniuszkiem pędzelka dotknąć by pokryć powiekę. Szok.
Na początku nie byłam pewna czy chce ze względu na kolory ale po kilku użyciach jego cieni
I tez generalnie było tak ze niebieskie oddałam, a potem żałowałam i kupiłam ponownie i nie żałuje - najpiękniejsze niebieskości jakie widziałam i nie kiczowate. A tego się obawiałam, bo ciężko zrobić dobre niebieskie cienie które nie będą jak kucz wyglądać.
A poza tym kocham Pata - te duże paletki - sztos na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 15:21   #4481
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Jeffree wymiata - zero straty koloru od nałożenia do zmycia i zero osypu plus bezproblemowe blendowanie i pigmentacja na max - wystarczy koniuszkiem pędzelka dotknąć by pokryć powiekę. Szok.
Na początku nie byłam pewna czy chce ze względu na kolory ale po kilku użyciach jego cieni
I tez generalnie było tak ze niebieskie oddałam, a potem żałowałam i kupiłam ponownie i nie żałuje - najpiękniejsze niebieskości jakie widziałam i nie kiczowate. A tego się obawiałam, bo ciężko zrobić dobre niebieskie cienie które nie będą jak kucz wyglądać.
A poza tym kocham Pata - te duże paletki - sztos na oku
Dlatego Corczaczek ja nie mówię "NIE" Jeeffre'yowi, ale dajmy sobie czas On ogólnie nie reprezentuje mojej stylistyki, ale te jego filmiki są zabawne i jakoś mnie nie razi hehe Może wypuści za jakiś czas coś, co do mnie przemówi i nie będę się mogła oprzeć. Coś np. z unicornem i będę zgubiona hahah

Myślałam, że to ja tylko mam problem z niebieskim

A Pat to w sensie Pat McGraph?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 15:27   #4482
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Dzieczyny zamawialyscie kiedyś ciuchy z everlane? Podobają mi się mn. nowe body, ale nie wiem jak z tymi rozmiarami, bo modelka na zdjęciu ma mój rozmiar (s), ale ma dużo mniejszy biust niż ja i wg tabeli rozmiarów to ja powinnam mieć xl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 15:31   #4483
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzieczyny zamawialyscie kiedyś ciuchy z everlane? Podobają mi się mn. nowe body, ale nie wiem jak z tymi rozmiarami, bo modelka na zdjęciu ma mój rozmiar (s), ale ma dużo mniejszy biust niż ja i wg tabeli rozmiarów to ja powinnam mieć xl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba nie ten wątek
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:21   #4484
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To chyba nie ten wątek
No nie ten, ale tu się dużo osób udziela, które znam i wiem, że np. mogły kupować w tym sklepie. Poza tym nie widziałam żebyś komuś uwagę zwracała jak zbaczaja z tematu. Byly tu przecież toczone rozmowy o bizuterii i torebkach i ciuchach też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 16:30   #4485
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No nie ten, ale tu się dużo osób udziela, które znam i wiem, że np. mogły kupować w tym sklepie. Poza tym nie widziałam żebyś komuś uwagę zwracała jak zbaczaja z tematu. Byly tu przecież toczone rozmowy o bizuterii i torebkach i ciuchach też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa ok, spoko, myślałam, że po prostu pomyliłaś okienko z wątkiem, nic nie mam do off topa

Ale oczywiście zapraszam na Modę
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:28   #4486
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dlatego Corczaczek ja nie mówię "NIE" Jeeffre'yowi, ale dajmy sobie czas On ogólnie nie reprezentuje mojej stylistyki, ale te jego filmiki są zabawne i jakoś mnie nie razi hehe Może wypuści za jakiś czas coś, co do mnie przemówi i nie będę się mogła oprzeć. Coś np. z unicornem i będę zgubiona hahah

Myślałam, że to ja tylko mam problem z niebieskim

A Pat to w sensie Pat McGraph?
Nie byłam przekonana do jego cieni, bo w jego paletach te kolory wygladaja na szalone, ale stwierdziłam w koncu ze przekonam sie naocznie i po kilku uzyciach, wiem, ze to cienie wychwalane nie bezpodstawnie i że nie zawiodą mnie. Przy czym lubie wyraziste makiajze ze względu ze delikatniaki znikaja przy mojej jasnej cerze i wlosach.

Nie mam problemu z niebieskimi cieniami, ale np Huda mini ta niebieska to był jednak kicz na oku i porazka, a Blue Blood

Tak, Pat McGrath, pokochałam jej pomadki cienie, reszty nie probowałam. Ale cienie tylko te duze, małe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 18:18   #4487
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Bede szla do sephory po probki, a pozniej planuje kupic tam podklad.
Czy moglybyscie polecic cos dostepnego wlasnie w S do cery mieszanej/tlustej, co da krycie, Ale nie mega tapete, bo podklad mialby byc na codzien
Mam troche przebarwien na policzkach, a jednoczesnie rozszerzone pory glownie na nosie i z nosa zawsze splywa mi podklad
Teraz jestem na macierzynskim i na spacery wystarcza mi krem koloryzujacy, ale niedlugo powrot do pracy i zachcialo mi sie czegos fajnego, co przykryje szybko przebarwienia, ale nie bede czula ciezkosci caly dzien :/
Polecam: EL Double Wear Light nowa wersja, Lancome Teint Idole Ultra Wear. Krycie u nich można stopniować.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Corczaczek, a jaka to baza konkretnie? Poka I przypominam Ci, ze miałam się w wątku Swarovskiego pokazac
Dajcie linka do wątku o biżuterii
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 18:34   #4488
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Dajcie linka do wątku o biżuterii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247214&page=8
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:21   #4489
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też już nie używałam różu już do tego

najbardziej podoba mi się "poziom" połysku
ale do śmiercie zostanie ze mną - jest wieeeeelki
Ja mam coraz mniejsze szanse na zdenkowanie czegokolwiek, a tych to na pewno do śmierci nie zużyję
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 20:08   #4490
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaa ok, spoko, myślałam, że po prostu pomyliłaś okienko z wątkiem, nic nie mam do off topa

Ale oczywiście zapraszam na Modę
Ok. Sprawdzę czy nie ma tam takiego wątku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:16   #4491
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 20:27   #4492
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Lancome też polecam.
Nie zgodzę się co do DW , używam codziennie od kilku lat, umiejętnie nałożony nie robi maski. Mnie nie wysusza ale w sumie każda cera jest inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Polecam: EL Double Wear Light nowa wersja, Lancome Teint Idole Ultra Wear. Krycie u nich można stopniować.









Dajcie linka do wątku o biżuterii


Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić klasykę gatunku czyli EL Double Wear, Dior Backstage, Nars Sheer Glow lub Nars Longwear Radiant.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
A mi ostatnio bardzo pasuje Lancome teint miracle. Mam cere mieszaną,i bardzo mi sie podoba jak na mnie wygląda. Mam odcień 03 beige diaphane.
O Dior też dużo dobrego slyszalam,ale jeszcze nie mialam okazji wypróbować.

El double wear nie jest na co dzień,moim zdaniem, jest do zadań specjalnych,kiedy sie chce mieć twarz umalowana na mur beton. Obciąża cere,ściąga i wysusza twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziekuje bardzo
Wlasnie boje sie ze EL DW bedzie zbyt ciezki lubie podklady lekkie, ktore wystarczy maznac i nie meczyc sie nad nimi ewentualnie wklepac gabka wieksze krycie gdzieniegdzie

Ale wezme probke, przy okazji sprawdze co w nim takiego wow i lancome na pewno sprawdze
sama zastanawialam sie nad dior forever i nars, bo fenty slyszalam ze bardziej do suchej buzi sie nadaje
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 07:03   #4493
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo
Wlasnie boje sie ze EL DW bedzie zbyt ciezki lubie podklady lekkie, ktore wystarczy maznac i nie meczyc sie nad nimi ewentualnie wklepac gabka wieksze krycie gdzieniegdzie

Ale wezme probke, przy okazji sprawdze co w nim takiego wow i lancome na pewno sprawdze
sama zastanawialam sie nad dior forever i nars, bo fenty slyszalam ze bardziej do suchej buzi sie nadaje
Zawsze możesz do mieszać na ręce odrobinę jakiejś bazy do podkładu, żeby rozluźnić konsystencję. Ja tak dość często robię pompka DW, odrobina bazy becca i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:31   #4494
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ok. Sprawdzę czy nie ma tam takiego wątku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post87610023

Nie było, ale już masz. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post87610023

Ktoś kiedyś pisał, że ich buty są wyjątkowe.

Wybacz jeżeli zabrzmiałam jakoś protekcjonalnie, ale moderuję modę i jakoś tak wydawało mi się, że może chciałaś tam napisać, mam wyostrzone zmysły

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie byłam przekonana do jego cieni, bo w jego paletach te kolory wygladaja na szalone, ale stwierdziłam w koncu ze przekonam sie naocznie i po kilku uzyciach, wiem, ze to cienie wychwalane nie bezpodstawnie i że nie zawiodą mnie. Przy czym lubie wyraziste makiajze ze względu ze delikatniaki znikaja przy mojej jasnej cerze i wlosach.

Nie mam problemu z niebieskimi cieniami, ale np Huda mini ta niebieska to był jednak kicz na oku i porazka, a Blue Blood

Tak, Pat McGrath, pokochałam jej pomadki cienie, reszty nie probowałam. Ale cienie tylko te duze, małe
Ja zapomniałam, że tyś zblondziała W mej głowie mam Cię ciągle jako brunetkę hehe





Dziewczyny, czy któraś miała taki oto rozświetlacz z Guerlain? https://www.guerlain.com/ca/en-ca/ma...ng-face-powder

Kupiłam sobie wczoraj na promo w Douglasie, ale taki mi jakoś brzydko pachnie, wiem, że to nie Terracotta ani Meteorites, ale mimo wszystko, chyba się nie przemogę.

W Douglasie są zwroty/wymiany?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-02-23 o 09:29
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 09:34   #4495
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

[/COLOR]

Ja zapomniałam, że tyś zblondziała W mej głowie mam Cię ciągle jako brunetkę hehe


Dziewczyny, czy któraś miała taki oto rozświetlacz z Guerlain? https://www.guerlain.com/ca/en-ca/ma...ng-face-powder

Kupiłam sobie wczoraj na promo w Douglasie, ale taki mi jakoś brzydko pachnie, wiem, że to nie Terracotta ani Meteorites, ale mimo wszystko, chyba się nie przemogę.

W Douglasie są zwroty/wymiany?
Wystarczy na avek zerknąć ;-)
ja z kolei prawie sama zapomiałam ze kiedyś miałam ciemne włosy i ja zobaczyłam swoje zdjęcie w czarnych ostatnio to szoku doznałam

Tak, są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2020-02-23 o 10:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 10:23   #4496
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wystarczy na avek zerknąć ;-)
ja z kolei prawie sama zapomiałam ze kiedyś miałam ciemne włosy i ja zobaczyłam swoje zdjęcie w zerknąć czarnych ostatnio to szoku doznałam

Tak, są
Spoko, ja siebie kiedyś w lustrze w sklepie nie poznałam

A nie wiesz może czy tylko zwrot czy wymiana? Bo efekt, który mi na dłoni pokazała konsultantka był piękny... I nie wiem, sama co mam począć, bo ten zapach...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 10:27   #4497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Spoko, ja siebie kiedyś w lustrze w sklepie nie poznałam

A nie wiesz może czy tylko zwrot czy wymiana? Bo efekt, który mi na dłoni pokazała konsultantka był piękny... I nie wiem, sama co mam począć, bo ten zapach...
Mnie to znajomi przestali poznawać

Jak nieużywana rzecz to można zwrócić albo wymienić na co innego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 10:32   #4498
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie to znajomi przestali poznawać

Jak nieużywana rzecz to można zwrócić albo wymienić na co innego.
Nieużywany, bo się nie mogę przemóc. No nie wierzę, że kosmetyk takiej klasy jak Guerlain miał taki zapach, stary nie jest bo to kolekcja jesień 2019. Może jakimś cudem znajdzie się ktoś, kto go ma.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 10:58   #4499
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzieczyny zamawialyscie kiedyś ciuchy z everlane? Podobają mi się mn. nowe body, ale nie wiem jak z tymi rozmiarami, bo modelka na zdjęciu ma mój rozmiar (s), ale ma dużo mniejszy biust niż ja i wg tabeli rozmiarów to ja powinnam mieć xl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elizka napisałam na tamtym wątku, ja kupowałam bieliznę, zawsze kupuje staniki M bawełniane, i tym razem tez M. Jest dobry.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-23, 11:05   #4500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nieużywany, bo się nie mogę przemóc. No nie wierzę, że kosmetyk takiej klasy jak Guerlain miał taki zapach, stary nie jest bo to kolekcja jesień 2019. Może jakimś cudem znajdzie się ktoś, kto go ma.
Ale jak Ci zapach osobiście przeszkadza to nie ma nad czym się zastanawiać tylko zwrot.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.