Prezent urodzinowy dla 2 latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 18:05   #1
WSMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3

Prezent urodzinowy dla 2 latki


Za tydzień chrześnica będzie miała 2 lata, a ja rozmyślam od miesiąca nad prezentem i ogólnie jestem w czarnej pupie. Jako, że jestem niepracująca, moja mama łoży pieniądze na prezent i stwierdziła, że mój limit to 100 zł. No to popadłam w jeszcze ciemniejsze odmęty pup, bo myślałam nad rowerkiem biegowym. Problem polega na tym, że z Mikołajem, moje pomysły na prezenty się skończyły, bo na rok kupiłam jej wiosenną kurtkę, na dzień dziecka kuchenkę, a na mikołaja wózek i lalkę. Nie potrzebuje butów, ani kurtki na wiosnę, książek ma całą masę, puzzli dla dzieci też, laptopy, tablety, kasy fiskalne, nawet jakieś pistolety ma, motor na akumulator, którym jeździ po domu też ma. Trampolinę, huśtawkę, piaskownicę, łopatki na lato też jest. Błagam was o burzę mózgów, bo sama już raczej nie dam rady wymyślać.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Tak rozmyślałam intensywnie i wpadłam na to, żeby kupić Młodej tablicę, znalazłam na allegro tablicę kredowo-magnetyczno-papierową i jak dla mnie ekstra, bo będzie mogła malować swoje "kółka" i "słoneczka" markerami, kredą i kredkami. W komplecie tej tablicy idą magnetyczne literki i liczby i jest liczydło. Mała ma 4 letniego brata, który strasznie chce iść do szkoły, więc on miałby frajdę, Kornelia też. Tylko właśnie, czy to nie jest prezent dla dzieci starszych od niej?
WSMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 07:52   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

Proponuję przeszukać dokładnie podforum prezentowe. Jest mnóstwo tematów o prezentach dla dzieci, miliony inspiracji

co do tablicy- wydaje mi się, że to prezent dla nieco starszych dzieci, niż dwulatka.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:21   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

My mysieliśmy o tablicy dla naszej 19 miesięcznej córki, ale doszliśmy do wniosku, że to za wcześnie. Jedynie opcja "zabawa z magnesami" byłaby ok, bo teraz nam z lodówki podbiera magnesy (ściąga je, przyczepia, zmienia pozycje, przesuwa po lodówce). Jak patrzyłam na te tablice kredowo-magnetyczne to one jakoś od 3 lat są.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 08:38   #4
KseniaZ22
Raczkowanie
 
Avatar KseniaZ22
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 40
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

Dla takiego dzieciaczka najlepsze sa różnego rodzaju pojazdy i grające zabawki z tym, że takie grające zabawki sa czasami bardzo irytujące dla rodziców...
__________________
Chociaż prawda to piękno, jednakże piękno nie musi być prawdą.
KseniaZ22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 09:15   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

Lego duplo zawsze dobry wybór. Moja uwielbia.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 11:48   #6
Cobipl
Przyczajenie
 
Avatar Cobipl
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

Może dobrym pomysłem będzie podpytać rodziców dziecka co by się przydało lub czym dziewczynka lubi się bawić? Może figurka z jej ulubionej bajki?
Cobipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:53   #7
Jagoda300
Przyczajenie
 
Avatar Jagoda300
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent urodzinowy dla 2 latki

A może coś pluszowego plus coś słodkiego? Tylko rzeczywiście lepiej uważać z tymi grjącymi bo to potem dla rodzica strasznie wnerwiające.
Jagoda300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.