Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 20:25   #31
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Od 2 tygodni na programie telewizyjnym TLC oglądam program pt. : Łowcy Promocji. Na początku wydawało mi się, że program będzie o łowcach, że szukają największych promocji jednego danego produktu.
Jak się okazuje - chodzi tutaj też o coś innego.

zwiastun starego odcinka
http://www.tlcpolska.pl/programy/lowcy-promocji


Kupony, kupony i jeszcze raz kupony. Wykorzystanie ich na 100 % i jeszcze zyskiwać dzięki zakupom ..
Mało ważne, że produkty pewnie kiedyś się przeterminują ważne, że są zapasy.

Oglądaliście ?
Czy jeżeli w Polsce byłyby takie kupony - korzystalibyście z nich ?
I jakie myśli Wam przychodzą na widok takich .. zakupów jak i zapasów ?
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:32   #32
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Oglądam oglądam i tylko żałuję że u nas tak nie ma...
No cóż, zapasy trochę śmieszą jakbym kupiła 150 opakowań apapu to bym rozniosła to rodzinie...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:35   #33
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Oglądam oglądam i tylko żałuję że u nas tak nie ma...
No cóż, zapasy trochę śmieszą jakbym kupiła 150 opakowań apapu to bym rozniosła to rodzinie...
W odcinkach są też Panie - które mają pełne szafy pampersów. Brak tylko dzieci do ich zużycia

to mnie najbardziej rozwaliło.

No jeden facet fajnie robił bo połowę zakupów dał chyba wojsku czy coś..
I takie akcje dobre by były i przeznaczyć zakupy na akcje typu 'Podziel się posiłkiem' i takie inne.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:12   #34
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

No, to zdecydowanie prawda. Bo mnie właśnie te pieluchy nie interesują, tak jak kosmetyki w większości sprzedawane w markecie, jak już to żywność ale oni biorą wszystko jak leci byleby kupon pokrył kupon i wyjść na zero :-P później bym musiała trochę czasu spędzić na rozdawaniu tego tak by nie zrobić nikomu kłopotu (pewnie jakbym zawiozła kontener pieluch do domu samotnej matki musieliby zapłacić ogromny podatek)

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

o matko... ta kobieta podzieliła zakupy na 8 transakcji, po 6 transakcji ma zakupy za 2 000$ a zapłaciła póki co 40$ !!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

za zakupy 3150$ i 30 centów... zapłaciła 45,73 o $#@$@#$!
kto by tak nie chciał
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:25   #35
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Gdyby u nas tak można było, marzenie a nadwyżką chętnie bym się z kimś podzieliła
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:41   #36
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Wątek o Łowcach Promocji już istnieje

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552099
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 00:08   #37
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

ja im strasznie zazdroszczę, ale nie rozumiem gromadzenia ponad miarę i patrzenia na zapasy. Chociaż była jedna babka, która miała tylko parę półek zapełnionych i mówiła, że oddaje potrzebującym albo do schronisk dla zwierząt.

Sama bym chętnie z takich bonów korzystała.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 06:55   #38
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez nenia6 Pokaż wiadomość
Wątek o Łowcach Promocji już istnieje

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552099
No nie wiedziałam, że istnieje - bo zaglądam tylko do działu Plotkowego :P
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:24   #39
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Ja się teraz nie dziwię dlaczego to właśnie od USA zaczął się kryzys na świecie... skoro potrafią rozdzawać za darmo ze sklepów towary o wartości kilku tysięcy dolarów.

I jeszcze pokazują ludziom jak to się robi żeby dostawać wszystko za free.

Osoby które pokazują w tym programie biorą dziesiątki opakowań zupełnie niepotrzebnych im rzeczy ( bo za kupony ) np: dziesiątki opakowań nici dentystycznych ipt.... a wszystko zalega w mieszkaniach.

Amerykanie to bezdennie głupi naród!!!
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:14   #40
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Widziałam ten program Dziwi mnie tylko co oni robią z tym całym towarem. Ostatnio kobieta kupiła cały wózek musztardy, chociaż jej mąż przyznał, że jej nie lubią. Przecież to wszystko musi im się kiedyś tam zepsuć, ciekawe ile potem tego wyrzucają.

A jak to jest z tymi kuponami? Je się za darmo dostaje, czy trzeba kupić jakieś gazety?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:31   #41
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi kuponami? Je się za darmo dostaje, czy trzeba kupić jakieś gazety?
Dostaje się je za darmo. Tak jak czasami przychodzi Ci gazetka z danego sklepu i zawsze tam dodają 'kupony'. Dodatkowo są w różnych gazetach.
W jednym odcinku widziałam jak kobieciny wycinały z gazety kupony na darmowe cienie z firmy Maybelline (oczywiście firma była ocenzurowana) ale poznałam 'modelke' i ogólną kolorystyke tych ich reklam.

Zbieraja również od rodziny .. co druga kupuje taniej gazety od 'producenta'.
A wielka wyprzedaż raz na pół roku..

W Polsce są takie kupony ale w TESCO z resztą nie ma porównania z amerykańskimi promacjami bo u Nas to jest co mniej więcej. Kup masło za minimum 10 zł a dostaniesz zniżke 1 zł.

Aha .. no i w TESCO dostaje się kupony dopiero jak się zrobi określoną ilość wydanych zł - a 2 zł to 1 punkt(plus są jeszcze punkty premiowe za dane produkty). Kupony wymienane są za chyba 300 punktów więc - dostać zniżkę 1 złotówke na masło za wydane 600 zł to jest śmiech na sali.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 12:21   #42
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Oj tak, wydaj 50 zł w superpharm to krem do rąk wartości 1,99 zł dostaniesz za darmo ^^ to w klubie lifestyle...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 01:44   #43
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Oglądałam kilka odcinków i sama idea wykorzystywania kuponów jest moim zdaniem świetna, skoro ktoś daje nam możliwość zaoszczędzenia kasy to dlaczego nie skorzystać. Chętnie poświęciłabym godzinę czy dwie w tygodniu gdybym miała dzięki temu zaoszczędzić parę euro czy złotych. Natomiast to co odwalają ci ludzie to już przesada. Kobiety nie śpią z nerwów, poświęcają szukaniu kuponów sześćdziesiąt godzin w tygodniu, grzebią w śmietnikach, tracą zdrowie, a wszystko to po to by zrobić za bezcen zakupy, z których pewnie 80% wyrzucą, bo się przeterminują. Mam wrażenie, że to już obsesja. Bo czy nie lepiej najpierw wykorzystać to co się ma w spiżarni, a dopiero potem uzupełniać zapasy. Jeśli ktoś dzieli się tymi zapasami z potrzebującymi to super sprawa, ale jeśli ktoś czerpie życiową satysfakcję z faktu, że ma w piwnicy 200 dezodorantów i 100 farb do włosów no to smutek żal.
Poza tym widzę, że często kupowane w ilościach masowych są produkty, których tak naprawdę otyli Amerykanie raczej powinni sobie odmawiać - napoje gazowane, przetwożona żywność. No ale skoro są za bezcen to kupmy, jedzmy i tyjmy.
Stany - najdziwniejszy kraj na świecie.

P.S. Muszynianko, widzę, że mamy takie same avatary. Mimo że rzadko udzielam się na forum to jakoś się przez lata do niego przywiązałam, więc mam nadzieję, że jakoś to przeżyjemy. Mała Mi rządzi
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:00   #44
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Szkoda że u nas nie ma takich kuponów
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:16   #45
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez mała___mi Pokaż wiadomość
Oglądałam kilka odcinków i sama idea wykorzystywania kuponów jest moim zdaniem świetna, skoro ktoś daje nam możliwość zaoszczędzenia kasy to dlaczego nie skorzystać. Chętnie poświęciłabym godzinę czy dwie w tygodniu gdybym miała dzięki temu zaoszczędzić parę euro czy złotych. Natomiast to co odwalają ci ludzie to już przesada. Kobiety nie śpią z nerwów, poświęcają szukaniu kuponów sześćdziesiąt godzin w tygodniu, grzebią w śmietnikach, tracą zdrowie, a wszystko to po to by zrobić za bezcen zakupy, z których pewnie 80% wyrzucą, bo się przeterminują. Mam wrażenie, że to już obsesja. Bo czy nie lepiej najpierw wykorzystać to co się ma w spiżarni, a dopiero potem uzupełniać zapasy. Jeśli ktoś dzieli się tymi zapasami z potrzebującymi to super sprawa, ale jeśli ktoś czerpie życiową satysfakcję z faktu, że ma w piwnicy 200 dezodorantów i 100 farb do włosów no to smutek żal.
Poza tym widzę, że często kupowane w ilościach masowych są produkty, których tak naprawdę otyli Amerykanie raczej powinni sobie odmawiać - napoje gazowane, przetwożona żywność. No ale skoro są za bezcen to kupmy, jedzmy i tyjmy.
Stany - najdziwniejszy kraj na świecie.

P.S. Muszynianko, widzę, że mamy takie same avatary. Mimo że rzadko udzielam się na forum to jakoś się przez lata do niego przywiązałam, więc mam nadzieję, że jakoś to przeżyjemy. Mała Mi rządzi
Tak, ale oglądałam również odcinek gdzie rodzina oddawała swoje zapasy potrzebującym, a sobie zostawiała to co niezbędne.
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:48   #46
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
ja im strasznie zazdroszczę, ale nie rozumiem gromadzenia ponad miarę i patrzenia na zapasy. Chociaż była jedna babka, która miała tylko parę półek zapełnionych i mówiła, że oddaje potrzebującym albo do schronisk dla zwierząt.

Sama bym chętnie z takich bonów korzystała.
Te zapasy biorą się też stąd, że taka pani ma do wyboru kupno tego, co chce plus masy innych rzeczy za dolara, albo kupno tylko tych rzeczy które ją interesują za 100 dolarów.

Takie zapasy mnie przerażają ;] Ale nie muszą być wcale marnotrawstwem. Część produktów się nie zepsuje. Te, które się zepsują można oddać -czy to rodzinie, czy biednym.

Gdybym dostała za darmo coś, co mi się prędzej czy później przyda, też bym to wzięła, nawet "na zapas".


U nas niestety nie ma takich kuponów. I żadne promocje się nie łączą. ;]

Trzeba też pamiętać o tym, że te osoby nie dostają tego ot tak, całkiem za darmo, bo bardzo długo na to pracują. Szukają na forach informacji o promocjach, o kuponach, przeliczają, układają listy zakupów... . To tak, jak zwykła praca. Trzeba mieć sporo czasu, być wytrwałym i skrupulatnym.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:37   #47
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Nie miałam jeszcze okazji obejrzeć tego programu.

1\ Gdzie trzymać tak monstrualne zapasy? Czy uczestnicy programu posiadają jakieś dodatkowe pomieszczenia?
2\ Tak, to prawda, że ludzie czują się bezpieczniej, kiedy posiadają jakieś rezerwy. Przydatne rezerwy.
3\ Widziałam zapowiedzi. Ludzie mówią, że zbieranie i łączenie kuponów to dla nich jak normalna praca. Ale czy jest to bardziej zyskowne?
4\ Niestety, dla mnie nosi to znamię choćby drobnej zachłanności.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:15   #48
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

A żeby mieć tyle kuponów z gazetki trzeba jakoś je zdobyć. W programie pokazywali jak niektórzy chodzili po śmietnikach i przeglądali wszystkie gazety w poszukiwaniu za gazetkami promocyjnymi . Plus kupony z internetu, ale z tego co widziałam to głównie z gazet.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:16   #49
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze okazji obejrzeć tego programu.
1\ Gdzie trzymać tak monstrualne zapasy? Czy uczestnicy programu posiadają jakieś dodatkowe pomieszczenia?
Jak nie miałaś okazji oglądać to nie wiesz co straciłaś



Zbieracze różnie przechowywują swoje zapasy. Pieluchy pod łózkiem dziecka, papiery toaletowe, ręczniki też. Na mrożonki wiadomo co .. - Ci którzy zbierają od dawna mają swoje przechowywalnie.

Ciekawi mnie tylko czy swoje mieszkania/domy mają zabezpieczone alarmem bo nie wiem czasami i złodziej może się na takie coś połasić XD
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 09:48   #50
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie tylko czy swoje mieszkania/domy mają zabezpieczone alarmem bo nie wiem czasami i złodziej może się na takie coś połasić XD
Co ciekawe, zdarza się (i to nie rzadko), że nawet najbliżsi przyjaciele tych nie ludzi nie mają pojęcia o sposobie, w jaki robią oni zakupy ani o ich ogromnych zapasach.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:59   #51
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Co ciekawe, zdarza się (i to nie rzadko), że nawet najbliżsi przyjaciele tych nie ludzi nie mają pojęcia o sposobie, w jaki robią oni zakupy ani o ich ogromnych zapasach.
Teraz jak pokazali twarz w TV - WSZYSCY WIEDZĄ
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:16   #52
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Bardzo lubię ten program
i za każdym razem podziwiam tych ludzi, że są w stanie się tak zorganizować.. tak zaplanować wszystko, szkoda, że u nas nie ma takich promocji... podobają mi się też te ich karty stałego klienta, na których nawet 100 dolarów można zbić.. u nas to marne kilka zł.
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:24   #53
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Oglądałam raz, właśnie o tych bliźniaczkach które mają tyle pieluch.
Nie uważam, że to głupie, bo przecież takie pieluchy się nie przeterminują, a jak któraś będzie miała dziecko to wyobrażacie sobie ile zaoszczędzi na tych pieluchach?
Szkoda, że takich promocji nie ma u nas.

Kupowanie nici dentystycznej też mnie zdziwiło, po co komu aż tyle opakowań...

Zdziwiła mnie ta rodzina co polowała na sarny. Oni praktycznie pieniędzy nie mieli. A ta babka zamiast poszukać pracy to pomyślała o kuponach
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2011-09-20 o 10:32
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:48   #54
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Bo na kuponach oni też zarabiają.. narobi taka baba zakupów pełno, że ma cały pokój w tym a później sprzedaje czy sąsiadom czy znajomym za połowę ceny tej co w sklepach ludzie do niej pójdą bo mają taniej a produkt ten sam a ona sobie zarabia dzięki temu. O tym w programie nie mówią bo nie można takich rzeczy robić - nie rozliczają się, nie mają zapisanej działalności gospodarczej a więc działają nie zgodnie z prawem... dlatego wszystko dzieje się po cichu nawet w jednym odcinku kiedyś babka powiedziała, że sąsiedzi przychodzą i robią zakupy
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:30   #55
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Też się czasami zastanawiam po co im 600 opakowań jakiegoś produktu, ale z drugiej strony biorąc pod uwagę, że płacą za niego 1% wyjściowej ceny to może sama bym się skusiła

U nas w Polsce do Tesco czasem jest kupon, np sos sojowy za pół ceny Na pewno się nie łączy z innymi promocjami
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:41   #56
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Fajny program. Z jednej strony się dziwię po co tym ludziom tyle zapasów, czasem niepotrzebnych, ale czasem im zazdroszczę, że też nie mogę za darmo wynieść pół sklepu
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:19   #57
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

uwielbiam ten program,oczywiście wciągnął mnie całkowicie,ale tutaj mozna tylko pomarzyć

znalazłam kilka stron z "kuponami" ale w niczym nie są podobne do tamtych amerykańskich gdzie wychodzi się z 3 koszami zakupów nie płacąc nic
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:27   #58
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Również oglądam. Uwielbiam ten program

Był odcinek o bliźniaczkach, które nie mają dzieci, a mają po kilka tysięcy pampersów

W Polsce też trochę można Nie na takim poziomie, że oszczędzasz 97 % ale sporo można zaoszczędzić: Mam koleżankę, która kupiła ostatnio 300 słoiczków dla dziecka - w promocji wyszło jej 2 zł z groszami za słoiczek, normalnie kosztują ponad 3 zł. Ma zapas na pół roku.
Tak samo z pampersami - trafiła na promocję za 40 zł za paczkę (normalnie kosztują ok. 60 zł) i nakupiła różnych rozmiarów chyba za kilka tysięcy Wystarczyło jej prawie rok.

Jest już wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552099
nie można połączyć?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:41   #59
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
W Polsce też trochę można Nie na takim poziomie, że oszczędzasz 97 % ale sporo można zaoszczędzić: Mam koleżankę, która kupiła ostatnio 300 słoiczków dla dziecka - w promocji wyszło jej 2 zł z groszami za słoiczek, normalnie kosztują ponad 3 zł. Ma zapas na pół roku.
Tak samo z pampersami - trafiła na promocję za 40 zł za paczkę (normalnie kosztują ok. 60 zł) i nakupiła różnych rozmiarów chyba za kilka tysięcy Wystarczyło jej prawie rok.

?
To jest bardzo trochę w porównaniu z tym co w USA jest. Bo u nas musisz te kilkaset-kilka tysięcy mieć... A tam możesz iść do sklepu z 50 dolarami i zapłacić tak za towar wart np. 3000.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:52   #60
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Łowcy Promocji ? (TLC wtorek 21:30)

kurcze, nie mam tlc Można ten program obejrzeć gdzieś w internecie?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.