Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 09:59   #2101
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

jako, że dla mnie WM już się skończyły, to napiszę coś naturalnie dziś będę oglądać, ale raczej bez emocji.

żałuję, że chłopakom nie udało się dojść do finału.oni też chyba są niepocieszeni (wiadomo, sporo chłopaków grało na WM06 i zatrzymali się w tym samym miejscu). wczoraj cieszyli się, ale jak sobie przypomnę mały finał sprzed 4 lat, to były zupełnie inne emocje. zresztą nie muszę sobie nic przypominać, mam wszystko na filmach zupełnie inna atmosfera. wielka radość. wczoraj to była jakaś namiastka (pomijając fakt, że w polskiej tv za dużo nie pokazali w relacji pomeczowej). ale w niemieckiej też nie było bardzo długo. dość szybko kibice powychodzili ze stadionu i chłopaki do szatni. Basti podszedł do trybun i podał Sarah swój medal, potem dwa wywiady: z Bastkiem, Jansenem i Khedirą i koniec.

a tak jeszcze trochę prywaty Lahmcio się żeni !!! i nie. nie jest to ta laska z WM06 :P ślub w tą środę

a skoro już tu wpadłam, to kilka fotek puszczę w obieg, jak za starych dobrych czasów

i dziś planuję sobie znowu obejrzeć 'deutschland.ein sommermaerchen.' powspominam sobie prawdziwe emocje :P

foty:
1. Lahmi i Claudia (prawie żona :P)
2,5,7,10 - Basti
3,6,8,9 - Poldi
4 - Miro i Tomi z sesji dla strenesse ;P
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2010-07-11 o 10:01
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:11   #2102
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Ja nie mogę Magda odkopała wątek, ah stare czasu się przypomniały

Były mistrzostwa i po mistrzostwach, i szczerze powiem po za małymi wyjątkami to już nie to, nie te emocje co były w 2006, może brakowało tego wątku, albo zbyt zabiegana byłam w te mistrzostwa że ich tak na dobrą sprawę nie poczułam

Włosi i Anglicy szybko podali jak muchy, a Fifka i Owena nie było. Fifi wakacjuje, jakis ślub się zbliża i może jakieś dziecko, na razie to są ostatki afery z jakoś napompowaną włoszką która twierdzi że miała z nim romans przez parę miesięcy chciała by

A Owen dochodzi do zdrowia, opiekuje się 4 dzieciaczków, urodziła mu się dziewczynka tym razem Słodka rodzinka


Magda z fotkami i od razu powiało dobrymi czasami

PS.Nie brzydka ta przyszła żonka Lahma :P
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:19   #2103
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ihihihi ;D

racja. to już nie to samo, ale ja faktycznie przez sesję również nie miałam czasu oglądać wszystkiego. nawet jeden mecz niemców przegapiłam, bo mialam o tej godzinie egzamin!
bardziej niż życie uczuciowe moich piłkarzy interesuje mnie moje własne obecnie haha ;D ale nowinki zawsze chętnie poczytam

oglądałam filmik z powrotu dojczkow Poldi z Louisem na rękach i walizką w drugiej słodkie.

kilka fotek wrzucę jako, że są wakacje a ja mam jeszcze tydzień do wyjazdu, to znajduję czas na komputer i mogę co nieco pokazać chociaż pewnie nikt już tu nie zagląda zbytnio ;P ale może przynajmniej ja tu kiedyś wrócę i powspominam
teraz robię porządki na dysku zewnętrznym i tyle fajnych fotek znalazłam, że uśmiechalam sięcały czas do kompa pokaźne kolekcje xd

Majkelowi nowe dziecko się urodziło? ;p dobry jest hehe ;d a Fifek chce ślubu? ...ale po tym, jak sie dowiedzialam, ze Roni ma dziecko, to już nic mnie nie zdziwi
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:07   #2104
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hehe

Magda jak cię interesuje bardziej własne życie uczuciowe to jesteś w pełni usprawiedliwiona mniejszym zainteresowanie piłkarskim życiem uczuciowym

Poldi z synkiem na rękach sweet

No Owen tworzy sobie koedukacyjną drużynę piłkarska, jak się darzy to tylko pogratulować.. A Fifek wieczny kawaler walnęła go w końcu na amen strzała amora no to w końcu wypada się ustatkować

W ogóle Krystyna i dziecko dla mnie to nadal nie do pojęcia

Fotki to ja zawsze chętnie pooglądam, może też coś wrzucę jak już jestem będzie urozmaicenie
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2010-07-13 o 13:16
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.