Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-20, 00:27   #3571
WielkiSzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, szukam dobrego chirurga plastycznego (korekcja nosa) - najlepiej z Wrocławia lub okolic, polecicie kogoś?

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_przybysz Pokaż wiadomość
Hejka

Ja miałam całkowitą korekcje nosa 15 dni temu. U dr Wysockiego z Wrocławia.

Dwa pierwsze zdjęcie sprzed, dwa następne po. Czekam aż zejdzie opuchlizna

Pozdrawiam
Monika, możesz podać namiary do dra Wysockiego? Wszyukuję w Google i pokazuje mi lekarza z Polanicy. Będę wszięczny za odpowiedź.
WielkiSzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 00:23   #3572
monika_przybysz
mineja
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

http://mariuszwysocki.pl/

501 608 356
monika_przybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 01:23   #3573
karol12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej mialam konsultacje u dr Wysockiego w maju 2019 I zapisalam sie wtedy na operacje na marzec 2021. W trakcie konsultacji powiedzial mi ze cena CKN to 14 tysiecy. Mozesz napisac kiedy mialas konultacje?

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Hej mialam konsultacje u dr Wysockiego w maju 2019 I zapisalam sie wtedy na operacje na marzec 2021. W trakcie konsultacji powiedzial mi ze cena CKN to 14 tysiecy. Mozesz napisac kiedy mialas konultacje?
karol12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 11:32   #3574
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam, w marcu mam operację u dr Wójcickiego, czy któraś z was miała u niego operowany nos? Podzielcie się proszę wrażeniami, bo umieram ze strachu
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 16:11   #3575
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez majko1234 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tutaj nowa i trafiłam właśnie tez tak jak poprzedniczka na forum z ciekawości czy tylko ja mam pewne wątpliwości po operacji dzisiaj mija tydzień od operacji i nie wiem czy może ja już nie mogę się doczekać na ściągnięcie gipsu i za bardzo i za długo na niego patrzę bo wydaje mi się ze jest trochę przesunięty w lewo.. jak przechylam do góry nos i patrzę na czubek wydaje mi się ze trochę ucieka w lewo. Czy miałyście może podobne odczucie?

Cześć. Nic się nie przejmuj. To jest opuchlizna, opuchlizna może być krzywa i krzywo schodzić. Zobaczysz,że z czasem Ci się to wyrówna
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 21:11   #3576
martag1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez byc1piekna Pokaż wiadomość
Cześć. Nic się nie przejmuj. To jest opuchlizna, opuchlizna może być krzywa i krzywo schodzić. Zobaczysz,że z czasem Ci się to wyrówna
Hej, ja mam chyba podobny problem stad moj post.

Miałam operacje nosa (Przegroda plus korekta) dwa tygodnie temu. Setony, gips sciagniety. Jedynie szwy jeszcze zostały.

Od momentu kiedy sciagnelam setony i pozbyłam nie bandażu, do którego ściekała krew, zauważyłam, ze słupek miedzy dziurkami jest lekko przesunięty w prawo (zaznaczam, ze moja przegroda przed operacja była skierowana bardziej w lewo).

Podczas ściągania gipsu powiedziałam lekarzowi, ze zauważyłam to skrzywienie, a on stwierdził, ze tak to juz sie zdarza, szczególnie kiedy moja twarz jest asymetryczna.

Nie wiem... może przesadzam i mam wygórowane wymagania, ale wydaje mi sie, ze to jest po prostu niedociągnięcie, które mogłoby być łatwo skorygowane.
Poza tym, czuje, ze gorzej oddycha mi sie właśnie w prawej dziurce... (fakt, mam tam jeszcze zaschniętą krew, niewygojona śluzówka itp).

Czy myślicie, ze to kwestia budowy mojej twarzy? Powinnam za kilka miesięcy zgłosić nie do lekarza, aby omowic te kwestie (szczególnie, jeśli faktycznie będzie mi sie gorzej oddychać przez prawa dziurkę)?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Edytowane przez martag1410
Czas edycji: 2020-12-28 o 21:13
martag1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-29, 07:58   #3577
majko1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

ja tez miałam podobne odczucie ale nie powiedziałam o tym nic lekarzowi tylko poczekalam i faktycznie była to opuchlizna bo teraz po miesiącu już mi się wyrównało co prawda dalej mam tkliwy nos i zastanawiam się kiedy odzyskam czucie całkowicie ale tak jak pisały dziewczyny trzeba uzbroić się w cierpliwość
majko1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-29, 18:25   #3578
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Marta ja bym radziła Ci zaczekać i nie wyciągać teraz żadnych wniosków. U mnie było tak,że po ściągnięciu gipsu nos był krzywy, asymetryczne dziurki i ja sama się przestraszyłam. Ale czytałam dużo w internecie i wyczytałam,że to może być przez opuchliznę,że jak opuchlizna zejdzie to wszystko się wyrówna. A też opuchlizna może schodzić krzywo, tak więc trzeba czekać. I faktycznie zauważyłam,że się wyrównuje. Tak więc odsuń lusterko na bok,najlepiej gdzieś schowaj i się nie przyglądaj,bo można się załamać. Nos dojdzie do siebie tylko potrzebuje czasu. Uzbrój się w cierpliwość
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-29, 22:47   #3579
martag1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Troche mnie pocieszyłyście, dziękuję
martag1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 21:27   #3580
51f762bde70f4f8d335d2face204bcc4eecf300a_5ff3ac1d5c6b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A jak z bólem głowy/nosa po zabiegu? Ja będę szedł na zabieg septorhinoplastyki (część chrzęstna, kostna + przegroda) i nie wiem w ile tabletek przeciwbólowych sie zaopatrzeć. Kiedyś miałem wykonywaną septoplastykę przegrody nosowej to z dobre 5 dni byłem dosłownie nie żywy (migrena to pikuś przy tym bólu głowy)
51f762bde70f4f8d335d2face204bcc4eecf300a_5ff3ac1d5c6b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-02, 10:00   #3581
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

mlodyprezes u mnie ból głowy nie występował po operacji,więc nie wiem. Na pewno jest to indywidualna sprawa. Ja jedynie odczuwałam nos,więc wzięłam z 2 tabletki - raz dziennie. Kup sobie opakowanie przeciwbólowych tabletek one mają termin długi,więc mogą sobie poleżeć,a może Ci się kiedyś przydadzą-jak nie po operacji to kiedyś na pewno.
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-07, 23:56   #3582
Sandra991991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Proszę daj znać koniecznie jak po operacji, trzymam mocno kciuki. Szukam właśnie chirurga plastycznego i rozważam konsuultacje u dr Krawczyńskiego. Jak cenowo to wygląda u tego lekarza? Ktoś jeszcze robił i mógłby dać znać?

Cytat:
Napisane przez madzioxa Pokaż wiadomość
Choć znam to że swojego nosa nie lubiłaś to muszę powiedzieć, zeyz profilu wygląda spoko naprawdę (przed operacją)
A tak poza tym wyglądasz teraz bardzo ładnie już! Ciekawe jak z przodu będzie wyglądać koniec końców


Mój Dr się odezwał, operacja 10 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandra991991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 23:57   #3583
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez monika_przybysz Pokaż wiadomość
Hejka

Ja miałam całkowitą korekcje nosa 15 dni temu. U dr Wysockiego z Wrocławia.
Super efekt! mam taką samą wyjściówkę Czy operacja była metodą otwartą?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 23:57   #3584
Sandra991991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Proszę o polecenie chirurga najlepiej w centrum Polski. Czy ktoś miał operacje u dr Krawczyńskiego?
Sandra991991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 13:48   #3585
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Dziewczyny Końcem stycznia będę miała wykonywaną całkowitą korektę nosa w Klinice Dr Szczyta, przez Dr Kulickiego . Macie jakieś doświadczenia z Dr Kulickim oraz z samą kliniką? Jakieś rady przed operacją?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 17:59   #3586
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny, mam duże problemy z krzywą przegrodą nosową (złamanie, jak byłam dzieckiem), które doprowadziło do problemów ze stawem skroniowo szczękowym.. w końcu podjęłam decyzję o operacji. Boję się jednak iść na NFZ (mimo, że dostałam skierowanie), bo mam wrażenie, że wtedy jest loteria z lekarzami i nie ma pewności, czy sama plastyka też będzie na wysokim poziomie...
Zaczęłam więc sprawdzać terminy u polecanych tu przez Was lekarzy (Wysocki, Skupin), żeby taką operację zrobić prywatnie. Niestety terminy mnie przeraziły - na konsultację czekałabym ok 1-2 lata, a na samą operację nawet 4 jestem załamana...

Czy któraś z Was była u lekarza, u którego nie czeka się aż tyle czasu, a jest bardzo zadowolona? Jak długo czekałyście na swój termin?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 22:57   #3587
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny, w jaki sposób skontaktować się dr Wysockim? Maila wysłałam w listopadzie i od tej pory cisza. Ponowiłam dziś maila, ale nie wiem czy odpisze na niego czy nie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 20:40   #3588
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej,miałam robiona korektę nosa w październiku, a teraz pojawiło mi się coś dziwnego na nosie, w dodatku nie kształcące go mój nos, taka kulka, czy któraś tak miała? I może wie co to takiego jest? Dodam że wizytę u chirurga mam dopiero w marcu.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 00:41   #3589
martalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

To bardzo długie terminy. Ja czekałam około roku a konsultacje miałam dosyć szybko. Również miałam skierowanie od laryngologa ale wiadomo jeśli pójdziesz na NFZ to zrobią ci tylko tyle, żebyś mogła oddychać, nos niekoniecznie zmieni się z zewnątrz. Jeśli zależy na wyglądzie zewnętrznym warto poczekać i iść prywatnie.
martalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-23, 09:29   #3590
Kwiat_Jabloni_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez crazygirlania Pokaż wiadomość
hej
ja robiłam CKN u doktora Zachary 6 tygodni temu
cześć,

chciałabym zrobić operacje u dr Zachary. Jestem ciekawa jak wygląda twój nosek po takim czasie od operacji? jesteś zadowolona z efektu?
Kwiat_Jabloni_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 22:06   #3591
Kadia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mnie niestety też nie odpisał a pisalam w grudniu

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Chętnie przyjmę termin konsultacji do dr Wysockiego bądź wymienię się na wcześniejszy. Mój mam na listopad 2021
Kadia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 23:58   #3592
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Kadia99 Pokaż wiadomość
Mnie niestety też nie odpisał a pisalam w grudniu

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Chętnie przyjmę termin konsultacji do dr Wysockiego bądź wymienię się na wcześniejszy. Mój mam na listopad 2021
W końcu się dodzwoniłam, ale bardzo tam utrudniony kontakt. Na maila kompletnie dr nie odpisuje. Konsultację mam również w listopadzie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 15:41   #3593
LIKE2CRAZY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny,
w końcu zdecydowałam się na operację nosa. Mam mocno skrzywioną przegrodę, jak się okazało zewnętrzną i wewnętrzną.
Długo szukałam odpowiedniego specjalisty i w końcu zdecydowałam się na dr. Krawczyńskiego. Mimo negatywnych opinii, stwierdziłam, że jednak pójdę do niego.
Niestety okazało się, że najbliższy termin konsultacji to kwiecień 2022 do tego na samą operację po konsultacji ponoć czeka się 13 miesięcy.
Czy możecie proszę polecić kogoś równie dobrego, u kogo terminy nie są tak zabójcze.
Ewentualnie może jest tu ktoś, kto z jakiejś przyczyny nie może się wybrać do niego na konsultacje?
Dajcie proszę znać
LIKE2CRAZY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 21:14   #3594
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez LIKE2CRAZY Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
w końcu zdecydowałam się na operację nosa. Mam mocno skrzywioną przegrodę, jak się okazało zewnętrzną i wewnętrzną.
Długo szukałam odpowiedniego specjalisty i w końcu zdecydowałam się na dr. Krawczyńskiego. Mimo negatywnych opinii, stwierdziłam, że jednak pójdę do niego.
Niestety okazało się, że najbliższy termin konsultacji to kwiecień 2022 do tego na samą operację po konsultacji ponoć czeka się 13 miesięcy.
Czy możecie proszę polecić kogoś równie dobrego, u kogo terminy nie są tak zabójcze.
Ewentualnie może jest tu ktoś, kto z jakiejś przyczyny nie może się wybrać do niego na konsultacje?
Dajcie proszę znać
Umawiałaś się do Warszawy czy do Łodzi? Ale terminy szok, ja u Doktora konsultację jak i operację załatwiłam w tym samym roku. U mnie poszło bardzo sprawnie. Teraz może terminy są inne ale nie chce mi się wierzyć, że od konsultacji czeka się 13 miesięcy na operację, kto Ci tak powiedział??
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 21:54   #3595
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja przeszłam operacje nosa u nr Krawczyńskiego w 2018 r

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 17:07   #3596
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kwiat_Jabloni_85 Pokaż wiadomość
cześć,

chciałabym zrobić operacje u dr Zachary. Jestem ciekawa jak wygląda twój nosek po takim czasie od operacji? jesteś zadowolona z efektu?
Hej, ja jestem zapisana na operację do Zachary na ten rok Też szukam info odnośnie tego dr (dobrych i złych). Jeśli ktoś robił operację u tego dr, proszę dajcie znać
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 12:00   #3597
LIKE2CRAZY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Pani z kliniki, w której przyjmuje dr Krawczyński. Porażka. Dzwoniłam i do Łodzi i do Warszawy, wszędzie to samo.
LIKE2CRAZY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 09:16   #3598
Majol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny!
Operację mam zaplanowaną na czerwiec w Perfect Clinic u dr. Romana Kufa jednak obawiam się w czasie pandemii, że nie tak łatwo będzie przekroczyć granicę Czy ktoś miał w ostatnim czasie operację w tej klinice?
Rozważam również rezygnację z Czech, tylko nie mam kompletnie pojęcia do kogo mogłabym się zapisać w Polsce - jakie są teraz ceny i terminy orientuje się ktoś? Jestem z Gdańska, a w grę wchodzi cała Polska.. będę wdzięczna za odpowiedzi.

Ściskam Was mocno !!
Majol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 11:47   #3599
kama9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej, ja bardzo polecam dr. Skupina w Poznaniu
kama9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 00:34   #3600
krewka
Rozeznanie
 
Avatar krewka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 889
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, szukam teraz lekarzy, ale widzę, że nosy poszczególnych chirurgów mocno się między sobą różnią i sama nie wiem co jest dobre, a co nie.

Przede wszystkim widzę, że niektóre są mocno zadarte do góry (nie chodzi mi o mini nos) co dla mnie wygląda trochę dziwnie, ale może odmładza? Przykład - Scarlett Johansson
Wiele też ma piękny profil, ale w widoku z przodu, przegroda nosowa jest znacznie niżej niż boki nosa. Czy to nadaje lekkości/ umożliwia piękny profil/ jaki jest powód takiej techniki? Przykład Jessica Biel

Widzę, że w rankingach jest wysoko nos Jessici Alby. Ma ładny nos z przodu, ale z profilu mało zdefiniowania.

Powiedzcie czy ja się znam, czy to jest modne. Sama nie wiem co powiedzieć lekarzowi, a jak zacznę wybrzydzać to jeszcze mi odmówią operacji jaki nos jest Waszym zdaniem ładnym, jaki był waszym marzeniem?
Na co zwracacie uwagę szukając lekarza i ogłądając foty na insta/ fb?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nos zadarty.jpg (98,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niska przegroda 1.jpg (354,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nisk przegroda 2.jpg (155,8 KB, 61 załadowań)
__________________
Moja wymianka: Flowerbomb, Guerlain, Moschino...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1248536

Edytowane przez krewka
Czas edycji: 2021-03-06 o 00:38
krewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.