Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 19:34   #31
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ej ju...sprawdzalam tego sikorskiego co dzis grał w podstawowym skladzie bayernu :P
i sie okazuje, ze ma obywatelstwo polskie i austriackie, gral w u19 austrii, nom oczywiscie jest rezerwą w bayernie i co???? i Polska w ogole sie nim nie interesuje jako pilkarzem do repry... Polak w bayernie...to jest cos... a oni to olewaja? bil sie o niego bayern i milna... nadal nie daje do myslenia? a przeciez mozna by go chociaz na jeden mecz towarzyski powolac...dla sprawdzenia i byłby zaklepany... a jak tak dalej pojdzie to trafi do u21 i nam przepadnie na zawsze jak pelno innych dobrych zawodnikow obywatelstwa polskiego.


a tu fotki... owen w triko manu jakos nawet przejmnie ;p bo tez czerwony... i wyglada jakby nadal byl z nami... dla mnie i tak zawsze bedxzie bajernbojem niech ci sie wiedzie ;P

+ fotki z treningu bvb... chyba nowych graczy klubu ;D w tym KUBY

+ miro i jego genialna fryzura i jeszcze bardziej genialna mina XD ... tak ogadajac mecz to sie zastanawialam czy on sie na rudo chcial zrobic? bo jesli nie chcial to i tak wyglada jak rudy (nie mam nic do rudych ;P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74965397.jpg (32,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74965414.jpg (30,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74965411.jpg (30,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74965439.jpg (28,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74972792.jpg (52,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74971234.jpg (37,0 KB, 4 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 21:40   #32
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wczesniej nie chcialo mi postow dodac

Gosiu ja jeszcze widzialam dzisiaj boski plakat u nas na miescie, byl jakis napis i thinky pokazany ale tak ze mu glowy nie widac i widac czerwona torebke chcialam zrobic zdjecie, ale nie zdazylam.Musze to nadrobic
Magda Willy kojarzy mi sie z parówką
Kurcze dziwnie ten Kuba wygląda w BVB a na drugim tym zdjęciu nie mogłam go rozpoznać ale znalazłam

patrzcie !!!

http://www.efektaxe.pl/galeria/ tu jest moja ukochana reklama z Romanem Boska

widze Lunke ja juz musze zmykac.Papa
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:42   #33
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
To takie dziwne uczucie, jakby nas ktoś próbował odciągnąć od wspomnień Zabrać cząstkę nas..



Ale, co tam.. koniec pierwszego rozdziału jest początkiem drugiego



-----------------------

Nawet nie zdążyłam odpowiedzieć na posty w tamtym wątku

Madziu, matmę wybrałam jako przedmiot obowiązkowy i to na poziomie rozszerzonym, bo planowałam iść na bankowość. Gdybym go wzięła jako dodatkowy, też zdawałabym na rozszerzeniu, tyle tylko, że gdybym go wtedy nie zdała to nic by się nie stało[matura zdana], ale wtedy musiałabym wziąć coś innego jako obowiązkowy, a nie wzięłam, bo ze wszystkiego innego głąb jestem A mogłam też, tak jak moja koleżanka, wziąć matmę obowiązkową na podstawowym poziomie plus coś dodatkowego na rozszerzonym [ale tu znowu nie miałabym czego brać] Ona więła fizykę [o zgrozo, i oblała ją, ale maturę ma zdaną]. (Chaotycznie piszę, jak ktoś nie zna tej procedury to może nie zrozumieć.)

A i amnestia mnie chroni, tzn mogą mnie przyjąć na studia, ale źle bym się z tym czuła..

Mam cały rok do namysłu, co dalej Oznajmiłam rodzicom, że chcę iść na kurs niemieckiego w Niemczech Wtedy za rok nie muszę zdawać matmy, wezmę niemiecki na poziomie rozszerzonym i być może moją przyszłość zwiążę z germanistyką [o czym jakieś pół roku temu marzyłam] . Zawsze jest jakieś wyjście, widocznie matma to wcale nie taka moja mocna strona Ale niemiecki to ja kocham!



----------

Olu, format fotek mały, 9 na 13 cm. Ale takie chciałam, bo im większe tym mniej wyraźne by wyszły.

Matma trudna, ale w szkole nie miałam problemów z nią, nigdy. No a język obcy to pewno, że plus Dogadam się za granicą, bez wykształcenia znajdę pracę i zarobię tyle, co w Polsce zarabiają z wykształceniem [heh, tak narazie się pocieszam]. Ale to nie głupie.
Jadę autkiem, ale przez Gryfice nigdy nie przejeżdżaliśmy, więc teraz też nie będziemy, a szkoda


------

Dobra, mykam,bo mnie głowa zaraz rozboli od kompa, a i tam rodzice będą zaraz z sis gadać przez cam

PAp
jezeli chcesz robic kurs niemieckiego to polecam jeszcze prace jak Au pair zarobisz nauczysz sie jezyka poznasz fajnych ludzi plus kursy to jest naprawde fajna rzecz
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:44   #34
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

wiecie co ja przezylam szok jak weszlam po tygodniu nieobcnosci na wizaz prawie wszystkie watki ktore czytam sa zamkniete i powstaly kontynuacje...
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:26   #35
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Wróciłam z kościoła Nie udało sie ;(
Bo wczoraj miałam próbe samobójczą ... Wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i pierwszy raz od kilku miesięcy sie pocięłam cięłam sie ostro po żyłach, ale tępym nożem więc większych ran nie mam a później poszłam do sklepu po tabletki nasenne i wzięłam wszystkie za jednym zamachem tak bardzo sie bałam że zasne na zawsze ale ból i cierpienie było większe i zwyciężyło wczoraj strach i kiedy tak leżałam w półśnie zdałam sobie sprawe że katuje samą siebie, że moje życie ważniejsze jest niż to wszystko przez co chciałam umrzeć i poszłam wyrzygać te tabletki ...
co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie
Ale sie przestraszyłam ale dobrze ze jestes
Ciesze sie ze tak myslisz jak napisłas na koncu i za kazdym razem musisz sobie powtarzac ze zycie Twoje jest najwazniejsze

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
witam

Tri ja juz nie rozpaczam, wiadomo bylo ze kiedys nasz watek by zamkneli, a czy stalo sie to z czerwcu czy w grufniu to jakos tak bez roznicy
Talcia zebys wiedziala ze tak mundialowo tylko mi sie ten ich stadion, a raczej hala nie podobala.Jakos jak hymny puszczali to tak dziwnie
i chlopcy mieli super koszulki z nazwiskami z tylu, takie jak na mundialu 06 zaraz obejrze zdjecia.
Magda obudzilas mnie tym pierwszym esem nawet go na poczatku nie odczytalam tylko cos kliknelam w komie eby mi nie dzwonilo, potem patrze drugi!!! na myslalam ze cie zastrzele ale potem odczytalam i brawa dla nich nie odpisalam dlatego ze ma 5zl na koncie do 23ego lipca Ogladam fotki to nie ananasy tylko banany fajna szatnie maja.Szwajni jaki maczo Willy prosze nie mow tak, bo Willy mi sie kojarzy z, ekhm no z parówką meska n ale ma boski sweterek Bommi fajnie daje autografy Lahmi i chinol, jaka poza
Izka widze ze impra sie szykuje
Lunka to co mialam Ci powiediec to ci powiedzialam na gadu.
Impra była seba powiedziła ze udały sie urodziny, ognisko robili i ogrodu nie puscili z dymem choc byly obawy ze kota podpala bo poczuł kiełbaski i trzeba bylo go siła odciagac od nich bo juz sie szykował do skoku zarłok jeden

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Na początku przeżyłam szok jak zobaczyłam, że zamknęli nasz wątek, ale po przeczytaniu waszych argumentów, że to przecież nie koniec świata, ulżyło mi . Jest mi trochę smutno, ale zaczynamy drugą część wątku, a to znaczy, że on się rozwija i cieszę się, że w ciągu ostatnich dni widać to coraz wyraźniej .
Słońce - to ja pytałam o twoją maturę, a nie Madzia . Znając mnie to ja bym się załamała, gdybym nie zdała matury, ale widzę, że jesteś silną dziewczyną, która się nie załamuje i ma plany na przyszłość, więc gratuluję takiej postawy
Iza - nie oglądałam meczu Cheli, ale widziałam wynik na telegazecie, wspaniały musiał być ten mecz, szkoda, że nie oglądałam . Niestety, ale dzisiaj nie ma wimbledonu, w pierwszą niedzielę nigdy nie grają , musimy czekać do jutra...
Ola - fajne to graffitti z TinkyWinky
Luna - , cieszę się, że nic Ci się nie stało i że wczorajsze wydarzenia Cię wzmocniły, ale wydaje mi się straszne, że odważyłaś się wczoraj dojść tak daleko...
Oglądałam wczoraj siatkówkę, brawa dla chłopców , piłki wczoraj nie oglądałam, ale cieszę się, że wygraliśy z Brazylią, więc wypiję za 2 zwycięstwa
Ja ogladłam tylko koncówke. Interia wprowadziła mnie w bład i pozniej mi sie przypomniało ze nie graja a i tak padała deszcz i podobno tak do srody ma byc ale mam nadzieje ze sie to nie sprawdzi



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
kilka njusow o makaayu

30 czerwca 2007 17:56:52 mic
Makaay - "zbyt mocno kocham Bayern..."

Mimo odejścia do Feyenoordu Rotterdam Holendra Roya Makaaya, nadal imponująco przedstawia się formacja ofensywna Bayernu Monachium. Zdaniem holenderskiego napastnika w przyszłym sezonie o sile klubu z Bawarii powinien stanowić przede wszystkim urodzony w Polsce Lukas Podolski.


- "Podolski jest młody, utalentowany, lecz nadszedł właśnie czas, aby udowodnił wszystkim, że jest w stanie zostać wielkim piłkarzem. Jeden średni sezon w jego wykonaniu można jakoś zaliczyć, ale teraz miesiąc miodowy się skończył. Na pewno nie będzie miał łatwego zadania. Z drugiej strony właśnie teraz może przekonać wszystkich o swoim nieprzeciętnym talencie" - powiedział Makaay.

W przyszłym sezonie w ataku Bawarczyków być może zobaczymy w akcji duet napastników w składzie Podolski - Miroslav Klose. Holender zdaje sobie sprawę, że o wiele większa presja będzie ciążyła na byłym zawodniku Werderu Brema. - "Klose to najlepszy napastnik w Niemczech. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale nie zazdroszczę mu presji, jaka na niego spadnie. Klose został sprowadzony na moje miejsce, więc będzie musiał się natrudzić, aby dorównać mi pod względem zdobytych bramek. Jestem w końcu drugim, po Gerdzie Müllerze, najskuteczniejszym napastnikiem Bayernu" - dodał Makaay.

Jak ogłosił Holender, Miroslav Klose został sprowadzony do Monachium na jego miejsce. Tymczasem działacze Werderu Brema marzyli o tym, aby w miejsce Klose sprowadzić właśnie Makaaya. - "Werder chciał mnie pozyskać, ale zbyt mocno kocham Bayern, żeby zrobić mu coś takiego" - dodał na zakończenie były już Bawarczyk.

pieknie to skwitowal
bedziemy o tobie pamietac roy

30 czerwca 2007 17:53:26 KoRnKage
Makaay: koniec okresu ochronnego dla "Poldiego"


Roy Makaay odchodząc z Bayernu pozostawił swoim następcą spadek, który ciężko będzie odrobić. Napastnik ten przez 4 lata swojej gry w Monachium strzelił 102 gole w 178 meczach. Lepszymi statystykami poszczycić może się jedynie „Bomber” – Gerd Müller. Ciężkie czasy czekają szczególnie Lukasa Podolskiego. Młodemu reprezentantowi Niemiec kończy się okres ochronny.

Teraz czas na tytuły. Nie będzie mu łatwo - przepowiada Makaay w niemieckiej gazecie BILD. Swojemu kolejnemu następcy – Miroslavowi Klose, przepowiada jednak więcej, według niego jest to przecież – najlepszy napastnik w Niemczech.

Źródło: sport1.de

okres ochronny dla poldiego xD hihih...
no nic... jeszce wszyscy zobaczą jak mój mąż wyleczony z kontuzji bedzie pieknie gral w tym sezonie :P a z klose doprowadzą to do perfekcji
oczywiscie basti nie bedzie gorszy a cały tim pokaze klase

lece na grilla ...
No pieknie postapił brawo Roy

Oczywiscie Poldi i Basti beda grac swietnie


Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
zobaczcie Kubuś prezentuje nową koszulkę z BVB

http://www.bvb.de/?%9F%2Ak%97%84%ECSo%E5%81%94

będzie miał podpisaą po prostu Kuba bo nie umieją jego nazwiska mówić
czytałam na onecie ze Błaszczykowski zrezygnował ... z nazwiska
Troche sie im nie dziwie jeszcze biedni połamali by sobie jezyk

ładnie



Wczoraj mogłam wpasc ale ogladałam filmy i bylam to po połnocy dopiero

A dzis ide do kina na Shreka 3 mam nadzieje ze bedzie smiesznie

straszny zastuj jest u mnie w fotka nie wiem co sie dzieje Owen tez powinien gdzies na wakacje wyjechac a tu nic nawet nie wiem czy bedzie dalej grał w Newcastle mam nadzieje ze to sie szybko wyjasni.

A fifi mi zarzuci jakos plaz wkoncu
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 12:04   #36
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witam z rana
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:12   #37
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Trochę tu pusto dzisiaj
Iza - chciałam sobie pooglądać dzisiaj wimbledon na polsacie sport lub polsacie sport extra (dopiero od kilku dni wiem, że go mam ), ale nie było transmisji, widocznie w Londynie znowu pada, choć widziałam na telegazecie, że kilka spotkań się odbyło. Niestety, ale i do nas idzie ochłodzenie, choć mi to w sumie obojętne, bo i tak nigdzie nie wyjeżdżam. Opowiedz jak wrażenie po shreku3, bo może też się wybiorę .
Pozdrowienia dla wszystkich maniaczek
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 19:28   #38
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Trochę tu pusto dzisiaj
Iza - chciałam sobie pooglądać dzisiaj wimbledon na polsacie sport lub polsacie sport extra (dopiero od kilku dni wiem, że go mam ), ale nie było transmisji, widocznie w Londynie znowu pada, choć widziałam na telegazecie, że kilka spotkań się odbyło. Niestety, ale i do nas idzie ochłodzenie, choć mi to w sumie obojętne, bo i tak nigdzie nie wyjeżdżam. Opowiedz jak wrażenie po shreku3, bo może też się wybiorę .
Pozdrowienia dla wszystkich maniaczek
pada i pada mecze sa przerywane tylko kobieta jako tako sie udało wiekszosc meczy zakonczyc

A po Shreku fajny byl smieszny to sie liczy niektore teksty powalajace mi sie podobało i mysle ze warto

U mnie przed chwila sie burza skonczyła i mam nadzieje ze juz bedzie ładnie

Widze ze dzis tu pustooo wiec uciekam do jutra
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:23   #39
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witam Panienki

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
wiecie co ja przezylam szok jak weszlam po tygodniu nieobcnosci na wizaz prawie wszystkie watki ktore czytam sa zamkniete i powstaly kontynuacje...

Ja również wchodząc na Wizaż po dłuższej nieobecności troszeczke sie zgasiłam .Ale jakoś to przeżyjemy,nie ma co.

Dziewczyny,ja już nie moge....
Jutro mam 2 egzaminy,z jednego na 90% będe pisała poprawke i ogólnie wszystko jest do d...
Ehhh.....
Ja chce wakacje ( i do Manchesteru)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:55   #40
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

znow witam z rana

Izka ja widzialam tylko kawalek shreka 3 w tv jak shrekowi opadla koldra a osiol mowi do niego "zainwestuj w majtki bo ci widac"
Brzos dasz rade zobaczysz

ja wczoraj ogladalam dobry film na polsacie, speed niebiezpieczna predkosc czy jakos tak, leci on co roku a ja ogladalam go dopiero pierwszy raz dobry byl, trzymal w napieciu.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 12:11   #41
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
znow witam z rana

Izka ja widzialam tylko kawalek shreka 3 w tv jak shrekowi opadla koldra a osiol mowi do niego "zainwestuj w majtki bo ci widac"
Brzos dasz rade zobaczysz

ja wczoraj ogladalam dobry film na polsacie, speed niebiezpieczna predkosc czy jakos tak, leci on co roku a ja ogladalam go dopiero pierwszy raz dobry byl, trzymal w napieciu.
Nigdy nie oglądałam SPEEDU .
Za to jutro będzie tragi-komedia ze mną w roli głównej .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 17:33   #42
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Witam Panienki




Ja również wchodząc na Wizaż po dłuższej nieobecności troszeczke sie zgasiłam .Ale jakoś to przeżyjemy,nie ma co.

Dziewczyny,ja już nie moge....
Jutro mam 2 egzaminy,z jednego na 90% będe pisała poprawke i ogólnie wszystko jest do d...
Ehhh.....
Ja chce wakacje ( i do Manchesteru)
Trzymam kciuki: nepweno bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
znow witam z rana

Izka ja widzialam tylko kawalek shreka 3 w tv jak shrekowi opadla koldra a osiol mowi do niego "zainwestuj w majtki bo ci widac"
Brzos dasz rade zobaczysz

ja wczoraj ogladalam dobry film na polsacie, speed niebiezpieczna predkosc czy jakos tak, leci on co roku a ja ogladalam go dopiero pierwszy raz dobry byl, trzymal w napieciu.
Tam jest pare takich gnialnych tekstów np. Na Tronie To Ty conajwyzej sobie mozesz kupe zrobic.. i jest taki teskt ktory w kinie nie bylo a jest genialny dziedziczyć to ty se możesz własne geny cieciu jeden!


Tez ogladłam Speed ale nie cały6 bo durna burza byla ale ja juz go chyba z 4 razy czy nie iwecj widziałam bo gra tam moja ulubiona para przede wszystkim keanu reeves

Mam nadzieje ze ktos sioe zjawi bo nie wiem czy długo tu dzis zabawie

Napastnik reprezentacji Paragwaju, oraz Bayernu Monachium Roque Santa Cruz dość zaskakująco przyznał, iż nie ma dalej zamiaru grać w Bawarii i chętnie przeniósłby się do Włoch, a dokładnie do Romy bądź Milanu. "Rozglądam się za nowym klubem i nie mam zamiaru już nigdy zagrać w Bayernie" - powiedział. Przyznał również, że jego osobą interesują się angielskie kluby. Jednak pełen chęci gry na półwyspie Apenińskim wraz ze swoim managerem będzie chciał rozpocząć rozmowy, z którymś klubem. "Czekam na informacje na temat zainteresowania mną przez Romę i Milan. Mój manager powiedział mi o zainteresowaniu moją osobą przez dwa angielskie kluby, ale ja chciałbym grać we Włoszech" - powiedział Paragwajczyk. "Roma byłaby odpowiednim klubem dla mnie. Oni mają bardzo agresywny styl. Jestem przekonany, że to idealne dla mnie. Pamiętam jak dwa lata temu Paolo Maldini mówił mi o możliwości przejścia do Milanu. Mam nadzieję, że z tego zainteresowania jeszcze coś pozostało. Miałem już nawet sen, że gram z Ronaldo w ataku Milanu. Myślę, że niebawem dostanę kontrakt i go podpiszę" - zakończył napastnik.

Roqus w Milanie nie miała bym nic przeciwko
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:50   #43
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

http://flickr.com/photos/snlfreak5104/sets/267469/

jaki ziomus ma foty w vipami. znam Kate Winslet, Drew Barrymore, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Ashlee Simpson, Donalad Trump, Larry King, Martha Stewar, Matt LeBlanc, Kanye West, Mary J Blige, Robin Williams, Nelly Furtado, Daryl Hanaah, Quentin Tarantino.

No no niezla kolekcja

ej a pamietacie jak wam kiedys okazywalam tego goscia o najfajniejszym nazwisku swiata?
to on przeszedl do wicemistrzow polski
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7777
nawet niezly
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:57   #44
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
rozumiem. ale fajnie, ze masz pomysl na siebie
ja pewnie jak bym nie zdala (a nie wiadomo co przyjdzie xD az sie boje :P) to bym nie miala szansy wyjechac pewnie i robic tam cokolwiek xd ja to sie załamie...a ciebie podziwiam ze kroczysz przed siebie... ja nie umiem
Nie mogłam niczego innego wymyśleć. Gdybym nie miała mozliwości wyjazdu do Niemiec, to bym się załamała.. ale mam szczęście, że mam Wspaniałą sis Zazdroszczę jej asertywności i wytrwałości, ja bym nie umiała tak jak ona.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Wróciłam z kościoła Nie udało sie ;(
Bo wczoraj miałam próbe samobójczą ...



co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie
Kochana opamiętaj się zanim będzie za późno!! Masz nas, nie możesz nas opuścić, rozumiesz?

I mamy takie samo motywujące motto

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Słońce - to ja pytałam o twoją maturę, a nie Madzia . Znając mnie to ja bym się załamała, gdybym nie zdała matury, ale widzę, że jesteś silną dziewczyną, która się nie załamuje i ma plany na przyszłość, więc gratuluję takiej postawy
Obie chyba pytałyście, ale przez to zamieszanie z wątkami nie sprawdziłam
Ja silna? Pierwsze słyszę, życie mnie przerasta na każdym kroku, zero we mnie asertywności, ale może w Niemczech się czegoś nauczę
Dzięki za podbudowujące słowa

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
jezeli chcesz robic kurs niemieckiego to polecam jeszcze prace jak Au pair zarobisz nauczysz sie jezyka poznasz fajnych ludzi plus kursy to jest naprawde fajna rzecz
Myslałam o pacy jako opiekunka do dzieci Ale nic nie mogłam znaleźć w necie .. Sis mieszka w niedużym mieście.. Chociaż może jak jej powiem, to mi pomoże?

Dzieki za radę

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Ja chce wakacje ( i do Manchesteru)
Wybierasz się do Crisa?
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 20:14   #45
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
http://flickr.com/photos/snlfreak5104/sets/267469/

jaki ziomus ma foty w vipami. znam Kate Winslet, Drew Barrymore, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Ashlee Simpson, Donalad Trump, Larry King, Martha Stewar, Matt LeBlanc, Kanye West, Mary J Blige, Robin Williams, Nelly Furtado, Daryl Hanaah, Quentin Tarantino.

No no niezla kolekcja

ej a pamietacie jak wam kiedys okazywalam tego goscia o najfajniejszym nazwisku swiata?
to on przeszedl do wicemistrzow polski
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7777
nawet niezly
Ten chłopak z Hollywood, czy jak?

Ola, a Ty masz pokaźną kolekcję z piłkarzami, niedługo go przegonisz




Hm, ten blondas taki jakby ciut Boruca mi przypomina



---------


A ja w czwartek może pójdę do Rossmanna po foteczki, bo gotowe już sąI wiecie co, dodatkowo, przy zamawianiu wypełniłam jakąś ankietę, napisałam coś od siebie i wczoraj przyszedł do mnie email, że wygrałam za to upominek od RossmanaAle fajowo!!

Pewnie za przesyłkę będę musiała zapłacić, ale pierwszy raz w życiu coś wygrałam
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:50   #46
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/6bb..._wielka_milosc



Kilka razy w życiu słyszałam tę piosenkę

Cudowna
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:33   #47
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
Wybierasz się do Crisa?
No pewnie . Szykuje sie na nasz miesiąc miodowy .
Mrrrrrrraaaauuuuuuuu


Wrzucam troche fotek.

Part I . - ze znajomymi...


Niech ten babsztyl trzyma łapy przy sobie .
Wara od Crisa , słyszysz ?!?!?!?!?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 71825626km5.jpg (46,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f_zm_daaadd9.jpg (39,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 91u1ui64439102wl7.jpg (45,4 KB, 9 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:40   #48
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Part II - z wizytą w Sao Paolo


Cris jak zawsze - modnie . fajny zegarek , okulary , ale widze tu szpanerski dodatek (torbe Lułi Wittona ) .
Śliczne ząbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f_x4m_e48e204.jpg (72,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f_x5m_bb275aa.jpg (69,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f_x6m_5ecae0e.jpg (80,7 KB, 8 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:55   #49
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Part III - without t-shirt and more...

ostatnia fotka - mniej więcej miałby taką mine , gdyby przeczytał cały Mundialowy Wątek


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21004868cj3.jpg (53,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22727550vj0.jpg (45,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82741710ua8.jpg (48,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56484498hf8.jpg (53,8 KB, 15 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 00:00   #50
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Part IV - in pink

Ale znalazłam tylko 2 zdjęcia

Dziadzio jak sie cieszy


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19058389_002094464.jpg (109,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19058519_002094429.jpg (99,4 KB, 7 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 09:43   #51
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

dziendobry

Brzos wlasnie nie wiem czy on z Hollywood czy jak, ale robi wrazenie
Ja to bym chciala miec fotke z jakims zagranicznym pilkarzem. Np. Ronaldinho czy Buffon
A ten koles slodki sluchajcie! patrzcie, on bedzie gral w Bot gks Bełchatow, bedzie gral dobrze, bedzie strzelal gole. Zauwazy go Leos powola do repry, agra w reprze strzeli zwycieskiego gola i bedzie slawny a potem moje nazwisko na okladkach wszystkich gaze, ale lans
Do mnie tez ostatnio przyszly zdjecia to wsadzilam je w album i jest git.
Wielka milosc? toz to stary hicior
Brzos zaszalas z fotkami niezle niezle

Widze Lunke

Rozpoczelam druga strone!!!

edit

a, zapomnialabym o wczorajszym meczu Polakow z Usa. Niestety pregralismy 1 do 6 teraz musimy wygrac z Korea eby awansowac.Gola dla nas strzelil Janczyk.
Dumni po zwyciestwi.Wierni po porazce

slyszlalam fajna piosenke Timberland -- the way i are boska

Edytowane przez Oleczka
Czas edycji: 2007-07-04 o 10:04
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:18   #52
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Tam jest pare takich gnialnych tekstów np. Na Tronie To Ty conajwyzej sobie mozesz kupe zrobic.. i jest taki teskt ktory w kinie nie bylo a jest genialny dziedziczyć to ty se możesz własne geny cieciu jeden!


Tez ogladłam Speed ale nie cały6 bo durna burza byla ale ja juz go chyba z 4 razy czy nie iwecj widziałam bo gra tam moja ulubiona para przede wszystkim keanu reeves

Mam nadzieje ze ktos sioe zjawi bo nie wiem czy długo tu dzis zabawie

Napastnik reprezentacji Paragwaju, oraz Bayernu Monachium Roque Santa Cruz dość zaskakująco przyznał, iż nie ma dalej zamiaru grać w Bawarii i chętnie przeniósłby się do Włoch, a dokładnie do Romy bądź Milanu. "Rozglądam się za nowym klubem i nie mam zamiaru już nigdy zagrać w Bayernie" - powiedział. Przyznał również, że jego osobą interesują się angielskie kluby. Jednak pełen chęci gry na półwyspie Apenińskim wraz ze swoim managerem będzie chciał rozpocząć rozmowy, z którymś klubem. "Czekam na informacje na temat zainteresowania mną przez Romę i Milan. Mój manager powiedział mi o zainteresowaniu moją osobą przez dwa angielskie kluby, ale ja chciałbym grać we Włoszech" - powiedział Paragwajczyk. "Roma byłaby odpowiednim klubem dla mnie. Oni mają bardzo agresywny styl. Jestem przekonany, że to idealne dla mnie. Pamiętam jak dwa lata temu Paolo Maldini mówił mi o możliwości przejścia do Milanu. Mam nadzieję, że z tego zainteresowania jeszcze coś pozostało. Miałem już nawet sen, że gram z Ronaldo w ataku Milanu. Myślę, że niebawem dostanę kontrakt i go podpiszę" - zakończył napastnik.

Roqus w Milanie nie miała bym nic przeciwko
heh... ja wczoraj obejrzalam XD ... nawet niezly
a w ogole to justin podkladal po angielsku glos arturowi? ziooom

speeda ogladalam kiedys... pamietam, ze mi sie podobal, ale to bylo juz kilka lat temu ...

ehhh... nie dziwie się roque, ze nie zywi juz zadnych sympatii do bayernu...i cóż, pozostaje mi tylko zyczyc mu szczescia gdzies indziej

za to roy napisal list do fanow jak to szkoda mu odejsc i jak kocha bayern ;P pieknie... mialam go dac ostatnio...

ale powiem wam szczerze, ze przedwczoraj nie moglam dodac posta zadnego...a probowalam kilka razy zdenerwowalam sie... i przez te 2 dni nie wchodzilam juz na kompa ;P tak wiec moze dzis nadrobie zaleglosci, bo jestem sama w domu... rodzice w wa-wie a goście na kilka godzin pojechali odwiedzić znajomych gdzies w okolice... deszczyk pada...ciemno... niefajnie ;P


Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
Nie mogłam niczego innego wymyśleć. Gdybym nie miała mozliwości wyjazdu do Niemiec, to bym się załamała.. ale mam szczęście, że mam Wspaniałą sis Zazdroszczę jej asertywności i wytrwałości, ja bym nie umiała tak jak ona.


Obie chyba pytałyście, ale przez to zamieszanie z wątkami nie sprawdziłam
Ja silna? Pierwsze słyszę, życie mnie przerasta na każdym kroku, zero we mnie asertywności, ale może w Niemczech się czegoś nauczę
Dzięki za podbudowujące słowa
i tak podziwiam i w razie czego... może za rok bedziesz miala tam jakies wtyki ;P to tfu tfu... ale gdyby byla potrzeba to wiem gdzie pytac

ja pytalam na pewno

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
A ja w czwartek może pójdę do Rossmanna po foteczki, bo gotowe już sąI wiecie co, dodatkowo, przy zamawianiu wypełniłam jakąś ankietę, napisałam coś od siebie i wczoraj przyszedł do mnie email, że wygrałam za to upominek od RossmanaAle fajowo!!

Pewnie za przesyłkę będę musiała zapłacić, ale pierwszy raz w życiu coś wygrałam
heh... szczesciara ;D
ja kiedys jak bylam w podstawowce moze... to wygrałam z gazety...kasete video 'pokemon' i kiedys jeszcze koszulke rammsteina ;D

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Wrzucam troche fotek.

Part I . - ze znajomymi...


Niech ten babsztyl trzyma łapy przy sobie .
Wara od Crisa , słyszysz ?!?!?!?!?!
Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Part II - z wizytą w Sao Paolo


Cris jak zawsze - modnie . fajny zegarek , okulary , ale widze tu szpanerski dodatek (torbe Lułi Wittona ) .
Śliczne ząbki
fotki crisa mnie powalaja... jaki on opalony <zazdrosci>

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Part III - without t-shirt and more...

ostatnia fotka - mniej więcej miałby taką mine , gdyby przeczytał cały Mundialowy Wątek
trzeba miec anielską cierpliwosc... albo być osobą, ktora go tworzyla, zeby przeczytac go w calosci ;P wiec chyba mu to nie grozi ;d

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dziendobry

Brzos wlasnie nie wiem czy on z Hollywood czy jak, ale robi wrazenie
Ja to bym chciala miec fotke z jakims zagranicznym pilkarzem. Np. Ronaldinho czy Buffon
A ten koles slodki sluchajcie! patrzcie, on bedzie gral w Bot gks Bełchatow, bedzie gral dobrze, bedzie strzelal gole. Zauwazy go Leos powola do repry, agra w reprze strzeli zwycieskiego gola i bedzie slawny a potem moje nazwisko na okladkach wszystkich gaze, ale lans
Do mnie tez ostatnio przyszly zdjecia to wsadzilam je w album i jest git.
Wielka milosc? toz to stary hicior
Brzos zaszalas z fotkami niezle niezle


a, zapomnialabym o wczorajszym meczu Polakow z Usa. Niestety pregralismy 1 do 6 teraz musimy wygrac z Korea eby awansowac.Gola dla nas strzelil Janczyk.
Dumni po zwyciestwi.Wierni po porazce

slyszlalam fajna piosenke Timberland -- the way i are boska
kazdy by chcial miec z takimi gwiazdami fotki ;P ale coz... wolalabym z poldim niz z ronaldinho :P


a moi bracia kilka dni temu graja w pilke na podworku... ja przychodze do nich do ogrodka... a moj brat do mnie:
- idź stad... to jest gay party
a michal dodaje:
- wlasnie, ja jestem roland dicho ... a mariusz jest pedalski



ale własnie luneło... łooooł...widok z okien...zaden... tylko lustro wody... ale z 5 minut i sie uspokoilo troszke...

ja siedze z mokra glowa przed kompem ;P chyba czas ją wysuszyc
mialam tez odchudzac swoje boczki...ale sie nie da jak sa wakacje i moja rodzinka XD mama robi moje ulubione ciasta, babcia pyszne bułki z jagodami... normalnie aaaa... help ;P

czytalam dzis w necie o tej przegranej Polakow... no coz... za wczesnie na stracenie ich i na wyniesienie... poczekajmy na nastepny mecz.
bo po komentach na wp widzialam, ze juz ich jada niezle...jak sie raz spisali... to ich wyniesli na szczyty... raz powinela sie noga... i spadli najnizej jak sie dalo... ludzie są beznadziejni ;P jak odpadniemy to wtedy bedziemy sie martwic....
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:46   #53
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

mam troche fotek ;P
treningow bayernu, werderu, timka w valencii :P

balla znowu ma problemy z nogą... ma operacje jejku... normalnie nasz wm-owy team dopada jakaś plaga

a tu mam filmik... jak jakis koles uczy niemcow wymawiania nazwiska kuby błaszczykowskiego ... co prawda nie mam teraz glosu w kompie () i nie moge go ustawic...wiec nie slysze jak on to gada...ale widze po ruchach ust, ze wlasnie to probuje powiedziec ;P
http://youtube.com/watch?v=WBrlbWJ1Ekg

FOTKI:
1 - alan agrrr
2 - alti
3,4 - kevin
5 - lamps dla gosi (słiiit wyszedl ;P)
6 - miro i jego żonka
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:30   #54
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Magda Kevin jaki dresik oldchoolowy moze ja cos dodam

1.Szpaku
2.Bot Gks, ten pierwszy z lewej to Marciniak
3.Baszczu
4.Radek
5.Michal Chalbinski, slodkie nie?
6.Sergiusz Ryczel i Bozydar Ivanow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00_file.jpg (42,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03_filefghfg.jpg (87,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05_file.jpg (33,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11_file.jpg (27,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11_filekkkkkkkkk.jpg (65,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17_file.jpg (68,3 KB, 4 załadowań)
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:34   #55
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

pierwszy trening Bayernu z tonim i riberym ;p

1 - toni
2 - franck
3 - miro :P (fajna kurtka)
4 - olli (agrr....odmlodzenie )
5 - team
6 - miro

ola...o ja... to baszczu? XD z daleka w ogole bym nie poznala ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74990428.jpg (38,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74990463.jpg (35,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74990474.jpg (39,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74990519.jpg (39,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74990617.jpg (55,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74990638.jpg (36,4 KB, 1 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:35   #56
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

1.Doda, chyba na odwrot
2.Klinsmann i Janas
3.Padlam
4-5.Ebi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21_filehhh.jpg (41,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51_filejhjhjh.jpg (60,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55_fileghghgh.jpg (37,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 76_fileghgh.jpg (47,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77_filehjmhj.jpg (35,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78_filejhhjkg.jpg (57,7 KB, 1 załadowań)
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:43   #57
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

fotki:

1 - klosi
2 - marcrell ... jaka czapa
3 - nowy nabytek :[
4 - basti i klosi
3 - znalazł mi sie luis dla izy ;d
3 - ... heheh... franck jeszcze sie nie nauczyl tak dobrze trzymać kija na plecach jak bastus


co do fot oli:
hahaha...jaki janas... a z klinsim,..jakie ziomy XD hih


reszte fot moze dodam wieczorkiem, teraz lece na obiadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74990643.jpg (32,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74991101.jpg (35,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74991330.jpg (74,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74991341.jpg (36,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74992238.jpg (57,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74992561.jpg (43,5 KB, 5 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:43   #58
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

1.Kamil Kosowski. ach te buciki
2.Olli jako kobieta?
3.Mauro
4.Lukasz
5.Mariusz
6.Jazda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5yn87bl.jpg (9,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (60,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (28,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (42,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (63,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (40,7 KB, 7 załadowań)
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:48   #59
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Tak Magda to Baszczu

Riberego bym nie poznala wlosy scial i dlatego ja go pamietam z mundialu ale jaki lans.Gucci i Louis Vuitton na raz
Luca Toni tez jakis niepodobny
Jejku, Olli jest okropny ale te Gucci pod pacha.
A marcell jaka torebka jak Thinky Winky
Szwajni klozeta zobaczyl to az sie za glowe zlapal
a ci co maja na plecach? miotly?!
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 19:35   #60
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
No pewnie . Szykuje sie na nasz miesiąc miodowy .



Niech ten babsztyl trzyma łapy przy sobie .
Wara od Crisa , słyszysz ?!?!?!?!?!
Tiaa, chciałabyś

Ale się objeli

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Brzos wlasnie nie wiem czy on z Hollywood czy jak, ale robi wrazenie
Ja to bym chciala miec fotke z jakims zagranicznym pilkarzem. Np. Ronaldinho czy Buffon
A ten koles slodki sluchajcie! patrzcie, on bedzie gral w Bot gks Bełchatow, bedzie gral dobrze, bedzie strzelal gole. Zauwazy go Leos powola do repry, agra w reprze strzeli zwycieskiego gola i bedzie slawny a potem moje nazwisko na okladkach wszystkich gaze, ale lans
Do mnie tez ostatnio przyszly zdjecia to wsadzilam je w album i jest git.
Wielka milosc? toz to stary hicior
Brzos zaszalas z fotkami niezle niezle

Widze Lunke

Rozpoczelam druga strone!!!

edit

a, zapomnialabym o wczorajszym meczu Polakow z Usa. Niestety pregralismy 1 do 6 teraz musimy wygrac z Korea eby awansowac.Gola dla nas strzelil Janczyk.
Dumni po zwyciestwi.Wierni po porazce

slyszlalam fajna piosenke Timberland -- the way i are boska
Wielka Miłość, stare to, prawda, ale takie romantyczne, sentymentalne powiedziałabym nawet

Ja jutro idę po foty z sis. Zostało mi jeszzce kilkadziesiąt zł, też zamierzam je wydać w Rossmannie, bo od jutra nowa promocja

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
i tak podziwiam i w razie czego... może za rok bedziesz miala tam jakies wtyki ;P to tfu tfu... ale gdyby byla potrzeba to wiem gdzie pytac

ja pytalam na pewno


heh... szczesciara ;D
ja kiedys jak bylam w podstawowce moze... to wygrałam z gazety...kasete video 'pokemon' i kiedys jeszcze koszulke rammsteina ;D


a moi bracia kilka dni temu graja w pilke na podworku... ja przychodze do nich do ogrodka... a moj brat do mnie:
- idź stad... to jest gay party
a michal dodaje:
- wlasnie, ja jestem roland dicho ... a mariusz jest pedalski
Wtyki za rok, no no, wszystko mozliwe

Hehe, ale ten upominek, który mi wyślą będzie wart jedyne 15 zł, ale zawsze coś

Ale texty


---

ehh. Mój tata dziś pojechał z młodszą sis do Niemiec, ja muszę jeszzce czekać jakieś 9/10 dni
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.