DIOR - kolorówka - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 20:41   #2521
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam 001 i 002
to 003 faktycznie zbedny ... tym bardziej, ze cieply
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:42   #2522
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to 003 faktycznie zbedny ... tym bardziej, ze cieply
no to ulga
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:17   #2523
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno

nie wiem czy cos bedzie widac ale sprobuje jak wyjdzie to pokaze ... u mnie w sumie tez go nie ma ... w douglasie online mozna zamowic ale tylko nr 001 i 002 z tym, ze i tak nie wiadomo czy faktycznie je maja.
Tez bym brała, jak dają ja mam różowego shimmerka , który juz mi sie znudził , szukam czegos w ciepłym odcieniu , copper jest idealny , bede szukac ...do bólu az znajde
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:25   #2524
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja mam kolor 030 z którego nie jestem zadowolona gdyz przy mojej sredniej karnacji (raczej jasnej) bardzo mnie o dziwo rozjasnia ,wygladam jak oprószona mąką , dlatego dokupiłam sobie 040 który jest idealny , no a 030 sobie lezy i sie kurzy . . .
Dzieki dziewczyny!

No bo wlasciwie jest tak, ze mam probke tyle, ze fluidu kolor 020 Light beige i jest ciut za ciemny...
wiec zastanawiam sie nad 010, tyle, ze on wyglada przy 020 jak bialy

kicia555, 030 za jasny? oooo
hmmm a moze kolorowka kompaktów odbiega od fluidu?;/

ten sprzedawca ma jeszcze kolor 023 peach, wyglada ciekawie, tyle,ze na stronie diora w kompaktach nie widnieje ten kolor...<szok>

chyba kolejny raz odwiedze jutro sephore
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2008-11-06 o 21:27
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:30   #2525
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny!

No bo wlasciwie jest tak, ze mam probke tyle, ze fluidu kolor 020 Light beige i jest ciut za ciemny...
wiec zastanawiam sie nad 010, tyle, ze on wyglada przy 020 jak bialy

kicia555, 030 za jasny? oooo
hmmm a moze kolorowka kompaktów odbiega od fluidu?;/

ten sprzedawca ma jeszcze kolor 023 peach, wyglada ciekawie, tyle,ze na stronie diora w kompaktach nie widnieje ten kolor...<szok>

chyba kolejny raz odwiedze jutro sephore
No własnie w 030 jestem nienaturalnie jasna mimo iz nie mam ciemnej karnacji , z solarium generalnie nie korzystam , dlatego tez jestem troche zniesmaczona , w koncu 030 to medium beige , np Icon'a Diora uzywam 030 i jest idealny , no ale zdaje sobie sprawe ze to dwa różne podkłady , dlatego moze spróbuj w perfumerii gdzieś "pomacać"
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:46   #2526
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny!

No bo wlasciwie jest tak, ze mam probke tyle, ze fluidu kolor 020 Light beige i jest ciut za ciemny...
wiec zastanawiam sie nad 010, tyle, ze on wyglada przy 020 jak bialy
Ja mam fluid 020 i jest ok.. do tego nakładam compact forever 030.. i jest dobrze..w zasadzie mogłabym miec kompakt 020 ale mógłby być ciut za jasny.. a mam jasną cere..i wiesz boje sie czy ten 010 nie bedzie dla Ciebie zbyt jasny.. zastanów sie.. może jednak 020..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 22:47   #2527
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Ja mam fluid 020 i jest ok.. do tego nakładam compact forever 030.. i jest dobrze..w zasadzie mogłabym miec kompakt 020 ale mógłby być ciut za jasny.. a mam jasną cere..i wiesz boje sie czy ten 010 nie bedzie dla Ciebie zbyt jasny.. zastanów sie.. może jednak 020..
wlasnie dzieki, chyba jednak ten 010 bylby za jasny

zastanawia mnie jeszcze fakt, ze ten sprzedawca ma kolorek 023 (peach) którego nie ma na stronie Diora w kompaktach (w wersji fluidu wystepuje na stronie)...czy to moze być podróba? dziwne... przeszukałam internet i widze, ze kilka sklepow oferuje ten kolor
a tak swoja droga wydaje sie ciekawy ten odcien
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:20   #2528
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek cieni Sky Glow. Jak te kolory wyglądają w rzeczywistości? Czy to są szarości czy brązy? Ten niebieski wpada w błękit czy w turkus?
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To są odcienie szarości,srebra,ten niebieski to taki błękitno-srebrzysty kolor
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No ja się ostatnio zorientowałam,że w tej palecie też mi nie najlepiej,chyba pójdzie dalej
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam brązowe, Sky Glow pewnie najbardziej pasują do niebieskich.

Dziewczyny, o ile sie orientuje to Sky Glow to nowsza i bardziej swiecaca wersja Silver Goddess?

Czy ktos tu ma ta druga paletke i moglby o niej wiecej napisac? Chyba ja zakupie. Jest calkiem matowa czy ma jakies drobinki? Czy kolory wystarczajaco sie od siebie roznia by mozna bylo fajnie cieniowac?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 18:44   #2529
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja mam Silver Goodes i ją uwielbiam.. jest rzeczywiscie bardziej matową wersją Sky Glow..do moich niebieskich oczu śliczna..kolorki takie wyrazne i nasycone i fajne..cieniowac mysle ze jak najbardziej mozna..i uwielbiam ten srodkowy biały.. rozświetla spojrzenie..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:40   #2530
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Ja mam Silver Goodes i ją uwielbiam.. jest rzeczywiscie bardziej matową wersją Sky Glow..do moich niebieskich oczu śliczna..kolorki takie wyrazne i nasycone i fajne..cieniowac mysle ze jak najbardziej mozna..i uwielbiam ten srodkowy biały.. rozświetla spojrzenie..

Dzieki Mam nadzieje, ze mimo, ze kolory wyrazne i nasycone to beda pasowac do srednio-intensywnego makijazu.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 18:47   #2531
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny, które bezskutecznie poszukują Lip Maximizer Diora informuję, że jest dostępny tutaj:
perfumeriastyl.pl
Chciałam go u nich zamówić jakiś czas temu, ale napisali że go nie ma. Dzisiaj dostałam info, że go mają. Ja już sobie jednak zdążyłam przywieźć ten błyszczyk z zagranicy. Jak któraś z Was jest zainteresowana to piszcie do nich. Z tego co wiem to u nich ceny są niższe niz w tradycyjnych perfumeriach.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 11:01   #2532
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: DIOR - kolorówka

Szukam dobrego wydłużającego tuszu. Po przeczytaniu opinii na KWC zaczęłam zastanawiać się nad Diorshow Iconic. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego przed kupnem pełowymiarowego opakowania wolałabym wypróbować próbkę

I tu pojawia się moje pytanie. Jak ocenić oryginalność próbki? Znalazłam taką aukcję:

http://allegro.pl/item486101194_dior...ml_probki.html

Możę znacie sprawdzonego sprzedwacę handlującego próbkami?

Będę bardzo wdzięcza za pomoc, bo dopiero stawiam pierwsze kroki w kolorówce Diora
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:17   #2533
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Szukam dobrego wydłużającego tuszu. Po przeczytaniu opinii na KWC zaczęłam zastanawiać się nad Diorshow Iconic. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego przed kupnem pełowymiarowego opakowania wolałabym wypróbować próbkę

I tu pojawia się moje pytanie. Jak ocenić oryginalność próbki? Znalazłam taką aukcję:

http://allegro.pl/item486101194_dior...ml_probki.html

Możę znacie sprawdzonego sprzedwacę handlującego próbkami?

Będę bardzo wdzięcza za pomoc, bo dopiero stawiam pierwsze kroki w kolorówce Diora
tootsie tak się składa ,że ja miałam z tym Panem do czynienia, a raczej cały czas jeszcze mam
Jakiś czas temu zakupiłam u niego zestawik próbek w raz z tuszem, tusz dostałam, ale gorzej z resztą próbek, nie dostałam połowy zamówienia - jakieś 20 pare próbek (dostałam natomiast 10 próbek podkładu maybelline ,którego nie zamawiałam - dodam ,że miałam dostać 10 próbek podkładu Lancome...), Pan nie odpisywał na maile, w końcu ''postraszyłam'' go Allegro to zapytał czego brakuje, odpisałam, ale jak na razie nie mam reszty zamówienia

Wracając do tematu tuszu, jest naprawdę dobry, jak na tusze diorshow przystało ekstremalnie wydłuża, ale też super rozdziela, natomiast pogrubienia nie zauważyłam, raczej naturalny look, można natomiast nałożyć na ten tusz jakiś inny pogrubiający i ponownie rozczesać diorshow iconic - rzęsy są piękne
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:31   #2534
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

hmmm... wyglada ok ... tak mnie tylko zastanawia skad sprzedajacy ma takie ilosci probek

tez sie wlasnie nad tym tuszem zastanawiam... wiec jak juz go zdobedziesz to prosze podziel sie wrazeniami
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:37   #2535
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... wyglada ok ... tak mnie tylko zastanawia skad sprzedajacy ma takie ilosci probek

tez sie wlasnie nad tym tuszem zastanawiam... wiec jak juz go zdobedziesz to prosze podziel sie wrazeniami
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:45   #2536
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
tootsie tak się składa ,że ja miałam z tym Panem do czynienia, a raczej cały czas jeszcze mam
Jakiś czas temu zakupiłam u niego zestawik próbek w raz z tuszem, tusz dostałam, ale gorzej z resztą próbek, nie dostałam połowy zamówienia - jakieś 20 pare próbek (dostałam natomiast 10 próbek podkładu maybelline ,którego nie zamawiałam - dodam ,że miałam dostać 10 próbek podkładu Lancome...), Pan nie odpisywał na maile, w końcu ''postraszyłam'' go Allegro to zapytał czego brakuje, odpisałam, ale jak na razie nie mam reszty zamówienia

Wracając do tematu tuszu, jest naprawdę dobry, jak na tusze diorshow przystało ekstremalnie wydłuża, ale też super rozdziela, natomiast pogrubienia nie zauważyłam, raczej naturalny look, można natomiast nałożyć na ten tusz jakiś inny pogrubiający i ponownie rozczesać diorshow iconic - rzęsy są piękne
w takim razie kupuję

jak tylko przyjedzie podzielę się wrażeniami

Dzięki za pomoc
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:18   #2537
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Szukam dobrego wydłużającego tuszu. Po przeczytaniu opinii na KWC zaczęłam zastanawiać się nad Diorshow Iconic. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego przed kupnem pełowymiarowego opakowania wolałabym wypróbować próbkę

I tu pojawia się moje pytanie. Jak ocenić oryginalność próbki? Znalazłam taką aukcję:

http://allegro.pl/item486101194_dior...ml_probki.html

Możę znacie sprawdzonego sprzedwacę handlującego próbkami?

Będę bardzo wdzięcza za pomoc, bo dopiero stawiam pierwsze kroki w kolorówce Diora
Nie spotkałam się jeszcze nigdy z podróbkami próbek Myślę ze to jest po prostu nieopłacalne w produkcji
Kupuj smiało ten tusz i koniecznie pochwal się wrażeniami.
Ja sama czesto kupuje próbki z all przed zakupem pełnowymiarowego produktu.
A jezeli chodzi o kremy i podkłady to juz w ogóle nie ma mowy abym kupiła normalne opakowanie bez wcześniejszego testowania.


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... wyglada ok ... tak mnie tylko zastanawia skad sprzedajacy ma takie ilosci probek
Ja myśle ze mają jakieś dojścia w sklepach i perfumeriach albo w fabrykach kosmetyków
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:24   #2538
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja myśle ze mają jakieś dojścia w sklepach i perfumeriach albo w fabrykach kosmetyków
w pl wszystko jest mozliwe ... u mnie sa dostepne od prywatnych sprzedawcow rozne probki ale zeby tak "hurtowo" ... ale tez pomyslalam o dojsciu w perfumeriach... tez bym takie chciala
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:44   #2539
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w pl wszystko jest mozliwe ... u mnie sa dostepne od prywatnych sprzedawcow rozne probki ale zeby tak "hurtowo" ... ale tez pomyslalam o dojsciu w perfumeriach... tez bym takie chciala
próbki jak próbki ale skąd niektórzy biorą ogromne ilości testerów? Przecież tego ,,legalnie,, kupić nie można (nie mam na myśli allegro )

Podkład Revlonu, który stosuję, dostaję zawsze w szarym, tekturowym opakowaniu, bo jest to tester (na buteleczce nie ma o tym wzmianki). Podobnie jest z perfumami Często kupuję testery, bo są dużo tańsze.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 14:02   #2540
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
próbki jak próbki ale skąd niektórzy biorą ogromne ilości testerów? Przecież tego ,,legalnie,, kupić nie można (nie mam na myśli allegro )

Podkład Revlonu, który stosuję, dostaję zawsze w szarym, tekturowym opakowaniu, bo jest to tester (na buteleczce nie ma o tym wzmianki). Podobnie jest z perfumami Często kupuję testery, bo są dużo tańsze.
Z tymi testerami i próbkami to tak jak wcześniej wspomniałam: dojścia w sklepach lub fabrykach. Ewentualnie jezeli ktoś jest przedstawicielem handlowym to wtedy ma próbki i testery a tego raczej się nie ewidencjonuje (przynajmniej próbek) więc nie dojdzie się do tego ze sprzedał na all zamiast dać klientowi.

Nie pochwalam takiego zachowania ale sama często kupuję próbki czy testery ze wzgledu na to iż po pierwsze mam daleko do firmowych perfumerii wiec nie mam mozliwości testowania produktów które chce kupić a po drugie uprzejme Panie Sprzedąjące w naszych drogeriach nie kwapią sie do dawania próbek czy robienia odlewek. Wolę więc za parę zł kupic próbke niz wyrzucić od razu kilkadziesiąt czy kilkaset złotych na produkt który nie bedzie mi odpowiadał.
Tak jest rzeczywistość niestety. Jest popyt to jest i podaż.
Z zazdrością czytam posty Wizazanek z Wielkiej Brytanii czy Irlandii gdzie bez problemów dostają próbki w perfumeriach a przy każdym zakupie są zasypywane giftami.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:36   #2541
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Z zazdrością czytam posty Wizazanek z Wielkiej Brytanii czy Irlandii gdzie bez problemów dostają próbki w perfumeriach a przy każdym zakupie są zasypywane giftami.
moze dlatego i u mnie nie ma takiego "hurtu" ... bo wszystko mozna dostac i nawet jak sie poprosi to nikt laski nie robi. Dzis zrobilam niewielkie zakupy w douglasie online... i dostane mala maskare HR, dwie probki perfum i jeszcze jakas niespodzianke
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:19   #2542
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
próbki jak próbki ale skąd niektórzy biorą ogromne ilości testerów? Przecież tego ,,legalnie,, kupić nie można (nie mam na myśli allegro )

Podkład Revlonu, który stosuję, dostaję zawsze w szarym, tekturowym opakowaniu, bo jest to tester (na buteleczce nie ma o tym wzmianki). Podobnie jest z perfumami Często kupuję testery, bo są dużo tańsze.
skąd sprzedawcy biorą ? to bardzo proste wystarczy ze np. Panie z mojego Marionnauda , które rozdaja bardzo bardzo mało próbek , albo nie dają ich wcale ..., zostawia je dla siebie , badz opychną na allegro ... smutne. mowie o zakupach za dobre pare stów , gdzie faktycznie mogłyby cos wrzucić... no ale tak nie jest ... dlatego Chwała Bogu za tydzień otwieraja Douglasa moze tam bedzie inaczej
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:54   #2543
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
skąd sprzedawcy biorą ? to bardzo proste wystarczy ze np. Panie z mojego Marionnauda , które rozdaja bardzo bardzo mało próbek , albo nie dają ich wcale ..., zostawia je dla siebie , badz opychną na allegro ... smutne. mowie o zakupach za dobre pare stów , gdzie faktycznie mogłyby cos wrzucić... no ale tak nie jest ... dlatego Chwała Bogu za tydzień otwieraja Douglasa moze tam bedzie inaczej
tak tez sobie pomyslalam, ze smutne to jest... probki zamiast trafiac do klientek, laduja na allegro :/ ... o polskim wydaniu douglasa tez nie slyszalam wielu pozytywnych opini ehhhh
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:25   #2544
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tak tez sobie pomyslalam, ze smutne to jest... probki zamiast trafiac do klientek, laduja na allegro :/ ... o polskim wydaniu douglasa tez nie slyszalam wielu pozytywnych opini ehhhh
no wlasnie .... nawet jestem zadowolona z douglasa, chociaz nie wiem jak jest za granica , w douglasie przy wiekszych zakupach dostaje dosyc duzo próbek , ponizej 100 równiez , czego nie praktykuja w marionnaudzie...
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:42   #2545
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no wlasnie .... nawet jestem zadowolona z douglasa, chociaz nie wiem jak jest za granica , w douglasie przy wiekszych zakupach dostaje dosyc duzo próbek , ponizej 100 równiez , czego nie praktykuja w marionnaudzie...
ja bardzo lubie douglasa ... jak jest napisalam wyzej... pomijajac moj sliczny testerek shimmerka Dior, ktory dostalam od sprzedawczyn w douglasie

a wlasnie mam pytnie, jak sie sprawuja cienie Diora... chodzi mi o piatki ... bo o dwojkach wiele dobrego slyszalam. Zestawienia kolorow jakos mnie w 5 nie przekonuja
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:01   #2546
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja bardzo lubie douglasa ... jak jest napisalam wyzej... pomijajac moj sliczny testerek shimmerka Dior, ktory dostalam od sprzedawczyn w douglasie

a wlasnie mam pytnie, jak sie sprawuja cienie Diora... chodzi mi o piatki ... bo o dwojkach wiele dobrego slyszalam. Zestawienia kolorow jakos mnie w 5 nie przekonuja
mam jeden zestaw piątek ,ogólnie z cieni jestem zadowolona , ale nie trafiłam z kolorem no własnie zestawy kolorystyczne nie zawsze trafiaja w mój gust zwykle jest tak ze w całym zestawie podoba mi sie 1 góra 2 kolorki 539 leather fajny zestaw , tam wszystkie odcienie bardzo mi leza , chyba narazie jedyna piatka tak trafiona , zastanawiam sie jeszcze nad sky glow 009 , rowniez ciekawa , earth reflection ma dziwnie zblizone do siebie kolorki ale w sumie bardzo fajne ... jestem ciekawa tej serii iridescent , własciwie napaliłam sie na wszystkie 3 zestawy , czy sa lepsze od dwójek ... okaze sie
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:30   #2547
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
539 leather fajny zestaw , tam wszystkie odcienie bardzo mi leza , chyba narazie jedyna piatka tak trafiona
sliczny jest ... faktycznie wszystkie kolorki pasuja

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
609 earth reflection ma dziwnie zblizone do siebie kolorki ale w sumie bardzo fajne
tez mi sie podoba


a jak jest z trwaloscia ?? dobrze sie trzymaja na oku i czy kolory sa intensywne czy raczej delikatne ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:50   #2548
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
sliczny jest ... faktycznie wszystkie kolorki pasuja



tez mi sie podoba


a jak jest z trwaloscia ?? dobrze sie trzymaja na oku i czy kolory sa intensywne czy raczej delikatne ??
mam 5ki ale nie z serii iridescent , te moje sa raczej matowe , dobrze sie trzymaja na powiece , kolory takie sobie , jak pisalam wczesniej nie trafiłam jestem z nich zadowolona , wiec polecam , ja z pewnoscia kupie , kwestia czasu ... mam nadzieje krótkiego albo ten zestaw leather , no ale mam mnóstwo brązów wiec po co mi kolejne? wiem... sliczne saalbo sky glow kusi mnie jeszcze stylish move

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-11-19 o 18:52
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:51   #2549
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no wlasnie .... nawet jestem zadowolona z douglasa, chociaz nie wiem jak jest za granica , w douglasie przy wiekszych zakupach dostaje dosyc duzo próbek , ponizej 100 równiez , czego nie praktykuja w marionnaudzie...
a u mnie jedynie marrionaud poki co zreszta te kobiety tam sie nie znaja na niczym zapytasz o cos a ona patrzy i yyyyyyyyyyyyyy.......bier ze do reki krem czyta do czego jest i dopiero mowi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:58   #2550
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a u mnie jedynie marrionaud poki co zreszta te kobiety tam sie nie znaja na niczym zapytasz o cos a ona patrzy i yyyyyyyyyyyyyy.......bier ze do reki krem czyta do czego jest i dopiero mowi
no cos Ty ?? mam wrazenie jakbys mówiła o moim marionnaudzie serio. u mnie póki co tez tylko marionnaud , za tydzień otwieraja Douglasa , jestem wniebowzieta , nareszcie nie bede zdana na te kobiety , które sa niedoinformowane i wiecznie zblazowane... u mnie wiecznie czegos nie maja , po co tylko nie przyjde , NIE MA ! serio juz nie mam sił...
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.