tablet graficzny - czy ktos z was uzywa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 19:35   #31
LittleBittle
Raczkowanie
 
Avatar LittleBittle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraina Trolli
Wiadomości: 171
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Ja!
Też mam Łakoma i jestem zadowolona. Dawno temu zastanawiałam się nad zakupem Pentagrama, ale cieszę się, że się nie zdecydowałam - raczej przychylnych opinii to on nie ma.
Daj znać, jak ci się podoba nowy nabytek
__________________


Dracula
70%

Galeria dla dorosłych
80%
2/2015
LittleBittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 12:38   #32
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Ej dziewczyny! Zwracam się do was z zapytaniem odnośnie tabletu. Chce kupić tablet graficzny 'Huion GT221 PRO', ale stacjonarnie, by nie obtłukli go kurierzy, stąd moje pytanie - znacie gdzieś miejsce, gdzie mogła bym go zakupić stacjonarnie w Wawie?? Będę kupować dopiero w połowie grudnia, do tego czasu chcę się zorientować czy jest w ogóle taka możliwość. Szukałam w necie, nikt nic nie pisze, nie wie, powoli trace nadzieję...
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 14:49   #33
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

up!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 16:50   #34
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Zadaje chyba zwykle problematyczne pytania, bo nikt nic...
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 21:16   #35
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Nie ma ich chyba w normalnej sprzedaży. Oficjalnym przedstawicielem HUION jest firma AVISCO, xxx Poznań i prowadzą sprzedaż wysyłkową. Może do nich zadzwoń i się dowiedz.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-03-22 o 09:20 Powód: dane
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:17   #36
FridaKalho
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Jak długo trzyma bateria i może znasz ciut tańsza wersję dla kogoś początkującego?
FridaKalho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 11:44   #37
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Właśnie do nich pisałam. Tak, są z Poznania i z tego co zrozumiałam, są wyłącznym dystrybutorem, ale na allegro i w necie nie było na nich skarg, wiec chyba zamówię.

Ale dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez FridaKalho Pokaż wiadomość
Jak długo trzyma bateria i może znasz ciut tańsza wersję dla kogoś początkującego?
To chyba jesteś bardzo początkujący, bo tablet GRAFICZNY zwykle nie posiada baterii. Jest on podłączany pod komputer, to jest jego zasilanie. Wacom Intuos Draw posiada podobno baterie, ale on działa nieco na innej zasadzie (nie wiem do końca, widziałam gdzieś raptem katem oka reckę). Ja mam Wcoma bamboo pen&touch w tej chwili. Rysuje od 10 lat, nie jest to najnowszy model, ale daje rade.

Dla osoby początkującej polecam jakiś niedrogi model (byle nie firmy pentagram- zacina się!), bo dużo osób wydaje majątek, a potem nie potrafi się z nim obchodzić, bo jednak do rysowania na czymś takim trzeba mieć dużo zaparcia, no i tym sposobem ląduje gdzieś w kącie...
Wiem, bo moje początki z tabletem graficznym tez były trudne. Ale pocieszę, ze jeśli jesteście zawzięci, to mija.Leżał rok. ale ja kupowałam z przeceny, za 50 zł, bo opakowanie wyblakłe i sprzedali dobry sprzęt, po taniości ;O Oczywiście nie firmy Wacom, nawet już nie pamiętam co to było, ale dawał radę.

Właśnie teraz rewelacje wśród grafików robi marka Huion, jak kolwiek by nie brzmiała - tablety podobno maja dobre. Własnie poluje na taki z ekranem. Możesz tej marki niedrogo sobie kupić jakiś zwykły, w sam raz na początek i rozeznanie,chyba nawet w granicy 100zł

Pozdrawiam!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 07:59   #38
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

czy ktos ma Ipad pro? Jak doswiadczenia? jest naprawde Taki dobry?
A jak z bateria?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 08:30   #39
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
czy ktos ma Ipad pro? Jak doswiadczenia? jest naprawde Taki dobry?
A jak z bateria?
To nie jest tablet graficzny.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 11:25   #40
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Pokaż wiadomość
To nie jest tablet graficzny.

Aha, myślałam ze tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 12:18   #41
MarySophie
Przyczajenie
 
Avatar MarySophie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Polecam Wacom w rozsądnej cenie i odpowiednia jakość.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MarySophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 05:10   #42
zhaixing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Post Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Wacom jest marką, która parę lat temu na tle innych firm produkujących tablety byli praktycznie bezkonkurencyjni. Nie wiem jak teraz, szczerze mówiąc zatrzymałem się na epoce Intuosa 4 M i L. Na własny użytek mam Intuos 4 Wireless to po prostu wersja M, ale bezprzewodowa. Z tą "bezprzewodowością" u niego to rożnie bywa. Używam go do dzisiaj i w pełni nie wykorzystuję jeszcze jego możliwości, wiec nie czuję potrzeby zmiany. Być może teraz więcej firm produkuje podobnej klasy już sprzęt i też działających jak Wacom.

Zaryzykowałam i nabyłam XP-Pen DECO 01 xxx . Właśnie go testuję. Śmiga elegancko. Bardzo czuły rysik i duży obszar roboczy. Jestem pozytywnie zaskoczona. Mam nadzieję, że będę długo .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-03-22 o 09:19 Powód: link
zhaixing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 20:46   #43
nataliaw87
Half horse, half dragon
 
Avatar nataliaw87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
GG do nataliaw87
Question Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cześć, odświeżam temat. Poszukuję dla siebie tabletu graficznego, ale niestety chyba jestem zbyt wybredna, albo jeszcze nie wyprodukowali takiego o jakim marzę czy istnieje tablet graficzny, na którym oprócz rysunku mogłabym też pisać odręcznie z późniejszą zamianą na tekst cyfrowy? Robić notatki, pisać artykuły i różne historie jakie mi siedzą w głowie... Plus chciałabym zabierać taki tablet ze sobą do pracy czy na spacery, ale nie targać razem z nim komputera. Wszystkie tablety jakie obejrzałam do tej pory są tylko i wyłącznie przeznaczone do pracy z komputerem, nie oddzielnie w razie potrzeby, a jak już taki się znajdzie to nie dość, że kosztuje tyle co wakacje w ciepłych krajach, to jeszcze brak mu funkcji pisania. Zostanie mi chyba zakup zwykłego tabletu i zainstalowania jakichś aplikacji do rysunku i do pisania
Jeśli ktokolwiek widział i ktokolwiek wie coś o jakimś tablecie graficznym bardzo proszę o info
nataliaw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 10:50   #44
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cytat:
Napisane przez nataliaw87 Pokaż wiadomość
Cześć, odświeżam temat. Poszukuję dla siebie tabletu graficznego, ale niestety chyba jestem zbyt wybredna, albo jeszcze nie wyprodukowali takiego o jakim marzę czy istnieje tablet graficzny, na którym oprócz rysunku mogłabym też pisać odręcznie z późniejszą zamianą na tekst cyfrowy? Robić notatki, pisać artykuły i różne historie jakie mi siedzą w głowie... Plus chciałabym zabierać taki tablet ze sobą do pracy czy na spacery, ale nie targać razem z nim komputera. Wszystkie tablety jakie obejrzałam do tej pory są tylko i wyłącznie przeznaczone do pracy z komputerem, nie oddzielnie w razie potrzeby, a jak już taki się znajdzie to nie dość, że kosztuje tyle co wakacje w ciepłych krajach, to jeszcze brak mu funkcji pisania. Zostanie mi chyba zakup zwykłego tabletu i zainstalowania jakichś aplikacji do rysunku i do pisania
Jeśli ktokolwiek widział i ktokolwiek wie coś o jakimś tablecie graficznym bardzo proszę o info

To prawda, masz duże wymagania A jak ma się duże wymagania to trzeba za nie zapłacić.
Ja osobiście kocham i polecam ipada pro. Mam tego z 2018 roku, jest większy, ale poprzednie, tańsze modele też będą dawać radę.
Wydałam na niego kupę kasy, ale to był najlepszy zakup. Dla kogoś kto ma cały sprzęt appla - ostania aktualizacja jest spełnieniem marzeń, bo mogę używać tableta jako dodatkowego ekranu do maca i korzystać np z ilustratora którego mam na komputerze.
Zamienianie pisma odręcznego na tekst też jest.

Pytanie jakie musisz sobie zadać to po co Ci właściwie ten tablet. I musisz pamiętać, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Jeśli chcesz zacząć rysować digital, zwykły tablet Ci wystarczy. Tablety z ekranami tak dużo kosztują, bo są już jednak kierowane do specjalistów, którzy potrzebują takiego sprzętu w podróżach, studiach, do spotkań z klientem itd. Jeśli chcesz po prostu porysować sobie na podwórku - kartka i marker też dają radę, a potem można sobie ten rysunek zeskanować i zrobić z niego ilustracje już na komputerze przy użyciu pen toola.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 08:34   #45
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Aha, myślałam ze tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kupilam Ipad Pro niecaly rok temu.
Uzywam aplikaci procreate. Na samym poczatku byla malo intuitywna kupilam sobie kurs online od xxx i dosyc szybko sie nauczyclam obslugi. Problem jest Taki, ze procreate jest tylko po angielsku, zatem troche trzeba poszukac jak to wszystko poustawiac. Na szczescie w kursie wszystko fajnie zostalo wytlumaczone. Robie teraz piekne grafiki, glownie sketchnotki i drobne ilustracje i plakaty motywacyjne.
Uzywa tez ktos procreate ?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-03-22 o 09:18 Powód: reklama
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 10:12   #46
mixshot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Tablet graficzny to must have u mnie
Bez tego praca przy edycji zdjęć trwała by wieki.

Mam Wacoma Intuos - sprawdza się. Na początek warto kupić nawet tańszy i sprawdzić czy będzie odpowiedni i jak się na nim pracuje.
Ludzie też chwalą markę Huion - dobra proporcja jakości do ceny, bo Wacom niestety jest dość drogi jak na to co oferuje.
mixshot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 12:02   #47
rumiankaa
lekko ekscentryczna
 
Avatar rumiankaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 507
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Tak. Jest mi niezbędny do pracy.
Kiedyś Wacom, obecnie iPad Pro. Praca niebo a ziemia na korzyść jabłka (porównując parametry i możliwość wykorzystania do innych celów, cenę).
rumiankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-07 13:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.