Problemy pierwszego świata + ot, część 5 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-05, 13:33   #1741
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:35
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-05, 17:25   #1742
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zmywam makijaż dwufazowo, nakładam tonik, esencję Pyunkang i potem krem pod oczy i serum. Po serum nakłada się krem, ale ja tego nie robię, bo moja skóra by się zapchała. Krem na noc używam tylko w te dni, kiedy robię maseczki.

Na mnie żadne kwasy nie działają. Miałam kilka butelek hialuronowego, jakieś argireline, lactic / mlekowe i nic. Kompletnie nic. Działa na mnie witamina C i to od razu. Cera jak z reklamy po witaminie C, a kwasami to mogę najwyżej tyłek smarować, bo na twarzy efektów brak.

Jestem w trakcie zużywania retinolu. Zużyłam tak 1/3 butelki i też nic. Krem z retinolem zużyty w połowie. A może ja mam cerę jak jaskiniowiec, bo wszystkie dziewczyny piszą, że po retinolu im się złuszcza skóra, a mi nic nie jest.
Ja mam toner z wit C i w sumie nie wiem jak ma działać, ale nie widzę zbytnio różnicy w cerze po tej nowej pielęgnacji. Myślisz, że w rutynie AM mogłabym Pyunkang Yul nakładać po toniku z wit C, na to hialuronowy lotion z Hada Labo i potem krem nawilżający/spf?

Tak bardzo chcę iść na mezo i tak bardzo nie mam kasy :/

Kumpel namówił mnie na testowanie tretinoiny z firmy Dermatica, ma to tylko 0.015% (i 4% niacinamide) a tak mnie podrażniło, że przestałam stosować po trzech dniach. Zazwyczaj nic mojej skóry nie rusza i zastanawiam się, o co chodzi.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-05, 18:44   #1743
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Ja mam toner z wit C i w sumie nie wiem jak ma działać, ale nie widzę zbytnio różnicy w cerze po tej nowej pielęgnacji. Myślisz, że w rutynie AM mogłabym Pyunkang Yul nakładać po toniku z wit C, na to hialuronowy lotion z Hada Labo i potem krem nawilżający/spf?

Tak bardzo chcę iść na mezo i tak bardzo nie mam kasy :/

Kumpel namówił mnie na testowanie tretinoiny z firmy Dermatica, ma to tylko 0.015% (i 4% niacinamide) a tak mnie podrażniło, że przestałam stosować po trzech dniach. Zazwyczaj nic mojej skóry nie rusza i zastanawiam się, o co chodzi.
Jak najbardziej tak! Esencja po toniku

Na mnie witamina C działa, ale w formie serum i ze stężeniem 20%. Nic mniejszego.

Mnie w sumie nic nie rusza i nie podrażnia.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;88744166]Są różne odmiany retinoidów: łagodniej i mocniej działające. 2% esteru retinowego będzie słabsze niż 0,5% retinolu, więc nie można patrzeć tylko na procenty, ale też sprawdzić, jaki konkretnie retinoid jest w danym kosmetyku.

Dermatolożka tłumaczy, jak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=bZnda59STnU[/QUOTE]

Teraz się czuję oszukana przez swoją niewiedzę Dzięki, teraz będę czytać uważnie etykiety.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-05, 19:31   #1744
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak najbardziej tak! Esencja po toniku

Na mnie witamina C działa, ale w formie serum i ze stężeniem 20%. Nic mniejszego.

Mnie w sumie nic nie rusza i nie podrażnia.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------



Teraz się czuję oszukana przez swoją niewiedzę Dzięki, teraz będę czytać uważnie etykiety.
Dzięki, akurat jest promocja na yesstyle, więc aż nie wypada przejść obojętnie Jeszcze tylko coś na pory i będę zadowolona.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-05, 20:54   #1745
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Ja mam toner z wit C i w sumie nie wiem jak ma działać, ale nie widzę zbytnio różnicy w cerze po tej nowej pielęgnacji. Myślisz, że w rutynie AM mogłabym Pyunkang Yul nakładać po toniku z wit C, na to hialuronowy lotion z Hada Labo i potem krem nawilżający/spf?



Tak bardzo chcę iść na mezo i tak bardzo nie mam kasy :/



Kumpel namówił mnie na testowanie tretinoiny z firmy Dermatica, ma to tylko 0.015% (i 4% niacinamide) a tak mnie podrażniło, że przestałam stosować po trzech dniach. Zazwyczaj nic mojej skóry nie rusza i zastanawiam się, o co chodzi.
Tret na początek to max 2x w tygodniu, nigdy codziennie, metoda sandwich: nawilzacz- tret- nawilżacz. To najbardziej skuteczna vit.A
Spróbuj jeszcze raz, omijaj tez okolice ust.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 03:15   #1746
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

A co do tego serum Skinceuticals, to podobno serum Timeless jest bardzo dobrym odpowiednikiem.
Wlasnie przymierzam sie do zakupu, bo widze ze jest na strawberrynet w niezlej cenie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:25   #1747
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Taki PPŚ mam z dupy. Oto dlaczego nie mam znajomych, którzy mają małe dzieci. Według nich nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie chcę słuchać o kupach, kaszkach i przewijaniu. Świat rodziców się zawalił, bo nikt nie chce słuchać o sraniu i przewijaniu. Jest tyle tematów do rozmowy, ale dla rodziców nie ma już żadnych, oprócz rozmów o dziecku. https://imgur.com/a/vqYRqWi

Będzie, że się czepiam, ale to takie "mam dziecko" i na tym się kończą rozmowy Cofnęłam wreszcie subskrypcję, bo aż oczy przecieram ze zdumienia.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A co do tego serum Skinceuticals, to podobno serum Timeless jest bardzo dobrym odpowiednikiem.
Wlasnie przymierzam sie do zakupu, bo widze ze jest na strawberrynet w niezlej cenie.
Nie wiedziałam co to za marka, wpisałam w wyszukiwarce i cena powala.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 16:34   #1748
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Taki PPŚ mam z dupy. Oto dlaczego nie mam znajomych, którzy mają małe dzieci. Według nich nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie chcę słuchać o kupach, kaszkach i przewijaniu. Świat rodziców się zawalił, bo nikt nie chce słuchać o sraniu i przewijaniu. Jest tyle tematów do rozmowy, ale dla rodziców nie ma już żadnych, oprócz rozmów o dziecku. https://imgur.com/a/vqYRqWi

Będzie, że się czepiam, ale to takie "mam dziecko" i na tym się kończą rozmowy Cofnęłam wreszcie subskrypcję, bo aż oczy przecieram ze zdumienia.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



Nie wiedziałam co to za marka, wpisałam w wyszukiwarce i cena powala.
Ups, a kiedys oglądalam Arlene. Odpieluszkowe zapalenie mozgu + wybujałe ego. Szkoda
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:34   #1749
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dzięki, akurat jest promocja na yesstyle, więc aż nie wypada przejść obojętnie Jeszcze tylko coś na pory i będę zadowolona.
Stylevana ma dobry wybór koreańskich kosmetyków. Zamówiłam tam sobie SPF z Biore, był na promocji. Nie miałam nigdy nic japońskiego (oprócz Shiseido). Widziałam recenzję na YT i zachwyciłam się konsystencją. Nałożysz i go nie ma.

Wykańczam SPF z NIP + FAB i jest ok, ale trzeba się namachać, żeby go rozsmarować na szyi. Tak, aby nie bielił.

Czemu tak mało kremów pod oczy ma SPF?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:35   #1750
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Też nie mam znajomych z dziećmi. Miałam kiedyś sporo koleżanek, ale z każdą urwał sie kontakt kiedy urodziła. Wiadomo, zmiana priorytetów. Nie było już możliwości, żeby się spotkać, wyjść gdzieś, normalnie pogadać, bo cały czas tylko dziecko. No i ja to niby rozumiem, ale mi szkoda. I też nie było innych tematów do rozmowy, więc znajomość się urywała.
Niestety w moim otoczeniu niewiele jest bezdzietnych kobiet. A tematy dzieciowe naprawdę mnie nie interesują.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:36   #1751
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ups, a kiedys oglądalam Arlene. Odpieluszkowe zapalenie mozgu + wybujałe ego. Szkoda
Ja tam jeszcze zaglądam do niej na angielskie odcinki na YT. Dla rozrywki. Ale suba na Insta cofnęłam.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 16:37   #1752
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Przeczytałam ten tekst Arleny - kosmos.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:41   #1753
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też nie mam znajomych z dziećmi. Miałam kiedyś sporo koleżanek, ale z każdą urwał sie kontakt kiedy urodziła. Wiadomo, zmiana priorytetów. Nie było już możliwości, żeby się spotkać, wyjść gdzieś, normalnie pogadać, bo cały czas tylko dziecko. No i ja to niby rozumiem, ale mi szkoda. I też nie było innych tematów do rozmowy, więc znajomość się urywała.
Niestety w moim otoczeniu niewiele jest bezdzietnych kobiet. A tematy dzieciowe naprawdę mnie nie interesują.
Ja mam dwie znajome, które mają już dorosłe dzieci. Takie stare konie, na studiach Ale to są moje znajome z kursów i pracy. I poznałyśmy się jak ich dzieci były w wieku nastoletnim.

Jak najbardziej rozumiem zmianę priorytetów i to, że się nie ma czasu. Bo jest się jednak niewolnikiem takiego niemowlaka, nie powiesz mu "idź się pobaw", trzeba się zajmować takim 24/7. Ale takie zachowanie "nie mamy już nic wspólnego" jest straszne. Wyjdzie z domu i klapki na oczach, bezdzietni to teraz gorszy sort Nawet do kina nie pójdą?

Moje znajomości z dzieciatymi (takimi, co mieli dzieci poniżej 10 roku życia) się rozwiązały, bo próbowali ze mnie zrobić niańkę od czasu do czasu. Albo zabierali dziecko tam, gdzie go nie powinno być.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-06 o 16:44
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:41   #1754
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też nie mam znajomych z dziećmi. Miałam kiedyś sporo koleżanek, ale z każdą urwał sie kontakt kiedy urodziła. Wiadomo, zmiana priorytetów. Nie było już możliwości, żeby się spotkać, wyjść gdzieś, normalnie pogadać, bo cały czas tylko dziecko. No i ja to niby rozumiem, ale mi szkoda. I też nie było innych tematów do rozmowy, więc znajomość się urywała.
Niestety w moim otoczeniu niewiele jest bezdzietnych kobiet. A tematy dzieciowe naprawdę mnie nie interesują.
Mam tak samo. Moja najlepsza niegdyś przyjaciółka dostała takiego OZM, że sama pourywała kontakty albo doprowadziła do ich rozpadu. Zachowywała się tak, jakby od wspólnego obiadu z koleżankami mogła dziecku zaszkodzić
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:49   #1755
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja mam dwie znajome, które mają już dorosłe dzieci. Takie stare konie, na studiach Ale to są moje znajome z kursów i pracy. I poznałyśmy się jak ich dzieci były w wieku nastoletnim.

Jak najbardziej rozumiem zmianę priorytetów i to, że się nie ma czasu. Bo jest się jednak niewolnikiem takiego niemowlaka, nie powiesz mu "idź się pobaw", trzeba się zajmować takim 24/7. Ale takie zachowanie "nie mamy już nic wspólnego" jest straszne. Wyjdzie z domu i klapki na oczach, bezdzietni to teraz gorszy sort Nawet do kina nie pójdą?

Moje znajomości z dzieciatymi (takimi, co mieli dzieci poniżej 10 roku życia) się rozwiązały, bo próbowali ze mnie zrobić niańkę od czasu do czasu. Albo zabierali dziecko tam, gdzie go nie powinno być.
To chyba zalezy od czlowieka, bo mam znajomych czy rodzine z malymi dziecmi i nie ma problemu. A znalam osoby z duzymi dziecmi, a nawet doroslymi i tragedia.. Jedyna rola to matka i nic wiecej.
Arlena zawsze byla specyficzna, ale gdybym to ja byla jej znajomą to chyba juz bym nigdy jej nigdzie nie zaprosila. Co ma sie dziewczyna męczyc
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:54   #1756
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To chyba zalezy od czlowieka, bo mam znajomych czy rodzine z malymi dziecmi i nie ma problemu. A znalam osoby z duzymi dziecmi, a nawet doroslymi i tragedia.. Jedyna rola to matka i nic wiecej.
Arlena zawsze byla specyficzna, ale gdybym to ja byla jej znajomą to chyba juz bym nigdy jej nigdzie nie zaprosila. Co ma sie dziewczyna męczyc
Do czasu, kiedy nie dostaniesz telefonu "coś nam wypadło, niania chora, czy możesz się zająć Brajankiem" Wtedy nagle macie już dużo wspólnego.

Dobra, koniec, bo będzie, że znów jestem wredna, obgaduję ludzi i nie mam co robić z własnym życiem tylko przeglądam czyjeś Insta

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przeczytałam ten tekst Arleny - kosmos.
Dla mnie też kosmos, ale jak kto woli. Przyjaciele i znajomi to nie rodzina. Przyjaciół dobierasz sobie sama. Jak nie pasuje to zrywasz kontakt. Może to było "pijackie' towarzystwo, z takim ja również kontakt urywałam, bo chcę iść z kimś do kina, na spektakl albo zwykłą kawę, a nie słuchać jak się ktoś naebał w ostatni weekend i ile wciągnął.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-06 o 16:56
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:55   #1757
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Taki PPŚ mam z dupy. Oto dlaczego nie mam znajomych, którzy mają małe dzieci. Według nich nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie chcę słuchać o kupach, kaszkach i przewijaniu. Świat rodziców się zawalił, bo nikt nie chce słuchać o sraniu i przewijaniu. Jest tyle tematów do rozmowy, ale dla rodziców nie ma już żadnych, oprócz rozmów o dziecku. https://imgur.com/a/vqYRqWi

Będzie, że się czepiam, ale to takie "mam dziecko" i na tym się kończą rozmowy Cofnęłam wreszcie subskrypcję, bo aż oczy przecieram ze zdumienia.
Mnie irytują właśnie ludzie jak ze screena pt. "o matko, mam dziecko, więc nie wiem, co to czas wolny i sen, co ty możesz wiedzieć o zmęczeniu". Mam ochotę na coś takiego odpowiadać "No to skoro jest tak strasznie, to po ci były te dzieci?" I potem zdziwko, że niektórym bezdzietnym dzieci się jawią jako koniec życia. No tak, skoro sami dzieciaci propagują taka narrację 🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 16:58   #1758
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88745995]Mnie irytują właśnie ludzie jak ze screena pt. "o matko, mam dziecko, więc nie wiem, co to czas wolny i sen, co ty możesz wiedzieć o zmęczeniu". Mam ochotę na coś takiego odpowiadać "No to skoro jest tak strasznie, to po ci były te dzieci?" I potem zdziwko, że niektórym bezdzietnym dzieci się jawią jako koniec życia. No tak, skoro sami dzieciaci propagują taka narrację 🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:05   #1759
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Do czasu, kiedy nie dostaniesz telefonu "coś nam wypadło, niania chora, czy możesz się zająć Brajankiem" Wtedy nagle macie już dużo wspólnego.

Dobra, koniec, bo będzie, że znów jestem wredna, obgaduję ludzi i nie mam co robić z własnym życiem tylko przeglądam czyjeś Insta

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



Dla mnie też kosmos, ale jak kto woli. Przyjaciele i znajomi to nie rodzina. Przyjaciół dobierasz sobie sama. Jak nie pasuje to zrywasz kontakt. Może to było "pijackie' towarzystwo, z takim ja również kontakt urywałam, bo chcę iść z kimś do kina, na spektakl albo zwykłą kawę, a nie słuchać jak się ktoś naebał w ostatni weekend i ile wciągnął.
Nie wiem czy ktokolwiek bylby na tyle dobry, zeby godnie zastąpic arlene
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 17:13   #1760
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Stylevana ma dobry wybór koreańskich kosmetyków. Zamówiłam tam sobie SPF z Biore, był na promocji. Nie miałam nigdy nic japońskiego (oprócz Shiseido). Widziałam recenzję na YT i zachwyciłam się konsystencją. Nałożysz i go nie ma.

Wykańczam SPF z NIP + FAB i jest ok, ale trzeba się namachać, żeby go rozsmarować na szyi. Tak, aby nie bielił.

Czemu tak mało kremów pod oczy ma SPF?
Mam ten zel spf z Biore, filtr idealny, jestem w stanie nalozyc duzo i nic sie nie swieci ani nie zapycha.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88745995]Mnie irytują właśnie ludzie jak ze screena pt. "o matko, mam dziecko, więc nie wiem, co to czas wolny i sen, co ty możesz wiedzieć o zmęczeniu". Mam ochotę na coś takiego odpowiadać "No to skoro jest tak strasznie, to po ci były te dzieci?" I potem zdziwko, że niektórym bezdzietnym dzieci się jawią jako koniec życia. No tak, skoro sami dzieciaci propagują taka narrację 🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie mam pojecia kim jest pani z wklejonego wczesniej screena, ale lepiej bym tego nie ujela.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:23   #1761
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam ten zel spf z Biore, filtr idealny, jestem w stanie nalozyc duzo i nic sie nie swieci ani nie zapycha.



Nie mam pojecia kim jest pani z wklejonego wczesniej screena, ale lepiej bym tego nie ujela.
Prowadzi kanał "Po Cudzemu" na YT. Uczy angielskiego przez śmieszne wstawki z seriali. Uczy tak, że zapamiętasz. Taki angielski poziom szkolny, nam się już ta wiedza nie przyda po tylu latach w krajach anglojęzycznych.

Mi w SPF chodzi o to, żeby nie miał takiej śliskiej konsystencji po nałożeniu. Nałożę i ma go nie być. Teraz chodzę bez podkładu, maluję tylko oczy i usta. To może być byle jaki krem SPF. Ale niedługo wracam do pracy i trzeba będzie wyglądać jak człowiek. Szukam ciągle SPF, który by się nadawał po nałożeniu serum na dzień i może ten Biore będzie hitem. Jak nałożę serum i na to SPF, to moja skóra SPF nie wchłonie, będzie siedziało na mnie i koniec. Zostaje mi mieszanie SPF z fluidem i nakładanie na twarz.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:26   #1762
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Prowadzi kanał "Po Cudzemu" na YT. Uczy angielskiego przez śmieszne wstawki z seriali. Uczy tak, że zapamiętasz. Taki angielski poziom szkolny, nam się już ta wiedza nie przyda po tylu latach w krajach anglojęzycznych.

Mi w SPF chodzi o to, żeby nie miał takiej śliskiej konsystencji po nałożeniu. Nałożę i ma go nie być. Teraz chodzę bez podkładu, maluję tylko oczy i usta. To może być byle jaki krem SPF. Ale niedługo wracam do pracy i trzeba będzie wyglądać jak człowiek. Szukam ciągle SPF, który by się nadawał po nałożeniu serum na dzień i może ten Biore będzie hitem. Jak nałożę serum i na to SPF, to moja skóra SPF nie wchłonie, będzie siedziało na mnie i koniec. Zostaje mi mieszanie SPF z fluidem i nakładanie na twarz.
Biore wchlania sie do matu w doslownie chwile. Moge na niego nalozyc makijaz, nic sie nie swieci.
Jesli sie danego dnia nie maluje, to lekko barwiony krem spf30 Paula's Choice daje rade.
Tez sie wchlania do matu (tylko trwa to troche dluzej) i daje bardzo delikatny kolor.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:33   #1763
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To chyba zalezy od czlowieka, bo mam znajomych czy rodzine z malymi dziecmi i nie ma problemu. A znalam osoby z duzymi dziecmi, a nawet doroslymi i tragedia.. Jedyna rola to matka i nic wiecej.
Arlena zawsze byla specyficzna, ale gdybym to ja byla jej znajomą to chyba juz bym nigdy jej nigdzie nie zaprosila. Co ma sie dziewczyna męczyc
moja siostra ma półroczne dziecko (pierwsze) i jakoś nie ma problemu z prowadzeniem życia towarzyskiego. Jasne, nie chodzi na imprezy do 6 rano, ale wychodzi z przyjaciółkami czy to na obiad, czy na urodziny, czy na jednodniowy wypad za miasto. Z tym, że urodzenie dziecka nie zmieniło jej osobowości oraz jest facet zajmuje się dzieckiem i domem tak samo, jak i ona.

Mam wrażenie, że część umęczonych Matek Polek to kobiety, które mają fatalnych facetów najwyżej POMAGAJĄCYCH przy dziecku/domu, o dzieleniu obowiązków pewnie nawet nie śniły. Wtedy rzeczywiście można nie mieć czasu, siły ani możliwości na prowadzenie normalnego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:40   #1764
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
moja siostra ma półroczne dziecko (pierwsze) i jakoś nie ma problemu z prowadzeniem życia towarzyskiego. Jasne, nie chodzi na imprezy do 6 rano, ale wychodzi z przyjaciółkami czy to na obiad, czy na urodziny, czy na jednodniowy wypad za miasto. Z tym, że urodzenie dziecka nie zmieniło jej osobowości oraz jest facet zajmuje się dzieckiem i domem tak samo, jak i ona.

Mam wrażenie, że część umęczonych Matek Polek to kobiety, które mają fatalnych facetów najwyżej POMAGAJĄCYCH przy dziecku/domu, o dzieleniu obowiązków pewnie nawet nie śniły. Wtedy rzeczywiście można nie mieć czasu, siły ani możliwości na prowadzenie normalnego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy od osoby Moi rodzice mają znajomych z małymi dziećmi i jak przyjeżdżają do nich na grilla, nie gadają o dzieciach.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Biore wchlania sie do matu w doslownie chwile. Moge na niego nalozyc makijaz, nic sie nie swieci.
Jesli sie danego dnia nie maluje, to lekko barwiony krem spf30 Paula's Choice daje rade.
Tez sie wchlania do matu (tylko trwa to troche dluzej) i daje bardzo delikatny kolor.
Nie mogę się doczekać tej paczki z Korei z esencjami i SPF Biore. Ten mój NIP + FAB jest spoko to mieszania ze fluidem i nakładania na twarz. Nałoży sam, pod makijaż, zostawia taki tłusty film (tak to się pisze?).

U mnie wszystko "barwione" odpada. Chyba, że miałoby odcień jak skóra wampira.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:43   #1765
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zależy od osoby Moi rodzice mają znajomych z małymi dziećmi i jak przyjeżdżają do nich na grilla, nie gadają o dzieciach.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



Nie mogę się doczekać tej paczki z Korei z esencjami i SPF Biore. Ten mój NIP + FAB jest spoko to mieszania ze fluidem i nakładania na twarz. Nałoży sam, pod makijaż, zostawia taki tłusty film (tak to się pisze?).

U mnie wszystko "barwione" odpada. Chyba, że miałoby odcień jak skóra wampira.
No a myslisz, ze jaki ja mam odcien skory?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:44   #1766
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przeczytałam ten tekst Arleny - kosmos.

Mówiłam, że jej peron odjechał. Zaraz znów będzie się sapać na insta do ludzi bez życia obgadujących ją po wizażach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:51   #1767
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
No a myslisz, ze jaki ja mam odcien skory?
Jak to ma taki odcień https://www.paulaschoice-eu.com/resi...f30-m7760.html to będzie za ciemne. Ja mieszam najjaśniejszy odcień Revlon ColorStay z kremem, żeby był odcień jaśniejszy i dopiero taki nakładam na twarz.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
mówiłam, że jej peron odjechał. Zaraz znów będzie się sapać na insta do ludzi bez życia obgadujących ją po wizażach


Wysłane z iphone za pomocą tapatalk
A, jak! Niedobre jesteśmy
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 18:16   #1768
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak to ma taki odcień https://www.paulaschoice-eu.com/resi...f30-m7760.html to będzie za ciemne. Ja mieszam najjaśniejszy odcień Revlon ColorStay z kremem, żeby był odcień jaśniejszy i dopiero taki nakładam na twarz.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



A, jak! Niedobre jesteśmy
Przy slabym kryciu nie jest wcale ciemny.
Dla mnie tez Revlon ivory jest za ciemny.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 18:27   #1769
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przy slabym kryciu nie jest wcale ciemny.
Dla mnie tez Revlon ivory jest za ciemny.
U mnie nie na nic jaśniejszego. Nie znalazłam nic jaśniejszego w drogeriach. A przetrzepali dla mnie wszystkie szuflady w drogeriach. Fluid jaśniejszy o dwa tony od Revlonu byłby dla mnie idealny.

Ale świat beauty nie lubi wampirów, muszę ciapać i mieszkać krem z fluidem, żeby kolor był w miarę ok. Trzeba znaleźć makijażystkę Cilliana Murphy i zapytać czym go malują jak kręcą film. Halo, to ja https://image.isu.pub/170703102339-3...humb_large.jpg proszę dać namiary na fluid.

Widziałam parę koreańskich fluidów online, które wydawały się być jasne, ale w ciepłym odcieniu. A ja jestem jasna i chłodna. Ciepłe odcienie mają dziwną, żółtą poświatę.

PPŚ spróbowałam dziś ciemnoszarego cienia do powiek i efekt był u mnie taki https://www.mezcotoyz.com/mas_assets...6/e/c/9964.Jpg We francuskim makijażu wyglądam świetnie, ale wystarczy, że użyję cienia do powiek, to efekt +10 lat i krwiopijny wampir.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-06 o 18:33
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 18:36   #1770
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Dziwi mnie, że macie w swoich otoczeniach tak wiele dzieciatych osób, które nie mają innych tematów do rozmowy Sama mam małe dziecko i jakieś 90% moich najbliższych znajomych też ma dzieci, ale głównie rozmawiamy na inne tematy. Oczywiście o dzieciach też, ale to by było jakieś 30% czasu rozmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.