Tabletki na trądzik DERMINAX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 01:39   #1
gazda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19

Tabletki na trądzik DERMINAX


Witam - ostatnio natknąłem się na tabletki na trądzik DERMINAX, troszkę poszperałem i o dziwo opinie są na prawdę pozytywne...Zastanawiam się nad kupnem jednak odstrasza mnie pewien fakt, że nigdzie nie mogę znaleźć składu tych tabletek...

No i cena, jest na prawdę spora, ale jeżeli mają być skuteczne mogę się poświecić Jeżeli ktoś miał jakąkolwiek styczność, informacje, opinie czy może stosował, proszę o pomoc!

Pozdrawiam
gazda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:31   #2
gazda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Znalazłem w necie taki skład tych tabletek:


ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych, l-cystyna, witamina E, tiamina, ryboflawina, witamina B6,
niacyna, kwas pantotenowy, witamina C, folian, biotyna, witamina B12, cynk, miedź .

60 tabletek(1 opakowanie) cena ok. 130zł, żeby kuracja dała jakiś efekt należy stosować minimum 3 miesiące, cena za 3 opakowania ok. 250zł


Patrząc na skład mógłby ktoś bardziej zoorientowany niż ja dać jakieś rady? Ocenić na ile to może pomóc a na ile zaszkodzić ?

Dodam tylko, że strona producenta wygląda jak jakiś żart(www.derminax.pl), opinie oczywiście ludzi z zagranicy, pani dermatolog chyba wgl nie istnieje, nie można jej odnaleźć na znanylekarz.pl
Ogólnie wygląda jak jeden wielki przekręt...Składu tabletek na stronie producenta też nie uświadczysz....


Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez gazda21
Czas edycji: 2014-04-06 o 13:34
gazda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 22:06   #3
jeux
Przyczajenie
 
Avatar jeux
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 26
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

raczej nie zamawiaj takich rzeczy o tabletki lepiej pytać się w aptekach tam ci powiedzą dużżo więcej Jak już chcesz jakieś tabletki na cere to humavit albo skrzypowita ( nie działa u każdego ) capivit a + e hydrocontrol albo po prostu pij sam skrzyp na photoblogu znjadziesz wiecej porad + odpisałem ci na twój dłuższy post )
__________________
Zapraszam na moje blogi

photoblog.pl/kosmetykiblog

beautyandwine.blogspot.co m

na fotoblogu w komentarzach można zadawać pytania :--)


Edytowane przez jeux
Czas edycji: 2014-04-06 o 22:07
jeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 22:35   #4
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Moim zdaniem to zbyt podejrzane i nie próbowałabym. W aptekach na pewno można znaleźć tabletki o podobnych składach. Ja brałam takie z bratkiem i cynkiem, no i jeszcze kilkoma innymi rzeczami (ale to było tak dawno, że nie pamiętam nazwy i opakowania) i nawet działały, ale były bardzo drogie.
A z takich tańszych i łatwo dostępnych to własnie Capivit Hydrocontrol mi pomagał z jakiegoś powodu (a na odwodnienie skóry były naprawdę dobre). A+E kiedyś brałam, ale takie witaminki nigdy nic mi nie dawały.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 21:24   #5
redawn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Stosował ktoś te tabletki naprawdę? Czy tylko wydaję z góry krytykę. Ja chyba będę to testował,bo maść którą lekarz dermatolog mi przepisała jest prawie w cenie tych tabletek. A i tak w sumie, żeby znaleźć sposób na ten trądzik trzeba inwestować i testować różne produkty. Dodam, że mój trądzik to już nie młodzieńczy tylko wieku dojrzałym po 21. Jak byłem mały to nie miałem żadnego trądziku.
Tak sobie myślę co mi z tej maści może usunie trądzik, ale nie zapobiegnie powstawaniu nowego. Tabletki ponoć zapobiegają i działają niby od środka. Dieta sreta, H*** wie co jest winowajcą. Może hormosie za wysokie:P

Edytowane przez redawn
Czas edycji: 2014-11-14 o 21:35
redawn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 09:53   #6
HigherLover
Przyczajenie
 
Avatar HigherLover
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Nadzieja matką głupich, ale zawsze matką
Tak samo jak maści i tabletki czy to IQFace czy Derminax, bratek (stosowałam te 3 preparaty) pomogą w zwalczeniu trądziku ale NIE ZAPOBIEGNĄ POWSTANIU NOWEGO (niestety będzie konieczność ponownego zakupu po jakimś czasie)
Nie ma skutecznego sposobu na trądzik
każdy jest mądry, ale każdy ma inną cerę i niestety nie ma preparatu uniwersalnego, bo to co pomoże mi nie musi tobie... przez wiele lat moje fundusze poszły w błoto bo mimo starań zawsze krosty były 1:0 Powiedziałam sobie dość i poszłam na najtańszą drogę walki z krostami:
oto sprawdzone sposoby przeze mnie:
1) oczyszczona skóra (ja myję twarz mydłem BIAŁY JELEŃ hypoalergicznym
potem przemywam wacikiem z wodą utlenioną (ale raz na kiedyś, nie stosować codziennie!!! efekt: łagodzi podrażnienia skóry, przywraca równowagę skóry, rozjaśnia blizny i działa "ogłupiająco" na trądzik), przyznam się, że raz na kiedyś oczyszczam skórę wacikiem zamoczonym w spirytusie - potem krem nawilżający (osobiście stosuje z kozim mlekiem. zasada jest jedna,jak wysuszacie skórę nie używajcie tłustych kremów a jedynie nawilżające)
2) zrezygnowałam z ciężkich kosmetyków tzn fluidów, podkładów od 6 miesięcy ich nie stosuje - jak to moja mama mówi "skóra ma czym oddychać".
3) farmaceuta doradził mi, że jeśli mam problemy skórne trzeba uzupełnić dietę w cynk i wit. A, niestety wszystkie preparaty nie są na moją kieszeń, mają być tanie i skuteczne
za namową farmaceuty, kupiłam CYNKOSEL Max za jego radą biorę jedną tabletkę dziennie od 3 miesięcy i tu mogę powiedzieć, że tabletki są DOBRE
4) na trądzik stosuje maseczkę domowej roboty z drożdży (tak 1/5 kostki rozcierałam z 2 łyż mleka na papkę wygląda jak glina, ciężko się nakłada na twarz - zmywam po 15min)
piłam herbatkę z bratka i też robiłam na twarz okłady z herbaty z bratkiem oraz herbatki z rumianku

Ten zestaw podziałał na mój trądzik i teraz niekiedy mam jedynie pojedyncze krostki
możecie spróbować

Edytowane przez HigherLover
Czas edycji: 2014-11-23 o 10:00
HigherLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 08:13   #7
kasia4783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Derminax - derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
kasia4783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 13:05   #8
redawn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Co do derminax znalazłem inne tabletki o identycznym składzie. Nazywają się Olimp Bio-Silica a koszt to ok. 30zł a nie ponad 100zł.





redawn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 22:13   #9
Yazan22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Pamiętaj, aby kupić na oficjalnej stronie derminax.pl
Yazan22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:31   #10
redawn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Ja biorę bio silica 2 miesiące o tym samym składzie co derminax i żadnych efektów Dajcie sobie spokój z tymi suplementami, bo to wam nic nie pomoże. Dieta też nie. Jedynie pozostają mi częste peelingi u kosmetyczki, antybiotyki albo tabletki hamujące wydzielanie testosteron.
Nie ma innego wyjścia.
redawn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 13:11   #11
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Derminax? Zdecydowanie nie! Jest to doskonały preparat na wysyp kolejnych pryszczy. Polecam Nonacne. Nie dość że ma lepszy skład, nie dość że tańszy to jeszcze lepszy. Sama próbowałam obu środków
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 23:15   #12
redawn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Nie kupujcie Derminax, bo szkoda kasy. Ja używałem innego o tym samym składzie "Olimp Bio-Silica" Odstawiłem, bo nic nie daję. Koszt to 30zł miesięcznie o wiele taniej. Z mojego doświadczenia wiem, że żadne suplementy nic nie pomogą. Z racji, że jestem chłopakiem nie będę sobie obniżał testosteronu, bo zniszczę sobie zdrowie i dobrą kondycję. Jak będę miał pieniądze znajdę inny sposób. Jedynie co mogę polecić to mydło siarkowe do mycia ciała. Najlepsza jest pielęgnacja, ale jak ktoś ma duży trądzik to lepiej sprawdzić najpierw żywienie a później brać się za jakieś prochy. :P
redawn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 14:11   #13
Bella_Italiano
Przyczajenie
 
Avatar Bella_Italiano
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Moja koleżanka miała spory problem z cerą. Testowała Derminax, Nonacne i Royal Skin 500.


Ogólnie najlepsze efekty miała z Royal Skin 500 jednak ja uważam, że najrozsądniej byłoby wybrać się po prostu z tego typu problemami do specjalisty.
Bella_Italiano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 11:50   #14
Domcziiik
Raczkowanie
 
Avatar Domcziiik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 132
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Miałam chyba wszystkie tabletki świata i powiem jedno -pic na wodę. POZDRAWIAM SERDECZNIE! Nie polecam ogólnie, bo ani nic to nie robi na skórę trądzikową ani suchą,. Jedynie co daje mnie lżejszy portfel i stracony czas plus męczenie wątroby.
Domcziiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:27   #15
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Cytat:
Napisane przez Domcziiik Pokaż wiadomość
Miałam chyba wszystkie tabletki świata i powiem jedno -pic na wodę. POZDRAWIAM SERDECZNIE! Nie polecam ogólnie, bo ani nic to nie robi na skórę trądzikową ani suchą,. Jedynie co daje mnie lżejszy portfel i stracony czas plus męczenie wątroby.
nie miałam ich więc ciężko mi powiedzieć jak to dokładnie z nimi jest ale miałam kilka innych tabletek na trądzik i przykro mi ale mi one nie pomagałby zbyt mocno (te bez recepty i nie od dermatologa). jednak akurat tu co do wątroby to się zgodzę bo się pcha tyle w nią chemii że ho ho. jak już to wolałabym szukać czegoś co wsiąka w skórę typu krem albo serum z dobrym składem ale to też trzeba sprawdzać wszystko i mieć oczy dookoła głowy bo w aptekach i drogeriach też często jest oferowany syf który albo nie schodzi albo za to co ma sie premie :|
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 10:00   #16
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

byle by nie było nawalone tam alergenów, alkoholu na pierwszych miejscach i innych komedogennych dziadów w środku. miałem kilka kremów, żeli, ser i tylko takie się u mnie sprawdzały. ze składników to u siebie zobaczyłem że maska z drożdży i jogurtu dość ok mi nawilża.. w tę strone później szedłem.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 10:31   #17
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Cytat:
Napisane przez Matt_Z Pokaż wiadomość
byle by nie było nawalone tam alergenów, alkoholu na pierwszych miejscach i innych komedogennych dziadów w środku. miałem kilka kremów, żeli, ser i tylko takie się u mnie sprawdzały. ze składników to u siebie zobaczyłem że maska z drożdży i jogurtu dość ok mi nawilża.. w tę strone później szedłem.
nie wiem w sumie jak jak tam u ciebie ale mi strasznie ten produkt śmierdzi i pod nosem tego bym raczej nie nosiła... nie wiem w sumie jak to dokładnie jest nimi ale u mnie przede wszystkim nagietek i fiołek dość mocno pomagał przy wysuszu twarzy. może poszukaj też sobie czegoś z tym. nie problem wejść na kwc i znaleźć po składnikach jakiś krem bo mi wychodzi sevolium. tylko przefiltruj go na wszelkie możliwe strony bo to też często różnie bywa i może ci nie znaleźć..
__________________
..., chyba się spóźniłam :O

Edytowane przez Olerka991
Czas edycji: 2020-02-07 o 13:02
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 19:24   #18
Daer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na trądzik DERMINAX

Derminax

Edytowane przez Daer33
Czas edycji: 2021-06-24 o 17:27
Daer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 19:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.