Zakupy na Vinted - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-12, 09:20   #31
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zakupy na Vinted

Kupiłam bodaj 2 rzeczy, z których jestem średnio zadowolona, bo nie do końca były zgodne z opisem. Sprzedające problemowe, bo sobie mogłam dokładnie oglądać zdjęcia (tak, podartej podszewki, której nie pokazano w ofercie). Administracji to kompletnie zwisało i kazała nam dogadać się we własnym zakresie. Po zmianach jest jeszcze gorzej, bo wiecznie "nie sprzedaję przez kup teraz", "nie wysyłam paczkomatem", itp, itd.
Więcej tam nie kupię.
Zdecydowanie wolę Allegro (mam kilku ulubionych sprzedawców), bo tam mam POK ( z którego zresztą korzystałam), poza tym, w przypadku założenia sporu, bardzo sprawnie działają (przynajmniej ja nie mam nic do zarzucenia obsłudze).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 11:16   #32
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: Zakupy na Vinted

tylko, że allegro ostatnio zmieniło jeszcze bardziej w aliexpress trochę :<
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 13:14   #33
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Kupiłam bodaj 2 rzeczy, z których jestem średnio zadowolona, bo nie do końca były zgodne z opisem. Sprzedające problemowe, bo sobie mogłam dokładnie oglądać zdjęcia (tak, podartej podszewki, której nie pokazano w ofercie). Administracji to kompletnie zwisało i kazała nam dogadać się we własnym zakresie. Po zmianach jest jeszcze gorzej, bo wiecznie "nie sprzedaję przez kup teraz", "nie wysyłam paczkomatem", itp, itd.
Więcej tam nie kupię.
Zdecydowanie wolę Allegro (mam kilku ulubionych sprzedawców), bo tam mam POK ( z którego zresztą korzystałam), poza tym, w przypadku założenia sporu, bardzo sprawnie działają (przynajmniej ja nie mam nic do zarzucenia obsłudze).
Tak średnio działają jeśli chodzi o spory. Aczkolwiek napewno lepiej niż vinted.

Najlepiej pod tym względem działa eBay i alieexpres

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez StaryPiernik Pokaż wiadomość
tylko, że allegro ostatnio zmieniło jeszcze bardziej w aliexpress trochę :<
Pod jakim względem ?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 13:21   #34
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tak średnio działają jeśli chodzi o spory. Aczkolwiek napewno lepiej niż vinted.

Najlepiej pod tym względem działa eBay i alieexpres

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



Pod jakim względem ?
Co chwila oferty od Chińczyków.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 14:09   #35
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Co chwila oferty od Chińczyków.
Ja kupuje dużo na allegro, a jakoś mało trafiam na takie oferty.
Może dlatego , że mam włączony filtr darmowej dostawy do paczkomatów
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 14:52   #36
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja kupuje dużo na allegro, a jakoś mało trafiam na takie oferty.
Może dlatego , że mam włączony filtr darmowej dostawy do paczkomatów
Ja się kapnelam jak szukałam konkretnego modelu butów sportowych. Niestety same chińskie oferty....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 15:16   #37
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie korzystam z vintet. Kiedyś z allegro, ale teraz opłaty mi się nie podobają i to allegro lokalnie.
Na fb dla mnie jest za dużo spamu.
Jedynie olx.[COLOR="Silver"]
No właśnie się zorientowałam, że chyba prowizja od sprzedaży mocno wzrosła - przyszło mi do uregulowania rachunku dla allegro i padłam
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 15:21   #38
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zakupy na Vinted

Sprzedaż na allegro jest teraz mega droga. A na allegro lokalnie jeszcze wyższa prowizja. Wkurzyłam się jak ktoś kupił ode mnie na allegro lokalnie, potem zrezygnował a i tak musiałam zapłacić prowizje chyba 10%, bo dla nie to nie jest prowizja za sprzedaż, więc nie podlega zwrotowi (na allegro działa to inaczej). Czyli dopłaciłam do interesu, a towaru nie sprzedalam...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 16:09   #39
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Sprzedaż na allegro jest teraz mega droga. A na allegro lokalnie jeszcze wyższa prowizja. Wkurzyłam się jak ktoś kupił ode mnie na allegro lokalnie, potem zrezygnował a i tak musiałam zapłacić prowizje chyba 10%, bo dla nie to nie jest prowizja za sprzedaż, więc nie podlega zwrotowi (na allegro działa to inaczej). Czyli dopłaciłam do interesu, a towaru nie sprzedalam...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
O matko to faktycznie przesada. Miałam wystawioną suknie chyba ją ściągnę jak tak jest.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 17:04   #40
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie na allegro dawno sprzedaż się skończyła.
Kiedyś fajnie rzeczy śmigały, tak wyprzedałam pół szafy z wielu starszych rzeczy. Potem po rocznej przerwie wystawiłam kilka par skórzanych butów i zamiast licytacji miałam zapytania żeby sprzedać za pół ceny (z wysyłką w cenie). Masakra. Zraziłam się.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 19:30   #41
nuriabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 18
Dot.: Zakupy na Vinted

musze sprobowac vinted bo troszke ubran zalega mi w szafie
nuriabo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 20:02   #42
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Jak dla mnie brakuje takiego pozytywnego portalu, ludzie by chcieli kupować nówki za złotówkę, jeszcze z dowozem...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-12, 20:03   #43
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
No właśnie się zorientowałam, że chyba prowizja od sprzedaży mocno wzrosła - przyszło mi do uregulowania rachunku dla allegro i padłam
ja już przestałam sprzedawac na allegro... prowizje masakrycznie wysokie opłaca się chyba tylko hurtownikom, sklepom i chinczykom
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 05:22   #44
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Fakt, prowizja od sprzedaży jest wysoka ale jeszcze kilka lat temu była też prowizja od wystawienia przedmiotu. Z drugiej strony wprowadzili "opłatę utrzymaniową" ktora nalicza sie codziennie po przekroczeniu jakiegoś tam czasu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 08:30   #45
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

A ja się zastanawiałam, za co Allegro naliczyło mi 9 zł, myślałam, że to jakieś zaległe opłaty od wystawiania...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 08:47   #46
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja teraz zakończyłam 3 aukcje, o których zapomniałam. Od stycznia były. .. 2 rzeczy już dawno sprzedalam na olx. Zastanawiam się czy coś przyjdzie do zapłaty.

Mari w saldzie możesz spr szczegóły naliczenia opłat.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 08:51   #47
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja teraz zakończyłam 3 aukcje, o których zapomniałam. Od stycznia były. .. 2 rzeczy już dawno sprzedalam na olx. Zastanawiam się czy coś przyjdzie do zapłaty.

Mari w saldzie możesz spr szczegóły naliczenia opłat.
No właśnie sprawdziłam i to jakieś 9 zł wisi od 2018... Ale wydawało mi się, że już za to zapłaciłam, muszę to sprawdzić...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 12:54   #48
mawolniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja bym chciała zacząć wystawiać na vinted swoje rzeczy bo na razie tylko kupiłam dwie koszule ale jednak chyba wolę kupować używane rzeczy stacjonarnie np w secondziakach
mawolniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 13:42   #49
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zakupy na Vinted

Mi się bardzo sprawdza Vinted, kupiłam sporo rzeczy i sprzedałam jedne buty - wszystko ustrzeliłam bardzo tanio i w bardzo dobrym czy idealnym stanie, co prawda ja gustuję raczej w starszych kolekcjach (spódnice z Mohito na które nie było mnie stać jakieś 8? lat temu albo cekinowa sukienka Heidi Klum dla Lidla sprzed wielu lat pewnie ), po nowości chodzę normalnie na wyprzedaże. Raz tylko się nacięłam bo spódnica z eko skóry przy pierwszym ubraniu zaczęła się rozpadać ... z drugiej strony to był egzemplarz sprzed kilku lat i moja tak samo się popsuła tylko działo się to stopniowo a nie od razu cała spódnica porwana... przyjęłam to na klate bo koszt był kilku złotych a ja wiedziałam, że to nie będzie super jakość. Kupiłam kolejną identyczną i czekam aż sie skończą upały, może tym razem ponosze

Jeśli chodzi o lumpki to w Poznaniu jest ciężko - ceny wysokie i mnóstwo osób o podobnym rozmiarze szuka, szkoda mi czasu. Lepsze są małe miasteczka gdzie buszują starsze panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-13, 19:07   #50
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zakupy na Vinted

Bardzo lubię Vinterd. Lubię zakupy w lumpach i jak znalazłam coś świetnej jakości i/lub znanej marki to wrzucałam tam obok moich ubrań na sprzedaż.

Teraz kupiłam już 5 par spodni ciążowych średnio po 5 zł za parę. W obie strony lubię. Fakt jest taki, że jeśli chcesz się utrzymywać w sprzedaży, to trzeba wydawać te 4 zł na promowanie. Kiedyś było mniej użytkowników i mam wrażenie, że lepiej mi szło. Teraz na stawiają się bardziej na hajs. Polecam przeglądać ostatnio dodane i z nich wchodzić na profile różnych osób. W ten sposób można znaleźć ciekawe ubrania, które nie są promowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 19:25   #51
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Też jestem zadowolona z Vinted. Działam od listopada zeszłego roku. Sprzedałam i ciuchy i kosmetyki. Kupiłam kurtkę dżinsowa, że 2 sukienki i 3 pary bucików dla malucha. Stan idealny, tak jak na zdjęciach. Żadnych problemów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 07:12   #52
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mi się bardzo sprawdza Vinted, kupiłam sporo rzeczy i sprzedałam jedne buty - wszystko ustrzeliłam bardzo tanio i w bardzo dobrym czy idealnym stanie, co prawda ja gustuję raczej w starszych kolekcjach (spódnice z Mohito na które nie było mnie stać jakieś 8? lat temu albo cekinowa sukienka Heidi Klum dla Lidla sprzed wielu lat pewnie ), po nowości chodzę normalnie na wyprzedaże. Raz tylko się nacięłam bo spódnica z eko skóry przy pierwszym ubraniu zaczęła się rozpadać ... z drugiej strony to był egzemplarz sprzed kilku lat i moja tak samo się popsuła tylko działo się to stopniowo a nie od razu cała spódnica porwana... przyjęłam to na klate bo koszt był kilku złotych a ja wiedziałam, że to nie będzie super jakość. Kupiłam kolejną identyczną i czekam aż sie skończą upały, może tym razem ponosze

Jeśli chodzi o lumpki to w Poznaniu jest ciężko - ceny wysokie i mnóstwo osób o podobnym rozmiarze szuka, szkoda mi czasu. Lepsze są małe miasteczka gdzie buszują starsze panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to właśnie lubię Vinted że można znaleźć coś ze starszych kolekcji, ja ostatnio nabyłam kostium kąpielowy( model sprzed wieleeelu sezonów) S.Oliver za 5zł, mam identyczny(mój ulubiony) ale góra już mi wyblakła, ten też nie nowy ale w lepszym stanieNo i na przykład sukienke z Top Secret która się szybko wyprzedała w zeszłym roku i nie zdążyłam kupić a tu nowa za połowę ceny
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 12:03   #53
Paniparkowa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 53
Dot.: Zakupy na Vinted

A mi się podoba ta ich ochrona konsumentów. Nie jest to portal dla nieuczciwych osób tak jak w przypadku olx.
Ostatnio kupowałam przez kup teraz wózek dziecięcy. Zapłaciłam 1100 zł. Okazało się, że sprzedająca napisała mi że nie sprzedaje przez kup teraz i abym jej to przelała na konto. Chyba bym była jakimś głupim szaleńcem, jakbym jej te pieniadze przelała bez ochrony.
Vinted zwróciło mi kasę. Teraz wchodzę sobie na profil tej osoby i co? Zablokowane
Paniparkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 12:08   #54
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zakupy na Vinted

Jak widzę profile "nie sprzedaję przez kup teraz" to od razu omijam, śmierdzi mi oszustem bo niby co innego skoro to kupujący ponosi koszt ochrony? Owszem kupiłam coś poza vinted ale od osoby z dobrymi komentarzami po prostu spytałam, czy można poza portalem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 12:32   #55
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Jak widzę profile "nie sprzedaję przez kup teraz" to od razu omijam, śmierdzi mi oszustem bo niby co innego skoro to kupujący ponosi koszt ochrony? Owszem kupiłam coś poza vinted ale od osoby z dobrymi komentarzami po prostu spytałam, czy można poza portalem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja to się zastanawiam, dlaczego niektórzy Kupujący wolą kupować nie przez "Kupteraz" tylko bezpośrednio... ja wolę przez vinted, mam od razu etykietę itd.. a często dostaję prośby o sprzedaż poza vinted.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 13:00   #56
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja należę do takich, co nie sprzedają przez "kup teraz" - powód bardzo prozaiczny: nie mam drukarki do drukowania etykiet (na razie drukarka nie jest mi potrzebna). Więc nie zawsze wiąże się to z oszustwem Poza tym to trzymanie pieniędzy przez Vinted do jakiegoś czasu też mi nie odpowiada. Ale faktycznie wiele dziewczyn odpuszcza i nie chce inaczej kupowac.
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 13:41   #57
Paniparkowa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 53
Dot.: Zakupy na Vinted

Osoba od ktorej kupowałam wózek nie miała żadnych komentarzy Poza tym był to bardzo wysoki zakup, ponad 1100 zł. Chciała wysłac za pobraniem, co również niekoniecznie jest mądrym rozwiazaniem, bo przy kurierze nie da się tak dokładnie sprawdzić przesyłki (szczególnie, ze kurier się spieszy)

Sama nie kupuję tradycyjnym sposobem, bo nie jest to dla mnie wygodne. Nie chce mi się bawić w przelewy. Poza tym na vinted kupuję zwykle droższe rzeczy.
Paniparkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:40   #58
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

ja też jestem bardzo zadowolona z vinted, jestem tam dwa dni i już 5 rzeczy sprzedanych, opcja "kup teraz" świetna, mimo braku komentarzy kupujący nie mają się czego obawiać i klikają, przetrzymywanie kasy mi nie przeszkadza, trwa to dwa dni, więc bez tragedii, a etykiety drukuję u fotografa pod blokiem za 10 groszy, więc mega
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 22:02   #59
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Paniparkowa Pokaż wiadomość
Osoba od ktorej kupowałam wózek nie miała żadnych komentarzy Poza tym był to bardzo wysoki zakup, ponad 1100 zł. Chciała wysłac za pobraniem, co również niekoniecznie jest mądrym rozwiazaniem, bo przy kurierze nie da się tak dokładnie sprawdzić przesyłki (szczególnie, ze kurier się spieszy)

Sama nie kupuję tradycyjnym sposobem, bo nie jest to dla mnie wygodne. Nie chce mi się bawić w przelewy. Poza tym na vinted kupuję zwykle droższe rzeczy.
przy droższych rzeczach ma to sens. Też bym nie wpłaciła takiej sumy osobie bez komentarzy i wolałabym opcję "kup teraz". Ja sprzedaję rzeczy po 5-10 zł, mam dużo komentarzy. Jeśli coś długo mi się nie sprzedaje, wrzucam do kosza PCK. Generalnie za to 5 zł do paczkomatu iść mi się nie chce a co dopiero szukać na mieście kogoś, kto mi naklejkę wydrukuje

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo zadowolona z vinted, jestem tam dwa dni i już 5 rzeczy sprzedanych, opcja "kup teraz" świetna, mimo braku komentarzy kupujący nie mają się czego obawiać i klikają, przetrzymywanie kasy mi nie przeszkadza, trwa to dwa dni, więc bez tragedii, a etykiety drukuję u fotografa pod blokiem za 10 groszy, więc mega
wydawało mi się, ze dłużej - do czasu aż kupująca rzeczy nie otrzyma i nie potwierdzi, że wszystko w porządku. Coś się tutaj zmieniło?
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 22:29   #60
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
wydawało mi się, ze dłużej - do czasu aż kupująca rzeczy nie otrzyma i nie potwierdzi, że wszystko w porządku. Coś się tutaj zmieniło?
nic się nie zmieniło, ale ja wysyłam tego samego dnia kiedy dokonano zakupu, kolejnego paczka jest u kupującej i kolejnego mam kasę na koncie, tak było przy tych sprzedażach, które teraz się dokonały
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.