Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-18, 07:55   #2041
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Dzień dobry.
Jestem za stara na takie imprezowanie codzienne. Czuję się jak koń po westernie i cieszę się że koniec.

Witaj Kasiu, fajnie że chcesz do nas dołączyć.

Haniu - fajny ten projekt, podoba mi się. Ja tylko taka informację zostawię, że garaz w bryle domu to zwiększa koszty budowy ale później obniża koszty podatkowe, chyba że w ogóle nie chcielibyście budynku jako garażu tylko samą wiatę. W każdym razie trzymam kciuki żeby Wam wszystko sprawnie szło: zakup działki, spełnianie marzenia i budowa

Wczoraj mieliśmy fajną pogodę, słonecznie , ciepło dzis póki co jest pochmurnie ale chyba się rozpogodzi. Ptaki pięknie śpiewają.

Ps, a taki tort był wczoraj (nie spod mojej ręki)
IMG_20210418_003824_687.jpg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:12   #2042
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jestem za stara na takie imprezowanie codzienne. Czuję się jak koń po westernie i cieszę się że koniec.

Witaj Kasiu, fajnie że chcesz do nas dołączyć.

Haniu - fajny ten projekt, podoba mi się. Ja tylko taka informację zostawię, że garaz w bryle domu to zwiększa koszty budowy ale później obniża koszty podatkowe, chyba że w ogóle nie chcielibyście budynku jako garażu tylko samą wiatę. W każdym razie trzymam kciuki żeby Wam wszystko sprawnie szło: zakup działki, spełnianie marzenia i budowa

Wczoraj mieliśmy fajną pogodę, słonecznie , ciepło dzis póki co jest pochmurnie ale chyba się rozpogodzi. Ptaki pięknie śpiewają.

Ps, a taki tort był wczoraj (nie spod mojej ręki)
Załącznik 7746542
Jaki fajny

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:41   #2043
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Haniu - fajny ten projekt, podoba mi się. Ja tylko taka informację zostawię, że garaz w bryle domu to zwiększa koszty budowy ale później obniża koszty podatkowe, chyba że w ogóle nie chcielibyście budynku jako garażu tylko samą wiatę. W każdym razie trzymam kciuki żeby Wam wszystko sprawnie szło: zakup działki, spełnianie marzenia i budowa
Wiem Kasiu, właśnie też już doszłam do tych informacji. Najlepszą opcją w naszym przypadku, byłoby kupić projekt z garażem, ale nie w bryle domu, tylko takim z boku, ale zlicowany z domem, coś takiego:

https://www.archon.pl/projekty-domow...ma5324126bc474

Architekt mógłby go wykreślić z projektu, a fundamenty można normalnie zrobić w trakcie budowy i je tylko zasypać ziemią. Wtedy taki dom ma wszystko co potrzebne, do ewentualnego dobudowania takiego garażu po latach. Wiem, że ludzie tak robią. No, ale... znowu pojawia się problem z projektem, który nam by odpowiadał. Tutaj naprawdę trzeba iść na wiele kompromisów. Oczywiście, nie byłoby takich problemów, jakby człowiek miał tyle pieniędzy, że nie musiałby wybierać "coś za coś". Ale my do takich nie należymy niestety .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:41   #2044
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Bry.
Hania piękny domek, duże okna, ogromy taras. To lubie

Witam nowa koleżankę, rozgość się

Humor mój chyba rzeczywiście to psm, wszystko mnie drażni, mam już dosyć takiego życia i jeszcze ta pogoda.
Na chwile obecna moim marzeniem jest normalny spacer.

Przytulam mocno! Potrzebna Ci jakas odskocznia, cos co da ci motywacje do dzialania i uprzyjemni czas w domu...
Hmm jak tam twoje szycie??? Te piekne torby pamietam! Moze warto odswiezyc to hobby np?


Kasia tort super! Ale czy rownie dobry w smaku jak twoj?
No to masz spokoj z imprezowaniem na rok

Teraz jak beda dwie Kasie tutaj to trzeba bedzie jakies inne oznaczenie dobrac

Hania, wiadomo ze jak juz dochodzi do etapu decyzji i wyboru tego jedynego, to trzeba wtedy myslec konkretnie jak to bedzie dla was funkcjonowac.
I zgadzam sie, fajnie jest miec wielkie pomieszczenia ale na przyszlosc trzeba bedzie to ogrzac, udekorowac i sprzatac!
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:45   #2045
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość

Wczoraj mieliśmy fajną pogodę, słonecznie , ciepło dzis póki co jest pochmurnie ale chyba się rozpogodzi. Ptaki pięknie śpiewają.

Ps, a taki tort był wczoraj (nie spod mojej ręki)
Załącznik 7746542
Ale fajny, bajkowy ten tort .

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Evelka ta opóźniona wiosna, to chyba specjalnie na ciebie czeka, żebyś była bardziej mobilna i mogła się nią odpowiednio nacieszyć .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:45   #2046
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Bry!

Hania projekt domu baaaaardzo mi sie podoba! Jest zarazem ładny i funkcjonalny. 115m to zdecydowanie wystarczająca powierzchnia dla Waszej 2ki - przecież kiedys Mlody jednak pójdzie na swoje
No i kto by sprzątał te pokoje jakby byl większy?
A auta gdzie beda? Pod wiatą czy pod chmurka?

Wstałam z ćmiącą głową no nic. Moze przejdzie.....
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 08:51   #2047
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!

Hania projekt domu baaaaardzo mi sie podoba! Jest zarazem ładny i funkcjonalny. 115m to zdecydowanie wystarczająca powierzchnia dla Waszej 2ki - przecież kiedys Mlody jednak pójdzie na swoje
No i kto by sprzątał te pokoje jakby byl większy?
A auta gdzie beda? Pod wiatą czy pod chmurka?

Wstałam z ćmiącą głową no nic. Moze przejdzie.....
Otóż to, Młody nie zawsze będzie z nami i o tym też myślimy.
Poza tym ten projekt jest na tyle fajny, że w razie W, można wykończyć dół i zamieszkać, a górę robić później.

Co do samochodów to jedno pod wiatą, a pozostałe pod chmurką.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-18, 08:56   #2048
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650332]Otóż to, Młody nie zawsze będzie z nami i o tym też myślimy.

Poza tym ten projekt jest na tyle fajny, że w razie W, można wykończyć dół i zamieszkać, a górę robić później.



Co do samochodów to jedno pod wiatą, a pozostałe pod chmurką.[/QUOTE]No tak. Takie wykańczanie ma raty to tez plus
Ale na auta lepsza bedzie wiata podwójna - jednak z wiekiem coraz mniej sie nam chce snieg zgarniać

Nam sie marzy parterowy dom, ale narazie skupiamy się na remoncie obecnego. Gdyby sie udalo kupic działkę w 1 upatrzonej okolicy - to kto wie
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 09:04   #2049
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
No tak. Takie wykańczanie ma raty to tez plus
Ale na auta lepsza bedzie wiata podwójna - jednak z wiekiem coraz mniej sie nam chce snieg zgarniać

Nam sie marzy parterowy dom, ale narazie skupiamy się na remoncie obecnego. Gdyby sie udalo kupic działkę w 1 upatrzonej okolicy - to kto wie
O widzisz Jasia, dziękuję, dobra rada z tą wiatą, o tym nie pomyślałam.

To trzymam kciuki .
Znając życie, to wy z P zaczniecie budować, zanim ja się za wszystko zabiorę .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 09:08   #2050
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Bry
Kasia, super tort

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 09:19   #2051
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dobry wieczor, witam sie niesmialo - ja, forumowy swiezak. Podoba mi sie tu u Was bardzo i czailam sie juz jakis czas, ale oto jestem.

Mam na imie Kasia, jestem juz znacznie blizej 40 niz 30, mieszkam w Niemczech i kocham amerykanskie auta, psy, ksiazki i San Francisco (kolejnosc przypadkowa). Szukam miejsca w sieci, gdzie mozna swobodnie porozmawiac z ciekawymi ludzmi o wszystkim i o niczym.

Pozdrawiam Was serdecznie i przesylam slonce - u nas dzis bylo pieknie i cieplo.
Cześć Kasia ooo już nie jestem ostatnia z ostatnich Irenek super że dołączyłaś, można fajnie spędzić czas z dziewczynami. Jest tu bardzo luźna atmosfera, rozmowy o wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witaj

Dzieciaki wyszalały się dzisiaj w wesołym miasteczku, ja za to już czuję się bardzo zmęczona i chyba niedługo spać się położę.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Mignęły mi wczoraj twoje zdjęcia na fb i widziałam radoche dzieciaków i pogoda jaka ładna. Ja to nawet od patrzenia na wesołe miasteczko mam koklusz w żołądku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88649879]Widziałam własnie na fb. Intensywny dzień mieliście, ale pogoda Wam dopisała .




Wiem o tym dziewczyny, zdaję sobie doskonale z tego sprawę. Mój Młody jest bardzo wrażliwy, zawsze był. O ile za dzieciaka, okazywał tą wrażliwość i nie dało się tego ukryć, tak teraz, jest w takim wieku, że chyba się tego wstydzi i zgrywa twardziela. Dlatego zaczęłam ostatnio rozmowy o usypianiu zwierząt, że czasami nie ma wyjścia i takie tam. Ale on nawet nie chce o tym słyszeć. Rozumie, że zwierzakom trzeba czasami ulżyć, ale jeśli chodzi o Futro to jest od razu reakcja obronna. "Co?" "Jak to?" "Dlaczego?" "Nie!".
No tak to, w wielkim skrócie wygląda.

Ostatni z wybranych jest ten:
https://www.archon.pl/projekty-domow...mca624a3ab6a2b
Wcześniej były 3 inne, ale bardzo podobne. Największą różnicą było to, że miały garaż w bryle budynku. Ale zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.


Witaj Kasiu,
Cieszę się, że ktoś to rozumie. Współczuję Twojemu psiakowi operacji, biedaczek. Nasz na szczęście, nie miał takich zmian i mam nadzieję, że nie będzie miał. Piszę, że nie miał, bo ostatnie, kompleksowe badania miał robione w wakacje i wykazały, że jest zdrowy jak ryba, poza tymi problemami z tylnymi łapami. Teraz nie wiem jak jest i szczerze mówiąc, raczej nie będziemy tego sprawdzać. Skupiamy się na tym jak ulżyć mu w bólu. No chyba, że stałoby się coś takiego, co by bardzo utrudniało mu funkcjonowanie, czy nowotwór, tak jak u was. Wtedy nie siedziałabym z założonymi rękoma. Ale męczyć niepotrzebnie go nie będę. Póki co ma apetyt, je normalnie, pije normalnie. Nawet chciałby jeść więcej, ale mu ograniczam, bo ma mało ruchu teraz. Jak przestanie jeść, czy pić, to będzie dla mnie sygnał, że trzeba iść do weta, ale boję się tego co on mi wtedy powie.[/QUOTE]Ładny domek, nie za duży. To jest to
Teraz moda u młodych małżeństw jest domki po ok 200 m2 użytkowania. Im więcej wieżyczek, pięter tym lepiej.. Dla mnie to nieporozumienie. A gdzie to potem ogrzać, wysprzątać..?!
Jak dla mnie mniejszy domek, spory taras, spora działka do zagospodarowania, jakiś garaż, wiata. I można mieszkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Bry.
Hania piękny domek, duże okna, ogromy taras. To lubie

Witam nowa koleżankę, rozgość się

Humor mój chyba rzeczywiście to psm, wszystko mnie drażni, mam już dosyć takiego życia i jeszcze ta pogoda.
Na chwile obecna moim marzeniem jest normalny spacer.
Nie dziwie ci się.. Jeszcze trochę i spełnisz swoje marzenie o normalnym spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jestem za stara na takie imprezowanie codzienne. Czuję się jak koń po westernie i cieszę się że koniec.

Witaj Kasiu, fajnie że chcesz do nas dołączyć.

Haniu - fajny ten projekt, podoba mi się. Ja tylko taka informację zostawię, że garaz w bryle domu to zwiększa koszty budowy ale później obniża koszty podatkowe, chyba że w ogóle nie chcielibyście budynku jako garażu tylko samą wiatę. W każdym razie trzymam kciuki żeby Wam wszystko sprawnie szło: zakup działki, spełnianie marzenia i budowa

Wczoraj mieliśmy fajną pogodę, słonecznie , ciepło dzis póki co jest pochmurnie ale chyba się rozpogodzi. Ptaki pięknie śpiewają.

Ps, a taki tort był wczoraj (nie spod mojej ręki)
Załącznik 7746542
Ale pomyslowy tort świetny.
To dziś możesz w końcu odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-18, 09:45   #2052
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez Beellina;88650350 ----------[/SIZE



---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

[/COLOR]Ładny domek, nie za duży. To jest to
Teraz moda u młodych małżeństw jest domki po ok 200 m2 użytkowania. Im więcej wieżyczek, pięter tym lepiej.. Dla mnie to nieporozumienie. A gdzie to potem ogrzać, wysprzątać..?!
Jak dla mnie mniejszy domek, spory taras, spora działka do zagospodarowania, jakiś garaż, wiata. I można mieszkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Nie dziwie ci się.. Jeszcze trochę i spełnisz swoje marzenie o normalnym spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Ale pomyslowy tort świetny.
To dziś możesz w końcu odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy tak mają niestety- nie potrzebują tych 200 metrów,ale będą mieć, bo muszą być lepsi od znajomych....a że później rachunki astronomiczne i ogromna przestrzeń do sprzątania tego już pod uwagę nie biorą. Ale kto im zabroni

Chce mi się czegoś dobrego...hmmm..tylko czego ostatnio zrobiłam musakę, może tym razem coś z innej strony świata...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 09:52   #2053
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Witam sie po spacerze i sniadaniu. Raz jeszcze dziekuje za mile przyjecie.

Gwiazdeczka, o to to - rozmowy o wszystkim. Balsam na moja dusze.

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650219]Mag, pewnie mnie miała na myśli . Bo w sumie to prawda, lubię tamte klimaty. 3 lata temu spełniłam swoje marzenie i zrobiliśmy sobie road trip po części USA. W ubiegłym roku była zaplanowana powtórka, tym razem po wschodnim i południowym wybrzeżu. Wszystko zarezerwowane, bilety lotnicze kupione... ale walnął "meteoryt" w ziemię i wszystko szlag trafił .[/QUOTE]
Ach, to Ty. My bylismy poki co 2 razy i w tym roku mial byc trzeci, ale z planow tyle wyszlo co i u Was.

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650219]Tylko, że nam większy nie jest potrzebny, poza tym. ja wychodzę z założenia, że trzeba też myśleć o późniejszych kosztach utrzymania takiego domu, a nie porywać się z motyką na słońce.[/QUOTE]
I sprzataniu, i sprzataniu.

NibyNic, cudny tort, nie powiem, zjadlabym.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Teraz jak beda dwie Kasie tutaj to trzeba bedzie jakies inne oznaczenie dobrac
Tez zwrocilam uwage, ze namieszalam.

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć Kasia ooo już nie jestem ostatnia z ostatnich Irenek super że dołączyłaś, można fajnie spędzić czas z dziewczynami. Jest tu bardzo luźna atmosfera, rozmowy o wszystkim
Przejmuje paleczke swiezaka od Ciebie.
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:21   #2054
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Bry
Jak Wy to robicie, że tak wcześnie wstajecie Tak bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej spać mi się chce rano U mnie dopiero kawa jest pochmurno, nie leje, ale siąpi... Chyba nici ze spaceru będą. Bo ja o nim też marzę.
Evelka przytulam Cię najmocniej. Pamiętaj, że u Ciebie to prędzej, czy później minie.

No tak, teraz trzeba będzie jakoś oznaczyć dwie Kasie
U jednej rewelacyjny tort, u drugiej ciekawy zakres literatury. Musisz mieć czytnik, wtedy będziesz mogła czytać prawie wszystko My tu nawet mamy mały klub książki i czytamy czasem wspólnie jedną książkę.

Jak się wszystkie wybudujcie, to już tylko ja zostanę z maleńkim mieszkankiem
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:32   #2055
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Lubię kupować gazety z gratisami, dla tych gratisów najbardziej moja ostatnia zdobycz to ten szampon India. I donoszę, że te kosmetyki zostały idealnie stworzone do moich włosów. Nie obciążają, włosy są miękkie, sypkie, lśniące. Kosmetyki są pachnące. Polecam, bo normalnie to chyba są dość drogie.IMG_20210418_112857.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:32   #2056
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry
Jak Wy to robicie, że tak wcześnie wstajecie Tak bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej spać mi się chce rano U mnie dopiero kawa jest pochmurno, nie leje, ale siąpi... Chyba nici ze spaceru będą. Bo ja o nim też marzę.
Evelka przytulam Cię najmocniej. Pamiętaj, że u Ciebie to prędzej, czy później minie.

No tak, teraz trzeba będzie jakoś oznaczyć dwie Kasie
U jednej rewelacyjny tort, u drugiej ciekawy zakres literatury. Musisz mieć czytnik, wtedy będziesz mogła czytać prawie wszystko My tu nawet mamy mały klub książki i czytamy czasem wspólnie jedną książkę.

Jak się wszystkie wybudujcie, to już tylko ja zostanę z maleńkim mieszkankiem
Ja też chciałabym wcześniej wstawać Mag, chyba zacznę nastawiać budzik. Czasem się wcześniej obudzę,ale jestem zaspana i zasypiam znowu, budzik chyba przetrwałby tą sielankę.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:33   #2057
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym wcześniej wstawać Mag, chyba zacznę nastawiać budzik. Czasem się wcześniej obudzę,ale jestem zaspana i zasypiam znowu, budzik chyba przetrwałby tą sielankę.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Ja codziennie nastawiam budzik na 7.50 rano!!! dzwoni mi i telefon i zegareczek. Ile ja naciskam drzemek, to już moja tajemnica
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:36   #2058
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Lubię kupować gazety z gratisami, dla tych gratisów najbardziej moja ostatnia zdobycz to ten szampon India. I donoszę, że te kosmetyki zostały idealnie stworzone do moich włosów. Nie obciążają, włosy są miękkie, sypkie, lśniące. Kosmetyki są pachnące. Polecam, bo normalnie to chyba są dość drogie.Załącznik 7746551
A z jaką to gazetą były te gratisy?

Słońce się u nas przebija! Nie świeci jakoś ostro, ale zrobiło się jaśniej i nawet promieniom, gdzieś się udało przebić przez chmury .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:37   #2059
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja codziennie nastawiam budzik na 7.50 rano!!! dzwoni mi i telefon i zegareczek. Ile ja naciskam drzemek, to już moja tajemnica
Ja to mniej więcej bo tej porze wstaję(w obecnej sytuacji)Jakos nigdy nie uznawałam drzemek- jak się obudzę to wstaję niemal od razu. No ale przydałaby mi się godzinka na czytanie w łóżku

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650538]A z jaką to gazetą były te gratisy?



Słońce się u nas przebija! Nie świeci jakoś ostro, ale zrobiło się jaśniej i nawet promieniom, gdzieś się udało przebić przez chmury .[/QUOTE]U mnie właśnie zaświeciło

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-18, 10:41   #2060
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Brzydu, popatrz, nawet się jeden dzień ze słońcem pojawił w prognozie pogody .
Załącznik 7746556
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:42   #2061
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Post Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Tez bym chciala byc rannym ptaszkiem, ale od czasu korony to juz przesadzam ze spaniem. Tylko czasem wstaje np. o 4:30 - wtedy kiedy nie potrzeba.

U mnie slonce ze az milo, 12 stopni. Trzeba by przynajmniej ze 3 km zrobic.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry No tak, teraz trzeba będzie jakoś oznaczyć dwie Kasie
U jednej rewelacyjny tort, u drugiej ciekawy zakres literatury. Musisz mieć czytnik, wtedy będziesz mogła czytać prawie wszystko My tu nawet mamy mały klub książki i czytamy czasem wspólnie jedną książkę.
Mam Tolino, ale nie uzywam, bo jednak ten szelest kartek, ten zapach, achhh...

Edytowane przez HellcatRedeye
Czas edycji: 2021-04-18 o 10:44
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:46   #2062
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650551]Brzydu, popatrz, nawet się jeden dzień ze słońcem pojawił w prognozie pogody .
Załącznik 7746556[/QUOTE]No szok tak na otwarcie łez chyba.

Otwarlam sobie okno,bo mnie to słońce zachęciło...ptaszki śpiewają,ale wegetacja opóźniona sporo....tylko chwasty ochoczo rosną



Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:48   #2063
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Mam Tolino, ale nie uzywam, bo jednak ten szelest kartek, ten zapach, achhh...

Jakbym słyszałam (czytała ) kiedyś Mag. Też była anty jeśli chodzi o czytnik, a teraz zapytaj ją, czy wyobraża sobie życie bez niego .
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:58   #2064
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650538]A z jaką to gazetą były te gratisy?



Słońce się u nas przebija! Nie świeci jakoś ostro, ale zrobiło się jaśniej i nawet promieniom, gdzieś się udało przebić przez chmury .[/QUOTE]Szampon India z Claudią. A odżywkę to już kiedyś kupiłam. Było minęło. Ale warto obserwować gazety, bo chyba co jakiś czas te kosmetyki się pojawiają w formie dodatków.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650566]Jakbym słyszałam (czytała ) kiedyś Mag. Też była anty jeśli chodzi o czytnik, a teraz zapytaj ją, czy wyobraża sobie życie bez niego .[/QUOTE]eBooki to jest przede wszystkim nieograniczona dostępność. Mówisz i masz. Do tego Legimi i cóż chcieć więcej
Ale papierowe książeczki to ja też lubię. Np Dzienniki Marai kupiłam w papierze, bo to jest tak wspaniałe, że grzechem byłoby czytać w eBooku.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 11:15   #2065
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry
Jak Wy to robicie, że tak wcześnie wstajecie Tak bardzo bym chciała, a jeszcze bardziej spać mi się chce rano U mnie dopiero kawa jest pochmurno, nie leje, ale siąpi... Chyba nici ze spaceru będą. Bo ja o nim też marzę.
Evelka przytulam Cię najmocniej. Pamiętaj, że u Ciebie to prędzej, czy później minie.

No tak, teraz trzeba będzie jakoś oznaczyć dwie Kasie
U jednej rewelacyjny tort, u drugiej ciekawy zakres literatury. Musisz mieć czytnik, wtedy będziesz mogła czytać prawie wszystko My tu nawet mamy mały klub książki i czytamy czasem wspólnie jedną książkę.

Jak się wszystkie wybudujcie, to już tylko ja zostanę z maleńkim mieszkankiem
Czy ja naprawdę muszę mówić jak to robię, że rano wstaję
No to przepis: dużo dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym plus pies, który też lubi rano wstawać i kot, który śniadanko musi jeść przed 7. I tym sposobem nie trzeba nastawiać budzika

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 11:16   #2066
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Bry!
Zeżarlo mi posta!
Ja miałam zamiar sie dzis wyspac, ale o 8 juz Mlody przyszedł sprawdzic czy może nie śpię, bo mielismy sie uczyć

Pogoda w końcu lepsza i nawet 10 stopni jest

Magu sądząc po godzinie, na którą ustawiasz budzik to tych drzemek troche jest

Fajny film wczoraj ogladalismy - Nocna przygoda. Usmialam sie a dzieci zadowolone. Takze polecam!
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 11:28   #2067
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ale papierowe książeczki to ja też lubię.
Jak każdy kto lubi czytać.

Ja lubię nowe książki. Uwielbiam ich zapach. I to jest jedna z rzeczy, której czytnik nie zastąpi. Przynajmniej na razie, bo kto wie, co będzie w przyszłości.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!
Zeżarlo mi posta!
Jasia czy ty się przypadkiem już z nami dzisiaj nie witałaś ?

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!

Hania projekt domu baaaaardzo mi sie podoba!
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 11:59   #2068
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650665]Jak każdy kto lubi czytać.

Ja lubię nowe książki. Uwielbiam ich zapach. I to jest jedna z rzeczy, której czytnik nie zastąpi. Przynajmniej na razie, bo kto wie, co będzie w przyszłości.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------





Jasia czy ty się przypadkiem już z nami dzisiaj nie witałaś ?[/QUOTE]No właśnie nie widze tego posta
Cos mi wizaż mobilny swiruje

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Moze na tym mobilnym zadziała normalnie,bo połowy postów nie wyświetla a wysyła mi powiadomienia sprzed kilku dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 12:02   #2069
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Smutna ta pogoda. Jest zimno, jest pochmurno, ale nie pada. Idziemy na spacer. Tylko nie wiem co ubrać... gruby sweter, czy kurtkę zimową.

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;88650665]Jak każdy kto lubi czytać.
[/QUOTE]

Myślę, że nie każdy Hania. Są osoby, które zdecydowanie przechodzą na czytnik, nie kupują papierowych książek i nie korzystają z bibliotek.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 12:06   #2070
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Jasia, jak Ty się musisz uczyć, to i rano musisz wstawać

No ale ja do każdej drzemki muszę się obudzić, zeby ją przesunąć 10 minut do przodu
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-03 13:42:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.