Spalone włosy-wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 11:14   #1
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Smile

Spalone włosy-wątek zbiorczy


Witam
Odwiedzilam fryzjera chcac odnowic odrosty...
Jestem brunetka ale od pewnego czasu farbuje wlsoy na blond...bardzo dbam o wlosy nakladajc na nie wszelkie odzywki...ale po ostatnej wizycie jestem przerazona poniewaz fryzjer za dlugo przytrzymal mi rozjasniacz i na mojej glowie pojawily sie pokarbowane,sztywne okropne w dotyku koncowki!!!Juz ich mnostwo obcielam ale nadal je czuje:/Ciagle uzywam maseczki do wlosow "zlota linia pantene"
Moze macie jakis pomysl zebym mogla choc troche uzdrowic swoje wlosy...
pozdrawiam i dziekuje za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:42   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Spalone włosy:///

Mysle ze maseczki sklepowe powinnas sobie taraz odpuscic i zainwestowac w pozadna pielegnacje- maski ,ampulki ,szampon profesjonalny- wszystko zalezy od tego jakimi funduszami dysponujesz ale mysle ze naprawde tylko to moze pomoc na wloski w takim stanie. Mozesz rowniez wybrac sie do fryzjera na zabieg regenerujacy wloski lub zakupic sobie ampuleczki do domu i samodzielnie je stosowac,a przede wszystkim narazie odpuscic z farbowaniem i stylizacja na cieplo,nakladac maski ( owinac glowe folia- podgrzac suszarka, nalozyc cieply recznik i chodzic w tym z godzinke) a potem dac im wyschnac naturalnie, napewno efektow nie zobaczysz odrazu bo spalony wlos jest bardzo trudny do zregenerowania,ale mysle ze jak bedziesz je czesto podcinac i dbac o nie to napewno zobaczysz efekty,pozdrawiam
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:48   #3
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Spalone włosy:///

Dziekuje KEZNO za porady
Chyba najlepiej zrobie jak pojde do sklepu fryzjerskiego i tam zakupie jakies maseczki lub ampulkijeszcze raz dziekuje za odpowiedz
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:04   #4
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Spalone włosy:///

Polecam kupic w aptece profesjonalna maseczke do włosów nazywa się TREATMENT WAX
Jest to odżywczy wosk w psoaci maseczki, przeznaczony do intensywnej kuracji kosmetycznej włosów i skóry głowy.Jego głęboka struktura oparta na ekstrakcie z Henny, pozwala na głęboką penetrację włosa i cebulki włosowej, dzięki czemu odżywcze składniki docierają do miejsc, gdzie są najlepiej wykorzystane.W rezultacie włosy odzyskują połysk i sprężystość.
ZALECANY JEST W PRZYPADKACH OSłABIENIA I ZNISZCZENIA WłOSóW PRZEZT TRWAłą, ROZJAśNIENIE LUB FARBOWANIE oraz gdy włosy i skóra głowy nie toleruja innych odzywek.
Odzywke poleciał mi fryzjerka.Najwazniejsze ejst ze nie ejst wcale droga a działa, bo ja uzywam kosztuje 20 zł (240g) istosuje sie ja co 4, 5 dni, nakładajac na włosy i wcierajac w skore głowy, trzeba trzymac ja około 15 minut najlepiej przykryc włosy ciepłym recznikiem, albo w ogole siedziec sobie w wannie pełnej ciepłej wody (ciepło wzmaga działanie odżywki).
Ja jestem bardzo zadowolna, gdyz podobnie jak Ty miałam rozjasniane włosy z ciemnych na blond, teraz znow mam ciemne, ale włosy moje były strasznie poniszczone teraz przestałam farbowac i zaczełam uzywac tej odzywki i włosy sa po niej lepsze, miekkie, nie sa suche.
Sa chyba dwa rodzaje tej odzywki do włosow ciemnych i jasnych.
POLECAM GORACO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif angelinajolie0154.gif (27,1 KB, 30 załadowań)
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:38   #5
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Spalone włosy:///

Holly Back Girl dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz
Wlasnie slyszalam cos o tej maseczcechyba zdecyduje sie na jej kupno
dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 13:54   #6
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Spalone włosy:///

ja również polecam Ci WAX, z tym że musisz ją nakładać systematycznie i uzbroić się w cierpliwość, napewno po kilku kuracjach efektów nie zauwazysz,ale ja stosuję WAX od kilku miesięcy i mi duuużo pomogła,powodzonka
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 16:25   #7
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Spalone włosy:///

Aromatyzowana dziekuje rowniez za odpowiedzmam nadziej ze mi sie uda
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 20:43   #8
rzabusia
Przyczajenie
 
Avatar rzabusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Unhappy co mam zrobic.. problem po palecie ;/

eh, to bylo tak.. zawsze farbowalam sie garnierami i wlosy byly ladne, lsniace i odzywione. ale zachcialo mi sie pallete, mimo tego ze tak duzo zlych rzeczy slyszalam o tej farbie, pomyslalam sobie "moje wlosy moze akurat inaczej ja przyjma"..
po 1) mial byc jasny braz, wyszedl czarny, mieniacy sie na jasno-rudo, ciemno-rudo i czerwono.. :| (wyjsciowy kolor moich wlosow - szatyn)
po 2) problem jest taki -mam krotkie wlosy i nie chce scinac bo musialyby byc bardzo krotkie wtedy ;/ a koncowki.. TRAGEDIA :| sa strasznie spalone i zniszczone..
po 3) wlosy po splukaniu szamponu zawsze byly gladkie, a teraz placza sie i sa takie nieprzyjemne w dotyku.. fakt faktem, ze zawsze mialam BAAAAARDZO cienkie wlosy i bardzo podatne na niszczenie, ale nigdy nie bylo takiego szału po farbie, jak teraz.. ;/

jakis naturalny sposob ktory nie pogorszylby jeszcze bardziej kondycji moich i tak tragicznych juz wlosow, a wlasnie pozwolilby im jakos odzyc bez scinania? no i zredukowanie jakos tego koloru byloby mile widziane..

proszę o pomoc!
rzabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:28   #9
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

Ze zredukowaniem koloru na razie się powstrzymaj. Z mojej strony mogę gorąco polecić:

- maseczka na włosy Gliss Kur pomarańczowa (geniusz to sworzył),
- odżywka do włosów w spray'u Gliss Kur - ogólnie produkty tej firmy,
- jedwab do włosów - wcieram w końcówki (dziewczyny zachwalają też serum na zniszczone końcówki Avonu, ale zakupiłam to jakiś czas temu, stosowałam, a dziś po umyciu użyłam jedwabiu Biosilk (Farouk) i efekt jest znacznie lepszy niż po serum),
- od czasu do czasu robię sobie maseczkę z odżywki Dove (jakiejkolwiek): myję włosy, nakładam odżywkę, na to reklamówkę (no, moze być czepek ), na to ręcznik i tak paraduję kilka godzin, możesz też w tym spać, efekt jest baaardzo zadowalający - włosy gładkie, miękkie i lśniące.

A na sam początek polecam choćby minimalne podcięcie końcówek. Życzę cierpliwości i powrotu do błysku
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:12   #10
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

Od dawna wiem, ze po palette wychodza inne odcienie niz sa dane. Sama mialam taka przygode Ja zrobilam tak, ze od razu po farbowaniu poszlam do fryzjera zmienic kolor... ale jesli masz ciemne to bedzie Ci o wiele latwiej. Mi wyszedl po palecie popielatej , kurczakowaty blond:/ tragedia... Nie mialam wyjscia, musialam przefarbowac na ciemno
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:08   #11
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

Ściąganie Pallety to jest wielka udręka
Nikomu tego nieżycze Fryzjerzy jak słysżą o tym to im włosy stają na głowie
Już gdzie o tym pisałam, ale powtórze: Palleta ma to do siebie, że nie wnika w strukturę włoska, ale na stałe go obkleja! Uniemożliwia potem dostanie się tam innej farby, czyli zmiane koloru, lub ściągnięcie go!
Oczywiście wszystko to da się zrobić, ale niewiem co potem zostanie po Twoich włoskach rzabusia! Może najpierw spróbuj poczekać troszke, to być może kolor spłowieje i powstanie taki jak miał być.
A czy to była Twoja pierwsza farba?
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 09:19   #12
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

ze sciaganiem koloru chyba bym sie jeszcze wstrzymala,jesli oczywiscie mimo wszystko jestes w stanie zniesc swoj nowy kolorek...
a do odzywienia wlosow polecilabym zastosowanie WAXu-baaardzo polecany przez wizazanki, nakladasz jak maseczke,zawijasz w folie,recznik i tak paradujesz przez dluzszy czas...
z domowych maseczek mozesz tez sprobowac mieszanki z zoltka,oliwy<mozna oliwe pomieszac z odrobina olejku rycynowego-lepiej odzywia wlosy>i odrobiny soku z cytryny,nakladasz to na glowe przed!myciem wlosow i chodzisz okolo godziny,pozniej myjesz wlosy normalnie szamponem...najlepiej albo jakim bardzo delikatnym,albo mocno regenerujacym-np.granatowym z nowej lini Dova.
Mozesz tez sprobowac wspomnianych wczesniej odzywek Gliss Kura w sprayu-zazwyczaj sa z nich bardzo zadowolone dziewczyny ze zniszczonymi wlosami przez farbowanie-wiec moze ci podpasuja...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:38   #13
rei_ayanami
Przyczajenie
 
Avatar rei_ayanami
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

no coż mam ten sam problem najpierw kupiłam szampon koloryzujący palette (ciemny brąz) no i wyszedł śliczny kolor, po pewnym czasie postanowiłam uzyć farby - no i wyszły zupełnie czarne. ale to i tak nie jest najgorsze niedawno kupiłam czekoladowy brąz i wyszły jakieś czerwone kolor jest paskudny, ale włosy sa mieciutkie, gładkie i błyszczące
rei_ayanami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:48   #14
rzabusia
Przyczajenie
 
Avatar rzabusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

cytryna01 to nie jest moja pierwsza farba, juz duzo wczesniej farbowalam wlosy..

no coz, dziekuje wam dziewczyny sadze ze jutro pojde chociaz troche podciac koncowki i kupie ta odzywke gliss kura..+ jedwab, tka jak mowila justyna_dt, bo zapowiada sie obiecujaco mysle tez na tym szamponem Dove.. to bedzie baaaardzo regenerujaca kuracja ;P heh

moze jakos przezyje ten kolor, bo w sumie juz troche go mam tyle ze on po prostu traci blask, a wcale sie nie zmywa.. :/ i w dodatku bardziej wymyl sie od spodu, mniej od gory, bardziej z tylu, mniej z przodu i wygladam teraz troche jak brazowa (na szczescie juz nie czarna) krowa w rude i czerwone (wciaz) laty.. ale da sie przezyc, zaczesuje to jakos tak ze wyglada jakby byly pasemka ;D

jeszcze raz dzieki za rady, skorzystam najszybciej jak sie da
rzabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:34   #15
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

rzabusiu naprawdę polecam to, co napisałam Doświadczenia z tymi kosmetykami miałam po trwałej. Zrobiłam ją ponad rok temu na rozjaśnianych włosach. Ogólnie każdy mnie uprzedzał, że wyjdzie mi sianko, ale moje loczki mnie się bardzo podobały, bo od samego początku korzystałam właśnie przede wszystkim z Gliss Kur. Jedwab stosuję od kilku miesięcy (trwała dawno odrosła i już ją ścięłam teraz mam włosy do łopatek), na początku średnio mi podszedł, ale teraz widzę poprawę. Wrzucę fotkę moich włosków na początku stycznia br., trwałą wtedy ostatecznie obcięłam.

EDIT: A na drugiej fotce moja trwała dopieszczona Gliss Kur i Dove
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S4021143.JPG (64,9 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4020097.JPG (62,7 KB, 87 załadowań)
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:45   #16
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

no tak, palette niestety ciezko schodzi i długo trzeba czekać, dodatkowo przesusza włosy, jedni chwalą, drudzy odradzają, kiedyś również farbowałam na jasny brąz palette ale się oduczyłam niestety nie pzoostaje nic innego jak czekać na odrośnięcie włosków, polecam serum Avonu na końcówki i serum przeciwko puszeniu na całą długość włosów
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 00:08   #17
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: co mam zrobic.. problem po palecie ;/

palette...skad ja to znam

ja pofarbowałam szamponetka w pazdzierniku i koloe trzyma sie do dzisiaj a teoretycznie miał zejsc po 6 myciach...
do tego zamiast brazu wyszedł czarny i jakby tego było mało--popalił mi włosy
niegdy wiecej palette!!!
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:10   #18
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Unhappy spalone włosy

Witam.
Pomocy.Wczoraj kolezanka fryzjerka robila mi pasemka i pojechalam z folia do domu.Jak przyjechalam zagadalam sie z kuzynką i zapomnialam o zmyciu. Jak mylam wlosy to sie okazalo,ze rozjasnily sie z tylu do bialosći i odpadają pzry myciu i czesaniu i to garsciami.czy jest szansa ze te ktore nie odpadły jeszcze sie jakos da uratowax jezeli tak to czym?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:20   #19
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: spalone włosy

chyba tylko ściąć te spalone przynajmniej ja innego rozwiazania nie widze
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 10:46   #20
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: spalone włosy

szybko do fryzjera i niech cos z tym zrobi.. jak trzeba to zetnij ..zrobilam tak samo jak ty kiedys..tyle ze mi fryzjerka nakladala farbe.. u mnie skonczylo sie to łysymi placami na glowie :/ i dobrze ze poznej jesieni bo odrosly mi akurat na wiosne..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:12   #21
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: spalone włosy

Ojoj:/ jesli juz wychodza i to garsciami to chyba pozostaje juz tylko sciecie..jesli wlos wypada to znaczy ze juz jest nie do uratowania...nawet cebulki zostały zniszczone:/
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:13   #22
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomości: 37
Dot.: spalone włosy

Ja radzę szybki kontakt z fryzjerem. Mam nadzieję, że uratujesz włoski.

pozdrawiam
leukon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:40   #23
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: spalone włosy

dziewczyny dziekuje za rady, ale ja nie zetne tych wlosów(Chyba ze juz calkowicie same wypadną). Zobacze co bedzie po następnym myciu
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 15:38   #24
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: spalone włosy

Jest taka odżywka z Goldwella do spalonych włosów (ok 36zł w sklepach fryzjerskich) ja nie uzywalam ale ponoc dobra, moze pomoze na Twoje wloski...
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:01   #25
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Spalone Wlosy

czy spalone wlosy poznac od razu po rozjasnianiu?? i po czym poznac ze s aspalone? wydaj emis ie ze moej sa mam wicher ta glowie;/ czy da si etakei wlosy odratowac? i czy one odrastaja?
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:08   #26
liquid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 55
Dot.: Spalone Wlosy

Ja poczulam juz przy splukiwaniu rozjasniacza- wlosy chociaz mokre byly dosyc sztywne a po wysuszeniu-istne siano! Na dodatek kiedy bralam jeden miedzy palce i przejezdzalam z gory na dol czulam jak sa popalone... Z odratowaniem takich wlosow zeby wrocily do "jako takiej" kondycji jest dosc dluga walka... trzeba nawilzac nawilzac i jeszcze raz nawilzac polecam maske wax chociaz moze sama trafisz na inna optymalna dla ciebie odzywke. a odrastac oczywiscie ze odrastaja -to przeciez wlosy a nie reka... pozdrawiam
liquid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:43   #27
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Spalone Wlosy

Ja miałam spalone włosy Przynajmniej tak mówiła moja mama. Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale śmiać mi się teraz z tego troszkę chce, jak wygladałam. Oczywiście zamarzyło mi się być blondynka Rozjaśniłam raz o ton i było super, potem zachciałam mieć coraz jaśniejsze i w odstępstwach czasowych 1 miesiąca jeszcze 2 razy na blondzik. Jaki efekt? Owszem blond był ale nie podobał mi się ten kolor, po 2gie nie pasuje mi blond,przynajmniej nie taki, po 3ciemialam spalone włosy=>twarde, szorstkie,straszne w dotyku,końcówki nie rozdwojone tylko roztrojone i w ogóle kupa siana, dodam, że mam kręcone włosy,więc wyobraź sobie jak to musialo koszmarnie wyglądac. No ale wrócilam do brąziku, już nie prostuje i teraz juz mam zdrowe, fajne loczki;]
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:29   #28
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Spalone Wlosy

Też kiedyś miałam spalone włosy i przyznam że bardzo trudno jest je odratować ale w ogóle jest to możliwe. Przede wszystkim trzeba ograniczyś do minimum prostownicę, suszarkę itp., zainwestować w profesjonalne odżywki, łykać "wspomagacze" i cierpliwie czekać. A najlepiej od czasu do czasu wybrać się na porządną regenerację do fryzjera. Ja tak robiłam i po kilku miesiącach stan moich włosów wrócił do normy
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:45   #29
Jaszczura90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 57
Spalone włosy ODRASTAJA?

Witam


JA z takim zapytaniem czy odrstaja spalone włosy?? (rozjasnianie wrrr....)
Jaszczura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:23   #30
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Spalone włosy ODRASTAJA?

Cytat:
Napisane przez Jaszczura90
Witam


JA z takim zapytaniem czy odrstaja spalone włosy?? (rozjasnianie wrrr....)
Oczywiscie,a dlaczego by niePrzeciez masz spalone wlosy,a nie spalona skore i uszkodzone mieszki wlosowe.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-04 11:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.