Poradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 12:58   #1
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94

Poradźcie :)


Zamierzam kupic sobie puder sypki Guerlain'a - Les Voilettes i podklad Givenchy - Subli'mine, ale zupełnie nie mam czasu zeby wybrac sie chociaaz do innego miasta po te rzeczy ( u mnie nie ma), wiec musze zamowic z sieci. W zwiazku z tym mam dylemat co do doboru odpowiednich odcieni ( w zasadzie zawsze, nawet w sklepie mialam z tym problemy), ale moze cos poradzicie - mam jasna karnacje, ale zawsze smaruje sie samopalaczem Clarinsa ( nie do przesady - jakies 1 lub 2 warstwy). Moze ktooras z Was ma podobnie i moze cos napisac na ten temat... Chodzi o to, zeby puder z tym podkladem dobrze wspolgraly, no i zeby nie byly to za jasne, ani za ciemne odcienie...zebym spokjnie mogla z sieci zamowic ' w ciemno'. Druga rzecz to pedzel do pudru - czy moge jakis dobry znalezc w sieci? Zachwalane sa te z Sephory, ale jak juz mowilam - nie mam czasu, bo pracuje od rana do wieczora.. Jeszcze jedno dziewczyny - poleccie mi jakies sprawdzone sklepy w sieci, gdzie moge zamowic te rzeczy - sama boje sie podrob, a i doswiadczenia nie mam, bo raczej nie zamawiam z internetu czesto. Co myslicie o Allegro? Jest tam np. aukcja podkladu za 110 zl..sama nie wiem. Pomozcie Jutro musze zamowic, bo skonczyl mi sie i puder i podklad
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:30   #2
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Poradźcie :)

up!
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:36   #3
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Poradźcie :)

Kurcze, zadnych odpowiedzi To mam pecha... Moze doradzicie mi chociaz te odcienie...bo w necie z tego co zdazylam zauwazyc nie dostane...jedynie na Allegro..
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 14:51   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Poradźcie :)

Witaj;-)
niestety nie uzywałam tego podkładu więc nie znam odcieni;-) ale z doświadczenia wiem, że najlepiej wybrać odcień samemu- to oczywiście są małe i subtelne róznice barw ale źle dobrany kolor zamiast upiększać może oszpecać;-(
Co do pudru jest on bardzo delikatny więc na pewno bedzie współgrał z każdym kolorem podkładu
Wejdż może na strone guerlaina i tam zobacz odcienie;-)

Co do pędzli polecam też te z We-Ma- wątki znajdziesz na forum.Są to pędzle bardzo tanie, a dobre -od 3 do chyba 10-15 zł - robione ręcznie przez starszego pana- z tego co wiem strony internetowej nie ma ale mozna zamówić telefonicznie;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:47   #5
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Poradźcie :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_pomarańczami
Zamierzam kupic sobie puder sypki Guerlain'a - Les Voilettes i podklad Givenchy - Subli'mine, ale zupełnie nie mam czasu zeby wybrac sie chociaaz do innego miasta po te rzeczy ( u mnie nie ma), wiec musze zamowic z sieci. W zwiazku z tym mam dylemat co do doboru odpowiednich odcieni ( w zasadzie zawsze, nawet w sklepie mialam z tym problemy), ale moze cos poradzicie - mam jasna karnacje, ale zawsze smaruje sie samopalaczem Clarinsa ( nie do przesady - jakies 1 lub 2 warstwy). Moze ktooras z Was ma podobnie i moze cos napisac na ten temat... Chodzi o to, zeby puder z tym podkladem dobrze wspolgraly, no i zeby nie byly to za jasne, ani za ciemne odcienie...zebym spokjnie mogla z sieci zamowic ' w ciemno'. Druga rzecz to pedzel do pudru - czy moge jakis dobry znalezc w sieci? Zachwalane sa te z Sephory, ale jak juz mowilam - nie mam czasu, bo pracuje od rana do wieczora.. Jeszcze jedno dziewczyny - poleccie mi jakies sprawdzone sklepy w sieci, gdzie moge zamowic te rzeczy - sama boje sie podrob, a i doswiadczenia nie mam, bo raczej nie zamawiam z internetu czesto. Co myslicie o Allegro? Jest tam np. aukcja podkladu za 110 zl..sama nie wiem. Pomozcie Jutro musze zamowic, bo skonczyl mi sie i puder i podklad
Witaj,

Sam ma rację, odcień podkładu ciężko komuś dobrać na odległość
Co do podkłądu na allegro, ja kupuję go tam u jednej allegrowiczki, własnie za 110 zł i jest na pewno oryginalny

Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 18:35   #6
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Poradźcie :)

Tez myslalam nad ta aukcja, ale mialam watpliwosci...skoro tak mowisz.. Teraz wroce do odcieni - jak juz pisalam, zawsze smaruje sie lekko samoopalaczem, a wiadomo - raz, w zaleznosci od ilosci uzyska sie ciemniejszy, a raz jasniejszy kolor ( a za kazdym razem nie mozna miec pewnosci, ze wrezmie sie dokladnie taka sama ilosc samoopalacza..) i teraz nie wiem... gdyby byly to tansze rzeczy, moglabym poeksperymentowac, ale tutaj sie boje Co do tego pudru - zastanawiam sie pomiedzy 2, a 3 (tym 'najciemniejszym' kolorem - w cudzyslow, bo czytalam, ze wcale nie jest taki ciemny)
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:18   #7
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Poradźcie :)

To znowu ja Na Allegro jest wlasnie aukcja pudru Les Voilettes - nr 2 perlee...mysle, ze jest najbardziej uniwersalny, a Wy jak uwazacie? Aha - podam linka, bo boje sie, ze cos nie tak z ta aukcja:
http://allegro.pl/show_item.php?item=77651706
jakby co, to przestrzec mnie! Jesli chodzi o podklad...to jest rzeczywiscie troche tych kolorow i sama nie wiem...Pozdr.
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 20:39   #8
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Poradźcie :)

Poki jestem online, wspomne jeszcze o pedzlach Slyszalam o tych We-Ma, ale zdania sa podzielone, a ja chcialabym miec chociaz jeden (do pudru) taki naprawde dobry Znalazlam w necie strone z pedzlami ArtDeco - strasznie drogie, np. ten wykrecany...: http://www.estyl.pl/sklep/customer/h...cat=280&page=4
Moze znacie jakies miejsca w sieci z dobrymi pedzlami ( a w zasadzie chociaz jednym do pudru wlasnie), nieco tanszymi...?
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.