wybielanie zębów . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 11:58   #1
pomaloowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3

wybielanie zębów .


nie wiem czy kupić:
Biała Perła ( Apipol-Farma - Biała Perła - wybielający żel do zębów )
White Strips ( Blend-a-med - White Strips - paski z żelem do wybielania zębów )
co lepiej działa i nie niszczy szkliwa ?
jakie są ich ceny ?
jeśli tego używaliście to napiszcie jakie były efekty , z góry dzięki ; *

ps. jestem nowa i nie mogłam znaleźć odpowiedniego forum na ten temat .
pomaloowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:15   #2
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: wybielanie zębów .

Hej
Używałam białej perły dwa lata temu, właśnie do niej wróciłam.
Jest dostępna w większości aptek, na KWC cena to 60 zł, ja kupowałam raz za 46 zł i raz za 52(zależy od apteki). W opakowaniu znajdują się dwie tubki żelu wybielającego, trzy aplikatory które dostosowujesz do kształtu twoich zębów, skala bieli, strzykawka przeznaczona do odmierzania właściwej ilości preparatu oraz opakowanie na aplikator. Co do działania muszę przyznać, że biała perła spełnia swoje zadanie. Dwa lata temu zużyłam ok. pół tubki ( potem zrezygnowałam tylko i wyłącznie z powodu mojego lenistwa i się przeterminowała, wiec kupiłam nową) i wybielając tylko górne zęby zobaczyłam ogromną różnicę. Jedna tubka zdecydowanie wystarcza na jedno pełne wybielanie górnych i dolnych zębów, ponieważ wystarcza ( o ile dobrze pamietam) na 60 użyć, czyli po 30 na górne i dolne zęby a producent obiecuje rezultaty już po 2 tygodniach. Drugą można przeznaczyć na wybielanie za rok czy dwa kiedy efekt nie będzie już taki dobry. Ja kupiłam Białą perłę razem z przyjaciółką, bo potrzebna była mi tylko jedna tubka i wyszło o połowę taniej . Co to skutków ubocznych nie zauważyłam przez te dwa lata niczego niepokojącego, moje zęby nie stały się wrażliwsze, nie psują się więc wydaje mi sie, że takowych nie ma, jednak każdy preparat działa na każdą osobę inaczej, więc nie da się tego jednoznacznie określić. Biała perła ma lepsze recenzje na KWC, tutaj link https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-9005-opis-Dimenzia-Biala-Perla-z-fluorem-Wybielajacy-zel-stomatologiczny-do-zebow.htm

Co do Blend-a-med nie używałam, cena na KWC to 60 zł, szukając w Internecie znalazłam też cenę 67zł, więc jest droższa od Białej perły i podobno jest to 28 pasków, więc starczy na krócej niż Biała perła.Nie mam jednak informacji co do działania. Ma też troszkę gorsze opinie na KWC, link https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?sort=recASC&p rodukt=9006

Życzę skutecznego wybielania !
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:08   #3
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: wybielanie zębów .

Hej
Ja też używałam Białej Perły... mam z natury zdrowe i mocne zęby, więc nic mi się po niej złego nie stało (poza chwilową nadwrażliwością niektórych zębów). Efekt jest bardzo zadowalający , ale nie polecam tej metody osobom, których zęby są słabe i chorowite ... no i koniecznie trzeba stosować do tego dobrą pastę, np. Elmex Sensitive. Co do tego drugiego (tych pasków) się nie wypowiem, bo nie używałam.
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:57   #4
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: wybielanie zębów .

co do pasków, nie jest to dobre rozwiązanie jeżeli masz krzywe zęby, nie przyczepi się dobrze i nierówno wybieli.
wszystkie środki, które wybielają zęby niszczą szkliwo. dlatego nie powinno sie ich stosować dłużej niż miesiąc
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:58   #5
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: wybielanie zębów .

pamiętam, jak używałam jakieś dwa lata temu Białej Perły, baaardzo podrażniła mi dziąsła i żywiłam się produktami, nie wymagającymi gryzienia i przeżuwania poza tym zęby stają się bardziej wrażliwe np na zimno.
jak ci sie bardzo nie spieszy, to zainwestuj w wybielającą pastę Denivit - nie zauważysz efektów po dwóch użyciach, ale o po jakimś miesiącu stosowania zęby są wyraźnie wybielone.
Poza tym ciekawym sposobem jest wybielanie węglem - takim zwykłym, z apteki, na biegunkę po prostu pocierasz o węgiel wilgotną szczoteczką i myjesz zęby. Oczywiście po pierwszym razie nie zobaczysz efektów, ale po kilku - owszem.
ja jestem uzależniona od kofeiny, więc co najmniej dwie-trzy duże kawy i kilka herbat dziennie; nie jest to obojętne na kolor mojego uzębienia dlatego też co jakiś czas je wybielam
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:21   #6
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: wybielanie zębów .

ja akurat używałam pasków i powiem że rezultaty sa widoczne już po kilku dniach a zęby były poprostu przepiękne białe i śliczne.. używam także past do wybielenia i zdecydowanie lepsze są paski!!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:07   #7
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: wybielanie zębów .

na początek fajna jest też signal white now, bo pokrywa zęby taką jakby niewidoczną powłoką, która w świetle dziennym sprawia wrażenie bielszego uśmiechu, wiec efekty są widoczne już od pierwszego użycia
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.