Kurs wizażu w Katowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 17:20   #1
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720

Kurs wizażu w Katowicach


Witam dziewczyny Chciałabym isc na kurs wizażu. Szukałam w internecie i znalazłam sporo miejsc , gdzie takie kursy się odbywają, ale nie wiem gdzie tak naprawdę warto isć. CZy mogłybyście mi coś polecic? Jestem zainteresowana zarówno kursem wizażu jak i manicure/pedicure.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:06   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Zajrzyj do tego wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7028

Przesuwam na wizażystkę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:10   #3
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Zajrzyj do tego wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7028

Przesuwam na wizażystkę
Szukałam tam, ale żadna wizazanka nie wypowiedziala sie na temat zadnej ze slaskich szkół. Interesuje mnie najbardziej oferta London school of make up, ale chcialabym wiedziec, czy faktycznie oplaca sie wydac na kurs tam 1600 zł
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 06:52   #4
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Jak przeglądałam oferty szkół makijażu to tez ta szkoła wydała mi sie najlepsza ze wszystkich tylko droga dosyć
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:25   #5
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Jak przeglądałam oferty szkół makijażu to tez ta szkoła wydała mi sie najlepsza ze wszystkich tylko droga dosyć
Tez tak mi sie wydaje Dlatego wlasnie zastanawiam sie nad nią , bo nie chce wydac kasy w bloto. A Ty zdecydowalas sie na nią?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 11:39   #6
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

hej dziewczyny ja tez wlasnie sie zastanawiam intensywanie nad ta szkola... nie orientujecie sie jak dlugo trawaja zajecia? widze ze I stopien to 30 godzin,ale na ile dni to jest rozlozone? bo mnie by zalezalo zeby to zrobic jak najszybciej i najlepiej od razu zaczac drugi stopien. ehh tylko skad wziac na to 1500 zeta...
robilyscie jakies wieksze rozeznanie z tymi kursami? moze sie podzielicie informacjami bo ja jestem totalnie zielona...
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 12:12   #7
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez wlasnie sie zastanawiam intensywanie nad ta szkola... nie orientujecie sie jak dlugo trawaja zajecia? widze ze I stopien to 30 godzin,ale na ile dni to jest rozlozone? bo mnie by zalezalo zeby to zrobic jak najszybciej i najlepiej od razu zaczac drugi stopien. ehh tylko skad wziac na to 1500 zeta...
robilyscie jakies wieksze rozeznanie z tymi kursami? moze sie podzielicie informacjami bo ja jestem totalnie zielona...

Ja tylko szukałam na necie i ta najbardziej przykuła moją uwagę, ale niestety nie cena Jest tam napisane, ze w cene są pędzle, ale to chyba na zajeciach a nie ze dostaje sie je do domu prawda? Orientujecie sie jaki jest mniej wiecej koszt kuferka wizazysty?Mam na mysli kosmetyków...tak mniej wiecej, bo wiem ze koszt jest zalezny od firmy.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 13:42   #8
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja tylko szukałam na necie i ta najbardziej przykuła moją uwagę, ale niestety nie cena Jest tam napisane, ze w cene są pędzle, ale to chyba na zajeciach a nie ze dostaje sie je do domu prawda? Orientujecie sie jaki jest mniej wiecej koszt kuferka wizazysty?Mam na mysli kosmetyków...tak mniej wiecej, bo wiem ze koszt jest zalezny od firmy.

ja nie wiem, pomysl z kursem wpadl mi do glowy pare dni temu dopiero i jestem na samym poczatku orientowania sie w tym temacie.

hmm fajnie by bylo jakby ktos kto skonczyl taki kurs gdzies w katowicach sie wypowiedzial...
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:09   #9
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
ja nie wiem, pomysl z kursem wpadl mi do glowy pare dni temu dopiero i jestem na samym poczatku orientowania sie w tym temacie.

hmm fajnie by bylo jakby ktos kto skonczyl taki kurs gdzies w katowicach sie wypowiedzial...
Ja jeszcze zastanawiam sie nad Francuską szkołą makijażu, tylko że jest problem- jest jeszcze drozszaKurs makijazu 40 h 800 zł, kurs wizazu 800 zł i do tego kursy: makijazu do fotografii, odmładzający i analiza kolorystyczna (kazdy trwa 16 h) po 450 zł Nie wiem czy jest sens robienia kursu wizazu i makijazu , bo podejrzewam, że one niejako sie pokrywają. W kazdym razie jakby zrobic jeden + te dodatkowe, to wychodzi ponad 2000 zł Ale godzin jest tez odpowiednio wiecej, bo 88.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 15:48   #10
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

ja mysle ze to nie ma sensu, sama napisalas ze pewnie wiekszosc bedzie sie pokrywala. na dzien dzisiejszy bylabym zdecydowana na london school, oba stopnie. napisalam do nich przed chwila maila,jak odpisza to dam znac.


ps. napisalam do ciebie na pw bo mam pytanko,jesli mozesz to sprawdz.
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:16   #11
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
ja mysle ze to nie ma sensu, sama napisalas ze pewnie wiekszosc bedzie sie pokrywala. na dzien dzisiejszy bylabym zdecydowana na london school, oba stopnie. napisalam do nich przed chwila maila,jak odpisza to dam znac.


ps. napisalam do ciebie na pw bo mam pytanko,jesli mozesz to sprawdz.
A ja sie waham miedzy tą szkolą a francuska
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 08:03   #12
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Witam.
Dziewczyny ja uczęszczam do London school w Katowicach, jeżeli macie pytania to walcie śmiało
Trochę droga jest, ale watra swojej ceny
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:57   #13
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny ja uczęszczam do London school w Katowicach, jeżeli macie pytania to walcie śmiało
Trochę droga jest, ale watra swojej ceny
Super, że sie znalazłaś A więc ja mam kilka pytan

1. Czy zajęcia prowadzone są dokladnie /nie na odwal sie/?
2. Co jest w cenie kursu?

3. Czy wystarczą 2 stopnie by zaczac prace czy jeszcze coś trzeba by dodatkowo zrobic?

4. Ile czasu trwa taki kurs?

5. Duzo sie mozna nauczyc?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:21   #14
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Super, że sie znalazłaś A więc ja mam kilka pytan

1. Czy zajęcia prowadzone są dokladnie /nie na odwal sie/?
2. Co jest w cenie kursu?

3. Czy wystarczą 2 stopnie by zaczac prace czy jeszcze coś trzeba by dodatkowo zrobic?

4. Ile czasu trwa taki kurs?

5. Duzo sie mozna nauczyc?
To się cieszę, że będę mogła choć trochę pomóc

A więc tak:
1. Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, Panie które wykładają są bardzo wymagające, robi sie wszystko do skutku, aż w końcu nam wyjdzie Zajęcia są prowadzone co do minuty, nie ma wychodzenia wcześniej, chyba że komuś naprawdę coś wypadnie i musi wyjść wcześniej to nie ma problemu. Jest bardzo dużo praktyki, zdecydowanie mniej teori, ale to lepiej bo wiadomo, że najważniejsza jest praktyka.
2. W cenie kursu są kosmetyki, pędzle i inne różne rzeczy potrzebne do nauki ale tylko na kursie, nic do domku nie dostajemy, oprócz materiałów do nauki.
3. Wystarczy skończyć dwa stopnie i masz papierki uprawniające do wykonywania zawodu, oczywiście po zdanym egzaminie.
4. Z czasem trwania kursu to jest różnie. Ja dopiero skończyłam pierwszy stopień, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 6 godzin, czyli na pierwszy stopień powinno być 6 tygodni ( drugi tak samo), ale ze względu na święta nie zawsze miałyśmy zajęcia co tydzień.
5. Nauczyć się można bardzo dużo, zależy czy ktoś się chce czegoś nauczyć czy nie.

Gdybyś miała jeszcze jakies pytania zapraszam
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:46   #15
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Ja tez zastanawiam sie nad london school of make up i jakos jeszcze sie nie zdecydowałam. Myslalam równiez o Akademii wizazu i stylizacji we wrocławiu, ale studiuje dziennie i nawet gdybym tam dojezdzala co 2 tygodnie na soboty i niedziele to nie wiem czy ze wszystkim bym wyrobila.
Eweska! Może Ty bardziej się orientujesz w tym wszystkim niż ja... Czy jeśli skończe Akademię, która trwa rok, to czy to jest lepsze od kursu I i II stopnia? Czy w sumie liczy się to co masz "w rękach" Chyba niektórzy pracodawcy patrza na to prawda?
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:58   #16
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
To się cieszę, że będę mogła choć trochę pomóc

A więc tak:
1. Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, Panie które wykładają są bardzo wymagające, robi sie wszystko do skutku, aż w końcu nam wyjdzie Zajęcia są prowadzone co do minuty, nie ma wychodzenia wcześniej, chyba że komuś naprawdę coś wypadnie i musi wyjść wcześniej to nie ma problemu. Jest bardzo dużo praktyki, zdecydowanie mniej teori, ale to lepiej bo wiadomo, że najważniejsza jest praktyka.
2. W cenie kursu są kosmetyki, pędzle i inne różne rzeczy potrzebne do nauki ale tylko na kursie, nic do domku nie dostajemy, oprócz materiałów do nauki.
3. Wystarczy skończyć dwa stopnie i masz papierki uprawniające do wykonywania zawodu, oczywiście po zdanym egzaminie.
4. Z czasem trwania kursu to jest różnie. Ja dopiero skończyłam pierwszy stopień, ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 6 godzin, czyli na pierwszy stopień powinno być 6 tygodni ( drugi tak samo), ale ze względu na święta nie zawsze miałyśmy zajęcia co tydzień.
5. Nauczyć się można bardzo dużo, zależy czy ktoś się chce czegoś nauczyć czy nie.

Gdybyś miała jeszcze jakies pytania zapraszam
Prawie mnie przekonałaś Bardzo dziękuję za odpowiedz na moje pytanka W jaki dzien w tygodniu masz zajecia? I gdzie miesci sie szkoła tzn. czy jest to centrum K-c?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:01   #17
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Ja tez zastanawiam sie nad london school of make up i jakos jeszcze sie nie zdecydowałam. Myslalam równiez o Akademii wizazu i stylizacji we wrocławiu, ale studiuje dziennie i nawet gdybym tam dojezdzala co 2 tygodnie na soboty i niedziele to nie wiem czy ze wszystkim bym wyrobila.
Eweska! Może Ty bardziej się orientujesz w tym wszystkim niż ja... Czy jeśli skończe Akademię, która trwa rok, to czy to jest lepsze od kursu I i II stopnia? Czy w sumie liczy się to co masz "w rękach" Chyba niektórzy pracodawcy patrza na to prawda?
Wiesz co to różnie bywa, jeżeli będziesz potrafiła pokazać to co umiesz to nie będzie się liczyło czy skończyłaś szkołę czy kurs, najważniejsze w tym zawodzie są umiejętności.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Prawie mnie przekonałaś Bardzo dziękuję za odpowiedz na moje pytanka W jaki dzien w tygodniu masz zajecia? I gdzie miesci sie szkoła tzn. czy jest to centrum K-c?
Zajęcia przeważnie są w niedzielę, choć i zdażyło się chyba ze dwa razy że były w sobotę.
Zajęcia odbywają się w dzielnicy Piotrowice koło dworca PKP
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:30   #18
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

No i teraz to już sama nie wiem. W Akademii jest wiele innych jeszcze przedmiotów, również ze stylistyki itp... ehh dylemat
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:43   #19
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Wiesz co to różnie bywa, jeżeli będziesz potrafiła pokazać to co umiesz to nie będzie się liczyło czy skończyłaś szkołę czy kurs, najważniejsze w tym zawodzie są umiejętności.

Zajęcia przeważnie są w niedzielę, choć i zdażyło się chyba ze dwa razy że były w sobotę.
Zajęcia odbywają się w dzielnicy Piotrowice koło dworca PKP

Dzięki jeszcze raz Jak dobrze pojdzie,to zapiszę sie tam Wybierasz sie na kurs analizy kolorystycznej?A czy na avatarze Twój makijaż?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 15:07   #20
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz Jak dobrze pojdzie,to zapiszę sie tam Wybierasz sie na kurs analizy kolorystycznej?A czy na avatarze Twój makijaż?
Wczoraj miałam być na analizie kolorystycznej, ale niestety nie mogłam.
Tak w avatarze jest mój makijaż
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 16:19   #21
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Jednak zdecydowałam sę na London school of make up narazie Pozniej sie zobaczy

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz Jak dobrze pojdzie,to zapiszę sie tam Wybierasz sie na kurs analizy kolorystycznej?A czy na avatarze Twój makijaż?
Lynn kiedy się zapisujesz? Ja zaczynam albo od 7 albo od 14 czerwca
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 16:32   #22
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowałam sę na London school of make up narazie Pozniej sie zobaczy


Lynn kiedy się zapisujesz? Ja zaczynam albo od 7 albo od 14 czerwca
Ja dopiero w pazdzierniku Zdawaj nam relacje z zajęć i jak ci sie podoba
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:01   #23
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Roxy Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowałam sę na London school of make up narazie Pozniej sie zobaczy


Lynn kiedy się zapisujesz? Ja zaczynam albo od 7 albo od 14 czerwca
Roxy, zapisalas sie juz? mnie by pasowalo cos takiego jesli zajecia by byly w soboty i niedziele , bo tak jak sa tylko raz w tygodniu to sie ten kurs skonczy dopiero pod koniec lipca z tego co policzylam a to jak dla mnie troche za pozno... bedziesz od razu robila potem drugi stopien?
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:26   #24
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
Roxy, zapisalas sie juz? mnie by pasowalo cos takiego jesli zajecia by byly w soboty i niedziele , bo tak jak sa tylko raz w tygodniu to sie ten kurs skonczy dopiero pod koniec lipca z tego co policzylam a to jak dla mnie troche za pozno... bedziesz od razu robila potem drugi stopien?
Zapisuje się jutro. Zajecia odbywają się raz w tygodniu (chyba w soboty). Licze się z tym, że I stopień skończy się pod koniec lipca bądź też dłużej, ale cóż tak jest i już. II stopień będę robić dopiero we wrześniu bądź w pażdzierniku, bo wyjeżdzam w sierpniu na wakacje.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:45   #25
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

hej roxy, zapisalas sie juz? jesli tak to moze masz jakies nowe szczegoly, w jakie dni zajecia itp?
ja sie dalej waham,znalazlam w krakowie dosc fajne kursy, 40 godzin, ale trwaja 4 dni(czyly mega intensywne beda), to by mi bardziej odpowiadalo ale z tego co wiem to w katowicach takich nie organizuja.
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:18   #26
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Nowszych informacji nie mam. Zajęcia odbywają się w soboty na 100%.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 13:17   #27
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Podbijam wątek.
Dziewczyny jak wrażenia?
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:41   #28
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

Witam Was Dziewczyny mam pytanko bo wybieram się na kurs wizażu w Katowicach i nie ma tam jeszcze grupy uzbieranej a zależy mi na czasie-może któraś z Was byłaby zainteresowana?? Jeśli tak to piszcze na priv bo nie będę tutaj robić reklamy i pisać szczegółów albo może wy wybieracie się w najbliższym czasie do jakiejś szkoły na kurs?? to tez napiszcie
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:22   #29
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kurs wizażu w Katowicach

I jak dziewczyny? Możecie polecic jakąś szkołe? Ja 2,5 roku temu zrezygnowałam, ale teraz znowu bym chciała iść na kurs
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.