pomóżcie czy to może byc początek łysienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 16:21   #1
Whispergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3

pomóżcie czy to może byc początek łysienia


licze na opinie osob które mialy z tym doczynienia
od jakis paru tygodni włosy wypadaja mi garsciami tzn najwiecej przy myciu i potem przy czesaniu, dodam ze mam 20 lat i nigdy nie bralam tabletek anty i szczerze mowic boje sie ze moge miec łysienie androgenowe bo po bokach i u góry mam bardzo rzadkie włosy... wkleje zdjecie zeby miec jakies porównanie czy jest mozliwosc ze na to choruje
i wiem ze powinnam isc do lekarza pojde napewno
tylko wizyta jest dopiero za kilka tygodni a ja juz wariuje
to widok z boku
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f6 e119f6c4d66f3.html

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

ej ja tu wariuje

Edytowane przez Whispergirl
Czas edycji: 2010-09-29 o 16:21
Whispergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:48   #2
emma__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Mnie nigdy coś takiego nie spotkało , ale moją koleżankę owszem. Miała blond włosy , więc nie było tego aż tak widać , ale jednak. U niej przyzcyną była zła dieta. Ciągle sie odchudzała , a herbaty które piła zawierały metale ciężkie i kiedy je odstawiła i uzupełniła diete wszystko wróciło do normy.
emma__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:54   #3
muszkae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 32
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

nie musi to być od razu łysienie, może być normalne wypadanie włosów w okresie jesiennym, a może być spwodowane lekami, zmianami hormonalnymi, stresem. tak czy inaczej idź koniecznie do lekarza, dowiesz się jaka jest przyczyna wypadania włosów. w każdym razie głowa do góry, oby to tylko przejściowe
muszkae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:17   #4
Whispergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

tez mam nadzieje ze to okresowe... ale teraz jak czytam o tych wszystkich łysieniach to zaczynam sie stresowac... a to kolejny powod zeby wypadaly... chodzi mi o to ze mam takie przerzedzenia na bokach i u góry ale tak naprawde zauwazylam to jakis czas temu wiec nie wiem co to moze byc w moim przypadku, dlatego moze nie wiem przesadzam czy jak i chcialam sie po prostu spytac czy cos takiego moze swiadczyc o poczatkach łysiny...

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

ale na kolejne opinie bym liczyla

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

up
Whispergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:00   #5
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Zbadaj sobie tarczycę... Mogą to być zaburzenia hormonalne. Może to być zła dieta, tak, jak pisały koleżanki. Warto byłoby też wybrać się do dermatologa, jeśli problem będzie się utrzymywać. Przyczyn wypadania włosów może być mnóstwo, niekoniecznie od razu musi to być łysienie...

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2010-09-29 o 21:05
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:09   #6
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Wiesz, ciężko określić czy utrata włosów spowodowana jest tzw ."przesileniem jesiennym", czy może jest rezultatem zaburzeń hormonalnych, anemią czy inną chorobą.
Na Twoim miejscu wybrałabym się choćby do lekarza pierwszego kontaktu i rozpoczęła diagnostykę - na pierwszy ogień niech pójdzie morfologia z rozmazem plus biochemia. Żadne wymyślne badanie a trochę informacji o ogólnym stanie organizmu wnosi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 23:25   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Idz do lekarza .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 03:33   #8
FotoAgrafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: tu.
Wiadomości: 38
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Jejku, Kochana ja też mam 20 lat i od jakiegoś czasu mam podobny problem.. Nie mam pojęcia co to może się dziać.
FotoAgrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:01   #9
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Mi zawsze na okres jesień - zima wypadają włosy, może Tobie też? Ale jeśli się tak bardzo boisz to idź do lekarza, może rzeczywiście to jakaś choroba czy zmiany hormonalne. My Ci tego tutaj nie powiemy, jedynym źródłem wiedzy powinien być dla Ciebie lekarz.

Ale ja Ci powiem tylko tyle, że nie martw się na zapas . Może wtedy mniej włosów Ci wyleci?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:55   #10
Klussiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 24
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

Hej Jestem w tej samej sytuacji tzn mam mniej włosów własnie na skroniach, jakieś półtora roku temu poszłam do dermatologa bo juz naprawde płakać mi się chciało na te garściami wyłażące włosy zrobiłam badania wyniki były dobre dostałam recepte i włosy ociupinke mniej wypadaly teraz na jesień znów problem wraca leki odstawiłam, ale powiem ci szczerze mimo naprawde sporej ilości włosów nie zauwazyłam zebym miała ich mniej łapiąc włosy w kucyk łatwo sprawdzić, dodam że mi włosy bardzo szybko rosną. Przyjżyj się włoskom może one w większości się poprostu łamią a nie wypadają z cebulkami.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Jeszcze coś masz długie włosy ?? Bo ja z doświadczenia wiem że mając krótkie wypadanie włosów nie wygląda tak źle, ale jak masz długie to wydaje ci się że wypadło ich więcej bo tworzą spory kłębek. Ja mam 21 lat jakby się dobrze zastanowić to te włosy mi tak lecą juz ze 4 lata a ja je ciagle mam także spokojnie Tak jak pisałam wcześniej zwróć uwagę na to czy wypadają Ci z cebulkami czy w większości się kruszą, jeśli to drugie to napisz ja z mega zniszczonych włosów wróciłam do naprawde imponująco zdrowych i błyszczących włosów wszystko w domowych zaciszu nie tracąc fortuny i nie zmieniając długości włosów Tyle się naczytałąm że bardzo zniszczone włosy trzeba sporo obciąć - guzik prawda ) I jeszcze raz NIE MARTW SIĘ buziaki ;***
Klussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:05   #11
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

a ja powiem tak brałam Capivit piękne włosy obecie tak ok. 3 tydzień jestem bez nich..i również garściami wychodzą mi włosy przy myciu, czesaniu nawet przy dotykaniu;(( ale ja mam gorszą sytuację bo jestem chora a to też robi swoje i w dodatku moja waga to zaledwie 40kg(5lat temu ważyłam 49kg...)...a to jeszcze nie wszystko bo można powiedzieć, że jem więcej leków niż posiłków a i na wakacje przedłużyłam sobie włosy...i dlatego też garściami wychodzą mi włosy..dodam jeszcze, że słyszałam iż dziennie powinno wypaść 100włosów...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 07:54   #12
Klussiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 24
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

100-200 włosów wypadających dziennie to norma. SILICA jest tańsza od capivit a dla mne dużo lepsza ograniczyła wypadanie włosów a paznokcie miałam niezniszczalne, też odstawiłam i nie długo czekałam na efekty...
Klussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 07:37   #13
Whispergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3
Dot.: pomóżcie czy to może byc początek łysienia

do Klussiak
szczerze wydaje mi sie ze niektore z cebulkami a niektore tak po prostu.... chociaz sama juz nie wiem. a moglabys mi jakimi sposobami wrocily twoje wlosy do lepszego stanu bylabym bardzo wdzieczna
Whispergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.