2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 18:21   #1
gfhjjjjjjjjjjjjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3

2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash?


Wizażystki pomóżcie!!
Mam cienkie i krótkie rzęsy.. Od długiego czasu szukam dobrej mascary dla siebie, aż w końcu znalazłam pare...
Nie jestem bardzo zorientowana w tuszach, bo nie kupuje ich często, a jeżeli kupię, to starcza mi na długi czas, więc prosze was o pomoc.
Najchętniej używałam mascary Maybeline, a ostatnio kupiłam sobię tusz z Rimmela, z którego jestem miernie zadowlona..
Chciałabym spróbowac czegoś nowego... ale mam do wyboru pare dobrych tuszy, o których czytałam tylko na wizarzu..
Znacie któryś z tych? Który najbardziej wydłuża rzęsy? Który jest najlepszy?:

a)
Max Factor, Masterpiece MAX

b)
Oriflame Beauty, Wonder Lash Mascara

c)
L'Oreal, Telescopic Mascara

d)
Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look
gfhjjjjjjjjjjjjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:44   #2
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Z tych czterech próbowałam tylko 2000 Calorie i byłam zadowolona. Według mnie faktycznie jest dramatic look ;p
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:10   #3
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Cytat:
Napisane przez gfhjjjjjjjjjjjjjj Pokaż wiadomość
Wizażystki pomóżcie!!
Mam cienkie i krótkie rzęsy.. Od długiego czasu szukam dobrej mascary dla siebie, aż w końcu znalazłam pare...
Nie jestem bardzo zorientowana w tuszach, bo nie kupuje ich często, a jeżeli kupię, to starcza mi na długi czas, więc prosze was o pomoc.
Najchętniej używałam mascary Maybeline, a ostatnio kupiłam sobię tusz z Rimmela, z którego jestem miernie zadowlona..
Chciałabym spróbowac czegoś nowego... ale mam do wyboru pare dobrych tuszy, o których czytałam tylko na wizarzu..
Znacie któryś z tych? Który najbardziej wydłuża rzęsy? Który jest najlepszy?:

a)
Max Factor, Masterpiece MAX

b)
Oriflame Beauty, Wonder Lash Mascara

c)
L'Oreal, Telescopic Mascara

d)
Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look
Proponuję KWC tam znajdziesz opinie użytkowniczek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:14   #4
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Cytat:
Napisane przez gfhjjjjjjjjjjjjjj Pokaż wiadomość
Wizażystki pomóżcie!!
Mam cienkie i krótkie rzęsy.. Od długiego czasu szukam dobrej mascary dla siebie, aż w końcu znalazłam pare...
Nie jestem bardzo zorientowana w tuszach, bo nie kupuje ich często, a jeżeli kupię, to starcza mi na długi czas, więc prosze was o pomoc.
Najchętniej używałam mascary Maybeline, a ostatnio kupiłam sobię tusz z Rimmela, z którego jestem miernie zadowlona..
Chciałabym spróbowac czegoś nowego... ale mam do wyboru pare dobrych tuszy, o których czytałam tylko na wizarzu..
Znacie któryś z tych? Który najbardziej wydłuża rzęsy? Który jest najlepszy?:

a)
Max Factor, Masterpiece MAX

b)
Oriflame Beauty, Wonder Lash Mascara

c)
L'Oreal, Telescopic Mascara

d)
Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look
Sprawdź KWC czyli Kosmetyk Wszech Czasów, w zakładkach jest, wszystkie tusze mają mnóstwo recenzji. Od siebie mogę dodać, że tylko Oriflame nie testuje na zwierzętach, nie wiem, czy na to zwracasz uwagę, ale myślę, że nie trzeba się przyczyniać do niepotrzebnej i okrutnej śmierci zwierząt. Polecam jeszcze Bourjois, ten nowy tusz Volumizer daje efekt sztucznych rzęs
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:06   #5
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

jak zależy ci na wydłużeniu to telescopic robi to najlepiej z wymienionych
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:41   #6
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Ja mogę porównać Telescopic(czarny) do Masterpiece Max i tu lepszy jest Telescopic pod każdym względem(jak się przyzwyczai człowiek do szczoteczki,czy raczej grzebyczka to jest łatwiej), ale żaden z tych tuszy nie robi efektu WOW (chociaż może u mnie się po prostu nie da )
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:24   #7
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

z wymienionych tuszy, nie używałam tylko max factora masterpiece, moim zdaniem 2000 calorie raczej pogrubia niż wydłuża, oriflame daje sredni efekt, a przy tym trzeba sie namachać, telescopic całkiem niezły lecz nie odpowiadala mi szczoteczka, ja uwielbiam l'oreal architect - efekt wydłużenia najlepszy, z jakim sie dotychczas spotkałam!!!

zgadzam się z PannaEwelina - efekt wow niestety nie tuszem, lecz sztucznymi rzęskami

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2011-01-05 o 08:26
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 11:27   #8
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Witam.
Z wymienionych powyżej używałam wszystkich oprócz tego z Oriflame. Mam bardzo krótkie,jasne i średnio grube rzęsy i tak:
Max factor Masterpiece Max - jest cudny Pogrubia i wydłuża ,niestety dość szybko wysycha co mnie irytuje :/... w normalnym sklepie kosztuje ok 56 zł.. na allegro kupiłam za 27zł Aktualnie go używam i bardzo fajnie podkreśla oko.

Loreal Telescopic - jest na drugim miejscu Używałam go przed Max factor. Bardzo fajnie wydłuża,NIE POGRUBIA! Jest dobry do każdego rodzaju rzęs,nie wysycha szybko.

Max factor 2000 calorie - Używany przeze mnie daaawno temu Ale byłam z niego zadowolona. Oczywiście preferuje szczoteczki gumowe , bo te zwykłe mnie już denerwują Ten z kolei tusz pogrubia ,ale nie wydłuża.Jak się go za dużo nałoży to daje efekt troche ciężkich rzęs.

Moim zdaniem powinnaś wybrać pomiędzy Telescopic a Max Factor Mastepiece Max.Wybór należy do ciebie
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:52   #9
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

ja mam akurat bardzo długie rzęsy, więc nie lubię efektu wydłużenia, ale koleżanki o krótkich rzęsach zawsze bardzo chwaliły wspomnianego wcześniej archtecta l'oreal
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:46   #10
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
ja mam akurat bardzo długie rzęsy, więc nie lubię efektu wydłużenia, ale koleżanki o krótkich rzęsach zawsze bardzo chwaliły wspomnianego wcześniej archtecta l'oreal

Ja mam długie rzęsy ale też mogę polecić Architecta L'oreal - ładnie wydłuża i pogrubia. Z wymienionych używałam też 2000 calories i jakoś bez rewelacji. Szczoteczka średnio mi przypadła do gustu a tusz bardzo szybko zasechł w opakowaniu. Szkoda kasy.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:59   #11
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

2000 calorie (curved brush) - genialny jak dla mnie
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 17:37   #12
janafar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Ja rowniez jestem posiadaczka dosc krotkich, jasnych rzes, delikatnych i lekko wywinietych, nie sa one najbardziej wdzieczna "baza" pod tusz
Opisze jak poszczegolne maskary sprawowaly sie na moich rzesach :
-MF 2ooo
Uzywalam go bardzo dawno temu. ladnie pogrubial, ale z wydluzaniem
bylo fatalnie, szybko wysychal
-MF Masterpiece max
Bardzo ladnie rozdziela, podkreca i delikatnie pogrubia rzesy, tworzy efekt firaneczek, ogolnie wyglada ladnie, ale jak dla mnie efekt wydluzenia jest stanowczo za maly. Tusz ma zbyt sucha konsystencje,czasami na szczoteczce pojawiaja sie grudki. Z wymienionych przez ciebie mascar moim zdaniem zdecydowanie najlepszy, chociaz mam innego faworyta, ale o tym na koncu
-Telescopic (zloty)
Ladnie wydluza, ale nie spektakularnie a tego od niego oczekiwalam, byc moze nieslusznie Przyzwoicie pogrubia, podkreca, niestety skleja
rzesy co w sumie daje bardzo sredni efekt. Tusz ma bardzo fajna konsystencje, nie tworzy grudek , ladnie sie roprowadza, jest trwaly.
W kwestii oriflame nigdy nie malowalam sie tuszami tej firmy.
W swoim zyciu uzywalam wielu tuszy, obecnie moim faworytem jest MF flase lash effect, ktory kupilam sobie na otarcie lez po zaliczeniu porazki z Diorshow. Zawsze maluje rzesy przynajmniej dwukrotnie
i przy uzyciu tej mascary otrzymuje bardzo ladny dzienny look. Kiedy zalezy mi na mocniejszym podkresleniu klade cztery warstwy i efekt mam jak na moje rzesy niesamowity. Rzesy sa pieknie rozdzielone jak po Masterpiece, zdecydowanie lepiej wydluzone niz po telescopic, podkrecone. Tworza efekt nienagannie wymalowanych firanek, kazda z rzes jest osobno pogrubiona, wydluzona tworzac piekny wachlarz.
Jako jeden z nielicznych tusz daje mozliwosc malowania kilku warstw, bez efektu owadzich nozek lub innych nieprzyjemnych niespodzianek.
Ma bardzo przyjemna kremowa konsystencje, doskonale rozprowadza sie na rzesach, nie tworzy grudek, nie osypuje sie, o pandzie nie ma mowy, latwy w zmywaniu. Posiada duza sylikonowa szczoteczke, ktora moze sprawiac trudnosc, ja pokochalam ja od poczatku i nigdy nie mialam problemow.
Zycze trafnego wyboru
janafar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:18   #13
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Cytat:
Napisane przez janafar Pokaż wiadomość
Ja rowniez jestem posiadaczka dosc krotkich, jasnych rzes, delikatnych i lekko wywinietych, nie sa one najbardziej wdzieczna "baza" pod tusz
Opisze jak poszczegolne maskary sprawowaly sie na moich rzesach :
-MF 2ooo
Uzywalam go bardzo dawno temu. ladnie pogrubial, ale z wydluzaniem
bylo fatalnie, szybko wysychal
-MF Masterpiece max
Bardzo ladnie rozdziela, podkreca i delikatnie pogrubia rzesy, tworzy efekt firaneczek, ogolnie wyglada ladnie, ale jak dla mnie efekt wydluzenia jest stanowczo za maly. Tusz ma zbyt sucha konsystencje,czasami na szczoteczce pojawiaja sie grudki. Z wymienionych przez ciebie mascar moim zdaniem zdecydowanie najlepszy, chociaz mam innego faworyta, ale o tym na koncu
-Telescopic (zloty)
Ladnie wydluza, ale nie spektakularnie a tego od niego oczekiwalam, byc moze nieslusznie Przyzwoicie pogrubia, podkreca, niestety skleja
rzesy co w sumie daje bardzo sredni efekt. Tusz ma bardzo fajna konsystencje, nie tworzy grudek , ladnie sie roprowadza, jest trwaly.
W kwestii oriflame nigdy nie malowalam sie tuszami tej firmy.
W swoim zyciu uzywalam wielu tuszy, obecnie moim faworytem jest MF flase lash effect, ktory kupilam sobie na otarcie lez po zaliczeniu porazki z Diorshow. Zawsze maluje rzesy przynajmniej dwukrotnie
i przy uzyciu tej mascary otrzymuje bardzo ladny dzienny look. Kiedy zalezy mi na mocniejszym podkresleniu klade cztery warstwy i efekt mam jak na moje rzesy niesamowity. Rzesy sa pieknie rozdzielone jak po Masterpiece, zdecydowanie lepiej wydluzone niz po telescopic, podkrecone. Tworza efekt nienagannie wymalowanych firanek, kazda z rzes jest osobno pogrubiona, wydluzona tworzac piekny wachlarz.
Jako jeden z nielicznych tusz daje mozliwosc malowania kilku warstw, bez efektu owadzich nozek lub innych nieprzyjemnych niespodzianek.
Ma bardzo przyjemna kremowa konsystencje, doskonale rozprowadza sie na rzesach, nie tworzy grudek, nie osypuje sie, o pandzie nie ma mowy, latwy w zmywaniu. Posiada duza sylikonowa szczoteczke, ktora moze sprawiac trudnosc, ja pokochalam ja od poczatku i nigdy nie mialam problemow.
Zycze trafnego wyboru

Kurcze aż 4 warstwy? ;D Ja przyznam się też ostatnio nabyłam ten tusz i jest fajny. Na początku przeraziła mnie ta ogromna grubaśna szczoteczka, ale chyba jakoś sobie radzę. Po nałożeniu dwóch warstw co na codzień w zupełności wystarcza oczka są duuuże tzn. takie sprawiaja wrażenie. Rzęsy są wydłużone, pogrubione i delikatnie podkręcone. Na początku miałam wrażenie że efekt podobny do 2000 calorie, ale jednak ten nie skleja
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:59   #14
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: 2000 Calorie Dramatic Look, Masterpiece MAX, Telescopic Mascara czy Wonder Lash

Z wymienionych przez Ciebie najlepiej wydluza Telescopic.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.